296 Shares 3770 views

Smartfon Lenovo Vibe X2: opinie, opisy i dane techniczne

Dziś będziemy przeglądu „inteligentny” Lenovo Vibe X2 telefon, którego opinie są przedstawione poniżej. Dobrze, zaczniemy, jak zwykle, z krótkim wstępie, który będzie jasno wynikać, jaka jest historia powstania urządzenia, a także pozycjonowanie ma na arenie międzynarodowej z telefonów komórkowych.


wejście

Lenovo Vibe X2 (komentarze o nim można spotkać różne) został opracowany jako przedłużenie pierwszego modelu pod nazwą, odpowiednio, Vibe X. To, z kolei, jest niczym więcej niż ulepszonej przeboju K900. Należy zauważyć, że oba te smartfony ochotę do szerszej publiczności. K900 jest znany ze swojej wyłącznej metalowej obudowy, a drugi stał się dostępny ze względu na niską cenę. Po tym wszystkim, widać, że jest teraz na rynku smartfonów jest bardzo trudno znaleźć maszynę, która będzie wyróżniać się na tle konkurencji rozdzielczość Full HD i nadal kosztują mniej niż dziesięć tysięcy.

Nie zapominajmy poważne ambicje chińskiej firmy „Lenovo”. Jest to dobrze znana marka, która jest w stanie osiągnąć dobrą pozycję do niego. Logiczne jest, że model firmy po prostu nie mógł przyciągnąć uwagę szerszej publiczności. W rzeczywistości, to ma również zastosowanie do Lenovo Vibe X2, opinie, o których można przeczytać w tym artykule. Przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu wprowadzi chińskich firm w środkowym segmencie rynku smartfonów.

W ogólności, a ogólnie

Lenovo Vibe X2, przegląd, który staramy się stworzyć na podstawie tych cech, jest dość atrakcyjna dla kupującego. Jakie są opcje można wybrać w pierwszej kolejności? Właściwie jest to ekran o rozdzielczości Full HD, jego przekątna jest równa pięciu cali. Wymiary – na średnim poziomie. Wewnątrz zintegrowany chipset z ośmioma rdzeniami. Nie można ignorować dość atrakcyjny design.

Lenovo Vibe X2 LTE, które umożliwiają sprzężenie zwrotne, aby ustawić maszynę solidną cztery, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, posiada bardziej pojemną baterię dla dłuższej żywotności baterii, niezwykłym i oryginalnym wyglądem, a także zdolność do pracy w sieci czwartej generacji. Poniżej lista parametrów swojej równolegle telefon wyjaśniając, że w nich dobre, a co robią w ogóle.

Lenovo Vibe X2 LTE: recenzje i specyfikacje

Smartfon obsługuje GSM i UMTS w paśmie. Jak wspomniano wcześniej, moduł LTE jest zintegrowany z urządzeniem, pozwala na wymianę informacji poprzez zróżnicowanej sieci komórkowej czwartej generacji. Dostęp do sieci międzynarodowej dostarczonych przez zastosowanie norma 3 i 4G, przyczyną może przyjść jak EDGE i GPRS. Dzięki wbudowanym modemem, można korzystać z urządzenia zawsze jako punkt dostępu Wi-Fi. Dla niego będzie możliwe podłączenie wielu klientów zewnętrznych, w tym smartfony, laptopy i tablety. Można ustawić metodę uwierzytelniania (otwarte lub zamknięte), oraz typ szyfrowania danych.

„Bluetooth” cechą wersji 4.1 pozwala na wymianę pomiędzy właścicielem urządzenia i innego urządzenia, takiego jak plik multimedialny. Moduł Wi-Fi działa w zakresach B, G, N i AC. Inteligentny telefon ma preinstalowane specjalną wiadomością e-mail klienta. Jest on przeznaczony dla tych, którzy aktywnie korzystać z funkcji e-mail i nie mogą żyć bez wysyłania odpowiednich wiadomości. Synchronizacja z komputerem osobistym lub laptopem odbywa się poprzez podłączenie poprzez standardowy kabel MicroUSB-USB2.0.

pokaz

Ekran Matryca utworzona na technologii IPS. Co to oznacza? Macierz tego rodzaju zapewnia całkiem dobry kąt widzenia bez utraty koloru ciężki. Jeśli mówimy o tej opcji, należy zauważyć, że ekran telefonu wyświetla 16 milionów odcieni i kolorów. Wyświetlacz jest pięć cali, z rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli. Oznacza to, że obraz jest wyświetlany w rozdzielczości Full HD. wyświetlacz dotykowy typu pojemnościowego umożliwia jednoczesne przetwarzanie wielu akcenty, a dzięki funkcji „Multi”.

kamera

Rozdzielczość głównego modułu jest trzynaście megapikseli. W tym przypadku, rozmiary obrazów i zdjęć wykonanych na nim, jest równa 4128 x 3096 pikseli. Posiada wbudowany w auto-focus na przedmiot. Nieco od typu obiektywu znajduje się lampa LED, która umożliwia korzystanie z aparatu w warunkach słabego oświetlenia, a także w całkowitej nieobecności.

