635 Shares 5341 views

Telefon Huawei Y5C: przegląd modelu

Huawei Ascend Y5C dostępny w sklepach w małym pudełku kartonowym. Jest to zwykle napisane tylko nazwę firmy i samego modelu. Zawarte w uzupełnieniu do urządzenia, tylnej okładce i ładowania akumulatora nabywca dostarczonych z kablem USB do podłączenia stacji dokującej do komputera (microUSB). Jest karta gwarancyjna, instrukcja obsługi. Słuchawki nieuwzględnione iść.

charakterystyka

Telefon obsługuje dwie karty SIM. Gdy rozmowa jest wyraźnie słyszalny rozmówca, głośniki działają dobrze, zakres dźwięku jest indywidualnie regulowana. Ponadto smartfon obsługuje kartami (ale nie więcej niż 32 GB).

Tylna okładka jest matowa, miękka w dotyku. Huawei Y5C aparatura (przegląd obejmie wszystkie aspekty techniczne) nie mogą wypaść, ponieważ płyta jest bardzo wygodnie leży w dłoni. Odciski palców na nim prawie nie pozostaje. Z tyłu obudowy przedstawia logo firmy, jak tam jest kamera (8 megapikseli), podwójną lampą błyskową LED. Głośnik do rozmowy znajduje się pod obudową, a do odtwarzania dźwięków – od tyłu.

Huawei Y5C Czarny smartphone nie jest inaczej niż jego biały odpowiednik. Ich wymiary: szerokość – 67 mm, wysokość – 134 mm, a grubość – 10 mm. Telefon jest stosunkowo ciężki, waży około 147 g, to jednak nie może być jego wina.

Po prawej stronie smartfonu, można zobaczyć „rocker” przycisk odblokowujący objętość i obracać. Znajduje się w górnej części złącza do ładowania, kabel USB i słuchawki. Przednia strona Smartphone posiada Przednia kamera oraz dotykowe przyciski dla ułatwienia korzystania z telefonu.

Ekran wyposażony w szkło ochronne, która pozwala urządzeniu można nosić bez specjalnych powłok (film). Jednak telefon budżet, więc trzeba zrozumieć, że będzie chronić tylko z drobnymi zadrapaniami. Wyświetlacz jest jasny, ostry, ma zdolność do zmiany kontrastu.

architektura wnętrz

Telefon Huawei Y5C, przegląd, który wpływa, oczywiście, i wystroju wnętrz, działa na OS Android 4.4. Pochwa zainstalowany Huawei; przycisk „Menu” brakuje, jest już rzeczą wspólną dla większości smartfonów. Wnioski są klasyfikowane według rodzaju; Wszystkie etykiety wyświetlane na pulpicie.

Cyfry po wybieranie jest bardzo duża, a zatem łatwe do odczytania, sama klawiatura jest wygodna, przyciski są przeznaczone do ogólnych palców, problemy z wprowadzeniem numerów nie powstaje. Co można powiedzieć o klawiaturze wirtualnej do wpisywania wiadomości. Kilka listów zbyt wąskie, ale tym razem za pośrednictwem, można się przyzwyczaić. Czcionka jest zbyt mała.

Następny. 1GB 8 GB i 5 GB pamięci umożliwia smartphone użytkownika Huawei Y5C. Przegląd urządzenia sprawia, że jest oczywiste, że cechy te mają pozytywny wpływ na działanie telefonu. Jest wsparcie Wi-Fi, a także czujnik światła i zbliżeniowy.

Oglądanie wideo i zdjęcia

Dźwięk jest czysty, podczas oglądania filmu ma dodatkowy hałas. Istnieją pewne bas. Należy pamiętać, że nawet najbardziej wideo wysokiej jakości do oglądania nie mają w najlepszym wydaniu, jako spektrum kolorów skąpe i prymitywne. Ponadto piksiliziruetsya obrazu, więc plik staje się brzydki i niepotrzebny hałas. Dla fanów oglądania filmów, ten telefon nie jest oczywiście najlepszym rozwiązaniem.

W Internecie, urządzenie ładuje system dość szybko, jak zdjęcia i filmy. Podczas przeglądania pierwszy można zauważyć, że na wyświetlaczu pojawi się całkiem dobrze. Obraz jest ostry, jasny i intensywny.

kamera

Aparat Huawei Y5C (przegląd już poruszył ten temat) ma autofokusa. Zdjęcia mają się bardzo dobrą jakością. Również w „Preferencje” można szukać różnych funkcji, takich jak olśnienie, oświetlony i zmiany jasności, kontrastu, balansu bieli i innych.

Można powiedzieć, że główną zaletą tego niedrogiego smartfonu – jest to 8-megapikselowy aparat. Posiada zdolność do kamerą wideo Full HD.

Aparat z przodu – 2 Mn, że nie jest zły. Jego dość łatwe do rozmowy na Skype i zwykłych autoportretów.