208 Shares 4679 views

Sony Xperia Tipo: specyfikacje techniczne, instrukcje, konfiguracja, opinie, zdjęcia

W ciągu ostatnich kilku lat bardzo popularne na rynku telefonii komórkowej zyskał smartfony dvuhsimochny. Jest to logiczne, ponieważ jedno urządzenie może służyć jednocześnie z dwóch kart SIM, co sprawia, że jego zastosowanie bardzo wygodny i praktyczny. Na przykład, nie trzeba nosić ze sobą drugie urządzenie, lub stale prosząc, aby zadzwonić do innych operatorów z przyjaciółmi. I płacić za usługi połączeń internetowych, także nie trzeba, bo jeden telefon ucieleśnia funkcjonalność dwóch urządzeń.

Zgadnij, co do których model zostanie omówione w naszym artykule dzisiaj, nie można, ponieważ duża liczba takich urządzeń. Dlatego dajemy odpowiedź: jest to telefon komórkowy Sony Xperia Tipo, który ucieleśnia wielozadaniowość, osiągi, design i przystępną cenę. Czytaj więcej na ten temat, przeczytaj ten artykuł.

informacje ogólne

W ten sposób urządzenie zostało wprowadzone na rynek z powrotem w 2012 roku. To wtedy od razu stał się przedmiotem uwagi wszystkich – Sony Xperia Tipo nowość wielokrotnie opisane w różnych opiniach, które są starannie reklamowany urządzenia, zwracając uwagę użytkownikom wiele korzyści dla nich dostępne.

Następnie urządzenie z dwóch kart SIM nie było zbyt wiele, więc popularność doszła do tipo modele wystarczająco szybko. Plus devaysa była stosunkowo niska cena i zestaw zalet, takich jak jakość wykonania i dobrze dobranych materiałów. I nie powinniśmy zapominać o firmie, która zapewnia najlepszą matrycę kamer dostępnych na rynku; konieczne jest zbadanie jej wniosku i przyjrzeć się bliżej do nich. Co zrobiliśmy w trakcie pisania tego artykułu.

Tak więc, zaczynamy z pojawieniem smartphone – przypadek opisuje konstrukcję i wygląd urządzenia, czyli sposób, w jaki jest on widziany po raz pierwszy …

Ciało i wygląd

Telefon Sony Xperia Tipo sam w sobie jest stosunkowo niewielka, można nawet powiedzieć, kompaktowe wymiary – to mieści się w dłoni. Taka jest mało poręczne „dialer”.

Co do materiału korpusu, po stronie wydaje: to jest – urządzenia (urządzenie wygląda solidnie). Jednak przy bliższym spojrzeniu można się domyślać, że przed nami – tylko kolorowego plastiku. Po gadżet w ręce – to staje się oczywiste. Również w pierwszy zauważy inny sygnalizator – jego grubość. Jak podano w specyfikacji, to jest około 13 milimetrów! Wyobraź sobie, jak niewygodne jest Sony Xperia Tipo legginsy kieszeni lub dżinsy!

Odnośnie jak smartphone w dłoni, można również nosić wiele sporów. W opinii, niektórzy użytkownicy są oburzeni faktem, że urządzenie próbuje wymknąć się z rąk podczas rozmowy ze względu na jego kształt prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami. Inna wersja jest taka, że pracuje ze smartfonem, wręcz przeciwnie, jest bardzo wygodny ze względu na jego ciężar i masywność. Kłócą się o nie ma sensu, ponieważ każdy użytkownik ma łatwy sposób urządzenie jest zaprojektowane tak, czysto indywidualna sprawa. Zaleca się, jeśli nagle chcą się to z modelem datę (dzisiaj), najpierw trzymać go w rękach.

Ze względu na kompaktowe wymiary obudowy w Sony Xperia Tipo trochę trudne do uzyskania dostępu do karty pamięci i „Simcoe”. Jak wynika z przeglądu, właściciele urządzenia, wyjmij baterię, tylko po których można uzyskać dostęp do „świat wewnętrzny” smartphone. Karty SIM są umieszczone w dwóch warstwach, więc ich wycofanie może również powodować problemy – czy to w ruchu nie powiedzie.

nawigacja

Po tym, jak to wygląda w naszym Tipo, chciałbym opisać więcej i pomoce nawigacyjne, w szczególności – znajduje się poniżej ekranu szereg klawiszy fizycznych. Są obecne nawet dzisiaj w wielu smartfonów, ponieważ istnieje mnóstwo dogodnym miejscu, aby je znaleźć. Mówimy o przycisków „Home”, „Wstecz” i „Właściwości”. Użytkownicy skarżą się, że światła z tej serii jest uruchamiane tylko krótki okres podczas Kryzysu – skonfigurować, tak by świecił stale, jest to niemożliwe.

