546 Shares 7802 views

Smartfony Sony Xperia: zakres

Sony – japońska firma, która powstała w 1946 roku. Ona jest długi czas zajmuje się produkcją elektroniki, konsola do gier wideo oraz różnych produktów high-tech. Oprócz gadżetów producenta, firma jest konglomeratem mediów. Ale mówimy o smartfonów Sony Xperia. Skład tych gadżetów jest znana od 2012 roku i prezentuje użytkownikom ogromnej ilości urządzeń wysokiej jakości.


Kim oni są?

Xperia poprzednio był odrębny znak towarowy, który w 2008 roku ukazał się pierwszy gadżet. Potem było Sony Ericsson z systemem operacyjnym Windows Mobile. Początkowo był pod kontrolą tego systemu operacyjnego, a smartfony były produkowane w tej serii. Ale w 2010 roku, zapowiedź urządzenia z Android OS.

Xperia X10 Po sukcesie, zdecydowano się pozostawić pomysł z Windows Mobile. W maju ubiegłego roku wyprodukowano 56 smartfonów w tym zakresie. W swoich urządzeń firma stara się stworzyć maksymalną liczbę własnych funkcji i aplikacji. Wszystkie modele mają fabrycznie zainstalowane programy, które rozszerzają możliwości smartfonu. Dzięki nim użycie staje się bardziej komfortowe. Oczywiście, ta metoda marketingu pozwala kupującym, aby utrzymać przy nim.

Sony Xperia Lineup uzupełniane każdego roku. Firma rosła i stworzył tę linię kilku generacji smartfonów. W uzupełnieniu do aktualizacji systemu operacyjnego, poprawić i firmowe aplikacje.

Teraz na pierwszy rzut oka z linii Xperia Sony wydaje się idealny. Wszystko wydaje się być kompletny i całkowicie wystarczający. Każdy model poprawia poprzednie. W rzeczywistości sytuacja jest nieco inna.

dystrybucja

Fani marki wiedzą, że to jest możliwe ustalenie, w zależności od litery, która grupa jest smartphone. Na przykład, Sony Xperia Z – flagowe zakres. E – to urządzenia budżetowe. C – to średnie grupa, która skupia się na frontalku. zabezpieczone przed wilgocią linia telefoniczna – M. To lato było też seria X, ale o tym będziemy rozmawiać później.

Te, które są tańsze

Tak zaczynają się od zakresu Sony Xperia urządzeń budżetowych. Z grubsza, te smartfony są 9-15 tysięcy rubli. Obejmuje komórkowych ze wskaźnikiem E. między innymi najbardziej wyróżnia modelu Sony Xperia E4. Został wydany w kilku wariantach. Ekran jest 5 cali i niska rozdzielczość 560 x 940 pikseli.

Były też modele z wyświetlaczem 4,7-calowym. Wszystkie telefony w tym segmencie działa na Androidzie. Niektóre z nich mają wsparcie dla dwóch kart SIM. Średnio jest to telefony, które mają 1 GB pamięci RAM i 8 GB wewnętrznej. Mają także 8-megapikselowy aparat główny oraz przednią 5 megapikseli. Reszta tej linii jest niczym nadzwyczajnym. Telefony te będą dla tych, którzy potrzebują dobrej jakości „dialer”.

Między Niebem a Ziemią

Następny zakres Sony Xperia posiada indeksy M i C. średnie smartfony, które nie mogą być przypisane do budżetu lub do flagowego. W związku z tym, że zajmują miejsce w niszy Sony. Najpopularniejsze modele są uważane za Sony Xperia M4 Aqua i jego „bliźniaka” ale dwie karty SIM.

Model ten posiada wyświetlacz 5 tidyuymovy z dobrą rozdzielczością 1280 x 720. RAM nadal 1GB. Ale osadzone w wyborze albo 8 lub 16 GB. W tych modelach, nie ulega poprawie, a główny aparat 13 Mn. Główną cechą tej linii została potwierdzona przed pyłem i wilgocią. Późniejsze modele zostały wyprodukowane z indeksem M5. Dostali wystarczającą jakość, ponieważ większość z nich jest liderami.

Również Sony Xperia gama telefonów zajmują środkową urządzenia wnęka z indeksu S. Obejmuje to model Sony Xperia C4 i znowu zrobił dvuhsimochny „bliźniaka”. Mają też pięć-calowy ekran. To poprawiło rozdzielczości do 1920 x 1080 pikseli. Następnie tłok stał się bardziej – 2 Gb. Wewnętrzna 16 GB, ale jest slot na karty pamięci.

