106 Shares 7897 views

Smartphone Asus ZenFone 4 A400CG: przeglądy właścicieli

Ze względu na swoją linię ZenFone Asusa udało się przyciągnąć dużą liczbę nabywców. Po tym wszystkim, przed podjęciem takich wysokiej jakości, model funkcjonalny i niedrogi, Asus pozycjonuje się jako deweloper laptopów i komputerów typu tablet.

Jednak doświadczenie dostarczone przez nich w 2014 roku, okazała się sukcesem – linia wydany został rzeczywiście udany. Jednocześnie to składało się z różnych urządzeń należących do budżetu lub klasy średniej. Wśród ZenFone była „flagowym”, ale w tym przypadku nie jest przedmiotem naszego przeglądu. Dziś mówimy o najbardziej dostępnym w swojej „rodziny” – Asus ZenFone 4 A400CG. Wszystko to zostanie przedstawione w tym artykule – Opinie, specyfikacje i inne użyteczne informacje na ten smartphone.

pozycja pojazdu

Początkowe spojrzenie na telefon, które są przeprowadzane może trudno uniknąć coś ciekawego. Wiele opinii sugerują, że devaysa budżetu widoczne już na początku – jest to skromne parametry, nie przyciągające uwagę projektowania, budowania niedrogich materiałów.

Ale nie spiesz się odpisać model zdyskontowanych wysokiej jakości urządzeń Asusa. Jako działania urządzenia, jak twierdzi wielu nabywców, jest to zauważalne prawdziwy potencjał smartphone. I tak to jest, szczerze mówiąc, pod wrażeniem nawet profesjonaliści.

Przeczytaj naszą recenzję, być może zrozumiesz, że Asus ZenFone 4 A400CG (Opinie o które zamierzamy prowadzić w dzisiejszym artykule) nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

projekt

Wszelkie cechą smartfonu rozpoczniemy od opisu jego wyglądu. Jest to tradycja, jako urządzenie projektowania zwróconej kupującemu w pierwszej kolejności natychmiast po wzięciu telefonu. I, jak już wspomniano, nic specjalnego wygląd Asus ZenFone 4 A400CG (opinie potwierdzi to) nie jest reprezentowana.

Zaczepy smartphone szkło całkowicie pokryte, z wyjątkiem dolnego panelu. Ona celowo oddzielone od pozostałej części ekranu, a wizualnie ta sztuczka jest uzasadnione.

Tylna pokrywa jest wykonana podobnie jak smartfony Lumia urządzenie: ma jasny kolor i ze względu na jego kształt całkowicie pokrywa powierzchnie boczne darmo. Decyzja ta jest tani, ale jest całkowicie uzasadnione możliwości, aby zmienić czapkę, a tym samym personalizować wygląd urządzenia do swoich potrzeb. Zwłaszcza, że producent obiecuje sprzedać 5 kolorów odmiany – czarny, biały, czerwony, żółty i niebieski telefonicznych.

Smartphone Asus ZenFone 4 A400CG posiada klasyczny układ elementów nawigacyjnych. Trzy przyciski fizycznych są przedstawione bezpośrednio poniżej ekranu (nad panelem dekoracyjnym wspomniano powyżej). Są one odpowiedzialne za przejście do panelu głównego, powrót do poprzedniego ekranu, a otwarcie w zakładce „Właściwości”. Oprócz nich, na powierzchniach bocznych (w rzeczywistości – na bokach pokrywy otwarcie) przedstawił dźwiękowych przycisków sterowania i blokowania.

pokaz

Jeśli chodzi o sytuację wyświetlacza powstał jakieś dwa wycenione. Z jednej strony, specyfikacje nie są najbardziej pozazdroszczenia: rozdzielczość to 800 x 480 pikseli, przekątnej 4 cale, – gęstość – 233 piksele. Ekran działa w oparciu o technologię LCD, który sam w sobie może stanowić odwzorowanie kolorów IPS matrycy.

Z drugiej strony, widzimy, że dedykowane Asus ZenFone 4 opinii A400CG wskazują dość dopuszczalnego jakość obrazu wyświetlanego na ekranie. To jest oczywiste, jak nieistotne zmienia oświetlenie przy przechylaniu urządzenia.

