696 Shares 1743 views

Najlepszy dialer dla "Android". Jak zastąpić standardowe dialer na „Android”?

Chociaż nowoczesne smartfony już dawno przestała być tylko telefon, pod względem funkcjonalności są znacznie bliżej do niektórych modeli laptopów, jednak okazja do nawiązania połączenia głosowe nadal jest priorytetem. Aby zapewnić interakcję z gadżetu właściciel transceiver jest specjalny moduł oprogramowania – tzw dialer, lub, po prostu, dialer. Z jednej strony jest to wspólne stosowanie z interfejsem graficznym, w których pożądany zestaw numerów, a także z innym – specjalny interpreter, który przetwarza numery wybierane przez użytkownika i symbole na polecenia sterujące modemu. Ogólnie dialer dla „Android” od „Google” z punktu widzenia zasady działania, w pełni identyczną do tej stosowanej w urządzeniach innych producentów (samo Apple).

Zasada modułowa

Jak wskazano wcześniej, dialer jest normalny program działa w taki czy inny system operacyjny. Z tego powodu może być łatwo zastąpiony przez zastępcę. Jednak jest to prawdziwe tylko w odniesieniu do „Android”. System operacyjny iOS od Apple jest zamknięty, więc każda zmiana / modyfikacja modułów oprogramowania realizowane tylko przez oficjalnych aktualizacjach dostarczonych przez samą firmę. Ale zastąpienie standardowego dialera w „Android” na siłach nawet początkującym użytkownikom. Być może główną trudność, która zmierzy się – jest mnóstwo ofert. Ważne jest, aby zrozumieć, że zdecydowana większość z dialerami innych firm, w rzeczywistości, są zbudowane na górze oprogramowaniem bazowej. Oznacza to, że tylko zmienić graficznego interfejsu interakcji z użytkownikiem, i polecenia sterowania falownika urządzenie nadawczo-odbiorcze pozostaje taka sama. Pozwala to na uzyskanie 100% zgodne, a tym samym brak jakichkolwiek problemów. Zatem, dialer wymiana na „Android” jest zainstalowanie odpowiednich rozwiązań programowych od osób trzecich, zachowując podstawowe dialer. Popełnić błąd i jakoś zakłócić funkcjonowanie gadżetu takiej operacji niemożliwe.

Najlepszy dialer dla „Android”

doświadczenie Users' z „wiedzą, jak czasem trudno zdecydować się na jedną lub innego programu. Powodem tego nie leży w nadmiernych wymagań, aw obfitości rozwiązań. Na przykład, użytkownik może, jak zadzwonić interfejs w dialer, ale metoda działa z kontaktów realizowanych w niej gorszy wygody jakiś inny. Jak nie przypomnieć słynny film, w którym główny bohater, wybierając suknię, szukając „to samo, ale z perłowymi guzikami.” Tak więc, możemy słusznie twierdzić, że najlepszy dialer dla „Android”, niestety, nie istnieje. Każdy człowiek ma swoją własną opinię na temat wygody, ich wymagania interfejsu. Ponadto, jako przykład, patrzymy na niektóre z popularnych zastosowań tej klasy.

Wybór źródła

Tak więc, jeśli właściciel smartphone z jakiegokolwiek powodu postanawia zastąpić proponowane producentem dialera, to pierwszą rzeczą, którą musisz zdecydować, aby wybrać, gdy zostanie ona pompowana do odpowiednich modułów oprogramowania. W tej chwili, dwa z nich – oficjalna źródła, reprezentowaną przez sklep „Google”, do którego każdy ma dostęp, którzy zarejestrowali PlayMarket, a także wielu zasobów stron trzecich w internecie. Zaletą pierwszego jest zagwarantowanie braku wirusów w aplikacjach, które są świadczone przez firmę „Google”, a także ułatwienia wyboru i instalacji. Wystarczy wpisać w „Rynku” Szukaj okiennych słowa: „” Dialer „wniosek o” Android „”. Decydując się skorzystać z drugiego przykładu, właściciel smartphone może nawet odebrać te programy, które są rozmieszczone na podstawie płatnego, dla wielu, bez wątpienia, jest to zaleta, choć nie do końca uzasadnione. Jednak w tym przypadku pojawia się pytanie, w jaki sposób zastąpić dialer na „Android”. W tym przypadku użytkownik musi znaleźć zasobu w internecie, prześlij stamtąd do żądanego pliku APK-gadżetów i zainstalować go. Ponieważ domyślnym ustawieniem takich zabronione, konieczne jest pre-activate. W popularnej „Android 5.1.1” wersji tego konieczne jest, aby przejść do menu głównego, wybierz gdzie sekcja „Bezpieczeństwo” i znajdź opcję „Nieznane źródła”. Tutaj trzeba przestawić przełącznik na „Włącz” i potwierdzić wybór. zainstalować pobrany plik APK-zostanie rozwiązany po tych krokach. Tak więc, w jaki sposób zastąpić standardowe dialer na „Android”, nic wielkiego. Jest to wspólny program przeznaczony do pracy pod kontrolą systemu z „Google”.

