251 Shares 6545 views

HTC Desire 601 Telefony: Cechy i opinie

Przy projektowaniu całości z metalu i ekran Full HD, HTC One smartfony są wspaniałe urządzenia dla każdego użytkownika, czy zaawansowana technologia nowoczesny specjalista lub losową kupujący telefon, nie ograniczonej w mediach. Jeśli budżet jest bardziej ograniczona, można kupić HTC Desire 601, który ma podobne właściwości, ale o znacznie niższej cenie.


Ten gadżet ma wyświetlacz 4,5 cala, dość potężny dwurdzeniowy procesor, łączność LTE 4G i przyzwoity 5-megapikselowy aparat, i jest zapakowany w projekcie, który jest obecny w droższych urządzeń tego producenta. Ponadto, głośniki przednie Boomsound pożyczył także z smartphone premium.

HTC Desire 601, którego cena jest niższa niż 11 000, niezwłocznie po otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii. Ten zestaw funkcji dla tej cenie to oferta nie ma modelu nowoczesnych smartfonów.

Czym się różni?

Ponieważ telefon jest wyposażony w dwa głośniki przednie, od razu rzuca się w oczy wielkie podobieństwo do HTC One linii. Plus przyciski czujnik – klawisz Home, „Powrót” – „braci” znajdują się bezpośrednio pod ekranem, który dodaje nawet bardziej prawdopodobne mylić z droższych 601

wygląd

Jeśli uważnie sprawdzić gadżetu obudowę ze wszystkich stron, można zauważyć, że najbardziej przypomina ona uprzednio wydany HTC One X. Zamiast HTC Desire metalu 601 ma obudowę z tworzywa sztucznego czarną powłoką gumową. Tylny panel podzielony jest na logo HTC, duży moduł kamery z wkładkami metalowymi i czerwone logo Beats audio na dole. Być może urządzenie nie posiada takiego luksusowy wygląd w linii przypadkach metalowych jeden, ale wciąż wygląda bardzo atrakcyjne i trwałe. Tworzywo sztuczne zastosowane do jej produkcji, posiada wysoką wytrzymałość, a tym samym spadek strajki nie gadżet zastraszające.

Dwa głośniki umieszczone na przedniej części telefonu, co oznacza dźwięk muzyki do Ciebie, a nie odwrotnie. W konsekwencji, ustępujący wyciszony dźwięk jest odtwarzany, jeśli, na przykład, umieścić telefon HTC Desire 601 płasko na stole. Muzyka jest bardzo głośno, a także wysokiej jakości i bez zakłóceń. Jak można się spodziewać, dźwięk nadal nie jest wystarczająco bas, ale to jest dość łatwe i głośno słuchać swoich ulubionych piosenek w kuchni podczas gotowania obiadu, na przykład.

Ekran HTC Desire 601 ma tylko 4,5 cala, czyli nieco mniej niż 4,7 cala One. Jednak ta niewielka różnica pozwala trochę łatwiej trzymać urządzenie w jednej ręce. Niemniej jednak, jego wymiary 66 mm szerokości i 134 mm długości, nie pozwala to urządzenie nazwa zbyt zwarta. Jeśli chcesz naprawdę małe urządzenie, jesteś bardziej pasuje 4,3-calowy HTC One Mini.

Boki są regulacja głośności HTC Desire 601, przycisk zasilania, port microUSB oraz 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe. Plastikowa tylna pokrywa jest zdejmowana i zapewnia dostęp do gniazda karty microSD, a także umożliwia zmianę baterii. Otrzymasz 8 GB przestrzeni dyskowej w standardzie, to całkiem sporo, ale można przynajmniej zainstalować kompatybilne aplikacje na karcie pamięci.

HTC Desire 601: charakterystyka Pokaż

Wyświetlacz 4,5 cala o rozdzielczości 960×540 pikseli, który jest trochę niska, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że niektóre gadżety mają indeks 1,280×720 pikseli, a więc są dwa razy tańsze.

