200 Shares 4705 views

Jak zaktualizować Androida

System operacyjny Android na szczycie listy najbardziej dostępne i popularne, więc deweloperzy regularnie uwalniają szereg aktualizacji i rozszerzeń do niego.

Jeśli masz pytanie, jak zaktualizować Androida, to możemy powiedzieć uniwersalnego instrukcje krok po kroku.

Uwaga: wraz z każdej aktualizacji wszystkie pliki, kontakty, wiadomości i inne informacje osobiste są stracone, więc wstępne dane powinny być przechowywane na karcie pamięci a komputerem replikować tak daleko, jak to możliwe.

Tak, jak zaktualizować Androida:

1. Podłącz urządzenie do internetu Androida, przejdź do ustawień, znajdź partycję danych systemu. Najczęściej jest to „Ogólne ustawienia systemowe”, „w systemie.”

2. Włącz automatyczne aktualizacje, jeśli to możliwe. Jeśli systematyczne pobieranie aktualizacji nie jest pożądane, wystarczy kliknąć „Update”. Jeśli serwer ma najnowszą wersję dla danego typu Android, zostanie on zainstalowany automatycznie.

Ostrzeżenie: Update „waży” dużo, więc najlepiej, aby skorzystać z nieograniczonego dostępu do Internetu lub połączyć się z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

3. Jak zaktualizować Androida, jeśli powyższe auto-update się nie dzieje? Najlepiej jest korzystać z usług Android Market. Można znaleźć aktualizacje do konkretnych modeli, lub korzystania z aplikacji, które wykonuje wszystkie niezbędne uaktualnienia wyszukiwania.

4. Inną opcję: oficjalną stronę Androida, jesteś pewny, aby znaleźć odpowiedź na pytanie „Jak zaktualizować Androida». Jeżeli, w zasadzie, aktualizacja została już utworzona, to istnieje w domenie publicznej, a można pobrać ręcznie. Nowsza firmware można łatwo pobrać i zainstalować jak każdy inny wniosek.

5. Jeśli nie jesteś pewien, jak zaktualizować firmware Android samemu, zawsze można skorzystać z usług odpowiednich centrów serwisowych. Tam za mało pieniędzy, aby uaktualnić, a jednocześnie i dowiedzieć się przyczyny, dla których nie dzieje się automatycznie.

Teraz weźmy konkretny przykład, przyjrzeć się, jak zaktualizować do Android OS w wersji 2.3 Gingerbread dla HTC Desire.

1. Zachowaj wszystkie swoje dane osobowe na karcie pamięci w komputerze i zresetować ustawienia do oryginału, aby wszystkie możliwe miejsca w pamięci. Jeśli wykonane prawidłowo, masz 136 MB wolnego miejsca.

2. Pobierz firmware jest najlepszy z oficjalnej strony HTC. Archiwum pojawi się po pobraniu 4 pliki: Rzeczywista plik firmware, gry z piłką, latarki i archiwalnych środowisk

Deweloperzy specjalnie standardowych aplikacji jak oddzielnych plikach, ponieważ sam system operacyjny zajmuje dużo miejsca. W przypadku tych aplikacji nie trzeba – nie może zostać zainstalowany.

Ogólnie rzecz biorąc, różnica pomiędzy fabrycznej wersji 2.2 i 2.3.3 aktualizacji jest 8 MB Pobierz teraz, że zgodzi się Pan, nie jest krytyczna.

3. Rozpakuj plik archiwum z firmware – będą dwa pliki: jeden z instrukcją w formacie PDF, drugi – rzeczywiste EXE instalacji. Po uruchomieniu pliku instalacyjnego, jest on automatycznie rozpakowany do folderu tymczasowego.

4. Podłączyć NTS do komputera za pomocą kabla USB. Połącz najlepiej bezpośrednio do jednostki systemowej, ale nie do monitora, w przeciwnym razie jest błąd może wystąpić błędne połączenie. Jeśli się powiedzie synchronizacja zostanie powiadomiony, że komputer „widzi” smartfon. Jeśli nie zostały wcześniej zsynchronizowane urządzenie ze sobą, a następnie pobrać i uruchomić program z HTC Sync.

5. Sprawdzić poziom naładowania akumulatora A smartfon – to nie może być niższa niż 30%, w przeciwnym razie pojawi się komunikat o błędzie.

6. Uruchom plik z oprogramowaniem, a następnie postępować zgodnie z okna dialogowego. Ponieważ nie jest oknem umieścić kleszcza i kliknij «Następny».

7. Po trzecim oknie jest zaznaczone podłączyć smartfon do komputera. Jeśli wszystko jest w porządku, przycisk «Aktualizacja» pojawia się w kolejnym oknie. Naciśnij ten przycisk, nowe okna, które określa aktualną wersję systemu operacyjnego i jedną na którym masz zamiar zmienić. Kliknij „Dalej”.

8. To spowoduje wyświetlenie okna dialogowego przed ostatnią instalację, w której z pomocą „Dalej”, aby potwierdzić, że chcesz zainstalować nowy system operacyjny.

9. Zaczyna się proces instalacji, która trwa około 10 minut. W tym czasie, w żadnym przypadku nie można odłączać kabla USB.

10. Po zakończeniu procesu zostanie pomyślnie zakończona, będzie przycisk „Finish”. Hit go.

11. Teraz trzeba tylko, aby przywrócić wszystkie kontakty, ustawienia, dane osobowe i korzystać z nowego systemu operacyjnego,