wybór programu

Do dialera trzecich do „Android” został poprawnie zarejestrowany w systemie, po instalacji należy go aktywować. Aby to zrobić, należy nacisnąć obraz słuchawki jak w konwencjonalnej rozmowy. W zależności od sposobu instalacji (źródła „Market” lub osób trzecich), mogą być wymagane w wyświetlonej liście zainstalowanych dialerów wybrać żądany ponadto zauważyć lub zignorować element odpowiedzialny za jej ciągłej eksploatacji. Jeśli to menu nie pojawia się, wtedy dialer dla „Android” powinien być wywoływany ręcznie, uruchamiając program zainstalowany za pomocą odpowiedniego skrótu. Później można po prostu wymienić podstawowe ikony rozruch natychmiast włączył pożądanego dialera.

Program Prawda Telefon

Może to dialer dla „Android” słusznie można nazwać jednym z najlepszych, jeśli tylko dlatego, że jego dyskusja miała setki stron. Warto wspomnieć operację szybki, niski zasób konsumpcji smartfon, umiejętność pracy z kontaktów książki, poprawnych wniosków obsługi dla urządzeń z dwóch lub więcej kart SIM i innych. Po uruchomieniu użytkownik widzi na ekranie listy połączeń. Jeśli trzymać się żadnej z nich w lewo (do przeprowadzenia akcji bezstykowa), to otwiera okno dla zestawu SMS, a jeśli w prawo, menu połączeń. Zasada ta jest bardzo użyteczna, gdyż pozwala na łatwy interfejs do zarządzania jedną ręką. Jeżeli oprogramowanie nie przewiduje mechanizmu ignorowanie niechcianych połączeń, True Telefon posiada wbudowany w „czarnej listy”. Czasami twierdził jest ta funkcja. Wadą tego dialera jeden – powinien być ładowany z deweloperem 7 dni po rozpoczęciu użytkowania (może zapłacić). Jeśli tego nie zrobi, będzie nadal wyświetlany dyskretnych linki reklamowe, które można łatwo natychmiast wyłączyć. Absolutnie dyskretnie, więc rzeczywiście prawda Telefon darmowe. Wsparcie udzielane jest w całości, a także o wydaniu nowej wersji.

miniaturowy dialer

Nie mniej interesujące jest to kolejny projekt z chwytliwą nazwę Pixel Phone. Zasada współpracy jest niemal całkowicie podobna do wcześniej omawianej aplikacji Prawdziwego Phone. Różnica leży w bardziej wygodny wyświetlacz, który pozwala natychmiast zobaczyć liczbę połączeń, ich daty i kierunku. Warto również zauważyć, jest wsparcie połączone moduły programowe, które rozszerzają podstawowe funkcje. Do kogoś, kto poważnie myśli o tym, jak zmienić dialer na „Android”, i postanowiliśmy zatrzymać się na Pixel Phone, musimy pamiętać, że w tym przypadku trzeba zapłacić aplikację lub zaprzestać używania go w ciągu 7 dni. Dowiedzieć się, gdzie jakieś darmowe wersje nowej wersji nie będzie działać.

„Apple” laury

Nie wszyscy właściciele urządzeń z systemem Android „na” dobrowolnie je kupić. Czasami człowiek po prostu nie jest wystarczająco dużo pieniędzy na zakup modnych iPhonów, stojących znacznie droższe. Jednak jeden z pozytywnych aspektów systemu z „Google” – jest otwarta i elastyczna konfiguracja, dzięki czemu można łatwo modyfikować interfejs graficzny, przekształcając go w kopię iOS. W szczególności, dialer dla iPhone „Android” można łatwo znaleźć i zainstalować w systemie. Wiele z tych propozycji. Więc fani interfejsu z „Apple” warto spróbować Hi Kontakty iOS 7 Dialer lub poszukać projektu moduły Espier, który jest precyzyjnie zaprojektowany, aby wymienić powłokę.

Reasumując

Być może po prostu leniwy na właściciela smartfona „Android” nie próbuje zainstalować dialery osób trzecich. Nadal podstawową funkcjonalność, która jest realizowana w „rodzimym” dialer nie można uznać za szczytem doskonałości i wymaga jeszcze trochę pracy. Nadal używać go bez martwienia się o strój, reklamy lub potencjalnych problemów z kompatybilności lub wybrać coś bardziej komfortowo – wybierz indywidualnego użytkownika.