637 Shares 6553 views

Jak odblokować bootloadera Xiaomi: krok po kroku

Wielu właścicieli chińskich telefonów prędzej czy później zastanawiać się, jak sprawdzić, czy Xiaomi bootloader odblokowany. Często użytkownicy zaczynają zagłębiać się w takie szczegóły, ponieważ niektóre urządzenia nie pozwalają na to, aby ich firma migać. Nadal jest niewygodny fakt, że przy zakupie telefonu bezpośrednio z chińskiego konsument nie będzie mógł w przyszłości do zmiany systemów operacyjnych na zrusyfikowanej lub innego miejscowego systemu ze względu na ograniczony dostęp do programu ładującego.

Oczywiście, gdy istnieje logiczne pytanie: „Dlaczego producent nie obsługują swojej technologii we wszystkich zakątkach ziemi?” A może stara się wprowadzić języka chińskiego do szerszego zastosowania? Oczywiście, że nie. Dzieje się tak dlatego, że stało się popularne podrabianych telefonów i oficjalnego firmware z „chi”. Fakt, że oprogramowanie może zawierać ogromną liczbę wirusów, zdolność do gromadzenia danych z telefonu. Dlatego wszystkie oficjalne urządzenie nie pozwala na zmianę oprogramowania. W tym artykule przyjrzymy się, jak odblokować bootloader Xiaomi.

Innym powodem, że bootloader jest zablokowany

Jest to kolejny ważny powód, dla którego chiński producent woli odmówić dostępu do ładującego. Jeśli nagle konsument jest skradziony telefon lub zostanie on straci je, a następnie poprzez blokowanie nowego właściciela urządzenie nie będzie w stanie go migać i uzyskać dane osobowe. Zwłaszcza, że każdy ma swój własny gadżet Mi-konto. Chociaż uznaje się, że coraz oszuści często zastanawiam się, jak odblokować bootloader Xiaomi. A przede wszystkim posiadają oni odpowiednie umiejętności. Najnowsze wersje oryginalnego oprogramowania, można zauważyć nową opcję. Jeden z nich posiada funkcję, która pozwala na zlokalizowanie telefonu lub tabletu. Drugi jest odpowiedzialny za wysyłanie z urządzenia do ekranu głównego absolutnie żadnego tekstu.

Jak ustalić, że bootloader jest zablokowany za pośrednictwem komputera?

Najczęstszymi użytkownicy mają do czynienia z tym problemem poprzez współpracę z telefonu Xiaomi redmi nocie 3 Pro. Odblokować bootloader będzie łatwe. Jednak proces ten trwa od tygodnia do miesiąca.

Aby dowiedzieć się, czy odblokowany bootloader na każdym telefonie chińskiego producenta „chi”, trzeba przejść do trybu o nazwie fastboot. Wstępnie trzeba podłączyć urządzenie do komputera. Potem trzeba napisać w menu „Start”, słowo „Execute”. Dzięki niemu, możemy przejść do wiersza poleceń. Adb wprowadzać litery i napisać tam specjalny frazę. Co do zasady, to jest taka sama w każdym telefonie i wygląda następująco: fastboot oem urządzenie-info. Po tym, na ekranie pojawi się jeden z napisów: Prawda lub Fałsz. Pierwsza wersja mówi, że program ładujący jest aktywny, a drugi – nie jest odblokowany.

Jeśli to nie zadziała, to od razu trzeba powiedzieć, że trudno byłoby uzyskać root-prawo, nawet jeśli zostały wcześniej aktywowane. Faktem jest, że jeśli oryginalna wersja oprogramowania nie ma zablokowanego bootloadera, to może stać się tak w późniejszej aktualizacji oprogramowania. Aby to osiągnąć, konieczne jest użycie specjalnego programu PC Suite. Ponadto, proces aktualizacji nie zostanie przeprowadzona w Mi Flash. Dlatego, aby wykorzystać znaną funkcjonalność, trzeba dostać wszystko z powrotem do pierwotnego położenia. W artykule opisano metody, jak odblokować bootloader Xiaomi.

Dowiadujemy się o stan ładowacza korzystania z telefonu

Opisana metoda działa dla redmi i redmi nocie 3 i mogą nie być odpowiednie dla innych telefonów.

