362 Shares 9544 views

"Sony Iksperiya M2 Aqua" (Sony Xperia M2 Aqua): Dane techniczne, instrukcje i informacje zwrotne

„Sony Iksperiya M2 Aqua” został po raz pierwszy wprowadzony w sierpniu 2014 roku, podczas gdy sprzedaż urządzenia zaczęły później. Oczywiście, inteligentny telefon nie można nazwać w jakimś zaawansowanym urządzeniem, ale w rzeczywistości jest to dzisiaj, to jest bardzo, bardzo dobrym rozwiązaniem. Co dziwne, ale wiele ignorowane urządzenia i nie mają czasu, aby uporządkować jakie są zalety „Sony Iksperiya M2 AQUA” i co to ma właściwości techniczne.


projekt

Z wyglądu smartfon ma dość znaną konstrukcję, podobną do smartfonów, wydany w 2014 roku – standardowy kształt prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami, nie jest zbyt pochyłe końce, obecność w pełni kierować tylnej powierzchni, a korzystanie z zastrzeżonych projektowania Omni balansu koncepcji.

W oryginalnej wersji M2 tylna szyba jest obecny, natomiast „M2 Sony Iksperiya Aqua” jest wyposażony w tylną pokrywą, wykonany ze specjalnego matowego plastiku. O ile ta opcja jest najlepsza, będą musieli rozwiązać użytkowników, jak ktoś bardziej atrakcyjny wydaje plastiku, podczas gdy inni dają panel preferencji. Jeśli chodzi o praktyczność, plastik, który korzysta z „Sony Iksperiya M2 AQUA”, jest o wiele bardziej wytrzymałe i niezawodne.

kolor

Urządzenie dostępne jest w trzech podstawowych kolorach – brązowym, białym i czarnym. Jeśli wybierać spośród tych urządzeń, wielu ekspertów od razu powiedzieć, że trzeba wyraźnie dać nie czarne modele swoje preferencje, ponieważ na powierzchni dość często odciski palców, aw zasadzie, gadżet ma bardzo prostą formę.

wygoda

Dzięki zastosowaniu porowatego tworzywa sztucznego o chropowatej powierzchni, a także nepokatym krawędzi i kilka ostrych kątach „Sony Iksperiya M2 AQUA” doskonale leży w dłoni i nawet nie myśleć do poślizgu w czasie pracy. Z tej perspektywy, urządzenie wygląda o wiele lepiej niż Z3 Compact lub M2, jak w tych modelach jest obecne ciało wystarczająco śliska i smartphone da się wiarygodnie trzymania w ręku. Ponadto, nie należy zapominać o tym zbyt gładkich powierzchniach nie pozwalają na to, aby wygodnie podnieść poziomą płaską powierzchnię.

wymiary

Wymiary tego standardu smartphone, ale wiele osób twierdzi, że waga jest wystarczająco duży dla plastikowego gadżetu. Przednia strona jest chroniona przez wyspecjalizowaną szkła, producenci nie dostarczają żadnych konkretnych informacji na temat tego materiału. Jedyną rzeczą, którą warto wspomnieć – jest to, że podczas gdy eksperci testowane w specyfikacji „Sony Iksperiya M2 Aqua”, nie odnotowano żadnych frytki lub zadrapania. Podobnie, nie szkoda została na tylnej okładce przestrzegane.

obudowa

Zastrzeżona wstawiania tego rozwiązania jest zastosowanie przezroczystego tworzywa kończy się na boki. W związku z tym, ten elegancki telefon wyposażony jest w atrakcyjny wygląd i jest nieco inna od innych urządzeń podobnych do nich cech technicznych i zewnętrznych.

Szczególną uwagę należy zwrócić na jakość wykonania tego gadżetu, ponieważ podczas pracy nie emitują żadnych obcych dźwięków, a tylna część nie zginać do akumulatora.

ochrona

Dane techniczne „Sony Iksperiya M2 AQUA„różnią się również inną ważną cechę – jest użycie wyspecjalizowanego ochrony przed wilgocią i pyłem. Tak więc, urządzenie charakteryzuje się wyjątkowo wysoką kontakty ochrona przed nadmiernym nagromadzeniem pyłu i według twórców, urządzenie może działać normalnie wodą na głębokość ponad jednego metra. Jeśli, na przykład, w modelu Z3 całkowicie brakujące wtyczki, a następnie „Sony Iksperiya M2 AQUA” opinie mówią, że te korki są nie tylko tam, są naprawdę wystarczająco dobry, aby utrzymać wilgoć.

Oczywiście, w zasadzie, kurz nie jest zagrożeniem dla nowoczesnych gadżetów, ale zabezpieczenie urządzenia przed wilgocią, bez wątpienia, jest jego główną zaletą. Szczególnie taka ochrona staje się przyjemne, jeśli wziąć pod uwagę koszt „Sony Iksperiya M2 Aqua.” „The Messenger”, na przykład, oferuje zapłacić 12.500 rubli dla tego urządzenia.

