513 Shares 7181 views

Jak zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8: wskazówki, porady, instrukcje

Terminowe instalacja nowego oprogramowania dla każdego gadżetu może uratować swojego właściciela przed większością awarii, błędów i usterek. Jednak w niektórych przypadkach, procedura ta jest szkodliwa. Dziś musimy dowiedzieć się, jak zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8. Dalej Poznasz wszystkie cechy i niuanse procedury. Czy warto myśleć o ich ładowania dla iPhone 4? Jak dobry jest „osiem” pracy z telefonem?


ostatnie aktualizacje

Przede wszystkim trzeba zrozumieć, czy zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8. pytanie jest bardzo trudna. Jednoznaczna odpowiedź nie działa.

Fakt, że „jabłko” smartphone wersji 4 obsługuje ładowanie i pracę z iOS 8. W tym samym czasie, powiedział, iPhone jest daleki od najbardziej zaawansowanych funkcji. Dlatego „osiem” do urządzenia jest wolniejszy niż byśmy chcieli. Obserwowany opóźnienie kilku sekund.

W zasadzie, to nie jest taki wielki problem. Jeśli hamulce nie boją się małej właściciel „jabłko” telefon, można go bezpiecznie myśleć o aktualizacji oprogramowania. Niektóre opinie mówią, że smartfon jest po prostu „ciągnie” nowy OS. W rzeczywistości tak nie jest.

Jak zaktualizować oprogramowanie

W związku z powyższym, każdy może spróbować umieścić pomysłów w praktyce. Jak zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8? W sumie istnieje kilka scenariuszy.

Dokładniej, proces inicjowania nowego systemu operacyjnego może wystąpić:

 • za pomocą komputera (przy użyciu programu iTunes);
 • z telefonem komórkowym (poprzez „Wi-Fi”).

Dokładnie tak, jak działać? Sposób, aby uaktualnić system operacyjny właściciela urządzenia mobilnego może wybrać swój własny. Nie stwierdzono istotnej różnicy pomiędzy tymi opcjami nie jest. Ale funkcje są dostępne dla każdego podejścia.

Pracujemy z komputerem

Zacznijmy od najbardziej szybki i niezawodny sposób. Chodzi o pracę z iTunes. Program ten jest znany wszystkim właścicielom produktu „Apple”. Jest bardzo jasny, pracować z nim łatwo.

Jak zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8.1 za pośrednictwem komputera? Algorytm jest zredukowana do następujących etapach:

 1. Zainstalować na komputerze najnowszą wersję programu iTunes. Wskazane jest, aby pobrać oprogramowanie ze strony internetowej firmy Apple.
 2. Uruchomić odpowiednią aplikację.
 3. Z pomocą kabla USB do podłączenia „iPhone 4” do komputera. Urządzenie mobilne w tym momencie powinno być uwzględnione.
 4. Czekać do synchronizacji PC i iPhone'a poprzez „AyTyuns”.
 5. W menu po lewej stronie wybrać linię wskazującą podłączony smartfon.
 6. Znajdź okno pop-up po prawej stronie kliknięcia „Refresh iPhone …”. Kliknij na odpowiednich napisów. Czekać.
 7. Kliknij na „Download” i aktualizacji. Ten pojawia się na ekranie, gdy wykryje aktualizacje dla systemu operacyjnego.

Szybkie, łatwe i wygodne. Jak zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8, jeśli nie ma aktualizacji? W tym przypadku konieczne jest, aby zmienić firmware na własną rękę i znaleźć i pobrać do telefonu komórkowego, trzeba zainicjować oprogramowanie. W praktyce taka potrzeba rzadko.

Działania na Wi-Fi

Nie ma innego rozwiązania problemu. Jak zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8 za pośrednictwem telefonu? W tym celu, jak już zauważyliśmy, jest to niezbędne do korzystania z Wi-Fi. Brak bezprzewodowego internetu w zakresie nakłada tabu na temat realizacji tej recepcji.

Aby wykonać ręczną aktualizację do systemu operacyjnego iPhone 4, należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Włącz w telefonie komórkowym. Musisz poczekać.
 2. Podłączyć iPhone do Wi-Fi.
 3. Idź do „Ustawienia” na urządzeniu mobilnym.
 4. Otwórz zakładkę "Main" – "Software Update"
 5. Kliknij na przycisk „Pobierz i zainstaluj”.
 6. Czekać. Pobieranie rozpocznie kreatora instalacji systemu operacyjnego.
 7. Kliknij na przycisk „Install” na smartphone. Ponadto, właściciel urządzenia będzie musiał zaakceptować warunki umowy licencyjnej. Ten proces wiązania.

Teraz jest jasne, w jaki sposób korzystać z „Wi-Fi”, aby zaktualizować oprogramowanie na swoim telefonie. Jakie inne informacje mogą być użyteczne dla każdego właściciela „Apple” gadżetów?

Funkcje aktualizacji przez Wi-Fi

Ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na współpracę z telefonami komórkowymi poprzez współpracę z „Wi-Fi”. Metoda ta nie jest odpowiednia dla iPhone bez jailbreaking. Jeśli smartfon ma ten status, będzie musiał użyć iTunes do aktualizowania systemu operacyjnego.

Ponadto, użytkownik powinien być ostrzeżony wcześniej o konieczności wystarczająco naładowany akumulator zasilający z iPhone. Dla iOS 8 wymaga około 50% objętości akumulatora pomyślnego pobrania i instalacji. Jeśli instalacja zostanie przerwana gadżet off, wznowienie będzie możliwe tylko poprzez „AyTyuns”.

Jak zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8? Korzystanie z Wi-Fi to najprostszy i najszybszy sposób, ale to nie daje żadnej gwarancji sukcesu. Inicjalizacji może zakończyć się niepowodzeniem.

Pobierz plik instalacyjny w telefonie rozpocznie się natychmiast po kliknięciu na przycisk „Pobierz”. Objętość systemu operacyjnego jest około 1024 MB tak, że procedura może być opóźnione. Musisz być cierpliwy.

wyniki

Badaliśmy jak zaktualizować „iPhone 4” do iOS 8. W rzeczywistości, ta operacja nie ma żadnych możliwości. Proces aktualizacji jest taki sam jak inicjalizacji nowego systemu operacyjnego na każdym innym „jabłko” gadżetu. Dla powodzenia 100% zalecane jest, aby dać pierwszeństwo do pracy z iTunes.

Najważniejszą kwestią związaną z tematem pracy jest podjąć decyzję w sprawie konieczności instalowania na iPhone 4, nowego systemu operacyjnego. Wszyscy właściciele tego typu smartphone powinien wziąć pod uwagę wady i zalety planowanej operacji. Dopiero wtedy ludzie będą w stanie podjąć właściwą decyzję.

Aktualizacja iPhone, z reguły zakończone przywrócenie danych z kopii zapasowej iCloud lub iTunes. Muszą to zrobić wcześniej. W przeciwnym razie, nowy system operacyjny będzie „czysty”.