725 Shares 7586 views

Zespół Win Odzyskiwanie projektu: wskazówki i porady

Z pomocą popularnego programu użytkownicy Zespół Win Odzyskiwanie projektowe urządzeń mobilnych na platformy Android mają zdolność do wykonywania wielu czynności związanych z optymalizacją struktury oprogramowania interfejsy devaysa. Jak te działania mogą być realizowane? Jakie są główne cechy danego programu?


Jakie jest rozwiązanie zespołu Win odzyskiwania Project, TWRP lub?

Instrukcja aplikacji Mobile Team Win Odzyskiwanie projektowe dla instalacji i użytkowania, które będą badane przez nas dzisiaj jest narzędziem do przywracania systemu urządzenie multimedialne, które pozwala na tworzenie kopii zapasowych plików, instalowania różnego rodzaju oprogramowania i firmware.

Roztwór przedmiotem jest zainstalowany w specjalnej sekcji Zintegrowane urządzenia pamięci i zastępuje samym markowych interfejs do odzyskiwania systemu. Praktyczne znaczenie odpowiedniego rozwiązania można znaleźć, w szczególności zdolność do przywrócenia wydajności systemu mobilnego nawet w tych przypadkach, gdzie nie było tak devayse znaczącą porażkę, że nie chce się włączyć.

Interfejs zespołu Win Odzyskiwanie Project – Instrukcje do niego w tym samym czasie należy dokładnie przeczytać, przywraca włączając te pliki, które są określone ustawienia i aplikacje systemowe.

korzyści TWRP

Warto zauważyć, że rozwiązanie – nie tylko tych, które są w stanie przywrócić system do urządzenia mobilnego. Sieć jest dostępny do pobrania i konkurencyjne produkty. Jednakże, Team Win Odzyskiwanie Project (instrukcja do niego ponownie, aby zwrócić uwagę na to, należy dokładnie rozważyć przed pracą) ma szereg istotnych zalet. Do tych należą:

 • interfejs przystosowany do kontroli dotykaniem;
 • okazja, aby dostroić Najważniejsze funkcje związane z zarządzaniem plikami systemowymi;
 • Dostępność interfejsów generują optymalną pakiet danych jest umieszczony w kopii zapasowych systemowego;
 • wsparcie dla zip.

Opcje te mają ogromne znaczenie z punktu widzenia łatwości programu, a także zaangażowaniu jego podstawowych funkcji. Faktycznie, warto rozważyć takie listy.

Główne funkcje TWRP

Główne funkcje Team Win naprawy Projektu (instrukcja, aby umieścić je poprzez szczegółowy opis procesu) są następujące:

 • Instalacja oprogramowania niestandardowego i jąder;
 • Montaż markowego systemu plików aktualizacji;
 • zapewniając działanie urządzenia w trybie pamięci flash USB;
 • zdolność do kształtowania postaci pełnej kopii zapasowej oprogramowania urządzeń mobilnych i częściowe, na przykład, reprezentowane głównie pliki systemowe;
 • Przywracanie systemu z kopii zapasowej przy zachowaniu funkcjonalności interfejsu;
 • Operative zresetowane do tych ustanowionych w markowych wersji systemu;
 • utworzyć partycje na przechowywanie danych na karcie pamięci, a także wykonywania ich formatu;
 • wprowadza różne polecenia przez terminal;
 • aby uzyskać dostęp do plików na urządzeniu.

Charakterystyka instalacji programu

Rozważmy punkty opisujące, w jaki sposób rozwiązanie, o którym mowa, może być zainstalowany na urządzeniu mobilnym. Do tych celów można stosować popularne interfejsy, takie jak, na przykład, GooManager. Program ten należy pobrać z zaufanych aplikacji sklepowych uruchomić, a następnie wybrać opcję Install Otwórz odzyskiwania.

