665 Shares 9462 views

„Skoda” – zwrotnice i SUV: skład, zdjęcia

Skoda – jedna z firm Volkswagen Group. Do niedawna produkuje wysokiej jakości i tanie sedan i hatchback. Ale pod koniec pierwszej dekady nowego wieku, wydała pierwszy samochód z wykonania terenowego, który otworzył linię modelową w tym kierunku.


Skoda Yeti 2009

Crossover Skoda Yeti, nazwany tak na pewność zachowania na zaśnieżonej drodze, w 2010 roku, został nazwany Family Car of the Year. Jest to idealne miejsce dla podróżujących z dziećmi. Rozjazdy „Skoda Yeti” zawiera oryginalny wygląd, który został uznany przez publiczność natychmiast. Zadzwonili nawet najbardziej brzydki w swojej klasie. relingi dachowe sprawiają, że samochód wizualnie większe. długość urządzenia – 4,2 m, szerokość – 1,8 m, wysokość – 1.7. m ROUGHTERRAIN dała prześwit 180 mm.

Pień jest pięć-osobowa i pięciodrzwiowy kompaktowy crossover objętość 405 litrów, podczas gdy tylne siedzenia składane – 1760 litrów, może posiadać więcej niż pół tony ładunku, która jest bardziej bezpieczny i można wiarygodnie używając cały zestaw siatek. Ja jechałem krzyżowe na przednią oś i na wszystkie koła wersji napędowych. Miał silniki benzynowe i wysokoprężne, od 105 do 170 litrów. s., automatyczna lub ręczna transmisja.

Skoda Yeti 2014

Firma „Skoda” zwrotnice, które znalazły swoją niszę, aktualizowany pięć lat później. Okres wystarczająco długi, ale Yeti został wydany w dwóch różnych sposobów. samochód miejski stał się elegancki i stylowy, a przeznaczony dla ekspertów podróży podmiejskich o nazwie Yeti odkryty wypełniona duchem przygody. Terenu wykonania uzupełnione charakterystyczny zwrotnicy nadwozia.

Obie opcje są doskonale kontrolowane zarówno na ulicach miast i na drogach krajowych. Zewnętrznie wersja odnowiony różni się przede wszystkim zaprojektowanie przednich, świateł dwa ksenonu. Wewnątrz przednia pokrywa się zmieniło, stało się bardziej niż elektroniki, nie było kamery wsteczne i avtoparkovschik. Przestronne i komfortowe wnętrze stało się bardziej nowoczesne – jego materiał wykończeniowy.

Jednostka napędowa może być benzyny, pojemność 105, 122 i 152 na przedniej-l. a. Lub olej napędowy, pojemność 140 litrów. a. na wszystkie koła wersji napędu z przekładnią DSG zrobotyzowane sześć lub siedem prędkości. Wkrótce zostanie on całkowicie odnowiony Skoda Yeti w modułowej platformie MQB.

Wersja Skody Yeti w Rosji

Pod koniec roku 2015 w turnieju hokeja w Moskwie został przedstawiony opinii publicznej stworzonego specjalnie dla rynku rosyjskiego Skoda Yeti na Lodzie Edition w kompletacji ambicji. Model ten posiada oryginalny design czarno-srebrny tarcz kół odlewane siedemnaście-calowe, srebrne relingi dachowe, próg i tabliczek i naklejek na dany temat. Wnętrze nie zmieniło miejsca tapicerki. Pojawiła się nowa kierownica z trzema ramionami w kształcie trapezów.

Lista wyposażenia obejmuje system kontroli świateł i wiązki głównej, światła przeciwmgielne z funkcją światła doświetlające zakręty, czujnik deszczu, tylne czujniki parkowania, system klimatyzacji dwustrefowej i wiele więcej. Został wydany ograniczoną liczbę samochodów. Mogą być wyposażone w każdym bloku linii silnika standardowego Yeti. W ogóle, to nie jest dokładnie to nowy „Skoda” rozjazdy „Bigfoot” nie jest już rzadkością, a tylko to miła odmiana dla rosyjskich kierowców.

Skoda Octavia Scout

Znajome „Octavia” w 2009 roku rozszerzył zakres SUV „Skoda”. Zwrotnice z prefiksem Skout – Napęd na cztery koła pięć-drzwiowego z wysokim prześwitem (171-180 mm) samochodów. Są stabilne, szybkie i bezpieczne. Długość pojazdu – 4,6 m, szerokość -. 1,78 m metalowe listwy o silnych zderzaki wizualnie zwiększenie szerokości maszyny. Mocny (152 L, C), silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra w czasie został zastąpiony przez bardziej ekonomiczne i przyjazne dla środowiska silnika wysokoprężnego dwóch litrów. Jego ilość – 140 litrów. a. Objętość bagażnika kompaktowego kombi – 580 lub 1620 litrów.

Zaktualizowana wersja 2014 nieco zmienionym wyglądem. Pojawiła nakładki ochronne na skrzydłach, rozszerzone światła przeciwmgłowe, siedemnaście-calowe felgi. „Octavia scout” może ciągnąć przyczepę o masie do 2 ton Zwiększenie kąty wejścia i wyjścia :. 16,7 ° i 13,8 °, odpowiednio. Staje się silniejsza i silniki. Benzyny, objętość 1,8 litra, wytwarza się 180 litrów. c diesel dwulitrowym -. 150 i 184 litrów. a. Pracują z sześciobiegową manualną skrzynią biegów jak i DSG. Wszystkie silniki są zgodne z międzynarodową normą Euro-6. Ze zwrotnicą silnikiem wysokoprężnym może przyspieszać do prędkości blisko 220 km / h.

