745 Shares 2727 views

Smartphone Samsung Galaxy Mini j105H J1: Opinie

Koreańskie programiści od dawna mocno zakorzenione w produkcji niszowych smartfonów. Ponadto, według niektórych kryteriów ich produkty są pewnie utrzymuje pozycję lidera. Ale dotyczy to przede wszystkim na poziomie modeli premium, a częściowo do klasy średniej. Segment budżet na kilka lat, pozostaje bez należytej uwagi na spółkę, choć pewne kroki w tym kierunku. Wielkie oczekiwania fanów niszy były związane z urządzeniem Samsung Galaxy J1 j105h Mini SM. Znaczna część opinii użytkowników powiedzieć, że twórcy udało się poradzić sobie z podstawowymi zadaniami, choć niektóre sukcesy nie zrekompensować modele metce na 4,5-5 tys. RUB.

Ogólne informacje o smartfonie

Urządzenie jest ustawione jako niedrogi kompaktowy smartfon, kontynuując serię J1. Nic nowego, model ten nie był i nawet jak na standardy w segmencie budżetowym wygląda bardzo średnie. Wynika to z faktu, że sama nisza już dawno odeszły w tle, co nieuchronnie wpływa na zainteresowanie samych producentów. Jedyną rzeczą, która przyciąga tej maszyny w porównaniu do innych ofert, to marka. Jednocześnie własnych rozwiązań w wypełnieniu były nieliczne. Na przykład, jeśli to klasyczny przedstawiciel J1 kompaktowego smartfonu wygrywa konkurencję kosztem ekranu SuperAMOLED, w tym przypadku nawet wskazać przebłyski oryginalności i doskonałości technologicznej nie są przestrzegane. Mimo to, pewna rezerwa jeszcze zaopatrzone w urządzenia Samsung Galaxy Mini j105h J1. Omówienie modelu, jego parametry techniczne i opinie użytkowników pomogą dokładnie zrozumieć trendy w wartości dla klienta.

parametry techniczne

Urządzenie jest w dużej mierze powiela używanych rozwiązań, oferując nieco inny, bardziej kompaktowej obudowie. Z tendencją w produkcji nowoczesnych smartfonów do porównania tego rozwoju nie jest konieczne, gdyż pozostaje w tyle. Jednak konserwatywnych użytkowników, interesujące może być wyważona podstawa techniczna Samsung Galaxy Mini j105h J1, który Specyfikacje środowiskowe są w następujący sposób:

 • Platforma OS – Android 5.1.
 • Rozmiar wyświetlacza – 4 cale.
 • Format ekranu – TFT 480 x 800.
 • Procesor – 1.2 GHz quad Spreadtrum.
 • Aparat – 5 megapikseli Matryca VGA.
 • RAM – 750 MB.
 • Wbudowana pamięć 8 GB – z możliwością zwiększenia objętości kosztem karty do 128 GB.
 • Bateria – zdolność komórek litowo-jonowy 1500 mAh.
 • rekord bezpieczeństwo systemu SAR – 0,806.
 • smartphone Wymiary – 121 x 63 x 10 mm.
 • Waga – 123 g

Recenzje projekt

Być może projekt i montaż – najsilniejszą stroną tego urządzenia. Jak zauważył użytkowników, twórcy byli w stanie realizować solidną obudowę bez luzów i pisków. Chociaż istnieje narzekania na jakość plastiku, ale to klasa sama w sobie dany budżet. Styl, w którym inteligentny telefon został zaprojektowany, jako całość, jest podobny do wspólnej koncepcji linii. Właściciele mówią lakoniczne zewnętrzne i wyrafinowania, że niewiele odróżnia urządzenie z szerokiej gamy sektorze publicznym na tym poziomie.

