898 Shares 5851 views

Ustawianie internet MTS na Androida ręcznie i automatycznie

W ramach tego artykułu opisuje kroki Setup Internet MTS na Androida. W większości przypadków proces ten odbywa się automatycznie przy pierwszym włączeniu urządzenia. Główną zaletą tego – minimalny wpływ użytkownika. Ale zdarza się, że coś pójdzie nie tak. W tym przypadku konieczne jest zrobić wszystko ręcznie. To trochę bardziej skomplikowane, ale wciąż z tym zadaniem poradzi sobie nikogo, niezależnie od ich poziomu wyszkolenia.

automatycznie

Taka konfiguracja internetu MTS Najprostszym systemem Android. Zainstalowania karty SIM w smartfonie lub tablecie i włączenie go. Po pobraniu, jeśli to konieczne, wprowadź kod PIN. Po ostatnim inicjalizacji nowego oprogramowania devaysa operator wyszuka wymaganych parametrów w swoich bazach danych. Kiedy potrzebne informacje można znaleźć, zostanie on wysłany przez sieć do gadżetu. Abonent będzie wystarczające do podjęcia i utrzymania. Następnie można przystąpić do weryfikacji wykonania usługi.

ręcznie

To nie zawsze jest możliwa automatyczna regulacja MTS internecie na Androida. Na przykład, urządzenie nie jest przeznaczone do pracy w naszym kraju i jest to zupełnie nowe urządzenie, a operator nie mają czasu, aby w swoich istotnych danych w bazie danych. W tym przypadku nie ma żadnych ustawień ręcznych po prostu nie może zrobić. Procedura jego realizacji jest następujący:

  • Przejdź do: „Applications Ustawienia sieci”
  • Następnie znaleźć pozycji „Sieci komórkowe” i wybrać „Access Point”.
  • Tworzenie „New APN».
  • W polu Nazwa wpisz operatorów skrót – „MTS”.
  • APN być «internet.mts.ru».
  • Nazwa użytkownika i hasło ustawione w «mts».
  • Wywołać menu i zapisać zmiany.

ustawienia internetowe w telefonie lub tablecie zakończy po wznowieniu będzie. Nie zawsze zachęcani do abonenta, ale jak pokazuje praktyka, to lepiej to zrobić. Aby to zrobić, po prostu wyłącz urządzenie, a następnie włącz go.

sprawdź

MTS ustawień mobilnego dostępu do Internetu są sprawdzane w następujący sposób. Włącz udostępnianie danych. Aby to zrobić, nazywamy górne menu rozwijane, a to prowadzi do kliknięcia na przycisk „transmisji danych” (jej narysować prostokąt z dwoma strzałkami, które są skierowane w różnych kierunkach). Następnie trzeba poczekać do tego czasu, aż do uzyskania usług sieciowych typu start-up i nie będą odbierane adres IP (przycisk powinien zmienić swój kolor). Uruchomić żadnej z przeglądarek (na przykład, opera). Następnie Adres strony internetowej zostanie wprowadzony (ya.ru lub mail.ru) i naciśnij Enter. Po tej stronie z Internetu należy uruchomić.

wyniki

Ustawianie MTS wstęgę na Androida można przeprowadzić na dwa sposoby: automatyczny i ręczny. Pierwszy z nich odbywa się przy minimalnej interakcji z użytkownikiem, ale nie zawsze jest to wykonalne. W tym przypadku wszystko odbywa się za pomocą ręcznych ustawień instalacyjnych. W końcu jest to niezbędne, aby upewnić się, że wynik został osiągnięty. Nie zapominaj, że konto musi mieć odpowiednią ilość pieniędzy. W przeciwnym razie usługa nie jest aktywna. Nic skomplikowanego o nim. To zadanie może obsługiwać każdy. Wystarczy tylko wykonać czynności opisane wcześniej algorytm i powinna koniecznie zdarzyć.