87 Shares 945 views

Jak rozwiązać iPhone od Apple ID i jeśli jest to możliwe

Apple ID – nazwa użytkownika to wymagane w celu wykonania czynności związanych z pracą na markowych devaysakh: zakupy w iTunes Store, korzystanie z usługi iCloud, zamawianie towarów w sklepach firmy, żądań obsługi klienta i innych.

Dlaczego iPhone wymaga Apple ID

Najnowsze wersje iOS stała się dostępna usługa „Znajdź iPhone», przez który urządzenie mobilne jest dołączony do identyfikatora. Deweloperzy są przekonani, że wprowadzenie takiej funkcji pomoże w walce z hakerami. Od tej chwili użytkownik, którego urządzenie zostało skradzione, może odbierać informacje o lokalizacji urządzenia rozpoznawczej, aby usunąć z niej wszystkie informacje lub aktywować sygnał audio. Żaden miganie nie jest w stanie rozwiązać iPhone od Apple ID.

Ale ten system ma swoje wady, ponieważ mamy bardzo powszechną praktyką odsprzedaży sprzętu tej marki w sklepach lub niepowołane ręce. A jeśli zapomni się ze sprzedawcą lub specjalnie chce rozwiązać iPhone od Apple ID, może to spowodować problemy dla kupującego. W związku z tym, zaleca się zakup sprzętu tylko w sklepach detalicznych.

Jak rozwiązać iPhone od Apple ID

Jeśli kupujesz jednostkę z nim, najprostszym sposobem, aby osiągnąć porozumienie z byłego właściciela że on sam miał procedurę. Aby rozwiązać iPhone od Apple ID, trzeba używać iTunes. Następnie należy określić konkretny identyfikator i hasło, które są dołączone do urządzenia mobilnego. Następnie należy przejść do zakładki „Konto” w „Device Management”. Znalezienie odpowiedniego urządzenia mobilnego pozostaje po prostu kliknij „Usuń”, aby trwale wyłączyć iPhone'a lub iPada do identyfikatora domeny.

Co zrobić, jeśli nie można odwołać się do byłego devaysa właścicielem? W tej nieprzyjemnej sprawie, odwołanie się do pomocy technicznej Apple. Można to zrobić przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Będą musiały przedstawić zarys problemu i dostarczyć kopie niezbędnych dokumentów potwierdzających legalność posiadania urządzenia mobilnego. Zaleca się, aby w piśmie zaznaczono dane kontaktowe posiadacza oraz numer seryjny urządzenia. Jeśli te dwa sposoby, jak rozwiązać iPhone od Apple ID nie są dostępne, nie jest to duży problem. Nie próbuj zmienić identyfikator znalezionego na urządzeniu mobilnym – jest karalne.

zmiana

Następnie omówimy, jak zmienić identyfikator Apple na iPhone. Po pierwsze, należy wiedzieć, że identyfikator można regulować bezpośrednio z samego urządzenia. Nie trzeba być dopuszczone na oficjalnej stronie Apple, aby zmienić Apple ID, który używa iPhone. Po drugie, należy pamiętać, że wszystkie zdjęcia, aplikacje i kontakty są dostępne na urządzeniu pozostanie nienaruszona po takiej procedury.

Często ludzie boją się utraty danych osobowych i przez długi czas nie zmieni Apple ID, używając cudzej tożsamości. Te obawy są całkowicie bezpodstawne. I po trzecie, karty kredytowej w celu zarejestrowania nowego Apple ID, nie trzeba.

W jaki sposób można zmienić identyfikator

W tym celu należy wykonać następujące kroki:

1. Otwórz menu „Ustawienia”.
2. Wprowadź iTunes opcja – App Store.
3. Kliknij na przycisk Apple ID. wybrać opcję „Exit” z menu, które się pojawi.
4. Kliknij przycisk „Utwórz nowy Apple ID» i postępuj zgodnie z instrukcjami. Trzeba będzie podać kraj, adres e-mail, data urodzenia, hasło i trzech kwestii bezpieczeństwa.
5. Po tym trzeba zrobić swoje dane karty kredytowej i zakończyć rejestrację.

dowód osobisty

Do skrzynki pocztowej otrzyma e-mail z linkiem do potwierdzenia rejestracji. Po zabiegu będziesz mógł w pełni korzystać z nowego Apple ID na wszystkich urządzeniach.

Następnie opiszemy jak aktywować iPhone bez ID, i czy jest to możliwe. Znaczenie zamka na specjalny numer, że urządzenie jest wyłączona na serwerze producenta. Dlatego nie działanie urządzenia przenośnego nad pomyślnie przeszły aktywacji iPhone bez Apple ID nie zostaną zapisane. Ale jest szansa, aby przekonać wsparcia technicznego, aby usunąć blokadę. Musisz udowodnić, że telefon został zakupiony zgodnie z prawem. Ale! Ta metoda nie działa, jeśli poprzedni właściciel oznaczył telefonu jako skradziony lub zagubiony.

Aby rozpocząć, należy zadzwonić do pomocy technicznej i opisać problem. Poinformowano, że urządzenie zostało zakupione osobiście, swoją tożsamość, zbyt, ale wszystkie adresy i hasła zapomniałeś. Jeśli mówi, że nazwa nie określa konta, wyjaśniają, że sprzedawca skonfigurować telefon z ciebie, bo ty tego nie rozumieją, i jakie są określone dane, także nie wiem. Domagaj się, że telefon jest otrzymywany na drodze prawnej, a masz wszystkie dokumenty. Jest oczywiste, że wszystkie te dokumenty trzeba wysłać. Następnie należy przesłać: telefon zdjęcie, które pokazuje, sprawdź IMEI (co najważniejsze), a także pudełko, karta gwarancyjna i inne dokumenty, jeśli są dostępne. Zwykle, gdy kupisz jakieś papiery z rąk nie są wydawane. Tylko czekać. Jeśli wsparcie techniczne, aby zaspokoić żądania, otrzymasz list potwierdzający, w przeciwnym razie zostanie odrzucona.