144 Shares 6161 views

Jak przenieść wiadomości z „iPhone” na „iPhone”: Jak pracować z aplikacji Notatki w iOS

„IPhone”, począwszy od pierwszej generacji, stał się doskonałym substytutem klasycznej organizatora. Utrzymać rekordy w ultra kompaktowym urządzeniu było o wiele łatwiejsze i bardziej niezawodne. Z biegiem czasu, wiele już udało się przejść do bardziej zaawansowanych modeli gadżetów lub przeniesione „Android” w obozie, z którego powstało pytanie, jak przenieść notatki do „iPhone” na „iPhone” lub innych platform.


Synchronizacja iCloud

Najbardziej oczywiste, najbardziej wygodne, nie wymaga żadnego wysiłku metodę – Oczywiście, synchronizację online z wbudowaną inteligentną chmurze usługi. Przed przeniesieniem notatkę do „iPhone” na „iPhone”, konieczne jest podłączenie zarówno gadżet do jednego konta Apple ID. Można włączyć synchronizację w następujący sposób:

 1. Przejdź do strony „Ustawienia” aplikacji na ekranie głównym.
 2. Otwórz podmenu iCloud.
 3. Aby zalogować się przy użyciu konta Apple ID.
 4. przełącznik przed aplikacją „Uwagi”.

Procedura identyczna do zrobienia na drugim „iPhone”. Dane będą przekazywane automatycznie z Internetu. Są one przechowywane w chmurze regularnie i mogą być synchronizowane, nawet po całkowitym „czystej” telefonicznie lub awarii, dlatego zaleca się, aby używać iCloud.

Niektórzy użytkownicy wolą, aby zsynchronizować notatki z pomocą serwerów firm trzecich. W tym przypadku, trzeba ustalić dokładnie, jakie usługi cloud są podłączone do „iPhone”, a niektóre z nich mogą korzystać z aplikacji „Notatki”.

Informacje o tym można znaleźć w ustawieniach aplikacji w podmenu „Konta”. Przed zdawczego z „iPhone” na „iPhone” niezmiernie ważne, aby wybrać identycznych serwerów do synchronizacji, zarówno na wysyłającego i odbierającego urządzenia.

Transfer poprzez zrzut

Począwszy od siódmej wersji systemu operacyjnego Apple'a dla smartfonów i innych gadżetów będzie funkcję transmisji informacji z wykorzystaniem Bluetooth i Wi-Fi bezpośrednio, bez pomocy zewnętrznych serwerów. Tak, jak przenieść notatki do „iPhone” na „iPhone”? Aby to zrobić:

 1. Otwórz aplikację „Notatki” i wybrać ten, który chcesz przenieść.
 2. Kliknij na przycisk „Share”.
 3. Wybierz opcję zrzutu i czekać na swoją kolej.
 4. Wybierz urządzenie, do którego notatka ma być przekazana (które zostaną przeniesione bez zmian).

Aby pracować z tej metody na komputerze odbiorcy musi być również skonfigurowane i włączone zrzut. To może być włączony przez wywołanie „Control Center” (przesuń palcem od dolnej krawędzi ekranu). Ta metoda działa z innymi urządzeniami firmy Apple, więc pytanie jest, jak przenieść notatki z „iPhone” na „iPad” lub odtwarzacz multimedialny „iPod” nie jest już istotne.

Jak przenieść wiadomości z „iPhone” na „Android”?

Najbardziej skuteczne rozwiązanie do przesyłania notatek z „iPhone” na „Android” jest korzystanie z poczty Google. Aby to zrobić:

 1. Przejdź do strony „Ustawienia” aplikacji na ekranie głównym.
 2. Otwórz podmenu „Poczta”.
 3. Otwórz menu „Konta”.
 4. Wybierz sub „Utwórz nowe konto”.
 5. Wybierz Google i podać dane usługi poczty.
 6. przełącznik przed aplikacją „Uwagi”.

Po pewnym czasie, wszystkie notatki zapisane w „iPhone” zostanie automatycznie wysłany do skrzynki pocztowej Google. Po tym, można je pobrać do dowolnego „Android” -smartfone.

Jak przenieść wiadomości z „iPhone” na komputerze

W przypadku komputerów Mac te same metody działają świetnie, jak w przypadku „iPhone”. W przypadku systemu Windows, należy nabyć dodatkowe oprogramowanie (program Outlook i iTunes), jak również kabel do synchronizacji „iPhone” z komputerem. Uwagi proces transferu jest następujący:

 1. należy najpierw uruchomić program Outlook (część pakietu Microsoft Office).
 2. Następnie należy uruchomić program iTunes i podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB.
 3. W oknie, które się pojawi, należy przejść do menu „Informacje” na pasku bocznym.
 4. W oknie znajdź „Synchronizuj z …” i wybierz powyższe Outlook.

Jeśli proces synchronizacji odbędzie się bez incydentów, to nie będzie to uwaga w Outlook stworzony na „iPhone”.

Dostęp do swoich notatek z poziomu przeglądarki internetowej

Nie zapominaj także o wersji internetowej Apple cloud usług, gdzie można zobaczyć wszystkie notatki zapisane w iCloud. To wystarczy, aby przejść do oficjalnej stronie cloud przechowywania i wybrać odpowiednią aplikację, w której, oprócz możliwości zapoznania się z wszystkich rekordów, można je edytować, tworzyć nowe i wysyłać wiadomości do innych urządzeń, w tym nowy „iPhone”.