543 Shares 9277 views

Aktorka Carolina Dieckmann: biografia, filmografia i ciekawostki

Od ponad dziesięciu lat Carolina Dieckmann czele listy brazylijskich symboli seksu. Studio serial telewizyjny „Globo” kobieta stylem spadkobierca nieporównywalne superstar Vera Fischer. Losy należał do Karoliny nie jest zbyt korzystny, ale nie złamał, ale wręcz przeciwnie, stało się silniejsze i stanie oprzeć całe zamieszanie. Pracowała od 13 lat. W tym wieku, zaczęła swoją karierę jako model, a następnie stał się nieodzownym aktor najpopularniejszego serialu.

Dzieci i młodzież, przyszłość gwiazda

Carolina Dieckmann urodził się 16 września 1978 roku w Rio de Janeiro, w dzielnicy Santa Teresa. Wszystkie peers dziewczęta w młodości marzy o udanej kariery aktorskiej. Ale Karolina takie sny nie były nieodłączne. Jedyną rolą, która była zdolna, – symulacja choroby w tych momentach, kiedy nie chciała iść do szkoły. Ojciec dziecka był inżynier okrętowy Robert Dieckmann. W banku mężczyzna był dość imponujący wkład. Mama Caroline, Myra, a także zdobył jak pracowała jako administrator w dużej grupie i mieliśmy bardzo przyzwoitą pensję. Oprócz dziewczyn w rodzinie miał troje dzieci. Diekmann mieszkał daleko komfortowo.

Ale wszystkie moje dzieci szczęście Carolina Dieckmann stracił w jednej chwili. W 1989 roku Fernando Collor podpisał ustawę w sprawie zamknięcia wielu przedsiębiorstw i zamrożenie wszystkich depozytów ludności. Tak więc, Robert i Myra byli bez pracy i stracił wszystkie swoje oszczędności. Poza wszystkim innym, i spalił dom rodziny. I Dieckmann musiał przenieść się do życia w jednym z najbiedniejszych obszarów, zlokalizowanych na obrzeżach stolicy brazylijskiego.

Ale po gorzkim smutku zawsze przychodzi szczęście. Stało się to z Caroline. W wieku trzynastu zauważyła kierownika agencji modelek. Ponieważ rodzina potrzebowała pieniędzy, dziewczyna nie wahał się przyjąć ofertę do jej sesji zdjęciowej. Stało się agencja modelek o nazwie „klasa”. I zaledwie sześć miesięcy młody Dieckmann była obecna w niemal wszystkich plakatów. W 1993 roku model zgodził się na rolę w serialu „seksualności”.

Po tym telenowela nastąpiły dwa więcej: „mulheres de Areia” i „W imię miłości”. W obu dziełach, aktorka coraz żadnych ról tak samo jak ona, niestabilnych, niedoświadczonych i młodych dorastających dziewcząt. Ale w pewnym momencie, Caroline postanowiła, że wyrosła z tego zdjęcia i udowodnić poślubiła.

Karolina i jej mężczyźni

Carolina Dieckmann dość wcześnie start „miał romans” z płcią przeciwną. Już zaczęła prowadzić i życie seksualne. Ze swoim pierwszym chłopakiem Caro zaczęła spotykać się, gdy miała 14 lat. Jej wybrańcem był Victor Hugo, ale postawy młodych ludzi, aby zatrzymać w ciągu czterech lat.

Dziewczynka została sama na długo. Tuż po zerwaniu z Hugo zaczęła związek z aktorem Marcos Frota, który był starszy niż 24 lat Karolinie. Spotkanie odbyło się w połowie lat 1990, podczas kręcenia projektu telewizyjnego „Lace”. Kobieta w wieku 18 lat ożenił FROT i natychmiast stała się matką jego trojga dzieci. Nowo matka szybko znalazł wspólny język z dziećmi męża i traktuje je jak własne potomstwo. Te z kolei, odwzajemniona. W 1999 Diekmann Frot i mają wspólny syn.