Videography prowadzone Full HD, czyli rozdzielczości będzie 1920 x 1080 pikseli. Szybkość Ramka wtedy równa trzydziestu klatek na sekundę. Jest to aparat z przodu, który produkuje, nawiasem mówiąc, nie jest to najbardziej złych strzały. Ale to jest coś i to jest jasne, że można oczekiwać od modułu wyposażonego w pięciu megapikseli? Dobre strzały „autoportretów” i wiele więcej! Nawiasem mówiąc, bardzo ładne patrzy w kamerę Lenovo Vibe X2 Złoto, przeglądów, tylko to potwierdza.

edytor

Firma chipset MediaTek urządzenie jest prezentowane. Dokładniej, ten model MT6595M. Jako część procesora wykorzystuje osiem rdzenie, z których każdy działa na element częstotliwości zegara dwa tysiące megaherców.

pamięć

Właściciel telefonu do przechowywania plików multimedialnych osobowych jest dostępny 32 gigabajtów. W tym tomie, można umieścić zdjęcia i obrazki, filmy wideo i filmów, jak również nagrywanie i e-książek. W ogóle, wszystko, co tylko chcesz właściciela samego smartfona. Wielkość „Ram” 2048 MB. Nie zapominajmy, że pewien procent stamtąd (jak również z pamięci długotrwałej) wykonuje samego systemu operacyjnego. Jednakże, to jest więcej niż wystarczająco, aby zapewnić sprawne działanie systemu operacyjnego oraz oprogramowania. Nawet w trybie wielozadaniowym, jesteśmy mało prawdopodobne, aby w obliczu listwami i opóźnień.

multimedialny

Możliwości w tym zakresie nie powinny być szczególnie zaskoczeni przez coś online publiczności. W zasadzie, to standardowy zestaw funkcji dla smartphone. Nie jest, jak można się domyślać, audio i wideo, a także radia analogowego. Aby z niej skorzystać trzeba będzie użyć przewodowy zestaw słuchawkowy lub przez słuchawki komputerowe. Tak więc, te akcesoria będą służyć jako antena. Aby połączyć dostarczonym Jackowi standardowe 3,5 mm. Wezwanie ustawić dzwonki, piosenki i dzwonki w formacie MP3.

System operacyjny i karta SIM

Urządzenie pracuje rodziny „Android”. Jej wersja – 4.4 "Kitkata". Nawiasem mówiąc, wygląda bardzo ładnie telefonu Lenovo Vibe X2 White. Opinie o urządzeniu (niezależnie od jego koloru) można znaleźć w naszym dzisiejszym przeglądzie, na końcu artykułu. Urządzenie można umieścić tylko jedną kartę SIM, która musi być leczona wcześniej przez standardową MicroSIM.

Stand-alone

W Lenovo Vibe X2 Złota LTE, sprzężenie zwrotne, które podkreślają ładny wygląd urządzenia, a także w urządzeniach innych kolorów są ustawione na tej samej baterii typu litowo-jonowy. Jest on przeznaczony do pojemności równej 2300 mA na godzinę. Chiński producent gwarantuje ich potencjalnych klientów, że akumulator odstawić na co najmniej 20 godzin ciągłej rozmowy. W tym przypadku, życie akumulator w sieci czwartej generacji będzie tylko 11,5 godziny.

wymiary

Urządzenie przedstawione w klasycznym cukierek. W przestrzeni trójwymiarowej smartphone wymiarach 140,2 (wysokie), 68,6 (szeroki) i 7,27 (grubość) mm. W tym przypadku, masa smartfon nie przekracza poziom 120 gramów. Dobra wydajność. Można nawet powiedzieć, że wystarczająco dobre.

Smartfon Lenovo Vibe X2: opinie klientów

Co możesz nam powiedzieć opinie właścicieli tego modelu telefonu? Pierwszą rzeczą, którą można wymienić jest jakość odbioru i nadawania sygnału. Przeciwnie, jest on korzystnie oceniane niż obojętne. Nagle, sieć komórkowa nie jest stracone, że odnosi się także do bezprzewodowego modułu komunikacyjnego. Wi-Fi jest na tyle mocny, że nie może nie podobać. Nieco powyżej średniej objętości głównego głośnika. Istnieje pewna objętość rezerwy, które ponownie mogą być zapisywane w zalety urządzenia. Jeśli melodia jest dopasowany powodzeniem wraz z wibratorem nie pozwoli przegapić żadnego połączenia głosowego. Nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu.

Teraz koszt urządzenia jest w ciągu siedemnastu tysięcy. To nie jest tak mało, ale dlatego, że smartfon oferuje nam silną sprzęt, dobre osiągi i fajny projekt! Zaletą jest dostępność jednoznaczne z modułem LTE. Potem nie raz, ale tylko w pełni uzupełnia istniejący obraz.

Jedyna istotna wada, być może, można nazwać tylko, że smartfon nie ma slot na pamięci zewnętrznej. Jednak trzydzieści dwa gigabajty wystarczy dla prawie każdego użytkownika, niezależnie od tego, jak wymagająca był.