Jeśli chodzi o kolor, model ma kilka opcji. Oprócz podstawowych kolorach, typowych dla innych członków rodziny, był Samsung Galaxy Mini j105h J1 Czarny, który podsumowuje podkreślić oryginalność i nawet cienia reprezentacyjny. Ponadto, jest jedna cecha obudowie tego modelu, co powoduje niespójnych odpowiedzi. Fakt, że smartfon jest włączony grubsze niż zwykle. Pod względem ergonomii, ten niuans może być postrzegane jako plus, chociaż nowoczesne producentów polegać na długim smukłym ciele. W tym stylu, na przykład, J1 modyfikacji podstawy smartfon przeprowadzono posiadają również większe okno.

Recenzje komory

O strzelanie jako wymowne świadectwo VGA matrycy, która jest również do przeszłości w kontekście aktualnych trendów. Członkowie zauważyli i funkcjonalność skromność – brak autofokusa prowadzi do tego, co nie jest już imponująca rozdzielczość 5 megapikseli sprawia, zamazane obrazy. Jednakże, istnieje wiele pozytywnych komentarzy z pędów fani krajobrazowych. Pod względem obrazu i efektów specjalnych można oczekiwać. W każdym przypadku, aby uzyskać bardziej lub mniej materiałów jakościowymi eksperymentowania światła i kątów. Odnosi się to również do Przednia kamera, która jest również wyposażony smartphone Samsung Galaxy Mini j105h J1. Opinii na temat tego modułu są bardziej krytyczne. Wielu właścicieli zwrócili paralele z modeli, które wyszły kilka lat temu. Ponownie, z których żadna aparatura komora wejście do nowoczesnych trendów w rachubę.

Recenzje możliwości baterii

Poza ceną, smartfony budżetowe tradycyjnie przyciągnęła stosunkowo wysoką sprawność energetyczną. Bateria zastosowana w tym modelu jest bardzo skromna – 1500 mAh, ale jasne jest, że twórcy pomyśleli dzięki tej operacji niuansów. Członkowie zauważyć, że urządzenie jest w stanie zapewnić pełną wydajność przy średnim obciążeniu zasobów przez dwa dni. To jest przyzwoity postać nawet przeciw możliwości modeli w klasie ekonomicznej. Jednak i ten wynik został osiągnięty ze względu na ograniczenia wydajności Samsung Galaxy Mini j105h J1. Odpowiedzi wskazują również elastyczność zarządzania energią, która jest bardzo przydatna w praktyce. Urządzenie zapewnia tryb ekonomicznego zużycia energii, który wyłącza wszystkie funkcje oprócz podstawy.

Recenzje możliwości komunikacyjnych

System oprogramowania komunikacyjnego jest również daleko od wymagań współczesnego użytkownika, ale podstawowe moduły pracują bardzo godny. W ten sposób właściciele wskazują stabilnego sygnału odbiorczego w sieciach 2G i 3G. Aby pracować w tych dwóch działach przewidzianych formacie karty micro-SIM. Są to czujniki i Bluetooth i Wi-Fi, co pozwala na użycie gadżet w kieszeni jako punkt dostępu w sieci. Odnotowano, a dwa systemy nawigacji Samsung Galaxy Mini j105h J1 – opinie o GPS i GLONASS funkcji coraz bardziej pozytywne, chociaż istnieją również problemy w odległych miejscach może się komunikować. Dla tych, którzy nie mogą mieć czujnik zbliżeniowy, doświadczonym użytkownikom zaleca się stosowanie specjalnego oprogramowania, które blokuje ekran podczas rozmowy. Oznacza to, że wyświetlacz pozostaje aktywny po odebraniu sygnału. Dwukrotne dotknięcie pozwala na natychmiastowe odblokowanie ekranu podczas rozmowy.

