774 Shares 3748 views

Telefon "Alcatel One Touch". Telefon "Alcatel One Touch" – instrukcje

tani i funkcjonalny telefon „Alcatel One Touch» zostaną omówione w tej krótkiej recenzji. Sama jednostka sprzedaży pojawił się długo, ale nawet teraz jest to wystarczająco dużo zasobów obliczeniowych do głowy dla większości codziennych zadań. To był jego zalety i wady zostaną omówione szczegółowo poniżej.


Co jest w pudełku?

Coś niezwykłego pod względem wyposażenia nie może pochwalić się telefonem „Alcatel One Touch». instrukcja obsługi i karta gwarancyjna – zbiór dokumentacji dla tego urządzenia. W uzupełnieniu do inteligentnego telefonu do wersji pudełkowej tego gadżetu zawierać żadnych akcesoriów:

  • Bateria.

  • Kabel interfejsu.

  • Marka ładowarki.

  • Standardowy stereofoniczny.

Teraz to, co jest wyraźnie brakuje w poprzednio wspomnianej listy. Przede wszystkim, jest to karta pamięci. Ale w urządzeniu nie należy spodziewać się segment budżetu. Dlatego to akcesorium będzie mieć dodatkowy zakup. Również w odróżnieniu od podobnych chińskich smartfonów dostarczonych nie zawiera folię ochronną na panelu przednim oraz osłonę silikonową. Mają też kupić oddzielnie.

"Iron" devaysa

Telefon „Alcatel One Touch» opiera się na rozwiązaniach MT6575 CPU od tajwańskiego Developer «biblioteki». Jest on oparty na pojedynczym rdzeniem architektury A9, który działa z częstotliwością 1 GHz. Zgodnie z oczekiwaniami większości rozwiązań budżetowych, karta graficzna w tym CPU jest zaginionych i wszystkich operacji związanych z przetwarzaniem obrazu na ekranie, są przekazywane do procesora. Wszystko to znacznie zmniejsza potencjał obliczeniowy tego typu smartphone, ale dla większości codziennych zadań układ SoC wystarczy. Pokaz filmów w formatach 3GP, AVI i MPEG4, słuchać muzyki, odwiedzanie portali internetowych, skromny
gry i nawigacja – z całego telefonu rączką „Alcatel One Touch». Jego cena jest bardziej niż demokratyczne, a obecnie wynosi około 2000 rubli.

Graficzna część gadżetu i kamery

Wyświetlanie przekątnej tego devayse tylko 3,5 cala. To jest bardzo mały w tej chwili. Co więcej, jego rozdzielczość wynosi 320 x 480. Matryca wytwarzana przez przestarzałą technologię i jest zdolny do wyświetlania więcej niż 256 tysięcy różnych kolorach. Biorąc pod uwagę koszt urządzenia oraz jego pozycjonowania producenta, charakterystyka nie jest tak źle. Tylko jedna kamera zintegrowana z telefonem „Alcatel One Touch». zdjęcie z nią w normalnym świetle jeszcze możliwość uzyskania akceptowalnej jakości. Nie możemy oczekiwać cudu we wszystkich innych przypadkach. Niektóre dodatkowe opcje, takie jak automatyczna regulacja ostrości i oprogramowania systemu stabilizacji obrazu w tym smartfonie nie jest. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja z nagrania wideo. W tym przypadku rozdzielczość jest 640×480 rolki. Filmy będzie bardzo złej jakości, a tak naprawdę nie zrozumieć.

pamięć

Skromna ilość pamięci zainstalowanej w telefonie „Alcatel One Touch». Rzeczywistych opinii właściciele wskazał jako brak pamięci RAM i wewnętrznego napędu małych pojemności. W pierwszym przypadku jest to około 256 MB, natomiast drugi – 512 MB, z czego tylko około 100MB użytkownik może wykorzystać według własnego uznania. Będzie to trwać tylko 3-4 pełnej gry. Jeśli problem RAM może być już rozwiązany, wówczas wewnętrzna pojemność można zwiększyć do 32 GB poprzez zainstalowanie karty SD. To miejsce, do jego instalacji znajduje się pod baterią.

Projektuje i ergonomia

Nie oczekuje się żadnych specjalnych wzorów na smartfonie klasie ekonomicznej. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego zwykłego z błyszczącym wykończeniem. Odciski palców i brud to właśnie przyciąga. Scratch to nie będzie trudne. W ogóle, bez etykiety bezpieczeństwa oraz właścicieli okładce tego gadżetu, jak już wcześniej wspomniano, po prostu nie może zrobić. Wymiary takich smartphone – 115h62,3 mm. Jej grubość 12,2 mm, masa – łącznie 118 g panel przedni smartfon następujących pierwiastków pochodnych: słuchawki (jego kraty umieszczona na wyświetlaczu) i trzy konwencjonalne ekran dotykowy przycisków sterujących. Po lewej stronie znajdują się dwie devaysa mechaniczne przyciski regulacji głośności, a na górnej krawędzi zamka i usunięte OFF. W pobliżu znajduje się wtyczka do podłączenia zewnętrznego systemu dźwiękowego. Dno są otwory wypowiadane mikrofon i złącze USB. Na tylnej stronie jednej kamery jest wyświetlany. Natychmiast należy zauważyć, że wymiary tego urządzenia nie są tak imponujące jak w nowoczesnych urządzeniach przewodnich. Dlatego, aby zarządzać nim tylko jedną ręką bez problemów. Dodatkowa grupa przycisków mechanicznych w prawym górnym rogu gadżetu znacznie upraszcza to zadanie. Ergonomia w urządzeniu jest dobrze przemyślane i skarg od zwykłych użytkowników nie jest.

