825 Shares 2374 views

Szczegóły dotyczące sposobu demontować HTC One X

Jeśli zdecydujesz się nauczyć, aby się z HTC One X, a następnie za to na pewno trzeba do zapoznania się ze szczegółowymi instrukcjami, ponieważ jeśli rozpocząć operację bez niego, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że uszkodzić części. W związku z powyższym, należy je wymienić. Dziś daje szczegółowe instrukcje dotyczące demontażu modelu telefonu. Zdecydowanie zalecamy, aby wykonać wszystkie czynności zgodnie z naszą poradę.

Improwizowany i specjalne środki

Konieczne będzie pierwszą rzeczą – jest usunięcie uchwyt karty SIM, a odbywa się to w następujący sposób. Aby rozpocząć biorąc prosty klip (najlepiej mały rozmiar) i dociska go do otworu, w którym zainstalowana karta SIM. Wtedy trzeba użyć specjalnego narzędzia, który został zaprojektowany, aby otworzyć obudowę. Jeśli ręka urządzeń, które nie są dostępne, ale należy wiedzieć, jak rozkładać i HTC One X, aby wykonać to zadanie, to zaleca się, aby odwiedzić sklep specjalne i kupić. W ten sposób można dokonać rozdzielenia tylnej okładce. Aby to zrobić, należy przytrzymać narzędzie w trzech miejscach na ciele, są w pobliżu górnych rogach i jeden mniejszy.

połowa

W celu oddzielenia telefon na dwie części, można użyć plastikowej karty. Aby to zrobić, należy przytrzymać go bezpośrednio na obwodzie ekranu. Tak więc, rozdzielanie powinno występować. Podczas analizowania jest taka, że po otwarciu tylnej pokrywy baterii pozostaje na nim. W tym przypadku trzeba również komorę baterii. Odbywa się to za pomocą tej samej karty kredytowej. Właściwie telefon HTC One X nie jest tak łatwe do wykonania na zewnątrz, więc trzeba być bardzo ostrożnym. Powinien działać z maksymalną ostrożnością, aby nie uszkodzić niektóre części.

rzemiosło

Jak zdemontować HTC One X, dzieląc go na dwie części, wiesz. W rzeczywistości proces ten nie jest tak skomplikowane. Jednocześnie, jeśli działają jak najbardziej poprawnie, można bardzo szybko i bez żadnych uszkodzeń wykonać cały proces. Po urządzenie mobilne zostanie podzielony na dwie części, będzie można zrobić wyłączanie pętli, jak i samego ekranu i innych urządzeń. Oczywiście, gdy kwestia sposobu, aby się z HTC One X, w pełni rozwiązany, i zrobił wszystko poprawnie, wtedy praca będzie przeprowadzona bardzo szybko i łatwo. Najważniejszym punktem – jest ostrożny, ponieważ jeśli uszkodzenie jednej z części, będzie wymagać wymiany.