Biorąc pod uwagę, ochrona, nie należy zwracać zbytniej uwagi na szerokie ramy, ponieważ może to być nazywane pewną cenę za to, co urządzenie zachowuje swoją skuteczność niezależnie od pogody. Na „Sony Iksperiya M2 AQUA” opinie mówią, że urządzenie nadal działa, nawet jeśli przypadkowo upuścił go w błocie.

centrala

W górnej części przedniego panelu znajduje się kamera, czujnik i wskaźnik nieodebranych zdarzeń. Warto zauważyć, że głośnik nie różni się tak bardzo, głośność, ale zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku. Ponieważ używa lepszą ochronę przeciwpyłową, konstrukcja nie pozwala dać najbardziej wyraźny i dźwięczny dźwięk, ale jakość pozostaje na wysokim poziomie. Również w górnej części urządzenia znajduje się gniazdo słuchawkowe, które, podobnie jak inne elementy, początkowo ukryty za plastikowym kapturkiem. Jeśli to konieczne, tutaj można podłączyć akcesoria Sony Iksperiya M2 „Aqua”.

Pod ekranem znajduje się mikrofon. Warto zauważyć, że w zasadzie, będzie słychać normalnie, ale często „Sony Iksperiya M2 AQUA” opinie klientów mówią, że po drugiej stronie rury głosem lekko głuchy. Głośnik jest na dnie i chronione przez metalową siatką.

Szczególną uwagę należy zwrócić na to prawo są umieszczone gniazdo kart pamięci i standardu MicroSIM simkarty, co jest dość wygodne. Niedaleko stąd jest okrągły przycisk zasilania, w którym niezwykle twarde i sztywne i cienkie dotykowy przycisk do regulacji głośności w telefonie.

pokaz

Rozmiar ekranu w urządzeniu wynosi 4,8 cala, ale fizyczne specyfikacje rozmiar z 60h107. Przez „Sony Iksperiya M2 Aqua,” oświadczenie mówi, że na ekranie nie jest wyspecjalizowanym powłoka przeciwodblaskowa, która pozwala na korzystanie z urządzenia w dowolnym środowisku, ale opinie klientów można powiedzieć, że powłoka nie jest tak skuteczne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka , Ponadto istnieje powłoka oleophobic, który nie jest wykonany najlepszy sposób, ale nadal pozwala łatwo usunąć odciski palców, a także zapewnia płynny ruch palców.

W „Sony Iksperiya M2 Aqua” cechy oznaczają, że Rozdzielczość jest 540×960 pikseli, przy czym współczynnik kształtu wynosi 16:10. W procesie przeprowadzania specjalistycznych badań stwierdzono, że dla każdej wartości obrazu jest nadal zbyt jasny, nie jest najlepszym sposobem sprawdził się i gamma, co daje na przykład zbyt wysokie zdjęć jasność w ciemnych scenach, dzięki czemu ogólny wygląd zamazany lub mieszkania. Ponadto poważnym nadmiar błękitu zanotowano, w szczególności wykazano, że gdy urządzenie pracuje w niższej luminancji.

Tak więc, można powiedzieć, że telefon „Sony Iksperiya M2 Aqua” różni się dość prostą matrycę, która sprawia, że obraz na pokrycie fioletowy lub żółty pod pewnym kątem. Ponadto, urządzenie nie jest w najlepszy sposób objawia się w słońcu, a nawet niewielkie nachylenie dostrzec obraz na ekranie jest prawie niemożliwe.

bateria

„Sony Iksperiya M2 Aqua” (Zdjęcia, które można zobaczyć powyżej) akumulator litowo-jonowy nieusuwalne którego pojemność wynosi 2400 mAh. Według producenta, w trybie gotowości urządzenie może pracować do 641 godzin, czas rozmów – 11 godzin odtwarzania muzyki w ciągłym – 37 godziny. Jeśli ciągle oglądać film, działanie urządzenia nie będzie wystarczające dla więcej niż 8 godzin.

Jak ćwiczyć?

Podczas badań stwierdzono, że w zasadzie, ta informacja jest prawdziwa i faktycznie gadżet czas jest standard nowoczesny z Android smartphone tej klasy, to znaczy, że działa przez około 10 godzin, jeżeli jest stosowany w trybie stosunkowo aktywnego z połączeniem www. Jeśli chcesz grać, to należy spodziewać się około dwóch i pół godziny, jeśli chcesz grać przy pełnej jasności i głośności wyjścia z głośnika.

Szczególną uwagę specjalistów często zapłacić Spółce kilku zapisywane na dostarczonym zasilaczem, tak że za normalną ładowarkę trzeba będzie utrzymać go podłączonego do sieci przez trzy godziny.

kamera

Jak zwykle w tego typu smartphone korzysta jednocześnie z dwóch modułów. Tylna kamera 8 MP i jest wyposażony w automatyczną regulacją ostrości, podczas gdy urządzenie jest mało prawdopodobne, aby przednia jakość zadowolić każdego, ponieważ ma tylko 0,3 MP.

Nawet główny moduł kamery można nazwać stosunkowo słaba, ale w rzeczywistości zespół zaangażowany w rozwój odpowiedniego oprogramowania, aby móc w pełni wykorzystać technologię tutaj. Oczywiście, szczegóły nie są najbardziej optymalne, ale redukcja szumów działa więcej niż dobrze. Można zrobić zdjęcie wystarczająco jasne w nocy, co będzie brakowało różnego od „artefaktów” i podobnie dobrze zachowany balans bieli. Tak więc, aparat jest dość uniwersalna i nadaje się na różne okazje, ale nie należy się spodziewać niesamowitych wyników.

Na przedniej kamery rozmawiać to nie ma sensu, ponieważ wszystkie 10 lat temu miał czas na zapoznanie się z tym, co jest w kamery 0,3 MP. Być może niektórzy widząc to jakość, że teraz, że ich telefon zawiesza się lub zawiesza się, a zajmie się jak restart „Sony Iksperiya M2 Aqua”.