bateria

Zewnętrzna bateria o pojemności 1300 mA / h jest używany w tym devayse poziomie początkowym. Takie rozwiązanie upraszcza konstruktywne „naprawa telefonu Alcatel One Touch», jak można to zrobić samodzielnie bez konieczności wzywania serwisu. To wystarczy kupić nową baterię i zainstalować go w miejsce starego. Zatem wskazane pojemność baterii średnio wystarcza na 2-3 dni na baterii przy średnim poziomie obciążenia dla tego inteligentnego gadżetu.

miękki

Telefon „Alcatel One Touch» pracuje przestarzała zarówno moralnie i fizycznie, wersja «Android» z numerem seryjnym 2.3.6. I to jest zauważalną wadą tego urządzenia. W dającej się przewidzieć przyszłości, zostanie wydany 5th wersję systemu operacyjnego i jest narażone na problemy z kompatybilnością. Nowe oprogramowanie może być już zainstalowany na tym urządzeniu. Można, oczywiście, należy zaktualizować system operacyjny do wersji 4.0, instalując oprogramowanie innej firmy, ale zasadniczo nie ratować sytuację. Jeszcze nowsza modyfikacja „Android” jest przestarzała i problemy z kompatybilnością nie są całkowicie wyeliminowane. Reszta zestawu oprogramowania w tym standardzie gadżetu. Te własności narzędzia z „Google” i tak dalej. Istnieje również standard „Galeria” typ programu „Kalendarz” i „Kalkulator”. Nie zapomnij o deweloperom i usług społecznych. W tym przypadku „Twitter”, „Facebook” i „Instagrame”. Ale sieci społeczne zostały zainstalowane oddzielnie.

Możliwości komunikacyjne urządzenia

Imponujące funkcje komunikacyjne są realizowane w tym urządzeniu. Można wyróżnić wśród nich są:

  • Pełne wsparcie dla GSM i sieci 3G. Z ich pomocą można wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości SMS lub MMS i otrzymywać informacje z Internetu.

  • Można również udać się online za pośrednictwem Wi-Fi. Ponadto, w tym przypadku, szybkość transmisji informacji będzie znacznie wyższa niż poprzedni.

  • Innym ważnym sposobem bezprzewodowego transferu danych – jest „Bluetooth”. Jego głównym zadaniem – aby wysłać małych plików (do 10MB) podobnych gadżetów i urządzeń mobilnych.

  • Dzięki nawigacji w smartfonie rzeczy są bardzo złe. Nie jest obsługiwany przez GPS i GLONASS. Jest tylko system A-GPS. Ona jest za pomocą telefonu komórkowego wieże na grunt określa lokalizację jedynie w przybliżeniu.

  • Głównym sposobem przewodowej transmisji danych – jest USB. To pozwala na podłączenie do komputera w celu wymiany danych z nimi. Ponadto, interfejs ten pozwala na naładowanie baterii.

  • Nie zapomnij programistów i pro melomanów. Aby podłączyć zewnętrzne głośniki jack 3.5mm jest przewidziane.

Plusy i minusy smartphone na podstawie opinii

Teraz rozważyć wady, co nie jest bez telefonu „Alcatel One Touch». Właściciele opinie przeznaczyć takie z nich:

  • Bardzo mało pamięci RAM, jak i wbudowane. Ale jeśli problemem operacyjny nie może zostać rozwiązany, napęd wewnętrzny może być znacznie zwiększona poprzez zainstalowanie karty pamięci.

  • Bardzo słaby 2-megapikselowy aparat fotograficzny. I ta wada nie została wyeliminowana.

  • Stara wersja systemu operacyjnego. Można przeprogramować urządzenia i aktualizacji „Android”, ale w tym przypadku, oprogramowanie system będzie już programiści innych firm.

  • Wydajność procesora jest niska.

Ale wszystkie wcześniej powiedział neguje jedną zaletę – jest to niska cena. Tylko 2000 rubli musiał zapłacić za telefon „Alcatel One Touch». Recenzje gadżet właściciele zwrócić uwagę na to. Konsumenci rozumieją, że kupując poziom budżetu smartphone, więc nie należy się spodziewać, żeby coś nadprzyrodzonego. Do ich zadań, zgodnie z właścicieli, jest to świetny gadżet. Wygrywa poradzić sobie z większością zadań, czy to czytanie książki, słuchanie muzyki czy surfowanie po Internecie.

wyniki

Telefon „Alcatel One Touch» jest jednym z najlepszych ofert w segmencie smartfonów entry-level. Tak, nie może pochwalić się dobrą platformę sprzętową lub dużych rozmiarów ekranu. Ale koszt to za stosowne. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują niedrogiego, ale funkcjonalne urządzenie. Mamy nadzieję, że telefon „Alcatel One Touch 4007D» będzie służyć Ci długo usługę!