875 Shares 9555 views

UAZ Patriot Sport. Co to jest?

W latach 2008-2009 spadek sprzedaży SUV Uljanowsk Automobile Zakładu osiągnęła punkt krytyczny. Aby rozwiązać ten problem, firma zobowiązała się do obniżenia cen. Z tego powodu, po raz pierwszy pojawił UAZ 469 – uproszczony Hunter z „native” transmisji, ze „starych” mostów i obniżany silnik od „bochenki”. A następnie zaczął sprzedawać i SUV UAZ Patriot Sport.


Ten samochód nie jest nowy, ale tylko zwykłym patriota z krótkim ramce. Przedrostek „Sport” w nazwie urządzenia pojawia się oka do Mitsubishi Pajero Sport (off-road pickup samochodu opartego na bardziej przystępne niż zwykle Pajero) i SsangYong Actyon Sports, który sport nie ma nic wspólnego. Stworzenie UAZ Patriot Sport nadano tylko osiem miesięcy, a przeznaczono 38,5 mln rubli (według standardów przemysłu motoryzacyjnego jest znikoma ilość). Panele ramy i zewnętrznej powierzchni tylnych drzwi dostał SUV UAZ-3160 Simbir rozwoju 1990. Spicer osi z jednego kawałka skrzyni korbowej i produkcji przekładni Korea Dymos nie dotknąć. Silnik jest zainstalowany w mocy 120 KM (ZMZ-4091) lub 128 litrów. a. (ZMZ-409,1), jak UAZ 469 "i" bochenków. Jednak wkrótce UAZ Patriot Sport zaczął ustanawiać silnik wysokoprężny z firmy Iveco FIA.
Wewnątrz UAZ Patriot Sport, którego cena zaskoczył wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, siedzenia montowane stałe zaścianka lędźwiowego. Niestety, wysokość i kąt poduszka nie można regulować. Ponieważ rozstaw osi został skrócony, sofa musiał przecisnąć między nadkolami. Od 960 do 1200 litrów zmniejszył ilość bagażu. Teraz nie ma ławki składane za czwarty pasażer. Za nim było trochę ciasno.

UAZ Patriot Sport jest pozbawiony jakieś ładne małe rzeczy, które są w zwykłych patriotów. Ten etapy rur boczne, drzwi, grzejnik dla przedziału pasażerskiego, relingów dachowych. Ale w wersji „Droga” ma spoiler daszek na tylnych drzwiach samochodu. Wszystko inne można kupić w salonie. Na przykład, montaż włazu jest wart 25 tysięcy rubli, dodatkowy piec – dwadzieścia trzy tysiące rubli. I nigdy nie będzie w Sport anti-lock braking system, który jest zwykłym patriotami. Fakt, że jego położenie z UAZ Patriot jest niemożliwe, ponieważ sportowe innych wymiarów, rozkład masy i wagi, a na próby morskie i perekablirovku trzeba poświęcić około roku.

nie migrowały z powodu małej ilości czasu i zawieszenia. Dlatego, gładkie ruchy UAZ Patriot Sport stał się nieco gorzej. Ale zwiększona manewrowość, jak zmniejszony promień skrętu. Tak, wydajność i off-road nowego samochodu stało się lepsze.
UAZ Patriot Sport: Opinie kierowców

Zalety: przestronne kabiny (mimo krótszej podstawy), doskonała przepuszczalność, niskie koszty cen i naprawy, możliwość naprawy w polu na własną rękę, wysoka pozycja siedzenia, szerokie wygodne siedzisko, ergonomiczne położenie przycisków, stosunek jakości do ceny z najlepszych na rynku rosyjskim, dobre światło reflektory, wspaniały widok z drogi.

Wady: mały pękania, niska odporność na korozję (dalsze przetwarzanie), kołysanie na torze wymagają stałej opieki i naprawy