150 Shares 9520 views

Smartphone LG E455 Optimus L5 II Podwójny: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

W dzisiejszych czasach wiele osób woli kupić smartfony, który wspiera korzystanie z dwóch kart SIM. Ale trzeba przyznać, że za cenę nie miło dostać nie tylko kawałek plastiku i żelaza, które mogą pracować z dwóch składników komórkowych w tym samym czasie, a mianowicie, stylowe, piękne, wygodne i funkcjonalne urządzenie. Jednocześnie odgrywa ważną rolę i „wytrzymałość” urządzenia. Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie chciał korzystać z telefonu, opłata, która wystarcza na 4-6 godzin pracy na baterii.

wejście

Co to wszystko znaczy? Ostatnio LG wprowadziła urządzenie, które otrzymało nazwę Optimus L5. Tak więc, przedmiotem naszego dzisiejszego przeglądu – II Podwójny E455 – było logiczną kontynuacją w świetle wcześniej wydanych modeli urządzenia. Smartfon można bez przesady nazwać druga część tej historii.

prehistoria

Pozwól nam zgodzić się wywołać Optimus L5 „starszy brat” nadzorowany dzisiejszych modeli. Więc mimo wszystko jest poprawne, zgodzi się Pan? Tak więc, „wielki brat” przedmiotu naszego przeglądu różniły się bardzo wysoką specyfikację. Jeżeli weźmiemy pod uwagę L5 i porównać je z podobnymi modelami innych producentów w tej klasie cenowej, pierwszym priorytetem będzie zauważalne gołym okiem.

Ale jak wiadomo, nic nie jest idealne, nie zdarzają się w naszym świecie. A jeśli jest to plus, to zawsze będzie ujemny. W przypadku L5 był brak ekranu smartfona. Rzeczywiście, na wyświetlaczu była dość skromna. I nie chodzi tylko o jego przekątnych, ale również o jakość transmisji obrazu, jak i technologii produkcji. Nawiasem mówiąc, warto przypomnieć, że urządzenie jest inny i minimalistyczny design, który zadowoli nie każdy użytkownik.

Mówi się wcześniej, że model został zapisany tylko dzięki swoim właściwościom technicznym, co w pełni uzasadnia cenę urządzenia. Po przeanalizowaniu charakteru sprzedaży i wyników, specjaliści firmy wydają się jednak, że dojdzie do bardzo smutnego wniosku. Jest możliwe, że spadek popytu i stała się warunkiem koniecznym dla powstania LG Optimus L5 II Dual E455 White. Inżynierowie chcieli, aby upewnić się, że wady poprzedniego modelu zostały wyeliminowane, a korzyści pozostaną. Ale gdyby okazało się na nich dzisiaj i zobaczymy.

o dvuhsimochnik

Ogólnie rzecz biorąc, większość przedstawicieli społeczności internetowej telefonów, które obsługują jednoczesną pracę dwóch kart SIM, nie rozwija się bardzo dobre, a widok. Wielu powie, że dvuhsimochnik dostępne niedokończone i matowy, z wieloma wadami.

Że ktoś nie lubi ciało, ekran pracuje z nieznanymi dla nas zgody. Bardzo rzadko, według niektórych ekspertów, telefonów, współpracując z dwóch kart SIM, wprowadzenie wysokiej klasy, wydajne i naprawdę kosztują procesory. A to z kolei prowadzi do tego, że urządzenie po pewnym czasie zacznie hamować strasznie. W tym artykule będziemy mówić o nim i dowiedzieć się, czy ta uwaga odnosi się do LG Swift L5 II podwójny E455, których cena wynosi obecnie około pięciu tysięcy.

Pierwsze wrażenia z telefonem

Więc tutaj jest – LG Swift L5 II Podwójny E455 Czarnego. Leży przed nami czeka kiedy go włączyć. Ale nie zmuszaj rzeczy. Pierwsze rzeczy pierwsze. Niektórzy ludzie po prostu nie można ominąć nazwie smartphone. Jak jest to drugi model wyrafinowanie. No, więc co? Jest czas na długi czas, aby zrozumieć, że rynek urządzeń mobilnych nie podlega tej samej logiki. Natychmiast, możemy zauważyć, że telefon był piękniejszy niż jego poprzednik.

Gołym okiem przekształcanie LG E455 Optimus L5 II do podwójnego zauważy tych, którzy mieli przywilej raz użyć „wielkiego brata” dzisiejszych modeli. I fakt ten odegrał w opinii wielu ekspertów, pozytywną rolę. Niemniej jednak, pojawienie się smartfon nie wydaje zabawki, takie uczucie nie powstaje. Pierwszy kontakt czuje dotykowe urządzenie lekkości. Nie trzeba dodawać, że jest to tylko pozytywny wpływ na ogólną ocenę tego telefonu?

