749 Shares 8310 views

Smartphone Xiaomi Red Rice 1S: przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

Idealne połączenie ceny, wydajności i specyfikacji technicznych – to Xiaomi Red Rice 1S. Więc ma historycznie, że jeśli smartphone w Chinach, nie jest najlepszym wyborem. Ale teraz sytuacja uległa drastycznej zmianie. Jedną z najbardziej uderzających przykładów jest urządzenie, w którym pojawiły się gorsze kopie farsz i niższej jakości.

Opcje

Opcje Xiaomi Red Rice 1S powoduje pewne dolegliwości. Przede wszystkim, to dokumentacja. Karta gwarancyjna, jak zwykle, nie. Ale tu jest przewodnik użytkownika z koperty kartonowe raczej skromne. Dla zaawansowanych użytkowników, to nie jest problem, ale dla początkujących może być niemiłym zaskoczeniem. Brakuje również jest jednym z akcesoriów – słuchawki. Mają kupić osobno za dodatkową opłatą. Warto również zauważyć, że urządzenie pudełko jest wykonane z papieru makulaturowego. W efekcie środowisko stosowana jest mniej szkód. Reszta pakietu jest całkiem normalne:

 • Smartphone.
 • Bateria 2000 mA / h.
 • MikroYuSB – kręgowego.
 • Ładowarka.

smartphone sprzętowe

4-produktywna platforma jądrowej leży u podstaw tego gadżetu. Mówimy o chipie MSM8228 z firmy – deweloper „Kualkoma”, która należy do rodziny „Shapdragon 400”. Szczyt jego częstotliwość może osiągnąć 1,6 GHz. Taka decyzja chińskich inżynierów zapewnia doskonały poziom wydajności Xiaomi Red Rice 1S. Przegląd kompletnej dokumentacji wskazuje obecność karty graficznej – „Adreno 305”. W oparciu o wszystkie wcześniej wymienione, można śmiało powiedzieć, że platforma sprzętowa to wystarczy, aby rozwiązać problem. Wszystkie programy, w tym najbardziej wymagających grach, będą wykorzystywane bez żadnych problemów na tym urządzeniu.

Grafika i kamera

4.7 cali – jest przekątną ekranu w tym smartfonie. Rozdzielczość odnosi się do grupy „HLB”, to znaczy Di 1280 x 720. Jest również w stanie obsługiwać do 10 dotykania powierzchni dotykowego. Trudno jest powiedzieć, w jakich przypadkach mogą potrzebować tej funkcji, ale nadal jest realizowany w tym urządzeniu. Matrix, który leży u podstaw wyświetlacza wykonana przez jednego z najlepszych dostępnych obecnie technologii – „IRS”. Teraz aparaty, które są zamontowane na Xiaomi Red Rice 1S. Przegląd wydajność każdego z nich jest imponująca. Element czujnika opiera się na głównej komory 8 Mn matrycy. Jest to system automatycznej stabilizacji obrazu, autofokusem i lampą błyskową LED. Wszystko to zapewnia doskonałej jakości zdjęcia. Drugi aparat, wyświetlane na urządzeniu przednim. To ma bardziej skromne matrycę 1,6 megapiksela. Ale dla połączeń wideo jego pojemność jest wystarczająca. Jakość przesyłanego obrazu nie wnosi sprzeciwu.

podsystem pamięci

Idealne podsystem pamięci Xiaomi Red Rice 1S. smartphone Obejmuje 1 GB RAM standardowego DDR3. Jest to dosyć uruchomić żadnych programów. Wbudowany akumulator o pojemności 8 GB, z czego około 2 PL stosowanego zainstalowane oprogramowanie. Wszystko inne można używać użytkownika o ich potrzeby. Jeśli to zrobisz, to nie wystarczy, można zwiększyć objętość do 64 GB. Konieczne jest jedynie, aby zainstalować zewnętrzną kartę pamięci flash. MikroSD obsługiwany format i odpowiedni otwór znajdujący się w pobliżu miejsca instalacji karty SIM.

Wygląd i łatwość użytkowania

Mimo dość imponujące wymiary (137 x 69 mm) urządzenia w rękach nie wygląda jak „Spade”. Wszystkie przyciski są odpowiednio pogrupowane. Niektóre z nich są wyświetlane na prawej krawędzi gadżetu (na huśtawka i ustawić dźwięk), a niektóre – idealnie pasuje pod ekranem (trzy klasyczne przyciski dotykowe). Panel przedni wykonany jest ze szkła hartowanego „GorillaGlaz” 2nd generacji. Materiał ten jest odporny na zarysowania i problemy z utrzymaniem jej wygląd nie powinien być. Te ściany boczne są wykonane z tworzywa sztucznego z matowym wykończeniem. Aby smartfon szybko stracił swoją pierwotną formę, trzeba kupić dodatkowe akcesoria takie jak torby. Xiaomi Red Rice 1S tak popularne w tej chwili modelu smartphone, że nie powinno to być problemem.