Jeśli użytkownik posiada smartfon Nexus, wówczas może on użyć innego popularnego narzędzia – Google Nexus 7 Toolkit. Zasadniczo istnieje wiele programów, aby rozwiązać problem w pytaniu. Ale oznaczona 2 rozwiązania – wśród najbardziej wygodne.

Weźmy pod uwagę w sposób bardziej szczegółowy sposób, aby zainstalować programy TWRP mogą być powoływane w praktyce.

Zastosowanie TWRP: uruchomienie narzędzia Przywracanie systemu

Trudności w celu stworzenia zespołu Win Odzyskiwanie projektu, zwykle nie występuje. Jednakże istnieją niuanse charakteryzujące bezpośrednio uruchomić program, – w rzeczywistości, urządzenie przełączające mobile w odpowiednim trybie. Jeśli używasz programu GooManager, musisz uruchomić odpowiednią aplikację i wybierz opcję Reboot odzyskiwania, a następnie wybierz element, który umożliwia pobieranie tryb odzyskiwania.

Zasadniczo uruchomić dany program, jest to możliwe, z wykorzystaniem specjalnej kombinacji klawiszy urządzeń mobilnych. Ale w tym przypadku jest to dość trudne do znalezienia ich uniwersalną kombinację: to zależy od konkretnych urządzeń producenta. Ponadto, w celu uruchomienia rozwiązania w pytaniu, można użyć popularnej aplikacji ADB. Polega ona na podłączenie urządzeń przenośnych do komputera. Stosując powyższą aplikację można pobrać w trybie telefonu lub odzysku tabletka za pomocą specjalnych poleceń wprowadzonych przez ADB interfejsów.

Mamy teraz zbadać bardziej szczegółowo, jak korzystać z programu pod uwagę w jednej wersji czy inny sposób, na przykład, Team Win Odzyskiwanie modyfikacji Projektu w 2.8, 2.8.7.0, 2.8.7.3 lub zespołu Win Odzyskiwanie projektu 3.0.2. Instrukcje dla każdej z tych wersji całościowe rozwiązanie będzie wyglądać. To samo można powiedzieć o wcześniejszych wersji odpowiedniej aplikacji, takich jak TWRP 2.6.3.0.

Funkcje interfejsu TWRP używać

Po smartfonie lub Plashet buta w trybie ratunkowym, na ekranie pojawi się menu główne zespołu Win Odzyskiwanie aplikacji projektu – 2,8 lub w jakikolwiek inny z oznakowanych wersjach, które są na ogół podobne zarówno pod względem lokalizacji różnych opcji kontroli, a pod względem z możliwości zarządzania interfejs odzyskiwania funkcjonalnych.

Jeśli smartfon lub tablet dotykowy (to jest prawdopodobne, że będzie to przypadek), interfejs sterowania można uznać za pomocą aplikacji ruchy palców na ekranie. Ale ważne, aby nie robić tego w kolejności losowej, a zgodnie z tym, że przepisuje używanego jako dokument prowadzącego do użycia roztwór przewodnik zespołu Win Odzyskiwanie projektu jest. Jak wydostać się z interfejsem, który wybiera się z menu głównego przez pomyłkę, nie przypadkowo aktywować żadnych niewłaściwych procedur? Bardzo prosta: jest to możliwe za pomocą przycisku Reset, który jest wyposażony w urządzenia mobilnego. Jest to często się tuż poniżej ekranu, jeśli jest to smartphone, lub w jego prawym górnym rogu, jeśli jest to tabletka.

Rozpatrzmy bardziej szczegółowo podstawowe opcje zespołu Win Odzyskiwanie projektowe 2.8.7.0 menu lub inny blisko niego wersji rozwiązania, w szczególności tych wymienionych powyżej. Interfejs rozważyć stosowanie w ogólnym języku angielskim. Będziemy kierować nim. Tak więc, główne opcje, które będą dostępne do TWRP użytkownika:

 • Install.
 • Wytrzeć.
 • Kopia zapasowa.
 • Restore.
 • Mocowanie.

