247 Shares 5675 views

Smartfon ZTE Blade G Lux: Opinie

Dziś, smartphone – niekoniecznie jest drogie telefon. Istnieje wiele dostępnych modeli w szereg przydatnych funkcji. Jednym z nich jest ZTE Blade G Lux. Opinie wskazują, że jest to – ultrabudgetary model przeznaczony do wykonywania najprostszych zadań. Urządzenie wygląda i zachowuje się całkiem interesujący wesoło w cenie. Dlatego mówimy dzisiaj o chińskim smartfonie.

pojęcie

Tak więc, aby rozpocząć od spojrzenia na urządzeniu. Jest on przedstawiony w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. Na zewnątrz wygląda całkiem ładnie, ze względu na świecącym okręgów jest bardzo podobna do Meizu (mówimy o fizycznych przycisków nawigacyjnych na przednim panelu pod ekranem). Ogólnie ZTE Blade G Lux V830 (Opinie potwierdzić) jest montowane na klasycznym schemacie: na prawym pasku bocznym istnieją „rocker” – przycisków regulacji głośności oraz przycisk do odblokowania ekranu. Przedstawić przednią i tylną kamerę, dzięki czemu urządzenie najwyraźniej chce zakwalifikować się do wyższej klasy cenowej.

projekt

Jak wspomniano na ZTE Blade G Lux opinie klientów, spójrz na smartfon nie posiada żadnych specjalnych funkcji – prosty „touch-Brick”, który wytwarzany przez chińskich producentów. Jednakże, ze względu na niskie ceny modelu, możemy powiedzieć, że wygląda drogie. Być może jest to połysk, dla którego całe ciało jest pokryte. Jak podano w specyfikacji, przedni panel ukrywa powłokę olejo-, który chroni telefon przed zarysowaniami.

Dzięki świecącego okręgu w ciemnym modelu wygląda jeszcze bardziej imponujące. Jako pro telefon ZTE Blade A G Lux opinie tutaj, to „Trick” jest realizowany z większym powodzeniem niż Meizu. Wartość klawiszy jest taka sama jak w przypadku wszystkich urządzeń z systemem Android: prawo stoi na „Exit” lub „wstecz”, a po lewej – wejście do menu opcji. Zgodnie z tym, centralny ikona – jest „do domu”.

obudowa

Smartfon ZTE Blade G Lux, których opinie jesteśmy zainteresowani, składa się z odpowiednio wysokiej jakości tworzywa sztucznego, patrząc na cenę. Trzymając go w rękach, co najmniej, nie możemy powiedzieć, że jest – poza urządzenie. Tylna obudowa telefonu przylega do niej wystarczająco mocno, przy czym bez luzu lub skrzypienie.

Wymiary telefoniczne są na tyle duże, – grubość obudowy, na przykład, aż do 9 milimetrów. Jednak ze względu na wygładzonej kątów tworzy efekt, że urządzenie wydaje się cieńszy niż jest w rzeczywistości.

pokaz

Rozmiar urządzenia ekran sięga 4,5 cala. Rozdzielczość ekranu w tym przypadku jest tylko 450 do 854 pikseli (dane zostały zaczerpnięte z oficjalnej specyfikacji ZTE Blade G lux). Urządzenia opinie kupujących wskazują, że ekran – to zdecydowanie nie jest najsilniejszym z jego partii. Jeśli przechyl telefon i spojrzeć na nią pod kątem znacznie poważne zniekształcenia kolorów obrazu. Na przykład, obraz staje się zbyt jasny, kontrast, zbyt ciemno, żeby odróżnić czegokolwiek.

Obraz jest wyświetlany w technologii TFT włączony ekran, który został użyty już w telefonach klawiaturowych. Dlatego nie ma sensu mówić o jakiejś jakościowej oddawania barw na V830 ZTE Blade G Lux. opinie klientów, jednak skarżył się w ostatnim zakręcie. Istnieją również bardziej poważne braki urządzenie.

edytor

Jednym z nich jest słaby procesor i niewielka ilość pamięci RAM. Biorąc pod uwagę cenę telefonu, byłoby głupotą oczekiwać od swojej dużej mocy i doskonałych dzieł najbardziej „wymagających” aplikacji. Jednak ilość pamięci RAM równa 512 megabajtów – to zdecydowanie nie wystarczy. Być może nawet w tej klasie telefonu. Według specyfikacji, urządzenie stosuje MediaTek MT6572, składający się z dwóch rdzeni. Bilans alternatywny ich praca zapewnia maksymalną częstotliwość taktowania 1,3 GHz.

