270 Shares 8316 views

Telefon ADMET B30: przeglądy właściciela. Przegląd instrukcja

Coraz więcej urządzeń przyciskowe stają właściciele potężnych akumulatorów. Tendencja ta nie oszczędził i B30, wydany w 2013 roku. Co jeszcze może zaskoczyć pomysłem firmy ADMET?

projekt

Chociaż z zewnątrz ADMET B30 i nie bardzo często, to jest niemożliwe, aby nazwać to unikalna. Konstrukcja jest bardzo podobna do wielu telefonów przeznaczonych dla rekreacji. Oczywiście, istnieją również znaczące różnice. Pochwal dodatkowy B30 ochrona nie może.

Telefon ADMET B30 jest wykonany w całości z tworzywa sztucznego. Materiał bardzo wysokiej jakości i, mimo że urządzenie nie ma charakterystykę oporu, większość kropli zrobić bez widocznych uszkodzeń. Właściwości te pozwalają maszyna go używać w turystyce.

Wymiary były dość imponujące, zarówno konwencjonalne komórkowej. Wymiary to aż 121 o 56 milimetrów. Nie było również wrażenie ciężar 170 gramów. Winowajcą jest mocny akumulator urządzenia. Właściwie ze względu na akumulatorze i urządzenie otrzymało 25 milimetrów grubości.

Znaczne wymiary i znaczny ciężar kompensowane krzywe na bokach urządzenia. Dlatego, aby utrzymać urządzenie stało się o wiele bardziej wygodne. Ponadto telefon zmieści się w dłoni i nie starają się wymknąć.

Urządzenie Singularity zauważalne i elementy zewnętrzne. Mały wyświetlacz, głośnik, numer modelu, a klawiatura znajduje się na przedniej stronie. Należy zauważyć, że przyciski urządzenia są duże i wyposażone są w alfabecie Braille'a. Tylna strona stała się schronieniem zaskakująco duży głośnik i komora główna.

Szybkiego rozłączania sprzęgła USB, stacja dokująca, znajduje się na lewej krawędzi, gdzie znajduje się również miejsce dla koronki. Prawo bokovushka umieszczone na gniazdo USB, przeznaczone do ładowania. Ciekawym elementem był ogromny latarnia na górze i na dole – mikrofonu.

Konstrukcja bez żadnych bajerów, jak telefon jest bardziej na trwałość i komfort. Walizka, duże przyciski pozwalają w każdych okolicznościach korzystać z urządzenia wygodnie.

kamera

Otrzymałem ADMET B30 «oko” z matrycą 0,3 megapiksela. Oczywiście, aby osiągnąć akceptowalną jakość obrazu z kamer nie będzie działać. Zdjęcia uzyskane ze znaczną ilością szumów, bez wdawania się w szczegóły i niskiej rozdzielczości. Właściwie od 640 do 480 poczekać na więcej i nie jest to konieczne.

Najprawdopodobniej właściciel aparat nie ma być używany. Słaba jakość u nasady zabija chęć do robienia zdjęć. Nawet w idealnych warunkach, okazuje ziarnisty obraz.

Absolutnie niezrozumiałe skłonność producentów do instalowania kamer w zwykłym złym dialer, gdzie nie jest wymagana. Odrzucanie aparat, to może być trochę lepiej inne cechy, na przykład pamięć.

pokaz

Wielkość ekranu jest tylko 1,77 cala, co wystarcza, aby ADMET B30. kątów Niestety, nie jest bardzo duże, ponieważ w starym wyświetlaczem matrycowym wykorzystuje TFT. Z tego powodu, zachowanie ekranu w słońcu też pozostawia wiele do życzenia. Jasność jest wystarczająca, ale pod silnym światłem, wyświetlacz zanika znacząco.

Pikseli nie jest bardzo dużo, tylko 320 do 480. Chociaż jest nieco większy niż w podobnych urządzeniach, obraz nie jest najlepsza. Jednak praca nie jest naruszona.

pamięć

Największą wadą jest 64 megabajtów pamięci zainstalowanych w telefonie ADMET B30. Recenzje właścicieli podano pojedynczą decyzję, wzrost wydajności ze względu na patyku. Urządzenie obsługuje karty do 8 GB.

Książka telefoniczna również nie największy. Urządzenie może być rejestrowane tylko 250 pokoi. Jest również ograniczone, a liczba wiadomości w urządzeniu znajduje się do 300 SMS.

Niewielka ilość rodzimej pamięci zmusza użytkownika do dodatkowych wydatków. Jeśli korzystasz z urządzenia jako odtwarzacza, a następnie bez lampy błyskowej nie można zrobić.

powiązanie

Komórka działa wyłącznie w sieci GSM przy 1800, 900, 1900 i 850. I zapewnia obsługę GPRS-Internet. Ale Wi-Fi i bez nawigacji. Urządzenie obsługuje tylko takie środki transmisji jak USB i Bluetooth.

Główną zaletą jest obecność dwóch kart SIM w szybkiego rozłączania sprzęgła ADMET B30. Recenzje sprowadzają się do tego, że to był powód do wyboru telefonu. B30 Jednak, podobnie jak większość urządzeń posiada tylko jeden moduł radiowy. Tak więc, gdy dzwoni drugą kartę zostanie automatycznie wyłączona.

autonomia

Pojemność akumulatora w ADMET B30 5000mAh, tom całkiem imponujące. Ale taka bateria jest nie bez powodu. Nie tylko, że urządzenie jest w stanie pracować więcej niż sto godzin rozmów, więc można go ładować inne urządzenia.

Na krawędziach, po lewej stronie jest to gadżety gniazda USB. Tak więc, bez adapterów, a przy użyciu tylko jednego kabla, można ładować dowolny telefon lub tablet.