Nieprzyjemna była firma leży na tych urządzeniach. Początkowo były one ustawione jako smartfony autoportretów. Ale w rzeczywistości okazało się, że przednia kamera jest tutaj 5MP, że dość przeciętne rekord w chwili obecnej. Więc możemy z całą pewnością powiedzieć, że Japończycy są nieuczciwi i przebiegły obrotu.

mistrzowie

Cóż, pod koniec ubiegłego roku i na początku to było na flagowych Zakres Sony Xperia. Oczywiście, ta nazwa jest dość głośno. Chodzi o to, że niektóre z modeli tej linii jest niemal nie do odróżnienia od środkowego segmentu. Tam już widać japońską podstęp. Spółka uważa, że użytkownik powinien płacić za markę.

Jednak w tym zakresie modelu nadal byli prawdziwymi mistrzami. Najbardziej znane urządzenia mogą być traktowane z Z. indeks w ogóle, historia tej linii jest bardzo dramatyczna. Wszystko zaczęło się w Sony Xperia Z, wraz z Z1 i Z Ultra. Później został zwolniony Z Compact. Te smartfony stały się prawdziwy „boom” na rynku. Oni naprawdę były bardzo mocne, dobrej jakości i zdecydowanie stylowy.

Ale Sony Xperia skład nie mógł się bez wad. A firma rozpoczęła prawie co miesiąc do produkcji nowej serii. W następstwie zaprezentowano Z2, Z3, Z4 (tylko w Japonii), i wreszcie, Z5. Awaria głównego był fakt, że poprzednia korygowania błędów, programiści robić dalej. Dlatego niezadowolony rósł. Fani czekali na doskonałej serii smartfonów. Ale nigdy nie przyszło.

Jak pokazuje praktyka, najbardziej udany spośród wszystkich okazało Sony Xperia Z3 Plus. Jest to ten model w Japonii nazywa Z4. Urządzenie przekątna wzrosła w stosunku do innych modeli do 5,2 cala. Smartphone już wyposażony 3 GB RAM uruchomiła na platformie Qualcomm lwia paszcza 810. Lewy ochrony przed pyłem i wilgocią.

Dla tych, którzy wymagają więcej wyświetlać zostało zaprezentowane przez Sony Xperia C5 Ultra. Urządzenie posiada ekran 6 cali, bardzo cienkiej ramki. Oba aparaty dostał 13 megapikseli. RAM 2 PL zbudowany – 16 GB.

innowacje

Od tego czasu, jak zakres Sony Ericsson Xperia opadnie, minęło pięć lat. Po tych wszystkich niepowodzeń firma zdecydowała się uruchomić nową linię X. Urządzenia te zaznaczone zwyrodnienie smartfonów firmy Sony. Okazało się, że rzeczywiście są bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie. Najmłodsza jednostka uważana jest Sony Xperia XA.

Jest to urządzenie otworzył nową rundę rozwoju Grupy. Wiele osób uważa, że główną cechą nowych gadżetów z japońskiej jest wygląd. Wiele inteligentnych telefonów z tej serii otrzymały lustrzany panel, który wygląda bardzo ładnie. Również przesunięte o kilka przycisków zwężone ramę ekranu zmieniony tylny panel. Później modelu Xperia XA Ultra został zwolniony.

Drugi smartfon tej linii był Sony Xperia X. Jest to pięć-calowy telefon. Istnieje opcja do jednej karty SIM, istnieją dwa. Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Aparat stał tyle 23 megapikseli z modułem zastrzeżonej, która jest obecnie wykorzystywana przez inne firmy. Przód otrzymał 13 megapikseli, który jest również całkiem sporo.

Procesor ma 6 rdzeni i jak działa Snapdragon 650. Odpowiedzialny za graficznym Adreno 510. Wszystko działa pozwalająca szybko do 3 GB pamięci RAM i 32 GB wewnętrznej. Także uważaj na japoński i mody skanera linii papilarnych. Znajduje się on z boku przycisku zasilania.

Innym interesującym obiektem w tej linii był Sony Xperia X wydajność. Jest wyposażony w bardzo wydajny procesor i chipset graficzny. Również umieszczony 3 GB pamięci RAM. Telefon działa na systemie operacyjnym Android nowego 6.0.1 Marshmallow. Ma również dwa aparaty: główny – 23 megapikseli front – 13 megapikseli. Istnieją modele, które obsługują dwie karty SIM. Główną cechą tego modelu jest jego wygląd, który jest w stosunku do innych jest bardzo atrakcyjne i nietypowe.

wynik

Firma przeszła długą drogę. Niewiele osób pamięta starą Sony Ericsson Xperia (zakres). Photo niektórych urządzeń nawet trudno znaleźć w Internecie. Jednak wielu pamięta Sony Ericsson Xperia X10, który był bardzo popularny w swoim czasie był prawdziwym flagowy. Znani dla Sony Ericsson Xperia Ray z ulepszonym ekranie i zwartej konstrukcji.

Teraz na rynku istnieje wiele smartfonów firmy Sony. Ich skład Xperia – jest to historia, która będzie aktualizowana o nowe flagowych, nie zawsze może być skuteczne, ale z pewnością rewelacyjny i popularne.