560 Shares 1426 views

Sony Ericsson WT19i: cechy i firmware

Sony Ericsson WT19i typowy smartphone środkowy odcinek, którego członkowie są rzadko pochwalić dobrą równowagę i brak poważnych wad. To urządzenie jest miłym zaskoczeniem i wygrywa na wiele sposobów z jego głównych konkurentów grupy cenowej. Co więcej, jego funkcje muzyczne są dumnymi twórcy, są naprawdę bardzo dobre. Smartfon jest również różni się od klasy kolega doskonałe akceleratora graficznego i dość wydajny procesor.

wygląd

Sony Ericsson WT19i konstrukcja jest kompaktowy korpus w kształcie trapezu, chromowane przyciski i typowy zakres tylnym czeku. Logo, gniazdo słuchawkowe oraz przycisk „Home” i mają jasne akcenty. Istnieją dwie wersje kolorystyczne obudowy – czarny i biały. Przycisk „Home” jest mechaniczną dwa kolejne przyciski na przednim panelu dotykowego ekranu na standardowych elementów. Zdejmowane panele model nie przewidują, pod tylną pokrywę posiada baterię i slot kart pamięci oraz aparat 5 megapikseli. Prawo na obudowie wykryte fotografowania przyciski regulacji i sterowania kamerą. Na górnym końcu znajduje się przycisk zasilania i uruchomić odtwarzacz. Ekran nie różni się od przedstawicieli tej samej klasy. Nie boi zarysowań dzięki hartowanego szkła, a on wygląda całkiem dobrze w świetle.

Główne składniki

Sony Ericsson WT19i platforma sprzętowa nie jest typowe dla klasy średniej. Jest ona podobna do modelu flagowego. Konkurentów daleko w tyle tej płaszczyźnie, tak że prędkość tego rzędu wielkości wyższa smartphone.

Zużycie energii jest daleki od ideału, jak inne smartfony na platformie Android. Opłata będzie trwać do dnia pracy. 512 MB pamięci RAM wystarczy, ale wolnego miejsca na wbudowanej pamięci jest zaledwie 300 MB, jednak wypełnić kartę jest sprzedawany na 2 gigabajty. Aparat do niedrogich smartfonów są bardzo przyzwoite i mają dobrą jasność obrazu, posiada również możliwość tworzenia HD-Video.

Jeśli chodzi o dźwięk, jak wspomniano, smartfon jest daleko od konkurentów. W przypadku korzystania z drogich słuchawek, jakość nie jest odróżnić od flagowego. Ponadto smartfon można uznać głośno.

aktualizacja

Teraz przyjrzymy się , jak uszyć Ericsson Sony WT19i i zainstalować Android 4.1. Procedura ta jest oficjalnie dozwolone, co oznacza, że nie tracą poparcie producenta. Przede wszystkim zaufanym źródłem pobrać platformę oprogramowania. Po tym, załadować program Flashtool. Jest on rozprowadzany bezpłatnie. Następnie wyłączyć program antywirusowy. Ekstrakt firmware z archiwum. Skopiować plik i wkleić go do odpowiedniego folderu programu Flashtool. Znajduje się na dysku C. Run Flashtool. Naciśnij przycisk z symbolem błyskawicy. W oknie, które się pojawi, niczego nie zmieni. "OK" Push.

Następnie uzyskać listę wszystkich dostępnych w programie firmware Flashtool. Wybierając opcję WT19i. "OK" Push. Komunikat o konieczności podłączenia telefonu do komputera. Łączenia urządzeń za pomocą kabla z smartphone zestawu. Najpierw trzeba wyłączyć telefon. przycisk „Home” trzymaj i zmniejszyć głośność. W telefonie, zapala się zielona lampka, wskazując urządzenie uruchamia się w trybie awaryjnym. Jest to algorytm podstawowy. Jednak firmware nie rozpocznie się bez zainstalowanych sterowników. Wszystkie niezbędne elementy znajdują się w folderze programu Kierowców Flashtool.

wniosek

Tak, niech podsumować. Sony Ericsson WT19i – smartphone z systemem Android 2.3 systemu operacyjnego w przypadku klasycznej. poziom SAR jest równa 1. Urządzenie Wymiary – 56 x 106 x 14,2 mm i waży 115 gramów Teraz wiesz wszystko, czego potrzeba około smartphone Sony Ericsson WT19i. Proces cechy i funkcje EEPROM podane powyżej.