Product Launch

Jeśli "Octavia Scout" – klasy touring "C" z wykonywaniem off-drogowego, "Yeti" – prawdziwy samochód klasy SUV "Skoda". Zwrotnice, które są przystosowane do uwalniania, to krok powyżej i poniżej Yeti.

Miłośnicy „Skoda” Oczekiwanie na aktualizację „Yeti” średniego crossovera, pojawienie się dużej siedmiomiejscowej z jeszcze nie w pełni określoną nazwą, ale już przedstawiony opinii publicznej. Większość miniaturowy zwany „Polar» (Skoda Polar), które pokazują została przeniesiona do 2017 roku.

Starszy model

Nowy duży 7-osobowa rozjazd „Skoda” dały nową nazwę, która zostanie wydana. Nawiasem mówiąc, jest to trzeci tytuł, który jest projektem.

Pojęcie dużego SUV został opracowany pod nazwą „Skoda Skoda Snoumen» (Snowman). Światowa premiera na Geneva Motor Show, która odbyła się w marcu 2016 roku, odbyła się pod nazwą Wizje Skoda. A w serii trafi Skoda Kodiak, która ma reprezentować społeczeństwo w Paryżu jesienią 2016 roku na targach motoryzacyjnych. Nowy „Skoda” – duży rozjazd. Jego wymiary: 4,7 x 1,91 x 1,68 m.

Eksperci opisują wygląd samochodu koncepcyjnego jako połączenie czeskiego kubizmu i tradycji czeskiego szkła, ostre linie i ostre krawędzie w zależności od gry światła i cieni na bogato nakreślonych zakrętach. Crossover wygląda wyraziste i tajemnicza. Model, który został przedstawiony na silniku, wyposażony w mieszanym napędowego. silnik benzynowy rozwija 1,4 moc tsi 156 litrów. a. i jest zasilany energią elektryczną 54 litrów. a. Silnik płynne poprzez sześciobiegową zrobotyzowanego przekładni DSG przekazuje moment obrotowy na przednią i elektryczny – na osi tylnej.

Inteligentny system napędu koła, które nie wymaga mechanicznego sprzęgła steruje przedniej i tylnej osi pojazdu niezależnie od siebie. Silniki są ze sobą połączone, kierowca w różnych trybach pracy może być przełączony z trakcji elektrycznej i ładowania akumulatora litowo-jonowego, którego pojemność 12,4 kWh. Zestawy ustawione przed jego tylnej osi. Twórcy obiecują, że zbudowane na platformie MQB modułowy samochód będzie wyposażony w kilka bloków, którego moc waha się od 150 do 280 koni „z” przeniesienia napędu multi-koła. I będzie produkowany w siedmiomiejscowej, aw wersji pięciu siedzenia.

Model Junior rozjazdy "Skoda"

Rozjazdy, zakres, który jest reprezentowany tylko średnich i dużych samochodów, rozszerzył swoją linię w najmniejszej klasie „Skoda Polar”. Wiadomo o samochodzie, aż trochę. Ona stworzony na platformie nowej Volkswagen Taigun. Fakt, że nowa firma „Skoda” – crossover, zdjęcie pokazać w sposób nie budzący wątpliwości. Głównie dlatego, ze zdjęć i informacji dostępnych jest rysowany.

Charakterystyką użyteczna przestrzeń musi być skromna. Projekt zostanie wykonany w stylu korporacyjnej grupy, dla tej sprawy, a wnętrze, które będzie ergonomiczny. Silniki będą małe, trzycylindrowy, o niskim zużyciu paliwa. Oczekuje Release tylko w wersji na przednie koła.

Nowy "Škoda Fabia Combi"

Firma „Skoda”, zwrotnice i SUV, które do niedawna były prezentowane tylko jednego modelu, stał się liderem w transformacji istniejących zmian w modelach klasy SUV. Ten wszechstronny „Octavia” oraz zupełnie nową wersję „Fabia Combi”, znany od 2008 roku. Skoda Fabia Combi Scout Linia stała się napęd na cztery koła z tworzywa sztucznego, ubrania ochronne kół szesnaście cali (siedemnaście ustalone za opłatą), dodatkowe zabezpieczenie podwozia pod nawisami.

Konstrukcja modelu dużo srebra. Ten poręcze i lampy ochrony dna i powierzchni lustra bocznej i przeciwmgielne. Części te są zacienione poły czarnego plastiku, progi i nadkola w tym samym kolorze. Projektanci że nawet dywany w kabinie, która jest chroniona przed zabrudzeniem off-road specjalną powłoką. Nowością jest silnik benzynowy o objętości 1,2 litra, oleju napędowego i 1,6 objętości 1,4 litrów, co odpowiada standardowym, Euro-6.

Skoda planuje od wielu firm. Gama modelu rośnie jak odnowionego wcześniej istniejących i całkowicie nowych rozwiązań. Łączy ich tradycyjnej jakości, niezawodności i stosunkowo niskich cenach. To okaże się, co jeszcze przybysz zostanie przedstawiony do sądu przez fanów crossoverów i SUV-ów w Europie, Rosji i Chin.