363 Shares 5555 views

Pierwszy iPhone: smartfon, zmienić przyszłość

Na początku 2007 roku na wystawie elektronicznej CEO Apple wprowadził świat do pierwszego iPhone – telefon, zmienić wszystkie dotychczasowe poglądy na temat technologii. To był Steve Jobs pierwszy wpadł na pomysł, aby użyć ekranu dotykowego do interakcji z komputerem bez myszy lub klawiatury. Technologia ta, postanowił zastosować na telefon komórkowy.


W ciągu dwóch lat, pierwszy iPhone został opracowany w ścisłej tajemnicy. Sprzedaż telefon poszedł w lecie 2007 roku, szybko stała się liderem na rynku smartfonów w USA. Zgodnie z oczekiwaniami, ten gadżet łączy w sobie funkcje trzech urządzeń. Był nie tylko telefon, ale może być również używany jako podręczny komputer lub odtwarzacz muzyki.

Należy zauważyć, że pierwszy iPhone miał kilka niedociągnięć. Wiele krytyki, na przykład, otrzymał ze względu na brak wsparcia 3G, co skutkuje mniejszym technologii wysokiej prędkości został użyty w celu uzyskania dostępu do sieci. Ponadto, telefon nie obsługuje usługę MMS. Jednakże, ostatnie było łatwo naprawić, w wyniku czego tworzony jest szczególne zastosowanie, co eliminuje tę wadę.

Zalety smartphone to dobry projekt, łatwy w obsłudze interfejs i pewne specyficzne cechy, które w tym czasie miał tylko to urządzenie. Aktualnie jest piątym modelem iPhone, potem zaczęły krążyć plotki, że telefon pierwszej generacji jest przestarzała.

Apple potwierdziło te założenia. Oficjalnie producent w czerwcu 2013 roku informuje, że gadżet pochodzi z konsumpcji, a więc zatrzymuje swój serwis. Jednak fani smartfonów, nie tylko nie tracić ducha, ale również czekamy nowości – szósty model, który dużo plotek i legend.

Pierwszy iPhone ma tylną glinu, i pokrywę z tworzywa sztucznego w dolnej części urządzenia, która pokrywa się z anteny. Udana konstrukcja tego modelu przez długi czas określano wygląd tych urządzeń. W niecały rok od tego gadżetu jest wyprzedziło sprzedaży wszystkich swoich konkurentów, pozostawiając je za sobą.

A teraz fani wysokiej jakości i stylowych urządzeń mobilnych pozostać wierny producenta wybierając nowe modele, które są oferowane. Dzisiejszy świat nie można sobie wyobrazić bez tego telefonu, ale tylko 6 lat temu, jego pomysł został uznany za rewolucyjny przełom na rynku technologii. Pierwszy iPhone zrobił to, co wcześniej wydawało się niemożliwe. Funkcja, która miała gadżet w tym czasie było coś niesamowitego.

Należy zauważyć, że firma utrzymuje swoją reputację, tak że nadal zajmuje pozycję lidera. Każdy model ma swoje zalety, które pozytywnie wyróżniają ją wśród nowych produktów innych producentów. Pomimo faktu, że koszt gadżet jest znacznie wyższa niż w innych podobnych urządzeń, jest on wybierany przez tych, którzy cenią sobie jakość i niezawodność.

Zapoczątkowując nową erę w rozwoju smartfonów, pierwszy iPhone jest oficjalnie na sprzedaż. A może to oznaczać, że Apple postanowił zaskoczyć swoich fanów innego urządzenia, które ich nie zawieść.