270 Shares 8363 views

Nokia 222: Opinie

Firma Microsoft, która uzyskała marka Nokia, nadal dostarcza na rynek urządzeń związanych z klasycznymi telefonami. Wśród najbardziej znanych modeli odpowiedniego typu urządzeń na rynku rosyjskim – urządzenie Nokia 222. Jakie są jego funkcje? Jakie są główne zalety konkurencyjna urządzenia?


Przegląd produktów

Oglądane Urządzenie jest dostarczane na rynek rosyjski od września 2015 r. Urządzenie zostało zaprezentowane w dwóch wersjach – klasycznej i Dual SIM. Można zwrócić uwagę na niezwykły fakt: Microsoft firmę, która w tym czasie aktywa nabyte Nokia dalszego korzystania z nazwy fińskiej marki w modelach klasycznych telefonów, podczas gdy smartfony amerykańska korporacja zaczęła produkować we własnym imieniu.

Urządzenie jest wykonane z zastosowaniem konwencjonalnych Form-ma kolorowy wyświetlacz i klawiaturę z urządzenia. Nokia 222 – opinie może to potwierdzić – charakteryzuje się kompaktową, stosunkowo niską wagą, a pojemna bateria. Posiada wbudowane radio FM. Telefon kontrolowany markowy system operacyjny, który jest uzupełniony przez dużą liczbę wstępnie zainstalowane oprogramowanie.

Urządzenie dostępne w czarnym i białym kolorze z wersji błyszczącej powłoki. W tym drugim przypadku, urządzenie jest często określany jako Nokia 222 Rzymie. Recenzje devaysa projekt może być dość pozytywne. Telefon wygląda bardzo stylowy i nadaje się dla użytkowników z różnych preferencji w odzieży. Formalnych strojach dopasować Nokia 222 czarny (feedback użytkownik może je potwierdzić). Telefon w wersji Rzymie będzie świetnie wyglądają z ubranie.

Specyfikacja produktu

Rozważmy główne cechy devaysa Nokia 222 opinii o które znajdują się na wielu tematycznych urządzenie portalah.Dannoe online ma:

– wsparcie dla GSM 900, 1800, 1900, 850 Standardy komunikacyjne;

– obudowę z jednego kawałka o standardowej telefonicznej klawiatury;

– obsługa 2 kart SIM – w odpowiedniej wersji;

– ekran jest klasyfikowany jako TFT po przekątnej, która wynosi 2,4 cala, rozdzielczość 240 x 320 pikseli, wskaźnikiem liczby pikseli na cal 167 PPI;

-fotokameru o rozdzielczości 2 MP, co pozwala także na rejestrację obrazu o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, a maksymalną częstotliwością 15 ramek / s;

– Wbudowane radio FM;

– rejestrator;

– gniazdo słuchawkowe;

– wsparcie dla interfejsów komunikacyjnych Bluetooth, micro-USB, WAP, GPRS, EDGE;

– gniazdo dla dodawania karty pamięci, takich jak mikro-SD o maksymalnej pojemności 32 GB;

– pojemność baterii 1100 mAh, która zapewnia pracę urządzenia w trybie jałowym około 504 godzin.

Cechy te z reguły połączone z tymi, które charakteryzują urządzenie według typowego segmentu cenowego. Ale to ma szereg zalet uwagę telefonie. Aby zrozumieć, czym są, badamy jego właściwości w szczegółach.

miękki

Zauważyliśmy powyżej, że telefon działa w oparciu o system operacyjny markowych. Jest to system operacyjny Nokia Series 30+. Ten system operacyjny pozwala na instalowanie aplikacji telefonu, takich jak, na przykład, wersja przeglądarki Opera, przystosowane do stosowania odpowiednich urządzeń, Facebook, Twitter i wiele innych popularnych rozwiązań.

pokaz

Jak wspomniano powyżej, urządzenie ma wystarczająco miniaturowy ekran o przekątnej 2,4 cala. W tym przypadku urządzenie może wyświetlać kolory w trybie QVGA, który jest dość imponująca figura dla konwencjonalnego telefonu. Do 222 devaysa ekran Nokia – opinie użytkowników może to potwierdzić – możliwe jest przeglądanie zawartości plików multimedialnych w sposób wystarczająco szczegółowy, utworzone za pomocą kamery urządzenia, lub pobrane przez telefon za pośrednictwem dostępnych interfejsów komunikacyjnych.

bateria

Telefon pojemność baterii wynosi 1100 mAh, która pozwala, jeśli następujące dane prezentowane przez producenta, aby korzystać z niego bez opłat na około 504 godzin czuwania. Jeśli chodzi o czas rozmowy – bateria będzie trwać około 20 godzin. Jeśli słuchasz muzyki na telefon, bateria będzie wystarczająco dużo zasobów, z kolei, około 50 godzin.

