868 Shares 957 views

Samsung Galaxy J1: recenzje. "Samsung Galaxy J1": opis, charakterystyka

Firma "Samsung" ponownie zadowolił klientów z nowym smartfonem Galaxy Galaxy J1. Tym razem urządzenie jest wyposażone w 4,3-calowy wyświetlacz. Rozdzielczość wynosi 800 x 480 pikseli. Ogólnie rzecz biorąc, smartfon "Samsung Galaxy J1" ma imponujące wrażenie. Jednak nadal istnieją wady. Przede wszystkim należy wspomnieć o parametrach pamięci urządzenia. W przeciwieństwie do modelu "Samsung Galaxy J1 LTE", "RAM" ma tylko 512 MB. Normalne działanie urządzenia jest niewystarczające.


Aparat w modelu jest ustawiony na 5 MP. Bateria jest dość słaba, a jej pojemność wynosi zaledwie 1850 mAh. Projekt jest ładny, ale pokrycia dla Samsung Galaxy J1 są trudne do znalezienia w sklepach. Wymiary tego smartfona wiele. Jego długość wynosi dokładnie 129 mm, a szerokość wynosi tylko 68,2 mm. Z kolei grubość urządzenia wynosi tylko 8,9 mm. Warto smartphone "Samsung Galaxy J1" (cena rynkowa) około 8500 rubli.

"Napełnianie" urządzenia

Procesor dwurdzeniowy cieszy się uznaniem właścicieli smartfona "Samsung Galaxy J1". Jego cechy nie są gorsze od konkurentów. Bezpośrednio filtry są zainstalowane po obu stronach wyświetlacza. Do transmisji sygnału w urządzeniu dostępny jest konwerter typu styków. Selektor jest przeznaczony do sterowania czujnikiem przez producenta. Traverses w określonym modelu są zainstalowane konwencjonalnie, bez podszewki. W tym przypadku mostek diodowy znajduje się pod mikroprzełącznikiem. Jako system ochrony działa blok tyrystorowy. Ten element znajduje się w telefonie w pobliżu procesora.

Narzędzia do komunikacji

Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, to ten telefon jest bardzo wygodny do rozmów, więc cena Samsung Galaxy J1 jest uzasadniona. W tym przypadku połączenie jest prawie zawsze ustanawiane, a sygnał jest zazwyczaj złapany z wież. Jednak w niektórych przypadkach mikrofon może pęknąć. Właściciele skarżą się również, że dźwięk nie jest czasami regulowany. Jednak takie przypadki występują bardzo rzadko.

Ten model wspiera Internet różnych standardów. Do komunikacji można przeglądać dowolną przeglądarkę. Jeśli uważasz, że opinie kupujących, telefon nie spowalnia z Google Chrome, a procesor nie jest obciążony. Również dla urządzenia dobrze nadaje się "Opera Classic". Zdaniem właścicieli modelu, w ustawieniach jest bardzo wygodny i łatwo go zrozumieć.

Jeśli chcesz, możesz wysyłać regularne wiadomości przez menu główne. Zarządzanie SMS jest bardzo proste. W razie potrzeby można szybko wyczyścić pamięć. Jest dostępny model przewidywanego wprowadzania tekstu. Dodatkowo nabywcy zaznaczają dużą liczbę symboli do wstawienia do wiadomości SMS. Obiekty w tym przypadku są również dozwolone do wysłania.

Która kamera jest zainstalowana?

W tym smartfonie aparat jest używany z czterokrotnym zoomem. W opanowaniu jest to dość proste. Jednakże producent oferuje wiele trybów. Przede wszystkim warto wspomnieć o funkcji balansu bieli. Jeśli chcesz, możesz zmienić jakość obrazu w ogólnych ustawieniach. Regulowana jest ostrość robienia zdjęć w modelu. Funkcja blokowania pasków w urządzeniu nie jest dostarczona.

Ponadto aparat nie może wyregulować czułości na światło. Użytkownik wideo może nagrywać do 20 minut. Rozmycie obrazu można dostosować. Obrazy kontrastu mają również możliwość wyboru.

Co mówią o aparacie?

W przypadku smartfonu aparatowego "Samsung Galaxy J1" opinie są różne. Niektórzy właściciele skarżą się na to ze względu na słaby zoom. Czasami obraz nie może być powiększony. W nocy jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia. Są jednak również zalety. W tym przypadku mówimy o obrazach o wysokiej rozdzielczości. W takim przypadku jakość nagrywania wideo jest regulowana oddzielnie.

Recenzje "Samsung Galaxy J1" dostanie się również do lampy błyskowej. Działa normalnie, ale w niektórych przypadkach nadal pojawiają się oczy na zdjęciu. Również aparat fotograficzny w modelu opinii pozytywnie ocenia parametr jasności. Urządzenie do krajobrazu umożliwia fotografowanie kolorowe. W przypadku portrety model jest również odpowiedni, ponieważ przewidziano funkcję wykrywania twarzy w urządzeniu.

Odtwarzacz multimedialny

Recenzja odtwarzacza "Samsung Galaxy J1" ma dobre. Wszystkie niezbędne opcje są dostępne w odtwarzaczu. Jeśli uważasz, że słowa konsumentów, przewijanie jest wykonywane bez spowolnienia. Albumy można tworzyć łatwo. W razie potrzeby można przeglądać informacje o utworach. Istnieje również możliwość dystrybucji muzyki według gatunków. Jak twierdzą właściciele modelu, odtwarzacz w telefonie do wyglądu jest bardzo przyjemny.

