555 Shares 3654 views

Jak ładować baterię telefonu w celu zwiększenia pracy

Ponieważ wygląd urządzeń łączności ruchomej zostały tak dużo mówi o tym, jak poprawnie naładować baterię telefonu, to jest całkiem możliwe, aby publikować średnią objętość książki. Jednak, jak mówią, nic się nie zmieniło. Chodzi o to, jak się okazuje paradoksalnej sytuacji, kiedy ci właściciele, którzy byli w stanie samodzielnie dowiedzieć się, jak prawidłowo ładować baterię telefonu, nie dzielić się ze społecznością ich obserwacji i doświadczeń, jak życie stwarza inne problemy, i wrócić do orzeczenie po prostu chce daleko każda. W związku z powyższym, przybysze muszą „nadziać gule” uczyć się na błędach i powtarzać ścieżką swoich poprzedników. Oto błędne koło. Coś zrobić, aby pomóc zrozumieć ten temat, dziś przyjrzymy się kilku kluczowych momentach i odpowiedzieć na pytanie, ile do ładowania akumulatora telefonu i jak „wstrząsnąć” baterię.


Mity i fakty

Przy zakupie nowego telefonu komórkowego wiele konsultanci handlowi zalecamy przeprowadzenie pewnego rodzaju źródła energii – szkolenia trzykrotnie powtórzyć cały cykl. Proponuje się całkowicie rozładować akumulator, to należy odczekać, aż urządzenie się wyłącza. Następnie umieścić go na czas ładowania 8 do 24 godzin (porady, jak widać, może być bardzo różny). Potem znowu czekać wyłączyć telefony komórkowe ze względu na utratę baterii i powtórz powyższą procedurę. Ilość cykli ładowania i rozładowywania powinny być trzy. Bardzo często pytanie, jak do ładowania akumulatora telefon jest nowy, to daje taką odpowiedź. Niestety, w rzeczywistości nie ma żadnych cudów, a taka manipulacja jest nie tylko niepotrzebne, ale także w niektórych przypadkach szkodliwe.

Jak naładować baterię w telefonie: prosty

Ładowanie akumulatorów litowo-jonowych źródła energii chemicznej nie jest wielkim problemem. Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją obsługi i przestrzegać go. Jest to zazwyczaj wystarczy do osiągnięcia równowagi pomiędzy opłatą a łączny okres użytkowania. Niemniej jednak, każdy właściciel urządzenia mobilnego może nieznacznie zwiększyć wydajność baterii.

Zalecenia dotyczące optymalizacji

Jak wiadomo, im mniejszy prąd ładowania, tym lepsze utrwalenie jej nośników w chemicznych elementów zasilających. Innymi słowy, jeśli zamiast zwykłego ładowania wysoki prąd wyjściowy (obecnie często stosowany nawet modelu 1A) do podłączenia do jednostki urządzenia, zaprojektowane dla małych prądów (do 300mA), chociaż czas ładowania wzrośnie, natomiast przyjemny docenią urządzenie. Jednakże, ponieważ akumulatory są teraz ustawić kontroler regulacji prądów nie należy spodziewać się znacznego wzrostu rzeczywistej pojemniku. Typowo, wzrost nie jest większa niż 10%.

Dla akumulatorów litowo-jonowych normalny tryb pracuje przy napięciu 2,7 V do 4,2 V. Nadmiar górnej granicy lub niższy, niż zmniejszenie poziomu dopuszczalnego drastycznie zmniejsza zdolność powodu zjawisk nieodwracalnych przepływu baterii. Tak więc, biorąc pod uwagę, jak naładować baterię telefonu, ważne jest, aby pamiętać, że aby doprowadzić do całkowitego odłączenia urządzenia nie mogą, ze względu na naturalne samorozładowanie w czasie, spadek napięcia może być krytyczny. Jeśli telefon jest nadal wyłączony, należy jak najszybciej naładować akumulator.

Wiele osób nie zauważył, że przy zakupie baterii jest pobierana przez około 50%. To nie jest przypadek. To jest w zakresie od 40 do 60% w trybie zapisu optymalne. Konkluzja jest następująca: bez potrzeby dłuższego czasu nie należy używać telefonu komórkowego, trzeba upewnić się, że akumulacja opłat do określonych granic.

I wreszcie, nie natychmiast po sygnale do zakończenia cyklu ładowania odłączyć urządzenie od sieci zasilającej. Zintegrowany kontroler zapewnia „kroplówkę” ładowania baterii, co jest korzystne na czas swojej pracy. Tak więc, 2-3 razy w miesiącu jest pomocne zostawić telefon do ładowarki na dłużej niż to konieczne.