347 Shares 5627 views

Smartphone "Expl Pulsar": opinie. EXPLAY Pulsar: cechy i zdjęcia

W ubiegłym roku spółka EXPLAY przedstawił światu swojego nowego smartfona budżetu, który jest przeznaczony do ciągłej pracy bez ładowania. Jeśli chodzi o „EXPL Pulsar”, opinii użytkowników powiedzieć bardzo szerokie możliwości komunikacyjne i multimedialne z urządzenia. Smartphone może wytrzymać maksymalnie trzy dni bez ładowania w trybie pracy bateryjnej, obsługuje dwie karty SIM, a dodatkowo wyposażone z możliwością ładowania innych urządzeń mobilnych. Telefon „ou Pulsar” dla wszystkich swoich zalet ma rozsądną cenę (od 4500 do 6000 rubli) na rynku krajowym. To mobilne urządzenie zapewnia wygodne dopasowanie na wyświetlaczu 5-calowy, dwie kamery mogą komunikować się za pośrednictwem wideo i uchwycić najważniejsze momenty swojego życia. Zważywszy smartphone „Expl Pulsar”, przegląd rozpocznie z wbudowaną pamięcią, to 4 GB, a jeśli chcesz, możesz rozszerzyć tę funkcję za pomocą dodatkowej karty. Można wybrać się na wycieczkę w całej kolekcji filmów i muzyki.


Telefon „ou Pulsar”: komplet odpowiedzi

Smartphone dostarczany w kartonie, który jest wykonany z surowców wtórnych i jest przyjazne dla środowiska. Pudełko zawiera jasną urządzenie graficznego obrazu, urządzenie mobilne i jego producentem. Wewnątrz pianki ochronnej na stoisku jest bardzo inteligentny, a niektóre z niezbędnych składników „EXPL Pulsar”. Przegląd i informacja techniczna jest również. Zestaw składa się z ładowarką, zasilacz, kabel, micro USB, karty gwarancyjnej i instrukcji obsługi. W ten sposób można podłączyć telefon do innych urządzeń mobilnych i ich ładować.

wygląd

Jeśli mówić o wygląda EXPLAY Pulsar, opinii użytkowników zwrócić uwagę na jego masywności i chropowatości. To naprawdę trudno nazwać eleganckim. Mobilne urządzenie ma dużej mocy, aby jej grubość wynosi 12 mm. Konstrukcja przypomina poprzedni model smartfonów budżetowych z firmy EXPLAY, jak to może być w porównaniu do innych smartfonów w tej kategorii cenowej. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego, lekko zaokrąglone narożniki urządzeniu, to ekran pięć cali całkowicie szkłem, tylną pokrywa jest zdejmowana, jego pofalowaną powierzchnię, na bokach ramy jest cienka. Na przednim panelu górnego jest przednia kamera, kontrolka i głośnik głos. Sensoryczne przyciski funkcyjne jak zwykle na dole wyświetlacza. Po prawej stronie twarzy, widzimy przycisk zasilania, a po lewej – regulacja głośności. Tylny panel jest umieszczony w komorze środkowej, która jest nieznacznie uwalnianego z całej powierzchni, jest frędzlami srebrzysty metalu. W pobliżu można zobaczyć błysk i zewnętrzny głośnik. W górnej części urządzenia mobilnego umieszczone gniazdo słuchawkowe oraz złącze do podłączenia karty pamięci. Słuchawka znajduje się na dolnym panelu końcowego. Tylna pokrywa smartphone wykonany jest z ciemnego plastiku, jej niewidzialnym brudem i odciskami palców. Obudowa urządzenia mobilne w ręku mały poślizg. W związku z tym, właściciele ou Pulsar «komentarze często zaczynają się ich zalecenia trzymaj urządzenie mocno, aby nie» wyskoczył „z rąk. Szczególną uwagę na opłacalność pracy na bocznych panelach, ponieważ ślizgać znacznie więcej niż tylnej okładce. Jeśli chodzi o ergonomię „Expl Pulsar”, opinie użytkowników wskazują, że nie każdy może szybko przyzwyczaić się do nietypowej lokalizacji, przyciski blokady ekranu i głośności, ale w ogóle, pracy na telefonie wygodnie i komfortowo. Przycisk regulacji wykonuje funkcję fotografowano. Jej odwrotnej układ byłby bardzo przydatny w leczeniu jednej ręki. Zespół korpusu jest bardzo wysokiej jakości, w czasie ucisków na powierzchni smartfonie nie emitują piski, bez luzów i odkształcenia. Tylna pokrywa może być łatwo usunięte i wskoczy z powrotem i głośnik w trakcie rozmowy nie może być przypadkowo położyła rękę.

