852 Shares 8710 views

"Chevrolet Tahoe" – 2014

Firma „Chevrolet” pokazał światu, a nie tylko jednego modelu, który od tego czasu stał się legendą. O „Shevrode komar” od wielu lat, wszyscy kierowcy mówią tchu. Są bardzo popularne i pojazdów terenowych „Chevrolet”. Jednym z imponujących przedstawicieli tej linii jest „Chevrolet Tahoe”.
Pierwszy SUV o nazwie «Tahoe» został wydany w 1992 roku. To był skromny wzór trehvernaya z imponującą napędowego pod maską. W tych czasach samochód z silnikiem sześć-litra pod maską był uważany za potwora. Ale wymiary „Tahoe” Amerykanie nie wiązały się z solidną maszynę. Po ukończeniu kilku znaczących usprawnień i modernizacji, które obejmują pracę zespół utalentowanych projektantów i inżynierów, firma „Chevrolet” wprowadzony znacznie rozwinęła się i ładniejsza SUV. Teraz „Chevrolet Tahoe” jest uważana za linię flagowy model.

Na zewnątrz – szacunek na pierwszy rzut oka

Oryginalność i wyrazistość o wygląd zewnętrzny, „Tahoe” śledzona jest we wszystkich liniach. Agresywny wygląd podwójna krata, przebiegłość i patrzeć reflektory, masywny kaptur, szerokie, jak buldog, z przodu – ten projekt jest i szacunku i podziwu. Wydaje się, że deweloperzy mają przemyślany każdy szczegół. Wzrosły one kosztem szerokiego przeglądu bocznych lusterek i wąskich słupków szyby przedniej. Dobrze zaprojektowany kształt pokrywy i skrzydłem, przy czym kąt nachylenia szyby zapewniają dobrą pojazdu usprawnienie, zmniejszenie współczynnika przeciągania.

Wnętrze – połączenie luksusu i innowacji

Twórcy dali SUV luksusową limuzynę. Skórzane fotele z panelami bocznymi obszyta szlachetnych odmian drewna panel i elementy wystroju nadają wnętrzu szlachetny i wyrafinowany styl. Inżynierowie nie są pozostawione bez opieki i nowe trendy w dziedzinie wysokich technologii. W przeciwieństwie do „Chevrolet Tahoe” 2013 zaktualizowana wersja SUV ma do dyspozycji nowy system sterowania dla jednoosiowy samochodów i automatycznej kontroli prędkości.

Multimedia wypychania „Tahoe” obejmuje nowoczesny system audio z BOCE Premium z subwooferem i dziewięciu potężnych głośników. Zawiera panel sterowania system multimedialny z osiem-calowy ekran MyLink. Multimedialny pozwala na podłączenie do sześciu urządzeń dodatkowych.

Specyfikacje "Chevrolet Tahoe" 2014

Silnikowy samochód zasługuje na szczególną uwagę. Konstrukcja 5,3 litra osiem systemu zamykania cylindrów silnika jest włączone. Że jest „smart” samochód w stanie odłączyć i podłączyć do czterech cylindrów w zależności od obciążenia silnika. Taka zmienność może znacznie zaoszczędzić paliwo. Wymiana rozrządu, bezpośredni wtrysk paliwa oraz system kontroli spalania może automatycznie wybrać punkt równowagi między gospodarką i wydajności.

Transmisja do „Chevrolet Tahoe” jest reprezentowany przez jedyną opcją – shestyudiapazonnoy automatyczna Hydra-Matic.

Wysoki komfort w ruchu SUV zapewnia niezależne zawieszenie przednie sprężyny z amortyzatorami hydraulicznymi typu teleskopowego. Zawieszenie automatycznie dostosowuje się do terenu drogi i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania samochodu.

Oczekuje się, że sprzedaż nowego Serial „Chevrolet Tahoe” dotrze na początku 2014 roku. Zostanie on wydany w fabryce w Teksasie. Koszt SUV GM kupcy jeszcze nie rozprzestrzenił, ale jest mało prawdopodobne, że będzie tańsza niż poprzednia wersja, która rozpoczyna się od 2200 cena rubli w zestawie podstawowym.