W rzeczywistości, potężny akumulator, który jest wyposażony w 222 Nokia – opinii użytkowników może świadczyć o tym, jest jednym z kluczowych elementów przewagi konkurencyjnej. W rzeczywistości, niektóre nowoczesne Soup w odpowiednich kategoriach mają porównywalne zasobów. Nawet dla tych użytkowników, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z zaawansowanych aplikacji mobilnych, okazją do rozważenia, że bateria telefonu może być przydatny w wielu sytuacjach. Dlatego, aby uzyskać odpowiednie urządzenie tylko z powodu obecności w nim potężnej baterii – rozsądne rozwiązanie.

kamera

Urządzenie ma dość skromne jak na współczesne standardy, aparat fotograficzny, który ma rozdzielczość 2 MP. W zasadzie, raportowanie i telefon nie jest przeznaczony do wykonywania funkcji multimedialnych, które charakteryzują pracę nowoczesnych smartfonów i tabletów, które są wyposażone w znacznie mocniejszych kamer. Nokia 222 DS (отзывы могут подтверждать это), пользователь сможет сделать оперативное фото, к примеру, какого-либо важного текста — например, объявления в метро или на остановке, и при этом его текст будет вполне читаемым. Jednak użycie jednego, który jest zainstalowany w urządzeniu Nokia 222 DS (opinie mogą to potwierdzić), użytkownik może dokonać operacyjnej zdjęcie, na przykład ważnego tekstu – na przykład reklamy w metrze lub na przystanku autobusowym, a jednocześnie tekst będzie czytelny.

W razie potrzeby, można nagrać krótki film, a jako że jest wystarczająca, aby zweryfikować pewne ważne dla użytkownika okoliczności telefonicznych – na przykład na czas obecności na każdym spotkaniu przez mianowanie. Z tego punktu widzenia aparatu pozwala w pełni rozwiązać ważnych zadań użytkownika.

komunikacja

Oglądane urządzenie nie obsługuje łączności 3G i 4G-standardy do Internetu, ale pozwala korzystać z różnych zasobów sieciowych poprzez protokoły WAP i GPRS. Pojemność poszczególnych kanałów jest wystarczająca, aby zapewnić, że, na przykład, czytać lub wysłać wiadomość e-mail, przesyłanie lub pobrać mały plik – na przykład przedstawiony dokument tekstowy lub zdjęcie z niskiej rozdzielczości.

USB- интерфейс или Bluetooth в версии 3.0. W razie potrzeby, urządzenie może być podłączone do urządzeń zewnętrznych poprzez interfejs USB- lub Bluetooth w wersji 3.0. Te standardy – dość uniwersalna i umożliwia wymianę plików pomiędzy telefonem i szerokiej gamy innych urządzeń multimedialnych.

Wśród możliwości urządzenia, co jest szczególnie pod wrażeniem przez użytkowników i ekspertów – wsparcie dla formatu kart pamięci microSD do podłączenia. Dzięki tej opcji, użytkownik może szybko zapisać dane wygenerowane za pomocą narzędzi multimedialnych telefonu, na wiarygodnego medium. Opcja ta może być przydatna w podróży, gdy urządzenia do Internetu i innych może nie być dostępna dla tych celów. Jest użyteczny i pojemny akumulator, który zapewni autonomicznej operacji devaysa nawet po długiej podróży.

opinie

Zastanówmy się, co użytkownicy piszą o ich doświadczenia zaręczynowy Nokia komentarze cechy 222. Telefon Obsługi sugerują najsilniejszą stronę urządzenia:

– potężny akumulator;

– wsparcie dla wielu nowoczesnych technologii komunikacyjnych;

– obecność dużej liczby użytecznych zastosowań;

– uniwersalność;

– niezawodność;

– łatwość użycia pod względem zaangażowania obu funkcji sprzętowych i programowych.

Oczywiste braki na telefon w kategoriach rozważeniu urządzeń sprzedawanych w danym segmencie rynku, trochę. Do tych, które nie zawierają najpotężniejszy aparat – kilka sugestii w tym samym przedziale cenowym w tym sensie można uznać za bardziej konkurencyjny, a także, być może, nie jest najbardziej zaawansowanym technologicznie wyświetlacz. Jednak klasyczne telefony – opinie użytkowników i ekspertów może to potwierdzić – w mniejszym stopniu są przeznaczone do wykorzystania możliwości aparatu i wyświetlania. Wśród najbardziej pożądanych cech urządzeń w tym segmencie – bateria pojemność, wsparcie dla podstawowych technologii komunikacyjnych. мобильный телефон Nokia 222 – отзывы могут подтверждать это – можно отнести к самым конкурентным решениям. Z tego punktu widzenia, telefon komórkowy Nokia 222 – opinie można je potwierdzić – można przypisać do najbardziej konkurencyjnych rozwiązań.

streszczenie

Tak, Nokia 222 jest klasycznym urządzeniem, które łączy w sobie zarówno tradycyjne i nowoczesne technologie. można nazwać urządzenie wystarczająco wszechstronny: to ma poparcie szerokiej gamy nowoczesnych standardów komunikacyjnych pozwala na wykorzystanie popularnych aplikacji mobilnych, tworzenie i przeglądanie różnego rodzaju treści multimedialnych.

Najprawdopodobniej główną przewagą konkurencyjną urządzenia – potężny akumulator. Pozwala to urządzenie autonomiczne pracy w podróży lub w razie konieczności długiej rozmowy w czasie, gdy nie ma możliwości, aby naładować urządzenie. Nokia 222 Dual SIM – Opinie mogą to potwierdzić – to kompaktowy, łatwy w użyciu, działa niezawodnie. Można zatem uznać za produkt bardzo konkurencyjny na współczesnym rynku rosyjskim i światowym urządzeń komunikacyjnych.