O CPU opinii ZTE Blade G Lux powiedzieć, co następuje: tak długo, jak nie ma uruchomienie niektórych aplikacji, urządzenie działa normalnie i bez większych opóźnień. Po uruchomieniu dowolnego programu (nawet jeśli nie najbardziej dużej ilości zasobów), telefon zaczyna „nie”, a niemożliwe staje się z nim pracować. Te osoby zainteresowane w tych niedrogich urządzeń do wykonywania prostych zadań, musi być brane pod uwagę. W innej sytuacji, to nie ma sensu, aby zrobić ZTE Blade G Lux Black. Odpowiedzi wskazują, znowu, że nie należy oczekiwać od przeciętnego funkcjonalności smartfonów nim. To jest – po prostu telefon komórkowy, który może być trochę więcej.

Dodatkowe funkcje

Tak zwane „opcjonalne” może obejmować funkcje takie jak definicja devaysa lokalizacji za pomocą GPS, a także wsparcie dla dwóch kart SIM, karty pamięci o pojemności do 32 GB oraz aparat fotograficzny z autofokusem. Z wszystkich tych obserwacji można dokonać w nazwie kamery: fotografowanych obiektów, które są w odległości większej niż 30 centymetrów, są wyszczególnione w obrazach nieznacznie. Tekst strzelać kamery, na przykład, jest niemożliwe. Nawet autofokus nie pomaga sytuacji, gdy matryca jest tak słaba, więc kupić ten model, aby utworzyć „autoportretów” lub fotografowania dokumentów tekstowych na dalsze czytanie nie jest konieczne do nich.

System operacyjny

Podobnie jak wszystkie tego typu telefonów, smartfon ZTE Blade G Lux V830, opinie, z których jesteśmy zainteresowani, z systemem Android. Dokładniej, to jest – wersja 4.2.2. Jednak producenci poszły nieco dalej w próbie unikalizatsii projektowania produktu i odświeżana ikon standardowych zastosowań. We wszystkich innych aspektach, jak zauważył opinii, platforma działa na urządzeniu nie uległa zmianie.

Android OS obsługuje funkcje masowych, w tym pobieranie nowych aplikacji z Google Play katalog specjalistycznych programów. Jednakże, jak opisano przez inteligentnego telefonu ZTE Blade G opinii Lux Czarny użytkownika, kiedy rozpocząć pobieranie nową aplikację, zaczyna poważnie „zamrożenia”. A potem, trzeba uważnie monitorować programy, które są załadowane – nie wszystkie z nich mogą być uruchamiane na urządzeniu z tak małą ilością pamięci RAM.

Koszt i możliwość

Wielokrotnie podkreślał, że smartfon (lub po prostu – telefon), która została opisana w tym artykule odnosi się do dodatkowej klasy. Jest to czas, aby wyjaśnić, co jej koszt sięga 3800 rubli. Prawdopodobnie cena godny, biorąc pod uwagę, że klient dostaje telefon na nowoczesnym systemie operacyjnym z obsługą GPS dla dwóch kart SIM, kamery, co najmniej – podstawowe oprogramowanie w Google Play, i więcej. Ponadto, jest on produkowany w ładnym design.

Prowadzi to, aby pamiętać, że urządzenie będzie zapłacić cenę. Może to być konieczne nawet w czymś chwalić firmę ZTE dla rozwoju maszynę z kosztem i hołd możliwości korzystania z tego modelu, nawet dla osób o niskich dochodach.

Ponadto, telefon może być doskonałym rozwiązaniem dla dziecka, studenta lub osoby, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na dodatkowe „wodotryski”. Może ktoś po prostu będzie jak ten projekt, dlatego zdecydował się na zakup to niedrogie urządzenie.

Ogólne wrażenie z modelu

Oczywiście, łatwo jest rozmowa telefoniczna słaby pod każdym względem, aby pamiętać, wszystkie „zawiesić” i podkreślają, że mają braki ZTE Blade G Lux V830 Black. Recenzje pokazują również, że godnym modelu (choćby ze względu na niską cenę). Wiele urządzeń w tym samym przedziale cenowym nie mają możliwości, które istnieją w telefonie.

Urządzenie może być wykorzystywane do tych, którzy potrzebują dominującym „dialer”, a sporadycznie – smartphone. I pobrać stronę internetową, aplikację społecznościowych, a nawet wideo do oglądania na V830 nie jest trudne. W tym przypadku nie trzeba płacić za markę big-name, wysokiej precyzji metalowej obudowie lub urządzenia wyświetlającego, co jest mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek docenić wystarczająco.

Ponadto obecność dwóch kart SIM sprawia Blade G Lux niezawodnego asystenta we wszystkich sprawach! Zapisane na urządzeniu, można również nadal wydawać mniej na mobilnej komunikacji, porozumiewania się w różnych sieciach mobilnych na jednym urządzeniu. Ponownie, telefon tej klasy można słuchać ulubionej muzyki w drodze do domu, bez obawy o to, czy opłata będzie trwać. Nie ma dość mocny pojemność baterii 1830 mAh, na które ze względu na niską rozdzielczość ekranu, dość długi czas.