Ale co o autonomii?

Słabym punktem jest bateria od Xiaomi Red Rice 1S. Przegląd jego cech technicznych wskazuje nominalną bateria 2000 mA / h. Być obiektywne: dla takich ukośnych lub podobnych zasobów sprzętowych, takich zdolności nie wystarczy. W przypadku korzystania z inteligentnego telefonu tylko do rozmów, a następnie po jednym naładowaniu potrwa 2 dni. W rzeczywistości, tym bardziej intensywne korzystanie z urządzenia – znajduje się w odległości 8-10 godzin. Problem ten może być rozwiązany przez zastosowanie albo zewnętrznego zwiększoną baterii lub za pomocą podobnego drugiego wewnętrznego baterii. W każdym razie, trzeba kupować dodatkowych akcesoriów w celu zwiększenia autonomii urządzenia. W przeciwnym razie może on zostać zwolniony w niewłaściwym czasie w tej sprawie. I najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest zewnętrzny akumulator, który można być zawsze podłączony do złącza MikroYuSB.

OS i innych farszu oprogramowanie

Raczej trudna sytuacja z oprogramowaniem systemowym z Xiaomi Red Rice 1S. Firmware, zainstalować w stanie początkowym, obejmuje tylko po angielsku i chińsku. W związku z powyższym, dla rusyfikacji gadżetu będzie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania. Przynajmniej to prawda dla smartfonów zakupionych w Chinach. Lokalne sklepy sprzedają urządzenia ze wsparciem dla języka rosyjskiego. Ale niezaprzeczalnym atutem tego urządzenia jest zastrzeżonym skorupa z MIUI „Ksiomi”. Jego struktura, oprócz zwykłego zestawu narzędzi z „Google” i usług społecznych, obejmuje różnorodne programy: program antywirusowy, należy ustawić przeglądarkę i edytor tekstu. W ogóle, po wyjęciu z pudełka, to smartphone jest gotowy do pracy.

komunikacja

Imponujący zestaw łączności przy Xiaomi Red Rice 1S. Ma wszystko, czego potrzeba i nic nie jest zbędne. użyj „Wi-Fi”, aby komunikować się z sieci globalnej najlepiej. Nadaje się na każdą okazję: ze skromnej start-upy i social networking i do filmów i wideo online. W razie potrzeby można go zastąpić sieci komórkowej trzeciej generacji. Oczywiście, prędkość będzie nieco niższa, a operatorzy sieci komórkowych taryfy nie są bardzo skromne, ale także pozwala na pracę z dowolną ilością informacji. Jeśli smartfon jest w sieci ZHSM, wówczas stawka będzie znacznie niższy (do 0,5 Mbit / s) i będzie komunikować się wyłącznie w sieciach społecznościowych lub zobaczyć mniejszych witryn w Internecie. Istnieją również „Bluetooth”, którego głównym zadaniem – jest przeniesienie małych plików na smartfonach i telefonach komórkowych. Doskonała sytuacja na tym urządzeniu z systemem nawigacyjnym. Istnieją wszelkie normy: a ZHPS, ZHPS i GLONASS. I działają dobrze, a ich działanie nie wnosi sprzeciwu. To urządzenie jest przeznaczone do obsługi tylko 2 interfejs Drut MikroYuSB i 3,5 mm dla systemu głośnikowego.

Właściciele opinie i ekspertyzy

Prawie doskonały i wyważony okazało Xiaomi Red Rice 1S. Recenzje rzeczywistych właścicieli i ekspertów w tej dziedzinie wskazują następujących:

 • Stabilne i płynne działanie interfejsu smartfonu.
 • Jakość wykonania jest bez zarzutu, a zastosowane materiały.
 • Wysoka jakość zdjęć i filmów wideo z kamery głównej.
 • Duża przekątna wyświetlacza z bardzo wysokiej jakości IPS-matrycy.

Jak z każdym smartfonem w swojej klasie, nie jest bez wad, a Xiaomi Red Rice 1S. Recenzje przeznaczyć takie z nich:

 • Mała pojemność akumulatora i z tego powodu niskiego stopnia autonomii (wcześniej już podano zalecenia w celu rozwiązania tego problemu).
 • Pewne problemy z rusyfikacji w imieniu chińskich urządzeń (jest to także rozwiązany pytanie – zainstalowane dodatkowe oprogramowanie innych firm w oparciu o własne oprogramowanie).
 • Brak słuchawek pudełkowych (mają kupić osobno).

Jak widać, wszystkie problemy związane z tego inteligentnego smartfon łatwo rozwiązać.

streszczenie

Idealny sprzęt komputerowy i dość skromna cena nie pozostawia rywali szansa Xiaomi Red Rice 1S. Jest to naprawdę świetny smartphone, który nie ma analogów. Jest to doskonały prezent zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.