268 Shares 2425 views

Jak wyłączyć iPhone, jeśli przycisk nie działa? trzy sposoby

Oczywiście, amerykańska firma „EPL” projektuje, produkuje i dostarcza rynek telefonów komórkowych doskonałe urządzenia, które okazują swoją wartość kosztem odpowiednimi specyfikacjami i zoptymalizowanego systemu operacyjnego. Tylko ze względu na jego telefony firma jest wyróżnia się na tle swoich konkurentów. Jednak urządzenia te nie trwają wiecznie. Tak, a każda jednostka może nagle zawieść, a następnie pracować tak, jakby nic się nie stało.

Jednym z najbardziej palących pytań zadawanych przez użytkowników w wielu forach poświęconych twórczości „ugryziony jabłko”, była kwestia, jak wyłączyć iPhone, jeśli przycisk nie działa.

Przyczyny i konsekwencje

Wielu użytkowników, którzy pytają , jak wyłączyć iPhone, jeśli przycisk nie działa, nie dążą do zaczynamy rozumieć, jakie są przyczyny usterki. I z takim problemem dla prawie wszystkich właścicieli urządzeń z systemem operacyjnym iOS. Prędzej czy później, ale niestety zdarza się w życiu każdego z urządzeń. Przycisk „Power” (jak również przycisk „Home”) w wyniku awarii awarie oprogramowania i przestaje reagować na podstawowe komendy, dyktowane, jeśli to można nazwać przez użytkownika.

Obecnie wspólne wysiłki udało się opracować trzy sposoby, aby pomóc uruchomić urządzenie w przypadku podobnego problemu.

Metoda 1: Kiedy urządzenie pracuje stabilnie

Załóżmy, że urządzenie pracuje stabilnie. Jest to najprostsza sytuacja, która może być. Wszystkie konsekwentnie reaguje dotyku postrzegane polecenia zaprogramowane na przycisk „Power” są wykonywane. W tym przypadku, problemy z pracą klawiszem „Home” jest również nie obserwowano. Więc, po prostu stłumić pierwszy wskazany przycisk i spodziewać się napisów „Wyłącz” lub „Cancel”. Następnie dotknąć lewą stronę paska, zatytułowaną „Off” (to jest pomalowany w kolorze czerwonym). Potem, bez odrywania palca od ekranu, przytrzymaj ekran. Po przypisaniu taśma, urządzenie wyłączy się i wychodzi z ekranu. Przez kilka chwil znów nacisnąć przycisk zasilania. Będziesz w stanie dostrzec logo firmy spółki, wówczas urządzenie będzie kontynuować ładowanie normalnie. Rozważmy teraz pytanie, jak wyłączyć iPhone, jeśli przycisk nie działa.

Metoda 2: Oprogramowanie dał awarii

Jak wyłączyć iPhone, jeśli przycisk nie działa? W tym przypadku konieczne jest stosowanie metody tak zwanego wymuszonym restarcie. W tym przypadku urządzenie może nie reagować na dotyk czujnik, a nie tylko na poleceniach skoku za pomocą klawiszy programowalnych. Aby wymusić ponowne uruchomienie potrzebę urządzenia przytrzymać oba przyciski zasilania i wyjść do głównego ekranu. Trzymamy je aktywne przez dziesięć sekund. Urządzenie wyłącza się. Po tym, zwolnij klawisze. Jeśli logo nie pojawi się natychmiast, a następnie postępować zgodnie z drugą częścią poprzedniej metody, czyli znowu nacisnąć przycisk. Należy zauważyć, że metoda ta powinna być pozostawiona w ostateczności, a w każdym razie nie jest to konieczne, aby używać go regularnie.

Teraz już wiesz, jak wyłączyć iPhone bez przycisków, chociaż ta metoda nadaje się tylko do sytuacji awaryjnych, gdy oprogramowanie nie działa.

Metoda 3: Specjalny program

Użytkownicy, którzy pytają, co zrobić, gdy przycisk jest iPhone nie działa, jest trudno zrealizować istnienia specjalnych programów, które będą bardzo przydatne dla urządzenia jako całości. Zapewniają one możliwość zarządzania urządzeniami bez kluczy mechanicznych. Twórcy programu, jak nikt nie wiedział, co przyciski na więcej środków, lecz nie nieograniczone. Właściwie, to doprowadziło do stworzenia oprogramowania. Gdyż może to doprowadzić funkcji wspomagających dotykowego. Jego aktywacja zostanie automatycznie daje pełny dostęp do zarządzania iPhone'ów dotykowe. Funkcja ta umożliwia bardzo, bardzo cienkie, to można powiedzieć, aby elastycznie konfigurować gesty sterujące.

W ten sposób w krótkim czasie (po przyzwyczaić się do nowych zasad) zrezygnować elementy mechaniczne dotknąć technik manipulacji.