Nowa folia i nowe życie

Carolina Dieckmann, który był zainteresowany w osobistym życiu każdego Brazylijczyka był bardzo szczęśliwy w małżeństwie, nawet z mężem byli zupełnie różni ludzie. Gdy kobieta urodziła swoje pierwsze dziecko, ona została poproszona do odgrywania dramatycznych i istotną rolę w serialu „Family Ties”. Kobieta uosabia Camille – Kobieta z białaczką. Projekt przyniósł aktorka niezwykłą popularnością i dał jeszcze większy sukces.

Po pracy na „więzi rodzinnych” Diekmann prawie nie pojawiają się w telewizji, poświęciła się mężem i rodziną. Ale wkrótce Caro został zaproszony do gry w filmie „Kobieta w miłości”, która stała się początkiem końca jej życia rodzinnego. Po kręcenia nowej serii aktorka zabrała syna i odeszła od męża. 25 lat, rozwiodła się z nim. Ona nie cierpi w tym względzie, jak już miałem młodego konkurenta.

Nowy mąż i nowe prace

Na wiosnę 2007 roku ożenił się z Caroline był Thiago Vorkmanom. W lecie mieli syna, Jose. Carolina Dieckmann z dziećmi spowodował zainteresowanie paparazzi i mediów. Dyskutowali, plotkowali o nich, nie wolno było przejście. Ale Caro nauczył się nie zwracać uwagi na takie drobiazgi, i żyć ich życiem.

Podczas swojego drugiego małżeństwa Diekmann teleepopei zagrała w „Mistress of Destiny”, gdzie zagrała dwie role matki i córki. W tym okresie stała się współwłaścicielem sklepu, który sprzedaje odzież. Ta praca nie jest zabezpieczony aktorkę do nawet być dobrą żoną i matką.

Popularna seria z Karoliny

Carolina Dieckmann, seriali, które są znane na całym świecie i triumfalnie utrzymywane na rosyjskiej telewizji miał czas swojego życia, aby zagrać w wielu projektach. Najbardziej popularne wśród nich były następujące prace:

  • „Family Ties”: w 2000 roku został poproszony o ucieleśniać wizerunek Camille – dziewczyna, rozpaczliwie zakochał z przyjacielem swojej matki, a następnie chorej na białaczkę. Dzięki tej serii Karolina była w stanie pozbyć się wizerunku delikatnej dziewczyny i stać się prawdziwą aktorką dramatyczną.
  • „Kobiety kochają”: praca miała miejsce w 2003 roku. Tutaj dostała postać o imieniu Edvizhes. Ta rola Caro był w stanie powiedzieć, jak dziewczyna nastolatek jej dziewictwo jest ważne.
  • "Mistress of Destiny": tutaj w 2004 roku, Diekmann odgrywa ważną rolę. I nawet nie jeden, lecz dwa.
  • „węże i jaszczurki”: W 2007 roku został po raz pierwszy zaproszony Caro odgrywać negatywną postać – śmiertelny pani Leon.
  • „Pasja”: praca na rok 2010, w którym Karolina ponownie powierzył główną rolę.

Ciekawe fakty z życia aktorki

Carolina Dieckmann, którego filmy zawsze osiągnąć sukces w życiu miał kilka trudnych momentów. Tak, ona zawsze chciała mieć dzieci. Ale kiedy ona zaszła w ciążę po raz pierwszy w 1998 roku, a następnie stracił dziecko. W tym okresie na ekranach była historia „W imię miłości”, która jest bohaterką w jednej ze scen pokazanych w ciąży. Diekmann popadł w ciężką depresję. Następnie reżyser filmu zaproponował cięcia sceny z ciężarną bohaterka Carolina, ale aktorka odmówiła.

Innym ciekawym faktem jest to, że w serialu „Family Ties” Diekmann naprawdę ogolone nalyso. Po zakończeniu aktorki filmowej minęły dwa lata łysy dla kampanii charytatywnej.