596 Shares 1993 views

Czy rzeczywistym bezprzewodowego ładowania dla iPhone czy mit?

W dobie nowoczesnych technologii smartphone, który może utrzymać ładunek aktywnego korzystania z więcej niż dwa dni, stało się niemal snem dla użytkowników. Na szczęście producenci różnych gadżetów próbować przewidywać pragnienia konsumentów. Bezprzewodowe ładowanie dla iPhone stał się bardzo popularny i innowacyjny produkt.

Trochę historii

Nie tak dawno temu, w październiku 2015 r „jabłko” spółka opublikowała wniosek patentowy. Zgodnie z tym bezprzewodowego ładowania dla iPhone nie daje konkurencyjną ładowania dla urządzeń z systemem Android, który jest już testowany na nabywców czasowych. A my teraz mówimy o „pigułce”. Ten, który jest ustawiony, aby naładować urządzenie. Chociaż istnieją inne przydatne gadżety z tej serii.

Okładki do ładowania

ładowanie bezprzewodowego do iPhone 5 została uprzednio przedstawiona w tej formie. Zaletą gadżetu jest fakt, że nie ma potrzeby, aby nosić ładowarkę lub szukać wolnego gniazdka. Wystarczy umieścić na okładce, która będzie naładować akumulator „Apple” smartphone. Ta decyzja, Apple podjął długo. Jednak to nie pozbyć się inny problem: okładka, też muszą terminowe ładowanie. W przeciwnym razie cała jego przydatność jest stracone. Pierwszy bezprzewodowy ładowania dla iPhone pojawił gdy czwarty modelu smartphone został zwolniony z „Apple”. Wśród wad obserwowanych kłopotliwe. Z biegiem czasu, sprawy stają się coraz bardziej wyrafinowane.

Model Mophie Juice Pakiet Plus

To ładowanie bezprzewodowe dla iPhone 4 jest popularne wśród klientów przez długi czas. Po pierwsze, ponieważ jego konstrukcja stała się nie o wiele lepiej niż w pierwszym przypadku. Po drugie, zdolność do ładowania się bardzo dobrze znane, a czas ładowania całej sieci 4 godziny. Czyli pokrywa może być używana przez dłuższy czas. Ładować raz, pozwala „na światło» iPhone kilka razy.

Pokrywa ładowania

Być może ten model można nazwać w ten sposób. Po raz pierwszy, bezprzewodowego ładowania dla iPhone 5 pojawił się w tej formie. Łącznik (pioruna) jest włożony do wtyczki z wkładki, która znajduje się pod pokrywą. Niestety niektórzy właściciele iPhone, okazją do usunięcia ładowarkę pod osłoną samej smartphone jest niemożliwe – to nie jest wymienny. Sama okładzina jest bardzo cienka – nie grubsze niż karty kredytowej. Dlatego, aby umieścić go pod pokrywą nie będzie trudne. Jest ładowanie bezprzewodowe dla iPhone 5S, 6, 6S na tej samej płaszczyźnie. Jednak producenci wolą przypominać właścicielom „Apple” smartphone, że bardziej doskonały swój model – im więcej jakości i nowoczesnej ładowarce pojemnościowy wymaga. Na przykład, 2500 mAh bateria jest w pełni zdolny do ładowania pad „iPhone 4”, ale późniejsze wydania będzie wymagało więcej magazynowania energii.

Case-ładowarka

Być może jest to najbardziej popularny ładowania bezprzewodowego dla iPhone. Ponadto, niezależnie od modelu. Obecnie wielu producentów sprzedaje osłony z wbudowanym ładowania. I za każdym razem są one coraz bardziej stylowy. Na przykład, niektóre firmy polegają na projektowaniu, nie skąpy z nim na „wypychania”. Tak, wiele z pokrywami ładowania bezprzewodowego są niemal niewidoczne na smartphone, dodając, piękno i styl do niego. Zgodnie z charakterystyką wewnętrznych, pozostają one bardzo wysokiej jakości – 2500, 3000, 3500, 4000 mAh. A nawet więcej. Takie prace przypadku jest bardzo prosty – złącze dla wtyczce jest włożona pod pokrywę. W rzeczywistości, po prostu trzeba umieścić na jednym gadżet do drugiego bezpiecznie. Podczas ładowania jest aktywna osłona zacznie ładować smartfon. Jeśli potrzeba ta nie jest dostępna, można użyć ćwiczenia jako prosty, stylowy i niezawodny dodatek do ochrony iPhone przed uderzeniami, kurzem i brudem.

technologia Qi

Wielu zastanawia się, czy można ładować bezprzewodowego ładowania iPhone. Tak, to jest realne. I najnowsza wersja „Apple” smartphone nawet wyposażone w specjalne wsparcie technologii – Qi. Że to sprawia, że można ładować gadżet bez żadnych przewodów, by tak rzec – „over the air”. W rzeczywistości, to wszystko jest takie same płyty, ale nieco zmodyfikowany. Po pierwsze, jest kilka razy cieńsza niż w pierwszym projekcie. Po drugie, w załączeniu stacja dokująca, która dystrybuuje technologię Qi na smartphone.

AuraDock

Zdaniem ekspertów, jest to najlepszy ładowania bezprzewodowego dla iPhone 6 dzisiaj. Zasada jest prosta – jest przymocowany do podkładki (smartphone zewnętrznego odbiornika transmisji sygnału) oraz stacja dokująca, jest aktywowany. Połącz „jabłko” telefon do stacji nie jest konieczne. Wystarczy umieścić na swoim smartfonie. Sytuacja w tym przypadku nie odgrywa żadnej roli. Na przykład, Nokia ma ten pomysł został wdrożony gorzej – urządzenie musiały być umieszczone w portach w pewnym kątem i stopnia. AuraDock, jako bezprzewodowego ładowania dla iPhone 6, bardziej doskonały. Musimy po prostu umieścić „iPhone” do stacji, i nadal będzie uzupełnianie baterii. Zdolność do takiej ładowarki wystarczy spędzić kilka pełnych cykli. Ładowanie jest bardzo Dock stacja przez cztery godziny.

Co wybrać?

Z biegiem czasu technologia jest prawdopodobne, aby osiągnąć ten ładunek twój ulubiony gadżet będzie żadnych sztuczek. Ale do tej pory pozostaje faktem – trzeba mieć pod ręką urządzenie w stanie ładować smartfon bezprzewodowo. Stacja dokująca i-w tym przypadku jest dość dobra – nie zajmuje dużo miejsca, jest łatwy w eksploatacji, nie wymaga żadnych kabli. Z drugiej strony – cover-ładowarka jest bardziej mobilny i popyt. Odebrać ładny i schludny „przypadek” nie jest trudne.