779 Shares 4810 views

Keyt Moss w młodości. Brytyjska supermodelka Keyt Moss i aktorka

Życie Keyt Moss wygląda jak bajka. Błyskawiczny kariera rozpoczęła się wraz z brytyjskim piękna, że czternaście Kate przypadkowo złowionych oko szefa jednej z największych agencji modelek. Model znany na całym świecie nie urodziła się w zamożnej rodzinie. Matka i ojciec Keyt Moss były zwykłe pracownicy Londyn. Co było to piękno w młodości? I nie było jej życie i kariera?

Dzieciństwo i młodość

Kate urodziła się w małej miejscowości Croydon, która znajduje się w pobliżu Londynu. Keyt Moss w młodości nie był zarozumiały model wysokiej społeczeństwa – bo jej dzieciństwo nie było łatwe. Niestety, ojciec dziewczynki bardzo wcześnie opuścił rodzinę, pozostawiając matkę Linda z dwójką dzieci w ramionach. Kobieta została zmuszona do pracy jako kelnerka karmić Kate i jej młodszego brata Nicka.

dzieci życie było dość nudne i monotonne. Kate i Nick jest gotowy do pracy jako kelnerów i sprzedawców. Ale Kate postanowiła sprawę. Pracowity Linda Moss postanowiła przedstawić prezent dla dzieci i siebie. Udało jej się zaoszczędzić tyle pieniędzy, by polecieć na wakacje na Bahamy. Nie Linda zaplanował na relaks z dziećmi i zobaczyć coś poza swoim małym miasteczku. Kiedy rodzina w końcu poleciał do przeszczepu do Nowego Jorku, przypadkowo spotkał Sarah Douglas – Kobieta biznesu i właściciel dużej sieci agencji modelek.

Początki kariery

Keyt Moss w młodości była ładna, więc nie pozostawia obojętnym Sarę, a ona zaprosiła ją do pracy w agencji. To właśnie dzięki tej szansy spotkania wkrótce wizerunek Kate pojawiła się na okładce słynnego magazynu Face. I we wczesnych latach '90, Kate udało się podpisać kontrakt z Calvin Klein, której wysokość była około $ 4 mln. A kontrakt był śmiertelny dla Kate – nie była tylko supermodelką i uosobieniem wówczas dominującym „heroin chic”. Wiadomym jest, że w modzie kobiecej szczupłości, androgynii i długie włosy. Odzież damska stała się bardziej jak mężczyzn. Keyt Moss w młodości nie mógł być bardziej nadaje się do tego obrazu.

uzależnienia

Fotografowie reklamowe i agencje modelek niestrudzenie eksploatowane szczupłość dziewcząt, a do roku 2000, Kate stała się jednym z najlepiej opłacanych modeli na świecie. W prasie często oskarża dziewczynę w zażywania nielegalnych substancji psychoaktywnych, a należy zauważyć, że opłaty nie może być nazywany bezpodstawne.

Keyt Moss w młodości nie różniły specjalnego sukcesu zawodowego, ale przyszłość supermodelka nie obchodziło. Miała wielu nowych przyjaciół, z którymi mogłaby poddać się rozrywce. Niemal każdego wieczoru zebrała hałaśliwych spotkań, podczas których nie pogarda używania napojów alkoholowych i palenia. W wieku 17 lat, Moss mieszkał z dziennikarzem, który filmował go do różnych czasopism.

Cechy stylu Moss

styl Keyt Moss jest bardzo nadaje się do reklamy, a od 1990 roku modelu aktywnego pojawiać się w reklamach. Od około 1995 roku, po zawarciu umowy z Calvin Klein, dochód supermodelka była o 10 tysięcy. Dolarów dziennie. Moss nie jest bardzo martwi się o swoją przyszłość i dosłownie usiane pieniędzy codziennie. Wiele gwiazd nie może sobie pozwolić na taki luksus. Jednak osobisty wzór życie było takie samo jak wielu innych.

Keyt Moss i Dzhonni Depp spotkali się na imprezie, a następnie model szybko oddzielone od swojego współlokatora. W czasie spotkania z Keyt Depp cierpiał z uzależnienia od heroiny. Ich związek, który został gruntownie przepojony odurzających i alkoholu, zakończony tak szybko, jak się zaczęło. Keyt Moss i Dzhonni Depp rozstali się, gdy aktor udał się do Vanessy Paradis. Ale nawet po opuszczeniu Moss i Depp pozostają przyjaciółmi. Przez cztery lata one tolerowane siebie tylko dlatego, że mieli wspólny interes.

leczenie

To właśnie podczas tego okresu Moss wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Początkowo publiczna nie wiedziała o prawdziwej diagnozy Kate, ale później okazało się, że model był leczony z powodu alkoholizmu. Po rehabilitacji Moss spotkał się z kilku znanych aktorów na trzy lata. Obejmowały one Leonardo DiCaprio i Mark Wahlberg.

Jaki jest styl Keyt Moss okazała się atrakcyjna dla wielu agencji reklamowych, które działają jako model? Po jej wyglądzie zrobiła im zmienić swoje zdanie o kanonach piękna. Pierwsze modele ace – cienka androgyniczny ciała. Także przyniósł chwałę modelowych piegi i niezwykłe asymetryczną strukturę twarzy. W życiu codziennym, model z powodzeniem łączy różne style odzieży – to klasyczny, retro i punk. Model ten jest zazwyczaj preferowane odcienie szarości i czerni, łatwe do łamania prawa mody, łącząc te elementy garderoby, które są pozornie zawsze były niespójne. Moss może łatwo stać się przyjść na imprezę w bluzce koronki i jeans młodzieży.

Parametry Keyt Moss

Wiele piękna jesteś zainteresowany którymś z modelu wagi, wzrostu i wieku. Kate kiedy hodowano w 173 cm waży tylko 48 kg. Jego parametry nadrobić 86 – 58 – 89 cm Wiek Keyt Moss. – 43 lat. Jednak dziennikarze mogli ujawnić tajemnicę cienkość Moss na samym początku swojej kariery. Okazało się, że jej model proporcje jest wymagane do korzystania z narkotyków. Po Moss narażony znalazła siłę, by publicznie potwierdzić, że to prawda. Wydała także publiczne przeprosiny za to, że ich działania promowanego anoreksję. Ale po tym skandalu modelu dochód wzrósł tylko. W 2007 roku brytyjska gazeta The Sunday Times opublikował sumę stanie – wtedy było to 45 milionów funtów. Moss był na 99. miejscu wśród najbogatszych kobiet w Wielkiej Brytanii. W tym samym roku zdobyła drugie miejsce na liście najdroższych modeli na całym świecie.

hobby

W wolnym czasie lubi rysować Moss. Jednak model został hobby, ale będąc w stanie depresji. Dlatego też zdjęcia jej radości życia nie świecą. Na przykład, jeden z autoportretów modelu został sprzedany na aukcji za 61 tys. Dolarów. Jego wzór malowany przy użyciu szminka i krew swojego ówczesnego chłopaka – Pete Doherdi.