Obok nich znajduje się również przycisk regulacji głośności, przełączanie kart SIM i odblokować ekran. Ten ostatni znajduje się po lewej stronie urządzenia, na górze i dwie poprzednie – na prawej krawędzi. Jeśli przycisk odblokowujący i „rocker” dźwięku jest jasne, coś o przycisku przełączającego należy zauważyć, że jest to – klucz, który pozwala na dokonanie wyboru pomiędzy kartami (niektóre z nich będzie aktywny dla połączenia wychodzącego). Zrealizowane, jednak jest dość wygodne.

pokaz

Z obudowy i przycisków przejść płynnie do głównych kontroli smartphone – jego wyświetlacz. Na telefon Sony Xperia Tipo jest ekran 3,2-calowy. Jego parametry, oczywiście, pozostawia wiele do życzenia – o rozdzielczości 320 na 480 pikseli (jak w starych dobrych smartfonów klawiatura), technologii TFT i dużą grubą ramkę wokół szkła. Chociaż multitouch jest już obsługiwany, więc kupujący jest już zaawansowane funkcje zarządzania podręczne urządzenie.

Z tych cech, oczywiście, nie należy spodziewać się bardzo jasne i kolorowe obrazy – nawet w 2012 roku, urządzenie klasy średniej ma lepszy ekran niż smartfon opisaną nas. Jednym słowem – maszyna do budżetu …

Mimo to, dane techniczne wykazała obecność powłoki ochronnej na wyświetlaczu. Jeśli uważasz, że te informacje, a następnie za pomocą swojego smartfona ekran jest chroniony przed zarysowaniami i frytki.

edytor

Przez analogię z ekranu czeka procesora zainstalowanego na wydajność smartfonów Sony Xperia Tipo przedstawia cuda, nie warto. To – stosunkowo skromny Qualcomm MSM7225A, częstotliwość zegara (oficjalne dane techniczne) wynosi 800 MHz. Urządzenie działa na jednym rdzeniu i przesłać go, jak wiadomo, nie jest trudne. Z akceleratorem grafiki Adreno 200 uchwyty – „wypychania”, aby dopasować klasę telefonu.

Tak, system operacyjny Android, urządzenie typu „pull”, ale mówimy o jednoczesnym wprowadzeniem kilku wizualizacji średnim poziomie gry nie trzeba – można grać coś prostszego. I zdolność operacyjna 512 MB pamięci to wskazuje.

bateria

Hardy Urządzenie opiera się na zdolności jego baterii, zwany również trudne. Telefon zainstalowany o pojemności 1500 mAh baterii. Dla bardziej zaawansowanych „urządzenia”, oczywiście, to byłoby wystarczające na cały dzień pracy. Ale biorąc pod uwagę, że nasz telefon posiada prosty ekran i minimalnej wydajności procesora – jak wynika z opinii, może łatwo pomieścić do dwóch dni na jednym ładowaniu.

Może pomóc podstawowych czynności, takich jak odłączenie Internetu mobilnego, zmniejszając jasność ekranu, głośność, i tym podobne. Ponownie, to potwierdza orientację rozmów telefonicznych, a nie jako element multimedialny. Choć hardy akumulatora przez długi czas można oglądać filmy i słuchać muzyki w podróży.

powiązanie

Pomimo faktu, że mówimy o strukturze budżetu, opisujące cechy Sony Xperia Tipo wskazują na wsparcie dla Bluetooth, Wi-Fi połączenia, a także możliwość pracy z telefonem 3G-Internet. To nawet ma GPS, wskazując wszechstronność urządzenia, jego profilu pracy.

Wszystkie te usługi mogą być wyłączone w przypadku nieprzydatności, a tym samym wydłużyć czas w telefonie (jak pisaliśmy wyżej).

kamera

W urządzeniu jedynie jeden aparat (tył). Jednakże, nie można powoływać się na niego – to ma rozdzielczość 3,2 megapiksela (podobno technologicznie zacofany decyzji) bez lampy błyskowej i autofokusa. Nietrudno się domyślić, że uzyskane z wizerunkiem telefonu jest nawet trudno dostrzec drukowanego tekstu. Nie mówiąc już o balans kolorów, ostrość na dużą odległość, i tak dalej.

Deweloperzy Sony Xperia Tipo (specyfikacje potwierdzić) stało się jasne, że fani na zdjęciu, to urządzenie nie będzie działać. Najlepsze, że pasuje do takiego aparatu – robienie zdjęć „w locie”, aby sfotografować kilka bardzo prostych obiektów z maksymalnym zasięgu. No, jasne jest również, że telefon z dwoma kartami SIM „” – dla połączeń!

pamięć

Z pamięci wewnętrznej na tym urządzeniu wszystkie „bardzo złe”. Początkowo telefon ma 2,9 GB pamięci współdzielonej, z których użytkownik może korzystać tylko 2,2 GB, ponieważ reszta jest przeznaczona dla plików systemowych.

