579 Shares 5087 views

Smartphone Nokia X2 Dual Sim: opinie i funkcje

Rok temu uważano, że niemożliwe jest połączenie usług firmy Microsoft i systemu operacyjnego "Android", ale w chwili obecnej możemy zobaczyć drugie generowanie smartfonów opartych na platformie Nokia X. Wyróżniającą cechą takich urządzeń przenośnych był brak funkcjonalności usług Google i Play. System operacyjny "Android" dodał powłokę graficzną producenta. W przeciwieństwie do telefonu Windows, prezentowany smartfon ma możliwość ściągnięcia ogromnej liczby aplikacji "Android", ich zakres porównuje się pozytywnie z innymi podobnymi modelami. W komunikatorze Nokia X2 Dual Sim, którego przegląd oferujemy, jest bardziej wydajna baza sprzętu i zaktualizowany system operacyjny w porównaniu do pierwszych smartfonów tej linii.

Przegląd dostaw

Mówiąc o podwójnym simze z Nokia X2 , opinie użytkowników będą dla nas bezcenne, ponieważ pomogą osiągnąć obiektywność. Opakowanie wykonane jest z wysokiej jakości i gęstej kartony, co zapewnia bezpieczeństwo jego zawartości. Zawiera zdjęcie smartfona, jego nazwę, logo producenta oraz informacje o urządzeniu przenośnym i lokalizacji firmy. Pole jest całkiem przyzwoite i jasne, może natychmiast przyciągać uwagę. Arkusz informacyjny zawiera nazwę smartfonu, jego konfigurację, główne cechy techniczne i możliwe opcje kolorów (na przykład Nokia x2 Dual Sim Green). Skrzynka pakunkowa rozciąga się na bok, po czym mamy dostęp do komunikatora i wszystkich powiązanych akcesoriów. W zestawie ze smartfonem jest karta sieciowa, stereofoniczny zestaw słuchawkowy, karta gwarancyjna i instrukcja obsługi. Nawiasem mówiąc, ważny punkt na temat Nokia X2 Dual Sim: opinie wielu użytkowników nazywają to dziwnym brakiem kabla USB i karty pamięci, która będzie musiała być zakupiona oddzielnie.

Struktura

Podobnie jak wszystkie urządzenia mobilne Nokia ścianki boczne są spawane do tylnej pokrywy i tworzą prostokątne pudełko, do którego jest umieszczone urządzenie, które jest mocowane, zwiększane, trwałe, gwarantowane brak luk i skrzydeł. Smartphone Nokia X2 Dual Sim można łatwo wyjąć z pudełka, jeśli trzeba zmienić kartę SIM, baterię lub kartę pamięci. Projekt urządzenia mobilnego jest bardzo podobny do reklamowanej Lumii, jest bardzo rozpoznawalny i znany praktycznie wszystkim użytkownikom komunikatorów tego producenta. Wyróżniające się cechy smartfonu to jasne kolory i minimalistyczny prostokątny kształt. Producent oferuje model w kilku wersjach – jasnozielony, czarny lub jasny pomarańczowy. Można zauważyć, że smartfon staje się jeszcze bardziej kątowy na bocznych powierzchniach, a na tylnej okładce okrągłość całkowicie zniknęła. W porównaniu z innymi błyszczącymi urządzeniami przenośnymi Nokia X2 wygląda bardziej korzystnie, co przyczynia się do dwuwarstwowej powłoki jasnej kolorystyki. Zwykły wierzch z tworzywa sztucznego jest uzupełniony warstwą przeźroczystego poliwęglanu. To rozwiązanie niezawodnie chroni smartfona przed zarysowaniem charakterystycznym dla błyszczącej obudowy, a także zapewnia wygląd urządzenia o pięknym efekcie głębokości. Instrukcję demontażu pokrywy tylnej znajduje się w instrukcji obsługi. Nie ma komplikacji z tym procesem, czego nie powinieneś się pojawić, możesz nawet zrobić bez improwizowanych środków. Pod tylną pokrywą znajduje się wyjmowana bateria, gniazda kart pamięci i dwie karty SIM.

Nokia X2 Dual Sim: opinie na wyświetlaczu

Ekran ma warstwę ochronną i oleofobiczną, co minimalizuje odciski palców podczas używania. Ponadto urządzenie posiada powłokę antyrefleksyjną, dzięki czemu źródła światła nie zakłócają pracy w smartfonie. Płyty boczne i szkło są oddzielone specjalną, cienką wkładką z tworzywa sztucznego, teraz nie wystaje z krawędzi obudowy i umieszcza się na twardej powierzchni smartfona, ekran w dół powinien być bardzo ostrożny, aby nie uszkodzić wyświetlacza. Na górnym panelu znajduje się głośnik, złącze kabla USB i stereofonicznego zestawu słuchawkowego. Po prawej stronie znajduje się klawisz głośności i przycisk włączania i blokowania urządzenia mobilnego. Smartfon jest produkowany bardzo jakościowo, po naciśnięciu na ekranie nie występują rozbieżności kolorów, a po obróceniu nic się nie zgina, a geometria urządzenia pozostaje niezmieniona.

Objętość

Nokia X2 Dual Sim – smartfon z Androidem, w którym zintegrowany jest tylko jeden głośnik multimedialny, gdy urządzenie mobilne jest umieszczone z przodu, dźwięk może być rozgrzany. Urządzenie jest dość głośne, ale negatywnym aspektem jest całkowity brak niskich częstotliwości. Głośnik jest przeznaczony głównie do słuchania muzyki, gier i oglądania filmów.

Strzelanie

Kamera z przodu urządzenia przenośnego ma rozdzielczość 0,3 MP, a główna – 5 megapikseli. Jest optyka z membraną, czujnikiem, cyfrowym czterokrotnym zoomem, automatycznym ustawianiem ostrości i lampą błyskową LED. Możesz robić dobre zdjęcia zarówno w dzień iw nocy. Jeśli zdjęcie jest w ciemnym pomieszczeniu lub w nocy, włącz lampę błyskową. Jakość wideo nie jest imponująca, złe wyniki są zapisywane nawet przy ustawianiu ustawień maksymalnie i przy zwiększaniu lub zmniejszaniu rozdzielczości ekranu.

Wnioski

Nokia stworzyła nowy produkt, który przeszedł w przeszłość, poprawił system operacyjny, zwiększył wydajność smartfona i nieco zmienił kontrolę nad urządzeniem mobilnym. Za jego cenę model okazał się dość udany, krytyka sztywności projektu, jakość jego montażu, renderowanie kolorów, praca nawigatora, interfejsy bezprzewodowe, szybkość uruchamiania aplikacji przez cały czas nie powstała. Należy powiedzieć, że przeglĘ … darki Nokia X2 Dual Sim sĘ … w zasadzie pozytywne.