Chociaż tekst i ikony nie będą wyglądać tak ostre jak w high-Full-HD HTC One, są łatwe do odczytania i dobrze nadają się do codziennych zadań. Na przykład w przypadku delegowania do „Twitter” lub wysyłanie zdjęć i fotografie: rozdzielczość nie jest tak ważne. Z drugiej strony, ekran jest wystarczająco jasny, aby wytrzymać odbicia od lampy biurko i wystarczającego zestawu kolorów, aby umożliwić użytkownikowi oglądać filmy bez zniekształcania obrazu.

Oprogramowanie i wydajność

HTC Desire 601 dual SIM działa na Androidzie 4.2.2 Jelly Bean, który jest dość stara wersja systemu operacyjnego mobilnych Google. Oczywiście, to nie jest złe, i to działa dobrze dla telefonów tanich, ale wielu użytkowników chciałoby zobaczyć pre-instalowany w wersji 4.3. Interfejs HTC Sense, twórcy dodano 5 górną platformę mobilną, więc wizualnie nie od razu oczywiste, że jesteś w starszej wersji Androida. Staje się to oczywiste, tylko jeśli wprowadzić ustawienia. Pomimo faktu, że HTC Desire 601 fabrycznym firmware jest bardzo dobra, można go zmienić przez dodanie innego interfejsu urządzenia i inne funkcje, zależnie od potrzeb.

Interfejs ten jest stosowany w większości gadżetów i nie wykonuje żadnych niespodzianek. Na ekranie są minimalistyczne ikony menu. Znajdziesz funkcja przewijania BlinkFeed agregatora aktualności po lewej stronie ekranu głównego. Jeśli nie korzystać z usług takich jak Flipboard, stała obecność BlinkFeed można dostać denerwujące, zwłaszcza, że nie można się go pozbyć: nie można wyłączyć. Jednakże, jest to świetny sposób, aby śledzić wiadomości na portalach społecznościowych.

parametry techniczne

Wewnątrz telefonu HTC Desire 601 wyposażonego częstotliwości procesora 1,4 GHz (dwurdzeniowy). Jest to duży krok wstecz w stosunku do potężnych procesorów czterordzeniowych w gadżetach jednej linii, ale telefon jest oferowany w niższej cenie, funkcjonalności i zmniejszone naturalne. Jednak według opinii użytkowników, ten układ będzie wystarczające dla większości zadań. Poruszanie interfejs Sense jest dość szybka, a tylko niewielkie opóźnienie występuje podczas przełączania z powrotem do głównego ekranu po zalogowaniu się do aplikacji.

Urządzenie doskonale radzi sobie z edycją Snapseed zdjęć i przeglądania w Internecie długiego filmu zawsze pozostaje gładka i nieprzerwana. Ponadto, badania wykazały, i dobre działanie telefonu, gdy uruchomić wymagające gry takie jak Asphalt 8 i Riptide GP 2. Obie gry zostały normalnie funkcjonować w większości przypadków, ale w bardziej intensywnych momentów, takich jak podczas walki lub wysokich skoków, liczba klatek na sekundę znacznie spadła. Zbyt entuzjastycznie gracze muszą patrzeć w kierunku mocniejszego flagowy telefon, ale fani spędzić czas w grze, tylko od czasu do czasu będzie zadowolony z tego smartfonu.

kamera

5-megapikselowy aparat znajduje się w tylnej części telefonu. Smartfon HTC One linia występuje tylko rozdzielczości 4 megapikseli, ale znacząca różnica nie jest przestrzegana podczas korzystania z urządzenia. Na HTC Desire 601 z aparatem 5 megapikseli, można dokonać najbardziej zwyczajne, nic szczególnego zdjęć.

