505 Shares 8083 views

Jak rzucać telefonu do kontaktów w telefonie? Krok po kroku

Z pewnością każdy po zakupie nowego smartphone zastanawiał się: „Jak z telefonu do kontaktów w pamięci telefonu, aby rzucić” I zrobić to tak bezbolesne, jak to możliwe zarówno dla gadżetu i dla właściciela układu nerwowego.


Spróbuj zrozumieć i listy najbardziej popularnych sposobów, aby skopiować kontakty ze starego do nowego telefonu: za pomocą oprogramowania firm trzecich, komputerów osobistych i innych urządzeń w zasięgu ręki.

Przesyłanie kontaktów przy użyciu komputera

Przed telefonem do kontaktów rzucać telefon, musimy starą gadżet, z którego chcesz wyeksportować, PC i kabla USB (najlepiej firmy). Jako oprogramowanie pomoże Ci wykorzystać MOBILedit, który można pobrać z oficjalnej strony dewelopera.

Podstawowa wersja oprogramowania nie jest tłumaczone na język rosyjski, a jeśli ktoś z tych problemów powstać, można szukać Amateur zasobów dbać o lokalizacji. W każdym razie, pełna funkcjonalność programu jest intuicyjna i nie wprowadza do zadyszki.

Przed telefonem do kontaktów telefonicznych na użytkowy pierwszej oferty kroku, aby pobrać lub zaktualizować sterownik dla konkretnego gadżetu. Aby przyspieszyć ten proces, można wybrać konkretny model smartfona i potwierdź instalację.

Po zakończeniu instalacji sterowników i innych programów wsparcia należy przejść do zakładki «» kabel połączeniowy i po rodzaju żądania połączenia wybierz «» PC Sync. Czasami można spotkać inną nazwę – to wszystko zależy od modelu gadżetu oraz zainstalowanych sterowników.

Następnie musimy skonfigurować funkcji telefonu, to jest to debugowanie USB-link :

 1. smartphone ustawienia.
 2. Ustawienia programisty.
 3. Kliknij na pozycję „debugowanie USB”.

Kroki te powinny być wykonane z gadżetów na platformie „Android” z wersji 4.2 i wyżej. W innych przypadkach, instrukcje przez telefon będzie inna:

 1. Zakładka "System".
 2. „Informacje o urządzeniu”.
 3. W pozycji „Numer kompilacji”.
 4. „Debugowanie» USB.

Następnie w programie „MOBAYLedit” wybierz po lewej stronie w zakładce użytkowego «Książka telefoniczna» (książka telefoniczna) i przejść na eksport. Przed telefonem do kontaktów rzucać telefon, wskazuje typ pliku zostać wywiezione, a także miejsca, w którym będą przechowywane. Następna w menu, wybierz „Importuj” i postępując zgodnie z instrukcjami programu, przenosząc stare kontakty do nowego gadżetu. Można to zrobić za pośrednictwem kabla USB lub za pośrednictwem protokołów bezprzewodowych ( „Wi-Fi”, „Bluetooth”).

Dysk Google

Jeśli mieli prosty telefon bez żadnych konkretnych „problemów” i mają dostęp do sieci, można użyć oprogramowania od znanej wyszukiwarki. Można wykonać usługę synchronizacji z „Google” do swojej książki telefonicznej.

Ta synergia jest praktyczny fakt, że zawsze można dokonać żadnych zmian w swoich danych, bez konieczności telefon pod ręką. Przed przenieść kontakty ze starego telefonu do nowego gadżetu, wystarczy wejść na konto usługi „Google” na nowej devayse i uzgodnić z ramami czasowymi.

Dodatkowo oprogramowanie zapewnia klientom możliwość przywrócenia kontaktów, które były z jakiegoś powodu stracił w ciągu ostatnich 30 dni.

"Yandex.Disk"

Kolejny łatwy sposób przenieść kontakty ze starego telefonu do prostego gadżetu – usługi krajowego przez samego silnika nazwa wyszukiwania „Yandex.Disk”. Podobnie jak w poprzednim przypadku, musimy połączyć się z siecią.

Przed rozpoczęciem eksportu, należy zainstalować odpowiednie oprogramowanie z „Yandex”, który można znaleźć w odpowiedniej sekcji usługi „Google Play”. Po zainstalowaniu aplikacji, trzeba będzie skopiować wszystkie kontakty, które chcesz przesłać.

Następnie, po dane są wspierane i konto na „Yandex.Disk” jest aktywna, należy wykonać następujące czynności:

 • Uruchom narzędzie na nowym telefonie i zalogować się przy użyciu tych samych danych, które weszły wcześniej na eksport.
 • Dalej na pozycji menu, przejdź do sekcji „Ustawienia” (nazwa może ulec zmianie ze względu na modelu).
 • Wybierz zakładkę „Przejście z telefonu do telefonu.”
 • Narzędzie poprosi o podanie kodu zabezpieczającego, które zostały wcześniej – Wprowadź i potwierdź ruch.
 • Po zakończeniu aplikacji, powiadomi Cię o zakończeniu operacji transferu.

Przenoszenie kontaktów bez komputera

Jeśli nie jesteś w stanie połączyć się z komputerem, można pójść w drugą stronę: „Bluetooth” za pomocą protokołu bezprzewodowej. Aby przenieść kontakty, wykonaj następujące czynności:

 • Włączeniu telefonu.
 • Aktywuj „Bluetooth” na obu urządzeniach (instrukcja telefonu wskaże sposób).
 • W starym gadżet, przejdź do ustawień „Bluetooth” i rozpocząć poszukiwania nowego urządzenia.
 • Potwierdź synergię z nowym gadżetem, wprowadź te same kody PIN.
 • Przejdź do książki telefonicznej i zaznaczyć kontakty, które chcesz wyeksportować.
 • Po danych przesyłania kontaktów pojawi się na nowym gadżecie.

Przesyłanie danych poprzez SD- i kart SIM

Jeśli stary obsługa urządzeń funkcja ta umożliwia kopiowanie kontaktów z wykorzystaniem SIM- lub karty SD. Proces tylko brzmi skomplikowanie, ale w rzeczywistości jest to bardzo proste. Najważniejsze – aby postępować zgodnie z instrukcjami.

Eksport za pośrednictwem karty SD:

 1. Włóż kartę pamięci do starego telefonu.
 2. Poprzez menu i praca z kontaktów, aby zapisać dane na dysku CD-karty.
 3. Włóż kartę z nowym gadżetem.
 4. Wyładować kontakty za pośrednictwem „Kontakty” -> „Opcje” -> „kontaktów Export / Import” -> „Kopiuj z karty SD.”

Eksport za pośrednictwem karty SIM

Jeden z najstarszych (ale sprawdzonych) sposobów migracji kontakt – jest eksport za pośrednictwem karty SIM. Jest on używany tylko w najbardziej ekstremalnych przypadkach (bez energii elektrycznej, internet, nośników wymiennych, etc.).

Główną wadą tej metody – Ograniczenia dotyczące znaków w nazwie. Oznacza to, że możesz przenieść swoje kontakty (do 200), ale są one „przycięte” do 8 znaków, co jest bardzo niewygodne (trzeba podzielić włosy ze skrótów imion i nazwisk).

Skopiować kontakty za pośrednictwem karty SIM, należy najpierw uczynić go eksportować swój stary telefon za pomocą menu, a następnie wstawienie nowego gadżetu, aby przenieść dane książki telefonicznej. Wydaje się proste, ale ograniczenia poważnie zakłócić całą informację migracji.