Urządzenie jest doskonałym wyborem, jeśli nie można naładować telefon często. W trybie pasywnym, a przy minimalnej pracy ten cud jest w stanie żyć przez miesiąc bez gniazdka.

cena

Koszt gustu bardzo wielu użytkowników ADMET B30. Opinie powiedzieć inną cenę, ale jest to około 1500-2500 rubli. Ten „potwór” jest zdecydowanie warte swojej ceny. Mimo że funkcjonalność jest kulawy, komórkowej Oczekiwana praca i doskonała komunikacja, w rzeczywistości jest to bezproblemowe i zapewnia B30.

Opcje

Komplet dostawy zawiera sobie ADMET B30, instrukcja obsługi, słuchawki, zasilacz, kabel USB i baterię o pojemności 5000 mAh z. Czasami nie jest kompletna i tylny zderzak, aby lepiej chronić urządzenie. Na pewno sprawa nie będzie zbędne. Native pamięć wskazówki również na dodatkowe koszty w postaci kija, ale to jest, gdy jest to absolutnie konieczne.

Aktualny rozwiązaniem jest zakup uniwersalnego portu USB. Dodatek ten pozwoli na bezproblemowe ładowanie zadokować urządzenie o wszelkich innych gadżetów.

dźwięk

po prawej urządzenia można uznać nie tylko telefon komórkowy i latarkę, ale także dobre kolumny. Na odwrocie znajduje się duży głośnik, który zapewnia dobrą markę i głęboki dźwięk. Oczywiście, przy wysokim poziomie głośności dźwiękowe pęknięcia i niewielkie zniekształcenia.

Obsługiwać odtwarzacz MP3 i ustawić właściciel poinformował, że nawet słaby w ich funkcji urządzenie może służyć jako odtwarzacz. Oczywiście, takie wykorzystanie jest możliwe tylko po włożeniu karty pamięci.

dodatkowa pojemność

Zaobserwowano większą skłonność do rozrywki w urządzeniu. Producent ustanowił tylko jeden mecz. Także w modelu B30 zawiera dyktafon, organizer, kalkulator, radio, menedżera plików i budzik. Jest to możliwe do pracy z tekstami, tylko urządzenie obsługuje formatu txt. Większość pochwalić devaysu nic.

pozytywne opinie

Główną zaletą jest ustanowiony w ADMET B30 5000mAh. Recenzje w pełni potwierdzić określony czas urządzenia. Telefon, który można „na żywo” przez miesiąc bez dodatkowych opłat, aby być atrakcyjne dla wielu użytkowników. Urządzenie jest idealnym miejscem dla amatorów turystyki, rekreacji i osób w podeszłym wieku, którzy mają problemy ze wzrokiem.

Warto zauważyć, duże, wygodne przyciski ze specjalną czcionką. Producent z pewnością starał, aby ich potomstwo najbardziej wszechstronny.

A niespodzianką był dobrym mówcą. Urządzenie jest w stanie zastąpić małą kolumnę. Szczególnie cenna umiejętność ta jest w stanie spoczynku na charakter.

Ochrona jest również jednym z najsilniejszych stron ADMET B30. Opinie zgłosiło grube i wysokiej jakości plastiku, który może wytrzymać upadek z wysokości metra.

Atrakcyjne i stanie wykorzystać B30 jako stacji dokującej. Urządzenie jest w stanie bez problemów ładować dowolny gadżet i szybkozłącza odłączyć USB. pojemność baterii zapewnia pełną baterię nawet zaawansowanych tabletek.

Wyposażanie komórkę z dwoma kartami SIM, producent natychmiast zwiększyła liczbę użytkowników zainteresowanych urządzenia. Wielu właścicieli nie trzeba niepotrzebnych funkcji, ale dodatkowy slot na karty spadł jak tak wielu.

Trump B30 jest także koszt. Niewiele może się równać konkurenci tego parametru z pomysłem ADMET.

negatywne opinie

Wadami są również brakuje w ADMET B30. Recenzje szczególnie przeznaczyć niewielką ilość rodzimej pamięci. Można powiedzieć, że jest to słaby punkt telefon. Nawet najbardziej podstawowe potrzeby wymagają dodatkowych wydatków na karcie.

Aparat 0,3 megapiksela jest niesamowita stupor devayse w 2013 roku. Montaż takiej matrycy może utworzony wyłącznie ze względu na.

Rozczarowujące jak możliwość nagrywania wszystkie 250 pokoi. Korzystanie z urządzenia tylko do połączeń tylko, użytkownik szybko wypełnić książkę telefoniczną. Niestety, jest to niemożliwe, aby zwiększyć liczbę pokoi.

Tworzy mały dyskomfort i znaczny ciężar maszyny, a raczej jego baterię. Akumulator jest prawie dwa razy więcej niż samo urządzenie. Mimo, że producent może zrozumieć, aby zrównoważyć pojemność akumulatora, a łączna waga jest trudna.

Na obronę, istnieją wady, zbyt. Choć sam telefon jest odporny na siebie, instalacja warstwy gumy do znacznej poprawy tego wskaźnika. Poza B30 ma właściwości przeciwzapalne i wstrząsy ochrona przed pyłem.

wynik

Dzięki urządzeniu niska cena była bardziej niż udany. Wszystkie braki blado na tle wbudowanej stacji dokującej, na czas trwania prac, jak również dwóch kart SIM. Komórka po wydaniu natychmiast zgromadził wielu fanów. Wybór B30, można mieć pewność, że urządzenie nie zawodzi, ponieważ można go używać i jak zasilania Bank, i jako gracz.