Będziemy badać dokładniej specyfikę zastosowania każdego z nich.

zainstalować opcję

Zespół uważany opcja Win Odzyskiwanie projektu 2.8.7.3 (Instrukcje dla niego będzie generalnie taka sama w strukturze, jak ma to miejsce w przypadku innych zmian do decyzji) pozwala na zainstalowanie w telefonie przede wszystkim różnego oprogramowania. W ten sposób mogą one być zarówno zwyczaj i markowych. Można również zainstalować jądro oprogramowania przez rozważanych opcji, różnych tematów i różnych typów oprogramowania, użytkownik potrzebuje.

Ważnym uwaga: plik instalacyjny, który chcesz zainstalować na urządzeniu przenośnym powinny być pakowane w pliku ZIP. Pożądane jest, aby umieścić go na karcie pamięci używanego smartfona lub tabletu. Korzystanie z interfejsów TWRP niezbędne, aby wybrać odpowiedni plik, a następnie – dodaj go do oprogramowania wszystkich. Jest to możliwe, kolarstwo różne opcje weryfikacji podpisu pliku archiwum i sum kontrolnych plików, które są zainstalowane na urządzeniu mobilnym.

Zwróćmy się do badania innych drużyn wygra program naprawczy Projektu przydatnych opcji. Jak zainstalować oprogramowanie, wiemy teraz będziemy rozważać specyfika aplikacji Wipe interfejs.

Wipe opcji

Opcja ta umożliwia reset oprogramowania telefonów ustawień urządzenia do fabryki, a także szereg sprzątania partycji systemu operacyjnego, takimi jak, na przykład, pamięci podręcznej. Ponadto, analiza interfejs umożliwia oczyszczanie pamięci a urządzeniem podłączonym komórek wewnętrznej pamięci flash. Jeśli jest to konieczne, oczyszczanie może być dokonany folderu układ, który jest nazywany android_secure.

Inną zauważalną dostępny na wykorzystaniu interfejsu Wipe opcja, – czyszczenie smartfonie lub tablecie z plików statystycznych odzwierciedlających wykorzystanie baterii. Jeżeli nie jesteś pewien, że wybierze odpowiednią opcję w Wipe interfejs, to lepiej zrezygnować, by nie prowokować żadnych problemów z telefonem lub programu samego zespołu Win Odzyskiwanie Projektu. Instrukcje na temat sposobu, aby wydostać się z wybranym interfejsem do menu głównego, jest uważany przez nas powyżej: wszystko, co musisz zrobić – to kliknąć przycisk Wstecz na telefonie lub tablecie.

opcja kopii zapasowej

rozważona opcja pozwala utworzyć kopię zapasową systemu plików urządzenia mobilnego. W rzeczywistości, wielu użytkowników zainstalować stosowna decyzja jest głównie w celu ułatwienia zaangażowania UI zespołu Win Odzyskiwanie projektu 2.6.3.0 (instrukcja do niej, jak już wiemy, będą podobne w strukturze do jakiegokolwiek innego charakteryzowania modyfikacji programu, o którym mowa powyżej).

Backup poprzez menu użytkownik może korzystać z następujących cech aplikacji:

 • Dobór poszczególnych sekcjach systemu, który chcesz zapisać jako kopię zapasową;
 • definicja wolnego miejsca na dysku flash;
 • uruchamianie kopie typu kompresji Pakietu systemu;
 • Wyłącz opcję sum kontrolnych dla kopii zapasowych;
 • Wybór konkretnej karcie pamięci jako zasób, aby pomieścić kopię zapasową plików systemowych;
 • Ustawia nazwę dla kopii danych systemu plików;
 • tłumaczenie z partycji na dysku.

Po plików do tworzenia kopii danych systemowych wybierane i kopiowane według algorytmu określonego przez użytkownika, można ponownie uruchomić urządzenie mobilne klikając przycisk Reboot.

