289 Shares 2180 views

HTC One Max smartphone – Przegląd modeli, opinie klientów i ekspertów

W 2013 roku linia smartfonów HTC One Series zyskał kolejny model – HTC One Max. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że spółki sztandarowy HTC One jest jednym z bardzo udanej smartphone kiedykolwiek wyprodukowanych przez tajwańskiego producenta, przegląd nowego HTC One Max jest koniecznością. Nawiasem mówiąc, określenie «max» służy jedynie raz drugi. Pierwszy telefon, który posiada tę nazwę był HTC Max 4G Yota.

Cechy zewnętrzne z smartphone

Telefon posiada ekran o przekątnej jest 5,9 cala. Z tego powodu, to można śmiało przypisać tzw „lopatofonam”. Pomysł stworzenia takiej świetny telefon o przekątnej nie można nazwać nowy. Wielu zawodników, wśród nich „Sony” z „Samsung” i „Huawei” z „sinus” już wydany podobne telefony, które są popularne wśród kupujących. Wymiary telefonu są 82.5×164.5h10,3 mm. Oznacza to, że okazało się nie tylko duża w umyśle, ale jest „gruby”, który jest przyczyną poważnych kontroli telefon jedną ręką, nawet dla osób o dużych dłoniach. Bardzo pozytywny dla tego modelu jest materiał korpusu. Aluminium wyróżnia się spośród swoich konkurentów w segmencie. Jednakże, jeśli ten sam HNC One Mini jest absolutnie cały korpus z aluminium, a jego starszy brat jest trochę inna. Obręczy na krawędzi i na tylnej części płyty jest wykonany z tworzywa sztucznego. Być może jedynym minusem w cechach zewnętrznych telefon leży w jego cienką gniazda spływu. W celu prawidłowego naprawić, trzeba nacisnąć dość mocno do panelu ręcznie.

Który jest dołączony jako kompletny zestaw do smartfona?

Tutaj wszystko staroświecki sposób. Po tym jak firma odmówiła Beats słuchawki jako zestaw słuchawkowy obowiązkowego dla urządzeń tańszych, wraz z telefonami to standardowe słuchawki od tajwańskiej firmy. Nawiasem mówiąc, w pudełku na zestaw słuchawkowy HTC One Max jest dość dobry. Ponadto, można również znaleźć urządzenie USB, aby móc współpracować z telefonem komputerowym i ładowarką, która jest zawsze lepiej być w posiadaniu. Dla tych, którzy po raz pierwszy spotkali się z wykorzystaniem dotykowych smartfonów, a konkretnie przewiduje dokumentu tekstowego z pełnym opisem wszystkich funkcji telefonu.

Charakterystyka żelaza

Telefon wykorzystuje prawie wszystkie elementy, które pozwalają nam nazywać HTC One Max topu. Jedyne pytanie powstaje jedynie do procesora. Jeśli prawie wszyscy konkurenci korzystają najpotężniejsze Snapdragon 800, tajwański firma zdecydowała się zapisać i umieścić w jego tworzeniu trochę gorszy od niego Snapdragon 600 czterordzeniowy procesor o częstotliwości zegara 1,7 GHz. O reszcie nie ma problemów. HTC One Max smartphone posiada 2GB pamięci i 16GB pamięci wewnętrznej 10 GB, który może być używany do przechowywania plików. Może się wydawać, że zbyt mało pamięci do tego telefonu, ale nie zapominaj, że istnieje możliwość korzystania z dodatkowej karty pamięci MicroSD, którego wielkość nie przekracza 64 GB. A to już więcej niż wystarczająco. Bateria w urządzeniu jest większa niż jego braci: HTC One i HTC One mini. Jego pojemność wynosi 3300 mAh. Jedyną wadą tej baterii jest jej „nieusuwalne”. W przypadku, gdy trzeba naprawić baterię, to będzie bardzo trudne do zrobienia.

aparat fotograficzny smartfon

Tajwański producent telefonów high-tech pierwszy zdecydował się na to, co się nie koncentrują się na liczbie megapikseli w aparacie, ale na jego jakość. W związku z tym, że HTC One Max, przegląd, który można odczytać, jest wyposażony w aparat fotograficzny z chetyrehmegapikselnoy UltraPixel. Zgodnie z planem przez twórców tej innowacji było pokonać konkurencję, czyli 13 MP aparat. Ale w rzeczywistości, wszystko stało się inaczej. Powiedzieć, że aparat ten telefon ma kilka zalet, jest to niemożliwe. Przeciwnie, jest nawet gorsza jakość fotografowania tych samych przedstawicieli Samsunga i Sony. Zdjęcia, które są otrzymywane przy użyciu aparatu, charakteryzujące się niską jakością i jasności. Jak na przedniej kamery smartphone, jego dwóch megapikseli wystarczy, aby móc używać go jako lustro, a podczas komunikowania się za pośrednictwem aplikacji Skype.

