867 Shares 8034 views

Smartphone Highscreen WinJoy: charakterystyka, lokalizacja, opinie

Highscreen WinJoy, których opinii czytelnik jest odsyłany do końca tego artykułu, nie ma to jak naprawdę tanie rodziną system operacyjny telefonu smartphone z systemem Windows. Urządzenie standardowo została przekazana do klasy ekonomicznej. Na tle konkurentów, które działają w oparciu o zainstalowanym systemie operacyjnym „Android”, urządzenie wyróżnia się w dobry sposób. Główną zaletą to, oczywiście, dostępność procesora czterech rdzeni. W tym czasie ceny smartfonów wynosiła 60 $ zamówienie, więc wiele osób od razu pojawiło się pytanie o tym, jak system operacyjny Windows Phone ma przyzwyczajeni do maszyny w tej cenie. Jaki jest haczyk? Być może to my nadal rozmawiać i zacząć z przesłanek powstania HIGHSCREEN WinJoy, przeglądy, które błyskawicznie rozprzestrzeniać wszystkich forach.

Tworzenie i pozycjonowanie

Oczywiście, wszystko stało się jasne, że postęp flagowych smartfonów zaczyna tracić impet. Ponieważ nie tylko excel twórców urządzeń mobilnych, które nie jest tylko czujników wbudowanych w swoich telefonach komórkowych! Często wiele gadżetów są wyposażone w całej listy bezużytecznych żetonów, które wykonują funkcje bezużyteczne. Jednocześnie jest bardzo ostra konkurencja między komórkowymi budżetowych. Okazuje się, rodzaj walki. Do tej pory wiodącą pozycję w swoisty wyścig należą do chińskiej marki.

Jak i dlaczego?

Chińczycy przyjęli komponenty o niskiej jakości. Ta rodzina urządzeń niektóre MediaTek i Spreadtrum. Ponadto, wiele chińskich telefonów przyjść na rynek z preinstalowanym systemem operacyjnym Android „” wersji 4.2 (lub 4.4). Istotną rolę odgrywa czynnik szczęścia. Jeżeli nabywca takiego urządzenia szczęście, za absolutnie śmieszną kwotę pieniędzy otrzyma urządzenie, które może wykorzystać na wiele lat, a to będzie bardzo, bardzo zadowolony. Często te smartfony nazywane są „nieśmiertelne”, ponieważ ich życie jest imponująca, a groźba natury mechanicznej i cieplnej (w dopuszczalnym zakresie intensywności), urządzenie po prostu ignoruje.

Dlaczego „Hayskrin” stosowanie innych systemów operacyjnych?

Obecnie stało się zauważalny trend wzrostu sprzedaży urządzeń z systemem operacyjnym Windows Phone. Coraz więcej ludzi zwracając uwagę na telefonach low-end, dać decyzja jest na korzyść smartfonów. No i co? Praktyczny, atrakcyjny i często wyposażone w dobrym urządzenia do napełniania. Czego jeszcze potrzeba do szczęścia? Co więcej, nawet w przypadkach, gdy zakres ewentualnej instalacji żelaza poważnie ograniczona, Microsoft udało się stworzyć bardzo dobre urządzenie multimedialne. Jako przykład, tylko dwa „Lyumii”: 520 i 620. Tak to się stało, że chińskie marki stopniowo porzucić swoje pozycje na korzyść Finów. Rosyjska marka grał na całość i postanowił wydać swój własny urządzenia z systemem Windows Phone, dzięki czemu jeszcze bardziej naciskać Chińczyków do pozycji wiodącego. Oczywiście, coś firma udało. Ale zawsze moneta ma dwie strony, tak aby mówić o unikalnej zwycięstwa w tym przypadku wyraźnie nie jest konieczne. Czego możemy oczekiwać od smartfonu na WP, których wartość na początku sprzedaży wyniósł około czterech tysięcy?