Kolejną zaletą ekranu zainstalowana na modelu opisaliśmy – jest obecność specjalnej warstwy oleofobowej. Dzięki temu, po pierwsze, zwiększa się prędkość przesuwania palca na powierzchni wyświetlacza, a po drugie, stopień zmniejszonej podatności na ekranie palców. W rezultacie, można je zobaczyć o wiele mniej niż na telefonach bez takiej warstwy.

Na szczególną uwagę jest zdolność do pracy z kolorem i stopniem jakości obrazu na ekranie dzięki Splendid aplikacji. Domyślnym ustawieniem na wszystkich urządzeniach ASUS w niej użytkownik może zmieniać temperaturę koloru, odcienia, nasycenia wyświetlacz jest to.

System operacyjny

Według tradycji ponownie wszystkich ZenFone-urządzenie (i opisanym przez nas – nie jest wyjątkiem) jest graficzną powłoki ZenUI. To wygląda nieco podobny do piątego pokolenia Android (przynajmniej w tym momencie gradientów IMPEL i projektowania wizualnego z okien). W rzeczywistości, na Asus ZenFone 4 A400CG smartphone zainstalowany Android 4.4.4. O to, czy jest to urządzenie do uaktualnienia do najnowszej wersji zespołu, nie ma informacji.

produktywność

Platforma, na której urządzenie jest zbudowane, nie charakteryzuje się wysoką odpowiedzi częstotliwościowej, a co za tym idzie, nie może zapewnić wystarczająco wysoką wydajność pracy z aplikacjami „przestrzenne”. Jednak dla większości z tych gier, które prezentowane są z normalnymi i minimalnych wymogów (pod względem wydajności), smartphone Asus ZenFone 4 A400CG (Opinie) potwierdzają to podejście.

Mówiąc z technicznego punktu widzenia, mówimy o procesor Intel Atom Z2520, zbudowany na dwa rdzenie o taktowaniu 1,2 GHz. Pamięć tutaj ma pojemność 1 GB, z której nie będzie więcej niż 300 MB dostępne w sposób ciągły.

Pamięć wewnętrzny Asus ZenFone 4 A400CG 8 Gb. Opinie mówią możliwość podłączenia karty pamięci, dzięki której można rozszerzyć do 32 GB.

bateria

Na urządzeniu, które opisujemy w niniejszym raporcie ustawić 1200 mAh baterię. Oczywiście, dla urządzeń z tej funkcji nie wystarcza, dlatego nawet w trybie odczytu, jasność ekranu ustawiona na poziomie 25-35 proc jednostki będą mogli pracować nie więcej niż 8-9 godzin. Jeśli mówimy o grach, liczba ta może być bezpiecznie podzielić przez 3. Nie jest zaskakujące, że wiele osób narzeka na ich temat niskiego poziomu autonomii smartphone.

Aby poradzić sobie z tym na kilka sposobów. Pierwszy – jest znaczne ograniczenie zużycia energii, spróbuj zainstalować w telefonie wszystkie aplikacje, które ją kontrolują, optymalizacja procesów w tle i tym podobne. Po drugie – wystarczy użyć Stacje ładowania (takie PowerBank) i nosić je, gdy trzeba zwiększyć długość urządzenia.

I tak, ze względu na małą grubość obudowy, nie jest zaskakujące, że twórcy wybrana tak niewielka bateria – element o większej mocy nie wystarczy dostosowania urządzenia.

kamera

Na Asus ZenFone 4 A400CG biały (wskaźniki urządzenia przedstawiamy przegląd po zainstalowaniu kamery 2) – matryce o rozdzielczości 5 i 0,3 megapikseli. Krok poza aparatem telefonu wystarczająco szeroka: można nagrywać wideo w FullHD jakości, różne ustawienia dostępne dla bardziej stabilnego fotografowania i tak dalej są.

W rzeczywistości, jak podano na Asus ZenFone 4 A400CG Białe opinii, można zapewnić, że w istocie zapisane w aparacie. Ustawienia, które można umiejętnie działać w sposób bardziej funkcjonalny generacji ZenFone 5, tutaj po prostu nie ratować sytuację.