Unikalne możliwości smartfonu

Jeśli HTC Sense nie jest zaskoczeniem, to twórcy odkryli coś nowego, co może zaskoczyć to nowy HTC One użytkowników Max. Z pewnością jest to skaner linii papilarnych, który znajduje się z tyłu paneli pod głównym aparatu. Istotą tej funkcji można bezpiecznie korzystać z telefonu. Jej właściciel może ustawić swój odcisk palca, jako punkt wyjścia, a nikt nie potrafi tak jak on pożyczył smartphone. Kolejną nowością jest możliwość korzystania z telefonu jako pilota. Mogą one być włączane i wyłączane wszelkich urządzeń i elektroniki, które mogą być sterowane zdalnie.

Platforma programowa

HTC One Max smartfon wyposażony w Android 4.3 systemu operacyjnego od Google, a także oprogramowania HTC Sense 5.5, który pozwala telefony odróżnić firmę od jakiegokolwiek innego smartfona. Chodzi o to, że mając tak duże rozmiary, że telefon musi być przystosowany do stosowania z myślą o łatwiej je wykorzystać. Ale nie jest to, co jest dość znacząca wada. Faktem jest, że posiadanie telefonu w dłoni, to jest trudne do zarządzania aplikacjami w menu, oraz zdolność do kontrolowania telefonu jedną ręką i nie. Bardzo interesujący wbudowanym programem jest nowy BoomSound. Został on opracowany z zamiarem Odtwórz dowolny dźwięk z telefonu do być tak doskonałe, jak to możliwe. Mówiąc prawdę, zrobili to z nawiązką.

HTC One Max: Cena

Przed zrozumieć, jaką cenę można kupić tego urządzenia, trzeba zdecydować się, jak dużo więcej pamięci chcesz kupić jako zestaw komponentów. Do tej pory bez dodatkowych zakupów można kupić telefon HTC One Max około 700-720 dolarów. Jeśli chcesz wykupić kartę pamięci MicroSD 64 GB, będzie musiał zapłacić około 750 $. Należy zauważyć, że nie każdy meloman może przyjść na myśl standardowego zestawu dostarczonego z telefonem. W przypadku dodatkowego zakupu nowych słuchawek wtyczkami z „Beats Audio” będzie musiał zapłacić kolejne 70-80 dolarów.

HTC One Max: opinie klientów i opinie ekspertów

Po pierwsze, porozmawiajmy i znaleźć wspólny grunt wśród konsumentów. Ogólnie rzecz biorąc, prawie każdy użytkownik zadowolony z zakupionego urządzenia. Mimo to, po spędził prawie jego fortunę. Ale wśród nich można znaleźć ludzi, którzy, oprócz licznych zalet i wad znaleźliśmy. Na przykład, nie każdy lubi fakt, że twórcy nie próbują dostosować interfejs użytkownika, aby dopasować dużym ekranie. zły aparat i nieusuwalne bateria odnotowano wśród innych niedociągnięć, choć zakres ich miła niespodzianka. Wśród oczywistych zalet użytkowników telefonów smartphone uznawany za doskonałego dźwięku w słuchawkach, a bez nich. również nie pozostają obojętni na telefon i efektywności, twierdząc, że jest bardzo szybki.

Eksperci podzielił również swoje poglądy na temat HTC One Max. Recenzje wiodących specjalistów w branży mają tendencję do analizy porównawczej w stosunku do konkurentów. Wiedząc, że w tej kategorii w tej jednostce istnieją alternatywy, eksperci twierdzą, że główną wadą tego telefonu z firmy Tajwanu jest jego aparat. Mówią, że na tym etapie jakość megapikseli jeszcze nie wygrał ich liczbę. Jednak stosunek cena / wydajność to telefon, według ekspertów, jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

podsumować

HTC wydała swój pierwszy smartfon, który ma przekątną 5,9 cala. Dodatkowo, smartfon charakteryzuje się bardzo ciekawe dodatki. Że istnieje tylko jeden jedyny wskaźnik odciski palców. Nie zapomnij, że można również zdalnie sterować różnymi urządzeniami, a nowe programy muzyczne wykonywania połączeń telefonicznych, a nawet bardziej interesujące z pomocą tego telefonu. Co okazało HTC One Max? Badanie pokazuje, że wysoce niejednoznaczne. Oczywiście, istnieje duża liczba klientów, którzy są zadowoleni z zakupu. Ale są też ludzie, którzy wyrażają ubolewanie, że zdobytą modelu, zamiast coś z firmy „Sony” lub „Samsung”.

Stylowa aluminiowa powłoka wyróżnia ten smartfon z tłumu urządzeń z tworzyw sztucznych i doskonałego dźwięku muzycznego przyciągnie do siebie audiofilów. Ale chciałbym kupić ten telefon ludzi, którzy wolą jakości aparat i strzelanie? Wielkie pytanie.