Opinie o spektaklu

Urządzenie jest wyposażone Quad modyfikacji Spreadtrum SC8830. Dla możliwości przetwarzania grafiki systemu odpowiedzialnego Mali-400 MP2. Zdaniem użytkowników, to połączenie zapewnia dobrą wydajność z interfejsem, a także z większością aplikacji. W każdym razie, gruba opóźnienie nie jest przestrzegana. Smartfon pozwala nawet uruchomić nowoczesne gry 3D, ale istnieje inna wada obserwowane modelu Samsung Galaxy Mini j105h J1. Recenzje narzekać na mały rozmiar ekranu, który nie jest najlepszy sposób wpływa na komfort pracy i plików multimedialnych. Jednak wymagające gry są praktycznie żadnych opóźnień, chociaż może to wymagać manipulowanie ustawieniami graficznymi. Jeśli chodzi o Lollipop systemu operacyjnego, został oczyszczony z niepotrzebnych przedmiotów. Optymalizacja był udany, uwalniając użytkowników od nadmiernej zdolności aparatury ładowania.

Recenzje dźwięku

Jeśli chodzi o pracę dynamiki dźwięku, ujemne sprzężenie zwrotne zbyt mało. Otwór do modułu znajduje się w pobliżu tylnej części aparatu. Jako właścicieli, wielkość zapasów wystarczy słuchać rozmowy nawet w hałaśliwym otoczeniu. Jakość dźwięku nie powoduje większych zarzutów, chociaż odniesienie w tym urządzenia wskaźnikowego zbyt trudno nazwać. Dowodem na to jest wad w słuchawce Samsung Galaxy J1 Mini j105h. Opinie, na przykład, zauważyć pewne zakłócenia, które nie są typowe dla innych członków tej serii.

Aby dopasować model?

Dla zaawansowanych i wymagających do charakterystyki użytkownika urządzenie to jest mało prawdopodobne, aby zmieścić. Co więcej, nie każdy wielbiciel decyzji budżetowych może doradzić tę zmianę, ponieważ na rynku istnieje wiele opcji z dodatkową funkcjonalność, jakość nagrania i innych funkcji. Mimo to, istnieją czynniki, które wskazują, że jest za stylowym wykonywaniu Samsung Galaxy Mini J1 j105h White. Recenzje podkreślają przede wszystkim, jego elegancki wygląd, ale również stabilność podstawowych funkcji, dla których można wybaczyć pozostałe niedociągnięcia. Na przykład, urządzenie jest bardziej niż wystarczający przejawia się w rękach tych, którzy korzystają z posłańców. Nie zostaną odrzucone i zwartość urządzenia, określić i stosunkowo długo utrzymując wydajność. Innymi słowy, model okazał skromny, ale praktyczne. Inną rzeczą jest to, że te cechy trudno uzasadnić ceną w 5 th. Rub. Nisza budżet tej kwoty może być naocznym wydajność i bogate w funkcje smartfonu konkurentów.

wniosek

Premium producenci gadżetów stosować głównie do strategii zrównoważonego podziału funkcji i nowych rozwiązań we wszystkich rodzinach swoich produktów. W tym przypadku, programiści są w pełni zgodne ze stanem w oddzielnym wierszu, ale nie biorą pod uwagę ogólną sytuację w segmencie, dla którego został przygotowany Samsung Galaxy Mini 2016 j105h J1. Opinii wielu właścicieli tego typu smartphone jest wskazał, że wybór dokonany głównie ze względu na jego przynależność do marki. W porównaniu do urządzenia bezpośrednich konkurentów, znajdziesz zestaw parametrów, które będą przechowywane koreański. Ponadto model nie otrzymał nawet nowoczesne wzornictwo korporacyjnego Spółki, które mogłyby uzasadnić zakup dla dobra znanej nazwy producenta.

Z drugiej strony, był szczególnie rozczarowujące w urządzenie również nie jest przestrzegane. Właściciele początkowo akceptować swoje wady, ale inaczej na krytykę nie ma. Wypełnienie mimo niskiego poboru mocy, ale zadeklarował możliwość pełnego wdrożenia – jako rzeczy i funkcji. I to nie wspominając montaż wysokiej jakości, które mogą być napisane w sposób jasny plus, nawet na tle stosunku do niektórych modeli klasy premium.