Z tej potrzeby pogodzenia, biorąc pod uwagę koszt telefonu i swoją pozycję w linii produktów ASUS.

powiązanie

Telefon obsługuje moduły Wi-Fi, Bluetooth, USB; Jest, oczywiście, aby otrzymać adapter sygnału GSM sieciami wszystkich formatów, w tym 3G połączenia (szybki internet). Ponadto, należy zauważyć, zdolność do pracy z dwoma kartami SIM, które uczynią Twoje urządzenie mobilne bardziej opłaca się korzystać. Jednak, jak opisane przez model Asus ZenFone 4 opinii A400CG 1A356RUS, ze względu na fakt, że istnieje tylko jedno radio, druga karta SIM jest nieaktywna podczas pierwszej rozmowy.

dźwięk

W specyfikacji technicznej smartfonu określonymi na stronie zatwierdził specjalną technologię poprawy jakości dźwięku urządzenia, które nazywa się SonicMaster. Rzekomo domyślnie poprawia klarowność przy użyciu filtrów sprzętowych i programowych.

W praktyce, po raz kolejny, sytuacja jest nieco inna. Jak zaznaczono w opisie telefonu wraz Asus ZenFone opiniach 4 A400CG, telefon wyemituje kiepskim zaktualizować firmware. Po niej, widocznie w urządzeniu zainstalowano nowe procesory audio oprogramowania, więc jakość dźwięku jest znacznie wzrasta. Ale potem znowu, biorąc pod uwagę klasy smartphone, mam nadzieję, że coś nadprzyrodzonego nie warto.

opinie

Mamy przyniosły szereg opisów technicznych urządzeń, które są oparte na doświadczeniach interakcji z nim. Teraz, bardziej obiektywnej opinii, konieczne jest, aby podkreślić, opisując Asus ZenFone 4 opinie A400CG 1B360RUS pozostawione przez innych klientów. Przynajmniej, to pomoże zidentyfikować mocne i słabe strony, które udało się nam ujawnić.

Jednak ukryte zalety smartfonu nie znaleźliśmy, ponieważ wszystkie jego „mocne” i tak widać w związku z opisem technicznym.

Jeśli chodzi o wady, to jest, na przykład, okresowe zakłócenia w działalności oprogramowania, które może być wyrażone w oddzielnym odłącz smartfon lub grając im trochę szumu tła nieznanego pochodzenia. To nie pisać w dowolnym hotelu, ale do ujawnienia takiego uszkodzenia mogą ćwiczyć dopiero po dłuższym okresie użytkowania.

Opisujemy również Asus ZenFone 4 opinii A400CG 1B360RUS Białe powiedzieć, że po wersji oprogramowania urządzenia do Androida 5.0, zniknęły pewne wady, podczas gdy inni, wręcz przeciwnie, pojawiły się. Na przykład, urządzenie będzie poważnie spowolnić w tym procesie, nawet na poziomie codziennego. Pozbyć się go, jak to możliwe, należy zresetować telefon do ustawień fabrycznych i usunięcie mniej używanych aplikacji.

Opisany powyżej, użytkownicy skarżą się także na zbyt szybkiego rozładowania baterii na devaysa złych ujęć, wyprodukowany przez kamerę na widoczność ekranu w słońcu. Nie opisano również smartfon Asus ZenFone 4 ocen A400CG 1B360RUS, w których jest niska jakość materiału, z którego urządzenie jest połączone (w szczególności, z tworzywa sztucznego, zamiast szkła w wyświetlacz).

Ponadto, częstym problemem jest utrata karty SIM komunikacji lub brak wsparcia 3G (pomimo faktu, że w ustawieniach elementu na wybór tego formatu jest obecny).

odkrycia

Co możemy powiedzieć o smartphone, który jest przedmiotem dzisiejszej recenzją? Fakt, że ogólny opis niektórych podstawowych cech Asus ZenFone 4 może być postrzegane jako przyjemnej pracy, funkcjonalne i niedrogie modelu, zostały upoważnione.

Z drugiej strony, można zobaczyć wiele negatywnych komentarzy pozostawionych przez klientów, co mocno skrytykował pracę smartphone, ujawnił jego główne wady. Prowadzi to do tego, że istnieją poważne problemy, które sprawiają, że interakcja z modelem mniej wygodne.

Z tego powodu zalecamy, aby kupić ten model dla każdego, kto poszukuje niedrogiego i niezawodnego smartphone, byłoby niesprawiedliwe. Maksymalna urządzenia mogą być wykorzystywane jako tymczasowy substytut głównej telefonu. Ale potem znowu, powinny być gotowe do awarii i innych problemów. Albo po prostu wziąć ZenFone wyższą klasę cenową.