153 Shares 5063 views

Przycisk telefonu z dobrą kamerą. Przegląd najlepszych modeli

Producenci niechętnie dostarczają nowoczesne, funkcjonalne telefony przycisków. Zasadniczo modele w klasycznym przypadku są obliczane w celach użytkowych i nie oznaczają wprowadzenia najnowszych technologii. Nadal prośby koneserów urządzeń z klawiaturą rozwijają się wraz z rozwojem nowych opcji przez smartfony. A jeśli fani tradycyjnego telefonu komórkowego nie myślą o wysokiej wydajności, szerokich możliwościach komunikacyjnych i środkach nawigacyjnych, wówczas ich wymagania są zwiększone w odniesieniu do zwykłych funkcji. W szczególności znaczna część użytkowników poszukuje telefonu z przyciskami z dobrą kamerą i po przystępnej cenie. Wydaje się, że ogromny rynek urządzeń przenośnych jest pełen urządzeń z możliwością strzelania, ale w rzeczywistości modele wysokiej jakości można liczyć na palcach.


Podstawowe wymagania telefonów z aparatem

Trudno jest kupić urządzenie przenośne, aby skoncentrować się tylko na jednej z nich, ignorując wszystko inne. Niemniej jednak, dla wielu jest to wystarczające, ponieważ każde urządzenie obsługuje dzisiejsze podstawowe funkcje w formie połączeń i wysyłania wiadomości SMS. Co należy szukać przy wyborze urządzenia do fotografowania? Przede wszystkim liczba pikseli. Oczywiście nie jest to gwarancja pewnego poziomu jakości, ale na przykład gadżet 5 Mp będzie oczywiście przewyższał model 2Mp. Ponadto, przycisk telefonu z dobrą kamerą powinien mieć co najmniej podstawowe narzędzie w formie ustawień fotografowania. Może to być zestaw filtrów, różne tryby fotografowania, możliwości opóźnienia, itp. Również nowoczesne urządzenia umożliwiają fotografowanie z autofokusem, przy użyciu zoomu optycznego i podświetlenia.

Nokia 515

Fińscy deweloperzy w dawnych czasach byli znani z doskonałych modeli przycisków. Wiele pierwszych pojazdów nadal jest obsługiwanych przez ostrożnych właścicieli, co wskazuje na jakość produktów tej marki. W tym przypadku model 515 jest godny uwagi. Jest to bardzo zewnętrzny i kompaktowy gadżet wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli. Moduł oferuje możliwość cyfrowego zoomu i lampy błyskowej LED, co pozwoli Ci robić zdjęcia przyzwoitej jakości, ale nie więcej. Mimo to brak autofokusa ogranicza funkcjonalność urządzenia. Ci, którzy chcą mieć telefon z przyciskiem z dobrą kamerą z wiarygodnego producenta, warto polecić to urządzenie. Model ten nie ma jednak rozszerzonej opcji w zakresie wideo i fotografii. Ma to raczej na celu uniwersalność wykorzystania nowoczesnych możliwości urządzeń mobilnych, czego dowodem jest wysokojakościowa część multimedialna.

Nokia E6

Od razu należy zauważyć, że w przeciwieństwie do innych modeli tego przeglądu urządzenie to należy do kategorii smartfonów. Funkcja E6 polega na tym, że model jest wyposażony w klawiaturę i oryginalną wersję. Jeśli chodzi o aparat, to, biorąc pod uwagę cechy, obiecuje jakość na poziomie aparatu, aczkolwiek budżet. Należy również zauważyć, że jest to niedrogi przycisk z dobrą kamerą, w porównaniu z konkurencją. Tak więc, jeśli cena modelu 515 może osiągnąć 10 tysięcy rubli, wtedy E6 kosztuje 2-3 tys tańsze.

Model ma więc moduł 8 megapikseli, którego funkcja jest obsługiwana przez podwójne podświetlenie i podświetlenie LED. Automatyczna regulacja ostrości nie jest dostarczana ponownie, ale jeśli potrzebujesz tylko urządzenia do fotografowania, ta opcja jest wybierana z "Nokia". Telefon przycisku z dobrą kamerą w tej pracy jest rzadkością. Nie trzeba dodawać, że nawet dla każdego producenta nie ma wersji 5 KM. Jednak praktyka korzystania z telefonu wskazuje, że jakość zdjęć nie przekracza 8 MP.

Philips X5500

Jest to jeden z najlepszych przedstawicieli linii Xenium, który jest wyposażony nie tylko w przyzwoitą kamerę, ale także pojemną baterię. Ponadto urządzenie będzie przysługiwać koneserom urządzeń "nie-ubojowych" przeznaczonych do pracy w ciężkich warunkach.

Model wyposażony jest w moduł aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 megapikseli. Jako opcjonalne dodanie, firma dostarczała autofocus i flash, ale deweloperzy odmówili digitalizacji. Nie jest to idealna opcja do fotografowania, ale jeśli potrzebujesz telefonu z przyciskiem z dobrym aparatem i baterią, warto zrobić ten wybór. Wszyscy konkurenci, którzy przekroczyli ten model w celu uzyskania jakości uzyskanych obrazów, zapewniają autonomiczną pracę maksymalnie 3 dni. Z kolei X5500 utrzymuje swoją wydajność w optymalnym trybie pracy w ciągu tygodnia. Przy okazji, jego pojemność baterii wynosi 2900 mAh.

Samsung S5611

Inny przedstawiciel klasycznego formatu, który ma aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli. Należy zauważyć, że przy ocenie jakości zdjęć zwykle występuje udział podmiotowości. Zwłaszcza jeśli chodzi o podobne urządzenia charakterystyczne. Ale w tym przypadku nie ma wątpliwości ani użytkownicy, ani specjaliści. Urządzenie jest absolutnym liderem pod względem jakości odbieranych zdjęć. Dlatego też, jeśli potrzebujesz telefonu z przyciskiem z dobrą kamerą, aby uzyskać czyste obrazy bez zbędnego hałasu, warto zakupić model S5611. Urządzenie posiada również autofokus i oświetlenie oparte na diodach LED, dzięki czemu nie musisz się martwić funkcjonowaniem aparatu.

Wnioski

Wszystkie zaawansowane technologie dla urządzeń przenośnych są opracowywane po raz pierwszy przez smartfony z ekranami dotykowymi. Z kolei segment starzenia się tradycyjnych urządzeń nie ma nawet zupełnie nowych funkcji. Mimo to, dziś można znaleźć telefon z przyciskiem z dobrą kamerą i cały szereg innych użytecznych opcji. Jedynym problemem jest to, że aktualizacje w segmencie są nie tak często, a niektóre urządzenia są przechowywane w liniach producentów od kilku lat. Firmy zwracają większą uwagę na rozwój modeli budżetowych, dostarczając im aparaty 1,3-2 MP. Oczywiście jakość zdjęć w takich telefonach według nowoczesnych standardów i wcale nie idzie gdziekolwiek.