I nie ma poczucia taniość LG E455 Optimus L5 II Podwójny, że mogłaby być to. Ale cudownie, z pomocą jakiegoś nieznanego nam prosty sposób publiczny inżynierowie nie dają do myślenia o nim nawet na sekundę. Oczywiste jest, że wraz z pojawieniem się zmieniło i wielkość ekranu. Tego LG projektantów wziął również pod uwagę, a zatem zadbać o rozdzielczości telefonu. Praktycznie niezauważalna, poszczególne piksele stają się ukryte, nawet wcześniej, w przypadku pierwszego modelu, wyglądały przez to bardzo, bardzo wyraźnie. Znacząco wzrosła jakość wyświetlania obrazu transmisji.

LG Swift L5 II Podwójny E455. Dane projektowe

Ogólnie rzecz biorąc, w historii nowoczesnych smartfonów wyraźnie widać wyraźny trend, związany z pojawieniem się urządzeń danej linii. to polega na tym, że z każdym nowym telefonie, który dodaje się do odpowiedniego zakresu, projekt zmian, ale powoli i prawie niezauważalnie. Ale kto powiedział, że jeśli istnieje tendencja, to reszta nie powinna być? To jest dokładnie to nasza sprawa. L5 II uległa zmianie, jeśli mogę tak powiedzieć, amplituda i gwałtownie. Projektanci firmy nie otrzymali pensje za nic: wygląd urządzenia zmieniła się dramatycznie, po prostu, nie do poznania. Co, nawiasem mówiąc, to nie był typowy dla naszego poprzedniego modelu.

Nazywa się nowa postać, smartfony powłoka może tylko chyba odwołany, i nic więcej. Linie nadwozia wygładzone, a teraz nie wyglądają poważnie, i bardzo delikatnie, w przeciwieństwie do kątów, które charakteryzowały jego poprzednik. Po przeanalizowaniu opinii na temat urządzenia można znaleźć ogromną ilość zmian w ich wyglądzie. Więc to, że, a pomysł z personelem projektu LG oczywiście nie powiodło się.

O produkcji materiałów

Wynika to głównie z tworzywa sztucznego. Oczywiście, jakieś wygórowane wymagania co do niego wnieść to nie ma sensu. Jednak nie zapominajmy, że z tworzyw sztucznych, jak również każdy materiał, który jest mniejszy lub większy jakość. W naszym przypadku był to ostatni używany.

Należy pamiętać, że sami użytkownicy mogą zdjąć tylną pokrywę z LG E455 Optimus L5 II Dual. znaczna liczba elementów stanowią podstawę konstrukcji, która bezpiecznie przytrzymaj go. Jednocześnie, luz nie zauważyliśmy, aby tam znaleźć niczego zarzucić będzie trudne. Powierzchnia tylna pokrywa jest uformowana w postać teksturowanej, która znajduje się pod praktycznym podstawy. Zauważmy jednak, że im bliżej krawędzi, tym bardziej płynne staje się plastyczna.

Co to oznacza ogólnie sposób wytwarzania tylną pokrywę? Spójrzmy na to z naszego codziennego życia. Wszyscy korzystają z telefonów komórkowych, po czym były one gdzieś czyste. Położyć je na stole i tak dalej. Więc jeszcze raz, aby nie spowodować uszkodzenia mechaniczne LG E455 Optimus L5 II Podwójny przez kontakt z inną powierzchnią ciała stałego i pokrywa wykonane teksturowane w centralnej części. Rzeczywiście, nie umieścić telefon na twarzy i na tylnym panelu. Tak, że jest sens. Wadą teksturą okładce jest fakt, że dość szybko zostanie zastąpiony.

LG Swift L5 II Podwójny E455. Liczba właścicieli

Nadszedł czas, aby podsumować i podać ogólny opis urządzenia, dzięki czemu użytkownik może zdecydować, czy kupić warto. A więc najpierw porozmawiajmy o cenie.

To nie jest duża. Pięć tysięcy rubli za smartphone – super cenie, a firma jest dobrze znane eksperci. Ponadto, zawsze możemy odłożyć pewną liczbę modeli w odpowiednim zakresie, w celu porównania ich ze sobą. I co widzimy w tym przypadku?

Wyświetlacz daje dobry obraz, ekran ma dobrą rozdzielczość. Jakość obrazu (w oparciu o cenę urządzenia) żadnych roszczeń. Nie jest konieczne, aby krytykować i wydajność smartfona. Jest zgodny z deklarowanym poziomie, ale spodziewać się coś wykracza poza środkowa wyraźnie nie warto.

Ponad pięć tysięcy rubli użytkownik dostaje dobrą maszynę, która może być używana do celów służbowych (ze względu na wszechstronność), a do gry w niewymagających zabawek, a także surfowanie po Internecie. Ponadto, nie zapominajmy o jakość wykonania. Jak wspomniano wcześniej, żadne piski, bez luzów.

braki

Słabe LINK stał się ubogim jakości aparat. A żywotność baterii nie zadowolić każdego.