Przyciski są duże i umieszczone w środku wyświetlacza. Dźwięk jest wyregulowany z ekranu. Jeśli to konieczne, możesz zobaczyć utracony czas muzyki. Nazwa utworu na wyświetlaczu jest zawsze wyświetlana. Jeszcze pozytywna opinia "Samsung Galaxy J1" pobiera szybkie pobieranie muzyki do albumu. Aby zmienić dźwięk, w menu odtwarzacza znajdują się osobne ustawienia.

Co jest w zestawie?

Do smartfona "Samsung Galaxy J1" jest dostępny w języku rosyjskim. Słuchawki i ładowarka są również dołączone do telefonu. Okładkę typu książkowego można również znaleźć w pudełku. W tym przypadku jest kabel USB. W razie potrzeby można wyszukiwać pokrowce na "Samsung Galaxy J1" w specjalistycznych sklepach.

Ustawienia ogólne

Konfiguracja telefonu "Samsung Galaxy J1" jest bardzo prosta. Melodie na połączenia, z którymi właściciel może samodzielnie wybrać. Aby to zrobić, przejdź do menu głównego. W razie potrzeby można również dodać istniejące melodie. Istnieje wiele trybów połączeń. Urządzenie jest również łatwe w konfiguracji. W szczególności użytkownik ma możliwość włączania i wyłączania przeglądarki. Odbywa się to przez kartę sprzętową.

Funkcja przekazywania połączeń jest dostępna w smartfonie. Można również włączyć blokadę połączeń. Kontakty zapisane w telefonie łatwo. Można jednak wprowadzić wiele informacji o osobach. W urządzeniu jest ukryty tryb. Parametry synchronizacji można przeglądać za pomocą karty urządzenia. W razie potrzeby można zmienić opcje tworzenia kopii zapasowych. W urządzeniu znajduje się licznik danych.

Ustawienia wyświetlania

Wyświetlacz w smartfonie jest dość łatwy do wyregulowania. Możesz skonfigurować je zgodnie z Twoimi potrzebami z menu głównego. Jeśli uważasz opinię kupujących, zegar jest łatwy do skonfigurowania. W tym przypadku można również przypisać parametry trybu uśpienia. Aby wybrać nowy ekran powitalny, przejdź do karty na ekranie. Ponadto użytkownik ma możliwość zmiany ustawień podświetlenia. Funkcja wskazania komórki w modelu jest dostarczona. Czcionkę można ustawić za pomocą ustawień ekranu.

Jakie są aplikacje?

W tym smartfonie znajduje się interesujący edytor zdjęć "Adob Photoshop". Dla niego opinia "Samsung Galaxy J1" jest pozytywna. Aby zmienić zdjęcia, pasuje idealnie. Nowicjusz w "Adobe Photoshop" jest w stanie zrozumieć dość szybko. Jeśli mówimy o innych aplikacjach, należy zauważyć sklep internetowy. W tym przypadku dostępny jest program do testowania na liście aplikacji i nazywany jest "Edithion". Dzięki niej można nie tylko kontrolować obciążenie procesora, ale także usunąć niepotrzebne pliki w urządzeniu.

Parametry akceleratora wideo z tą aplikacją można przeglądać. Ponadto, aby zwiększyć wydajność, użytkownik jest w stanie pobrać aplikację "Klin Master", która zwolni pamięć w urządzeniu "Samsung Galaxy J1". Aby przesłać dane, podano "Superbim". Może być używany do wysyłania plików wideo. Nawet w telefonie znajduje się program przeznaczony do wyszukiwania narzędzi. Według właścicieli urządzenia, można otwierać prawie wszystkie pliki. Dostępny jest system antywirusowy w telefonie.

Warto wspomnieć o wysokiej jakości menedżerze plików o nazwie Astro. Można uruchomić uruchamianie poleceń systemowych za pomocą niego. W razie potrzeby można je szybko anulować. Istnieje wiele aplikacji do komunikacji w urządzeniu. Przede wszystkim jest to "Twitter" i "VKontakte". Jeśli chcesz, możesz pobrać Skype. Ogólnie rzecz biorąc, telefon obsługuje wszystkie nowoczesne aplikacje dla smartfonów.

Organizator urządzeń

Na liście organizatorów właściciel jest w stanie znaleźć budzik, a także bardzo praktyczny kalendarz. Dzięki niej wszystko jest łatwe do zaplanowania. Ponadto istnieje możliwość szybkiego zapisywania notatek. Wakacje w nim mogą świętować. Jeśli to konieczne, możesz użyć kalkulatora. Proste problemy matematyczne z jego pomocą są szybko rozwiązane. Ponadto urządzenie udostępnia stoper i minutnik.

Jak zrobić oprogramowanie układowe?

To jest dość proste flash telefonu samemu. Program jest wymagany przez "Menedżera Rum". Można jednak użyć tego w tym celu. Aby poprawnie wykonać wszystko, potrzebny jest kabel USB. Bezpośrednia instalacja programu odbywa się na komputerze osobistym. Najlepszym rozwiązaniem dla "Rom Manager" jest system operacyjny "Winds-7". Zanim zaczniesz, należy całkowicie naładować telefon.

Dokładny czas oprogramowania układowego dla modelu jest trudny do określenia. W takim przypadku należy wziąć pod uwagę wydajność komputera osobistego. Po podłączeniu kabla USB do telefonu można uruchomić program. Przede wszystkim zaproponuje testy sprzętu. Ta opcja jest opcjonalna, ale lepiej nie zaniedbywać jej.

W celu przeprowadzenia testu użytkownik musi kliknąć przycisk wyboru. Następnie smartfon zostanie sprawdzony przez program. Zazwyczaj czas trwa około 10 minut. Następnie należy natychmiast przejść do oprogramowania. W tym celu na dole okna "Menedżer Rum" znajduje się przycisk uruchamiania. Po naciśnięciu przycisku po prostu poczekaj na zakończenie operacji.