pokaz

Jeśli mówimy o wyświetlaczu „Expl Pulsar”: są to cechy charakterystyczne to: technologia IPS, rozdzielczość wynosi – 480h864 punktów. Z minusów można umieścić bezpośrednio niższych kątów widzenia, nawet z niewielkim nachyleniem obraz urządzenia mobilne, takie przepływu na ekranie, a kolory są zniekształcone. Informacja o szklanych właściwości ochronne nie są dostępne. Podobnie jak w oleofobowa. Przeciwnie, wyświetlacz ma dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ekran dotykowy obsługuje do pięciu jednoczesnych dotknięć, ale czułość jest słaba. Podczas pracy wewnątrz lub na zewnątrz w pochmurny dzień, charakteryzującej ich nasycenie kolorów i jasność, ale jeśli zaczniesz pracować w jasnym świetle słonecznym, jak obraz zanika natychmiast. Niniejszy regulacja ustawienia jasności urządzenia. Wyświetlacz na smartphone średniej jakości, ale to wystarczy do codziennej pracy.

oprogramowanie

Smartfon działa na Androidzie 4.4, producenci nie zdecydowali się kolidować z powłoki systemu i opuścił prawie wszystko tak jak jest. Oprogramowanie jest dość standardowy dla smartfonów, obejmuje usług Google, przeglądarki, czytelnia i zawodników.

produktywność

EXPLAY Pulse wyposażony quad procesor Mediatek MT 6582M, który ma pojemność 1,3 GHz. Urządzenie przenośne RAM 512 MB do 4 GB zabudowy, jak smartphone moc graficznych. Wydajność gadżet może pochwalić jego zdolności, ponieważ wypełnienie go jest bardzo przeciętne. Smartphone z opóźnieniem reaguje na dotyk, ale ogólnie globalne zamarza i awarii systemu nie były przestrzegane. mobilne urządzenie odtwarza jakościowo filmów w jakości HD, a biorąc pod uwagę jego ekran pięć cali, jest całkiem możliwe, aby oglądać filmy lub programy telewizyjne. Jedyną wadą jest to, że wspomniane powyżej kąty, reprodukcji kolorów w jasnym świetle i małą rozdzielczością. Gdy przerzucanie stron w Internecie i skalowania przeżywa lekkim opóźnieniem. Smartfon nie nadaje się do poważnych gier. Ale jego wydajność nie jest tak niska. Ze niektóre gry gadżet do radzenia sobie w porządku, ale w trudnych warunkach wykazała zauważalny lag i powolne ładowanie. Głośnik zewnętrzny brzmi wystarczająco głośno i jakość, nawet w niskich cenach.

badanie

Mobilne urządzenie posiada komorę – 5 Mn i przód – 0,3 mn. Głównym jest wyposażony w lampę, która będzie przydatna w trudnych warunkach fotografowania. Aplikacja Aparat może nie podobać jego funkcjonalność. W odniesieniu do tego aspektu pracy „EXPL Pulsar” feedback użytkownik potwierdza, że gdy system często powoduje awarie, zamarza i to naprawić, trzeba ponownie uruchomić smartphone. Uzyskane wyniki są niejasne, stanowią one szumów, rozmycie i brakuje w szczegółach. Szczególnie ta wada objawia się podczas fotografowania o zmierzchu lub w pomieszczeniu ze słabym zasięgu. Nocą, robić zdjęcia i nie jest zalecane z powodu strasznej jakości zdjęć otrzymanych. W świetle dziennym, zdjęcia są odpowiedniej jakości, ale czasami może zaprezentować jakąś błękitu w obrazie. Urządzenie mobilne jest wyposażony w funkcję patelni, ale makro nie. Smartfon może również nagrywać wideo, które są odtwarzane w formacie 3 GP. Jeśli jakość obrazu jest całkiem włącza, dźwięk może powodować problemy, ponieważ jesteśmy prawie nie do odróżnienia.

autonomia

Smartfon pozwala na jednoczesną pracę dwóch kart SIM, jeden z nich jest normalny, a drugi obsługuje tylko mikro formatu. Urządzenie mobilne zapewnia funkcję współpracy z sieciami bezprzewodowymi, które są zawsze dobrze utrzymane. Smartfon może być również używany jako nawigator, ponieważ bateria jest w stanie wytrzymać długie okresy bez ładowania. Bateria zawiera 4000 mAh, wpływa na ich zdolność do utrzymywania opłatę. Pomoc ta służy jako niskiej mocy procesora i małej rozdzielczości ekranu. Podczas oglądania wideo bateria wystarcza na około 10 godzin ciągłej pracy.

Adresatami

W trybie czuwania, smartfon jest całkiem w stanie przeżyć tydzień bez ładowania i aktywne wykorzystanie baterii potrwa 2-3 dni. Messenger dla tych użytkowników, którzy potrzebują urządzenia z doskonałą baterię i nie ze specyfikacjami płytowych.