Restore

Suplementy omówione powyżej interfejsu programu opcji przywracania. Pozwala to, w rzeczywistości, w celu przywrócenia systemu operacyjnego z kopii zapasowej. Procedura ta może wymagać od użytkownika drużynie zdobyć odzyskiwania projektu 2.8.7.0 (Instrukcje dla innych wersji programu polega na realizacji podobnych działań):

 • wybrać konkretną kartę pamięci, aby uzyskać dostęp do plików kopii zapasowych;
 • wybrać konkretny plik kopii zapasowej (na przykład, jeśli więcej niż jeden, można sortować według rosnącej lub malejącej kolejności alfabetycznej, data lub ilość);
 • wybrać konkretny fragment systemu operacyjnego urządzenia mobilne, które chcesz przywrócić;
 • zmiana nazwy, usuwanie kopii zapasowej pakietu systemowego;
 • Sumy kontrolne aktywacyjne dla kopii zapasowych.

opcja Góra

Inną przydatną opcją jest uważany aplikacja – Górze. To pozwala na zamontowanie różnych partycji na dysku, a ich formatowanie, a także dostosowanie sposobu korzystania z urządzenia na USB-drive. Procedura ta może obejmować montażu:

 • Partycja systemu;
 • partycja dysku, gdzie znajdują się pliki użytkownika;
 • sekcji, które są umieszczone w pamięci podręcznej danych;
 • Karta pamięci zewnętrznej;
 • Pamięć wewnętrzna urządzenia.

Inne opcje

Więc teraz wiemy jak pomóc firmware zespołu Win Odzyskiwanie projektu w telefonie można zainstalować, zastąpiona marką, przechowywana jako kopia zapasowa. To będzie przydatna również studiować szereg dodatkowych ustawień programu pod uwagę do szczegółów naszą małą instrukcję.

Tak, można zwrócić uwagę na opcję Ustawienia w interfejsie TWRP. Pozwala on przede wszystkim, aby ustawić domyślne ustawienia programu pod uwagę w ramach tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych danych pewnego systemu, a ponadto podczas instalowania plików przechowywanych w archiwach ZIP.

Innym niezwykłym menu punkt TWRP – Advanced. To pozwala użytkownikowi na przeprowadzenie dużej liczby operacji. a mianowicie:

 • skopiować dane na temat operacji na karcie pamięci;
 • przeprowadzić regulację prawa dostępu do różnych źródeł;
 • utworzyć partycje na dysku;
 • użyj menedżera plików, dzięki czemu możliwe będzie przeprowadzenie kopiowanie lub przenoszenie, ustawić prawa dostępu, usuwać;
 • aktywacji poleceń wprowadzonych przez terminal.

Ponadto, producent oprogramowania Interfejsy innych opcji w menu Zaawansowane mogą być dodawane. Innym ważnym interfejs aplikacji Zespół Win Odzyskiwanie Projekt 2.8, lub jego analog – Reboot. Opcja ta pozwala na ponowne uruchomienie urządzenia całkowicie, wyłącznie w celu ponownego uruchomienia programu naprawczego, lub wyłączyć urządzenie mobilne.

Są to główne cechy zespołu Win naprawy Projektu popularnego programu. Może być używany do realizacji szerokiego zakresu operacji z urządzenia, aby zoptymalizować jego działanie, w tym dzięki zaktualizowanej instalacji oprogramowania. Program jest łatwy w obsłudze, funkcjonalny, wystarczająco uniwersalne.

To ważne w wykonywaniu pewnych operacji z urządzeniem, zwłaszcza te związane ze zmianami EEPROM jest wcześniej skonsultować się z ekspertami na temat tego, czy lub w inny sposób zmieniać strukturę mobilnych interfejsów programowania devaysa, jak również odpowiednie zmiany mogą być skuteczne.