Ustawienia systemowe trzeba odwiedzić. Nie jest łatwo znaleźć pozycję „O urządzeniu”. Jesteśmy „rdzeń” potrzeba w menu znaleźć kolumnę, która jest odpowiedzialna za wersję systemu. Nie będzie znak „Locked” lub „Unlocked” w języku angielskim.

szkolenie

Przed rozpoczęciem procesu odblokowywania urządzenia, należy odwiedzić oficjalną stronę i uzyskać specjalne zezwolenie dla tego działania. adres zasobu znaleźć w internecie jest dość łatwe i istnieje specjalny dział, który jest odpowiedzialny za aktywację ładowarka, od razu rzuca się w oczy. Co należy zrobić? Proponujemy rozważenie instrukcje krok po kroku.

krok pierwszy

Jeszcze z instrukcją, w jaki sposób odblokować bootloader Xiaomi, skakać wcześnie. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby zalogować.

Czasami zdarza się, że konto ma już uprawnienia do odblokowania. W tym przypadku, trochę swipe na i przejść do następnej części roztworu. Jeżeli nie, przejdź do drugiego etapu.

dwuetapową

Następnie należy wypełnić formularz. To musi być zrobione w języku angielskim, podczas gdy inni nie są akceptowane. Jeśli występują trudności, można użyć dowolnego tłumacza. Najważniejsze – nie mylić informacje i wypełnić wszystko prawda.

Ostrzeżenie! Witryna może otworzyć w chińskiej wersji. W tym przypadku należy wybrać w dolnej części strony angielskim.

Po wypełnieniu należy kliknąć na czeku, który potwierdza zgodę na wykorzystanie danych.

krok trzeci

Najprostszym krokiem, a nie pracy. On jest wprowadzenie kodu na następnej stronie po wypełnieniu kwestionariusza. Liczby są w postaci wiadomości na numer telefonu komórkowego z wcześniej zdefiniowanych.

krok czwarty

Czeka na odpowiedź od firmy. Zgodnie z przepisami, powinien przyjść w 2-10 dni po zastosowaniu, ale mówią użytkownicy mogą być wysyłane znacznie później. Ale nadal trzeba czekać na odpowiedź, a dopiero potem zacząć działać.

W razie potrzeby, zawsze można spojrzeć na oficjalnej stronie stopnia rozpatrzenia wniosku.

Przygotowanie do odblokowania

Po tym jak firma zareagowała pozytywnie na prośbę, aby odblokować bootloader, można przystąpić do procesu. Nie ma pracy, i jest uniwersalna. To nie ma znaczenia, jaki rodzaj telefonu z „Chi” w pytaniu, ponieważ sposób wspólne dla wszystkich, nie ma różnicy.

krok pierwszy

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest, aby pobrać najnowszą wersję oprogramowania dla programu naprawczego. Należy zachować ostrożność przy wyborze, jako aktualizacja odbywa się co tydzień. Plik powinien znajdować się w pamięci wewnętrznej.

dwuetapową

Musisz udać się do menu, który jest odpowiedzialny za aktualizację i znajdź kolumnę na pobranie nowego oprogramowania. Że nie powinno być umieszczone pobrany plik oprogramowania. Jako, że wszystkie informacje i dane do telefonu, pożądane jest, aby wykonać kopię zapasową zostaną usunięte w wyniku zmiany firmware (lub tzw backup).

krok trzeci

Po aktualizacji oprogramowania sprzętowego jest niezbędne do korzystania z formularza Mi, a tam – do logowania o tej samej nazwie, gdzie otrzymał pozwolenie, aby odblokować. Po tym, trzeba pobrać specjalny program Flash odblokowującego. To – ważny zastrzeżenie na pytanie, jak odblokować bootloader Xiaomi redmi 3 Pro, jak również inne modyfikacje urządzenia.

krok czwarty

telefon musi być wyłączony i przytrzymać przycisk zasilania i zmniejszyć głośność. Powinni trzymać tak długo, jak nie włączyć tryb fastboot. A następnie przejść do kroku piątego.