Highscreen WinJoy: Specyfikacje

Zainstalowany na pokładzie urządzenia Windows Phone w wersji 8.1 systemu operacyjnego. Ekran ma przekątną równą czterech cali. Zatem rozdzielczość to 800 x 480 pikseli, gęstość – 233 na cal. Ekran Matryca utworzona na technologii TFT, który zapewnia dobre odwzorowanie kolorów. Sprzęt jest reprezentowany procesor Qualcomm lwia paszcza (model 200). Prace chipset cztery rdzenie, częstotliwość zegara 1,2 GHz. Procesor graficzny jest nie tylko ilość wbudowanej Adreno 302. RAM – 512 MB. pamięć flash jest w ilości 4 GB.

W celu zwiększenia tej kwoty, można użyć zewnętrznej pamięci w formacie microSD. Dla niego, smartfon posiada specjalną szczelinę. Zestaw modułów komunikacyjnych, można powiedzieć, jest standardem. Prezentowane wspierać trzeciej generacji sieci komórkowych, moduł Wi-Fi (pracuje w zakresach B, G, i n), "Bluetooth" w wersji 4.0. Funkcje nawigacyjne oparte na wykorzystaniu systemów satelitarnych GPS i GLONASS. Rozdzielczość główny aparat 5 megapikseli. Jest on wyposażony w automatyczną regulacją ostrości i może strzelać wideo jako 864 na 480 pikseli. Z przodu nie jest imponująca. Pozwalają na to tylko 0,3 megapikseli.

wymienny akumulator typu jest przeznaczony do pojemności równej 1700 mA na godzinę. Trójwymiarowy urządzenie o następujących wymiarach: 122 (wysokość), 83 (szeroki) i 10 (grubość) mm. Zatem masa smartfon nie przekraczać 105 gramów. Dostarczone Highscreen WinJoy, których cena w tym czasie wynosił 4000 rubli, w tym samego urządzenia, ładowarkę, kabel microUSB standardu (przydatne do ładowania i synchronizacji z modelem komputera osobistego lub laptopa) oraz przewodowy zestaw słuchawkowy stereo.

projekt

Fiński producent telefonów komórkowych (a mówimy o Nokii) używane do zachwyci nas jasne kolory, które pochodzą z jego urządzeniem na rynku. Rosyjski deweloper postanowił działać ostrożnie i spróbować dostać się do tego planu i wszystko naraz. Cóż, jest to całkiem możliwe. W obrocie smartfony Highscreen WinJoy, którego cechy zostały przedstawione wcześniej, w czterech kolorach. Jest to klasyczny czarno-biały, jak również niebieski i czerwony. Chociaż ostatnia komórka budżet naprawdę nie pasuje logicznie w praktyce widzimy bardzo różne wyniki. Należy zauważyć, że grubość ramek ułożonych na obwodzie wyświetlacza mieści się w dopuszczalnym zakresie.

Materiały konstrukcyjne

Być może najbardziej zastosowanie w tym modelu będzie słowo „miniaturowy”. Aby konkurować z nią zanim zdążyła stworzenie południowokoreańskiej deweloper – z „Samsung Galaxy S”. Cóż, wśród stosunkowo zaawansowanych modeli pierwsze skojarzenie jakoś związane z „iPhone 5TS”. Jest możliwe, że cała sprawa jest w produkcji materiałów. Mają oba urządzenia są podobne – plastik. Ale biorąc telefon Highscreen WinJoy w ręku, można od razu zrozumieć, że jest to urządzenie należące do klasy budżetowej. Niestety, z tworzyw sztucznych zapewnia model tzw zaledwie wnętrzności. Jeśli spojrzeć na tylnej okładce, pierwszą rzeczą, można pomyśleć, że jest to materiał na mat. Ale, niestety, między nim a tak zwane „miękkie tachem” nic wspólnego. Smartphone Highscreen WinJoy wykonane z bardziej śliskich jej alternatyw. Taki materiał może być postrzegane w segmencie budżetowym myszy.