Według opinii użytkowników podczas fotografowania na zewnątrz w świetle dziennym uzyskano zadowalającej jakości zdjęcia o dobrej ogólnej ekspozycji. Kolory nie są szczególnie bogate, ale balans kolorów pozostaje na bardzo przyzwoitym poziomie.

Jako urządzenia One, HTC Desire 601 Dual SIM ma kilka innych ustawień aparatu, w tym tryb panoramy i trybu HDR. Posiada również tryb, który pozwala wziąć kilka zdjęć naraz, aby uchwycić kilka opcji zdjęć tego samego obiektu, lub edytować zdjęcie poruszającego się obiektu w stylu sekwencji akcji.

bateria

HTC Desire 601 jest zakończone pojemność baterii 2100 mAh, na które, zgodnie z obliczeniami przedstawiciele HTC powinien zapewnić do 12,8 godzin w trybie rozmowy 3G. Jest to dobrze, i jak pokazano na zwrotne użytkownika, to obliczenie jest prawidłowy i potwierdzone w praktyce. Z umiarkowanym użytku – słuchanie muzyki w godzinach porannych, uruchomić kilka gier w ciągu dnia, przy użyciu aparatu i przeglądania regularnej poczty – nadal sporo energii baterii w godzinach wieczornych. Jeśli w HTC Desire 601 firmware zostanie zastąpiony fabryki w innych opcji, może też mieć wpływ na żywotność baterii.

Jeśli jesteś bardziej wymagający – zachować jasność ekranu na maksimum, oglądać wideo strumieniowe przez cały dzień i jest ciągle starają się biją rekordy w Real Racing 3, można spodziewać się, że bateria będzie dość szybko wyczerpany. Możesz być pewien, że masz wystarczająco dużo o niej w ciągu dnia, ale wieczorem, gdy telefon będzie prawdopodobnie wyczerpana. Nawet z umiarkowanym użytku zaleca się ładować gadżet każdego wieczoru do jego prawidłowego działania.

pozytywne cechy

HTC Desire 601 ma wiele podobieństw z atrakcyjnym projektant flagowy smartfon HTC One linii. Głośniki przednie oferują bardzo duży bonus podczas słuchania muzyki, a także możliwość łączności 4G LTE tylko dodaje do plusów. Warto pamiętać, że wszystkie z tych cech nie będzie rozbić bank, jak HTC Desire 601 cena jest znacznie niższa niż w podobnych urządzeniach.

braki

Urządzenie działa na starym oprogramowaniem Android. Jego rozdzielczość ekranu nie jest imponująca, a procesor dwurdzeniowy naprawdę nie daje dużo energii.

ostateczny werdykt

Oczywiście, HTC Desire 601, cechy, które nie zawierają najnowszą wersję „Android”, nie można nazwać urządzeniami superprodvinutym. Jednakże, jest to telefon z potężnych głośników i 4G LTE dla szybkiego pobierania danych, a także niski koszt.

Przez swoją konstrukcję, aby wziąć od niego bardziej luksusowe „braćmi”, z zastrzeżeniem dostępności potężnych głośników, podłączenie 4G, przyzwoity aparat i przystępnych cenach HTC Desire 601 jest wielkim wszechstronny telefon z systemem Android. Pomimo faktu, że preinstalowane oprogramowanie jest nieaktualne, a rozdzielczość ekranu – stosunkowo niska, jeśli chcesz kupić ładny telefon za małe pieniądze, wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, ten model jest idealny dla ciebie.

Warto zauważyć, że wielu użytkowników ostatnio preferują urządzenia, które replikują premii zupa, ale oferowane po niższej cenie i są wyposażone w mniejsze możliwości. W rzeczywistości, to nie jest coś nagannego: pragnienie, aby mieć piękny mody telefon jest całkiem naturalne dla każdego budżetu. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem, nie zauważysz różnicy między proponowanymi funkcjami urządzenia mobilnego (o ile, oczywiście, nie jesteś zapalonym graczem i nie używać konkretnych aplikacji).