Jak już wspomniano, tylna pokrywa urządzenia jest gniazdo kart pamięci. Ze względu na jego użytkownika i może przedłużyć go do 32 GB. Przydatną funkcją dla fanów serii, na przykład.

Mimo to, biorąc pod uwagę wsparcie 3D-gry na tego typu smartphone, można go pobrać kilka rozrywkowych aplikacji, a tym samym przekształcić go w środku gry. Różnice w masie – i z 32 GB pamięci wszystkie one mogą stać się rzeczywistością.

inne opcje

Szczerze mówiąc, Sony Xperia Tipo (Opinie potwierdzić) nawet nie mają żadnych dodatkowych funkcji, które powinny ci powiedzieć. Telefon posiada solidne wygląd, nie odpowiada jej rzeczywistej „wypychania”. Dlatego na wszelkich dodatkach, jednak.

Na poziomie programu, nie jest to dobra baza – wyszukiwanie za pomocą głosu, odtwarzacz multimedialny, standardowej przeglądarki internetowej, Gmail klienta e-mail, Google Maps i wiele innych odpowiednich programach prac. Plus, pobierz te, które Cię interesują, możesz dodatkowo do Google Play katalog aplikacji. To pozwala na wykonywanie budżetu na telefon „Sims 2” prawdziwym biurze smartphone, został zaprojektowany do pracy.

opinie

Zgadzasz się, że gdy czytasz o jaki rodzaj specyfikacji Sony Xperia Tipo, pewnie myślał: to jest – słaby „hamowania” telefon, który jest trudny do komunikowania się i po prostu niemożliwe do spełnienia nawet najbardziej podstawowych czynności. Ale paradoksem jest to, że opinie o tym modelu pokazują bardzo różne!

Tak, być może ustawienie Sony Xperia Tipo mało elastyczne w porównaniu do innych modeli flagowych; chyba że telefon ma mniejszą rezerwę mocy operacyjnego, ale jest to „inteligentny” i trudne smartphone, który pozwala być jednocześnie w dwóch sieciach mobilnych. Wielu ludzi, którzy zapłacili mu 6000 rubli (tylko taka cena została ustalona na urządzeniu czas-to-market), to wystarczyło. Więc dlaczego nie powinno im sprostać?

Być może, zdjęcia Sony Xperia Tipo i wysoka jakość wideo nie będzie działać, aby usunąć – ale jest to idealne miejsce dla innych zadań. A ci, którzy kupują telefon na tak niskim kosztem, a nie oczekiwać, aby móc grać w najbardziej zaawansowane gry z ustawieniami maksymalne graficznych na nim. W konsekwencji, zwłaszcza biorąc pod uwagę klasy telefon, to wyraźnie uzasadnia swoją cenę, a to – najważniejsze.

odkrycia

Tak, jak można zobaczyć na własne oczy, czytając naszą recenzję – telefon wiele wad. On jest słaby pod względem funkcji aparatu, procesor, silniku graficznym. Nawet Tipo lokal mieszkalny może wydawać się trochę niewygodne i nielogiczne.

Z drugiej strony, ma wiele zalet. Po pierwsze – jest to długoterminowa praca na jednym ładowaniu, co jest rzadko spotykane w telefonie Android budżetu opartego na (Sony Xperia Tipo przewodnik opowiada nam o 2 dni aktywnej pracy). Po drugie – kompaktowy rozmiar (pomimo grubości korpusu jako cały zespół zajmuje niewiele miejsca – w związku z tym jest to wygodne, aby zawsze mieć pod ręką w każdej sytuacji). Trzeci – obecność 2 kart SIM, co sprawia, że smartfon nieodzowną asystenta komunikacyjnego. Plus można mówić o takich cech jak wszechstronny platformie Android, który może służyć jako podstawa do instalacji innego oprogramowania; okazja, aby rozwinąć kartę pamięci (jeśli telefon może być używany jako przenośny stacji multimedialnej). Jeśli zważyć, więc plusy i minusy, nasz „skromnyaga» Xperia Tipo zaczyna nie wydają taką słabą jednostkę. Wręcz przeciwnie, jest to możliwe, producent specjalnie przyniósł ten model do podjęcia pewnej niszy budżetu i nieefektywnych gadżetów w nadziei, aby wygrać, a ten segment rynku.

Udało mi czy nie – trudno powiedzieć. Model nie jest tak popularne jak niektóre z flagowego; najprawdopodobniej, wielu użytkowników nigdy nie słyszał o tej modyfikacji. Jednak sądząc po opiniach, maszyna jest zapotrzebowanie – co oznacza, że jego dość pracować publiczność do gadżetu Xperia Tipo jest również dostępna. Dlatego deweloperzy i dzieła Sony nie jest na próżno.