krok piąty

Trzeba podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB. Następnie uruchom program wcześniej ściągnięty. W nim przed rozpoczęciem procesu musisz potwierdzić odrzucenie roszczeń do firmy, jeśli coś się dzieje, po aktywacji, a następnie instalacją zlokalizowaną firmware. Zastanawiasz się, jak odblokować bootloader Xiaomi redmi 3 i inne telefony od producenta, trzeba zrozumieć wszystkie zagrożenia.

krok szósty

W programie musisz się zalogować podając swój identyfikator i hasło. Następnie należy poczekać do czasu, aż pojawi się odpowiedni napis, że urządzenie jest podłączone. Aktywowany przycisk „Unlock Telefon”, który należy kliknąć.

krok siódmy

Na początku opisu działań, które pomogą nauczyć się odblokować bootloader Xiaomi redmi UWAGA 3 i wszystkie inne urządzenia od producenta, ustalono, że proces ten jest dość szybki. I to jest prawda. 10 sekund po naciśnięciu przycisku na bootloader jest odblokowany. Użytkownik może teraz uzyskać uprawnienia administratora, aby aktualizacje i zainstalować je łatwo dostępne sposoby.

Warto zauważyć, że z jednego konta, nie można odblokować więcej niż jednego urządzenia w ciągu jednego miesiąca kalendarzowego.

Odmowy na wniosek o odblokowanie

Co robisz, kiedy przyszła odpowiedź odmowę przeprowadzenia odblokowanie? Musi przedstawić inny. Można to zrobić na specjalnym forum, który znajduje się na oficjalnej stronie internetowej. Rozważmy kroki niezbędne do działania. Inne podejście może przyczynić się do uzyskania pozwolenia w celu odblokowania ładowarka Xiaomi redmi Pro i wszystkie jego modyfikacje rozruchowego.

krok pierwszy

Musisz zarejestrować się na forum. W tym czasie, rejestracja nie jest to numer telefonu i adres e-mail. Forma jest bardzo prosta, więc nie ma problemów powinny powstać.

dwuetapową

Po wypełnieniu formularza i wysłanie go do użytkownika robota, który należy potwierdzić swój adres e-mail. List przychodzi dość szybko. Po kliknięciu przez użytkownika na link w nim, musi kliknąć na przycisk „Aktywuj”. Następnie otwórz chińskiej wersji profilu.

krok trzeci

Musisz znaleźć w menu „Unlock” i przejdź do niego. Tam zostaniesz poproszony wymyślić pseudonim, który będzie wyświetlany na forum, obok Twoich komentarzy. Może ona składać się z cyfr i liter łacińskich.

krok czwarty

Następnie będzie zwykłą stronę, gdzie trzeba wypełnić wniosek o aktywację urządzenia. Jak określić informacje, a ilu czekać na odpowiedź i jak odblokować bootloader Xiaomi – opisany powyżej. Najprawdopodobniej tym razem werdykt pochodzi pozytywna.

Uwaga powody zwolnienia?

Stwierdzenie to jest konieczne, aby napisać Zmaksymalizowane i otwarcie. Nie jest konieczne, aby skopiować frazę w języku angielskim lub chińskim jest „Proszę odblokować urządzenie” lub szansę na niepowodzenie jest znacznie ulepszony.

Aby uzasadnić swoje potrzeby tego rozwiązania jedynie ustawieniach oprogramowania nie jest konieczne. Najlepiej jest dodać kilka dodatkowych słów o uzyskanie root-praw, które pozwoliłyby na przykład stracić niebezpieczne wirusy z systemu telefonicznego.

Wszystkie powody, aby przetłumaczyć na angielski za pomocą usług internetowych może być szczegółowy i najdokładniej opisać. Chiński język zinterpretować tekst nie jest konieczne. Byłoby dobrze, aby wyjaśnić, że użytkownik rozumie wszystkie otrzymane zagrożeń, które pojawiają się po zwolnieniu.

wyniki

Ludzie, którzy są zaniepokojeni, jak odblokować bootloader Xiaomi redmi i wszystkie jej modyfikacje, będzie teraz w stanie rozwiązać powstałego problemu. Po spełnienie tego procesu można dowolnie ustawić niestandardowe odzysku, zlokalizowaną firmware i tak dalej. Ten artykuł opisuje oficjalny sposób, aby odblokować urządzenie, które wykonuje swoje zadanie w 90% przypadków.