Łatwość obsługi

Pomimo faktu, że jakość materiałów nie jest na najwyższym poziomie, smartfon jest niezawodne i trwałe. Sytuacja może ulec pogorszeniu, jeśli najbardziej aktywnym wykorzystaniu modelu. W tym przypadku, procesor zaczyna się nagrzewać, dystrybucję ciepła na całej powierzchni telefonu. A potem, jeśli naśladować kowbojów chwyta pistolet z kabury na razie, urządzenie może być banalne spadać. A co się stanie, jeśli będzie to wytrzymać obciążenie mechaniczne – to jest po prostu niemożliwe do przewidzenia.

jakość wykonania

Tu, w tym parametrze nie ma żadnych skarg i nie powinno być. Highscreen WinJoy, firmware jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej rosyjskiego autora, wykonana dość jakościowo. Nad ciałem ledwo mówić klucze. Są to elementy objętości i włącz się i moc. W klasie ekonomicznej urządzeń mobilnych często cierpią luz. Ale w przypadku wzoru badanej dzisiaj nie są zauważane.

dotykać elementów

Są one wyposażone w miękkim białym podświetleniem. Dotykowy dokładnie i szybko.

szczeliny

Urządzenie posiada dwa sloty na karty SIM. Aby z nich korzystać, trzeba je traktować z góry na standardowym MicroSIM. Zaletą tego modelu jest to, że pozwala na ustawienie trybu pracy w sieciach komórkowych trzeciej generacji dla każdej z kart SIM. Gniazdo dla zewnętrznego formatu MicroUSB przechowywanie jest taka, że wymiana jest możliwa w trybie „hot”.

Podsumowanie i opinie

Do tej pory Rosjanie nie są w stanie całkowicie pokonać głównym dostawcą urządzeń z systemem operacyjnym Windows Phone. To, oczywiście, jest wyposażony w Microsoft. Jednak pewne zmiany w firmie „Hayskrin” w tym obszarze już istnieje. Najbliższym konkurentem jest model Podpatrzyliśmy „Lyumiya 530”. Kosztem różnią się one tylko przez dwieście rubli. Biorąc nasz model w dłoniach i patrząc do środka, widzimy jednak, że producent zapisywane na wszystko co mogli.

Przednia kamera w jej nieistniejące. Z tego powodu połączenia wideo nie są możliwe. Istnieje główny aparat fotograficzny, ale ona nie zadowoli użytkowników telefonów zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Chodzi o to, że wystarczająco dobra rozdzielczość (5 megapikseli), to nie jest wyposażony w automatyczną regulacją ostrości na przedmiot. Dlatego obrazy jakość połączeń produkowane przez język nie włącza. „Vinge” (najlepszy wariant sprzedaży na arenie międzynarodowej mobile HIGHSCREEN WinJoy czerni) traci 530th i opcję oszczędzania energii „Lyumii”. Tak, że bateria nie jest szczególnie silny. Ale „Lyumii” zostały prawidłowo określone ustawienia oszczędzania energii, a to się podoba.

Ale co należy zwrócić uwagę: Urządzenie, opracowane przez firmę Rosyjskiej poradził sobie z zadaniem, który został ustawiony przed nim na początku. Urządzenie zostało udostępnione dla każdego smartfona z systemem Windows Phone systemu operacyjnego. W tym przypadku urządzenie można nazwać prawdziwie harmonijny. czterordzeniowy procesor pozwala wykorzystać model do wielu zadań, wspomaga pracę w sieciach trzeciej generacji, a jakość wykonania jest na akceptowalnym poziomie.

Więc co można stwierdzić na podstawie opinii klientów na temat tego modelu? Więcej niż raz zostały one oznaczone przez banalny, ale nadal ładny design. Wśród pozytywnych aspektów stosunkowo mocnym nadzieniem sprzętu, dobrej moduł komory głównej.

Lista braków może być trochę więcej. Chociaż kolory są na dobrym poziomie, kąty widzenia nie są jeszcze co chcieliby zobaczyć. Samodzielna operacja nie podobać się ludziom, którzy nie mają dostępu do sieci lub baterii zewnętrznej. Członkowie, o których mowa braku i złej jakości głośnik. W oparciu o to wszystko, możemy powiedzieć, że dla wszystkich jego zalet, możliwości telefonu są ograniczone przez jego koszt.