390 Shares 3918 views

Osseyn Rober: wielki francuski aktor

Beefcake Osseyn Rober publiczności znana przede wszystkim do filmowej adaptacji powieści o Angelica. W tej mini-serii aktor grał wraz z uroczym Mishel Merse. To było niesamowite para. Ale to idzie tylko o słynnym Hossein, w której był zakochany kilka pokoleń kobiet w każdym wieku. Robert gra w teatrze i filmie, że jest wielkim reżyserem i producentem. On ma rosyjskie korzenie, a jego pierwsza żona była słynna artystka, balerina Marina Vlady. Ponadto, osoba ta pełni funkcję dyrektora artystycznego „Marina” teatru w Paryżu. Artysta obchodził 89 lat pod koniec ubiegłego roku.

Rodzina i młodzież aktor

Osseyn Rober urodziła się w centrum Francji, w Paryżu. W 1927 roku, urodził się w rodzinie Anny Minkovskoy André Hossein. Jego matka urodziła się w stolicy Ukrainy, ale wkrótce jej rodzice przenieśli się do Petersburga, a następnie udał się do Niemiec. Że Anne uczy syna do mówienia w języku rosyjskim. Robert nadal rozumie język. I ojciec, i matka chłopca był utalentowanym muzykiem. Hossein rodzina była dość słaba. Ze względu na fakt, że Andre nie był w stanie zapłacić za studia syna Roberta musiałem zmienić więcej niż jedną szkołę. Tymczasem Anna poszła do służby w towarzystwie emigracyjnej teatru, ale z powodu przyszłego aktora cały swój wolny czas wolał spędzić w swoim miejscu pracy.

Osseyn Rober 15 lat zaczął uczęszczać klub dramatu. Potem wszedł kursy Rena Simona. Po szkoleniu skończyła, zaczął mówić w teatrze „okropności” w Paryżu. Wystarczy w tym obiekcie zdobywał doświadczenie reżysera i aktora. Tu pełnił funkcję dyrektora licznych występów.

Główne etapy twórczego życia

Robert Hossein zadebiutował w 1954 roku. To był film R. Kadenaka "blondynki Quay". Rok później aktor wziął swój pierwszy niezależny zespół, który został nazwany „Villains iść do piekła”. Robert utrzymuje bliską przyjaźń z mężem Bridzhit Bardo Rozhe Vadimom. Dzięki tej współpracy, Hossein został zaproszony Vadima w takich filmach jak: „Don Juan 73”, „wice i cnota” i „kto wie?”.

Robert Hossein, którego filmy we Francji są bardzo popularne, skierowany prace w „Death of a killer” i „punktu drop”. W tych taśm, grał jakąś rolę. Ze względu na jego charakterystyczny wygląd i talent być trudny charakter, Hossein był w stanie wcielać różnorodnych obrazów. Te cechy pozwoliły aktor znakomicie przedstawiają wizerunki powierzone mu w paskach chrześcijańsko-Jacque „Druga prawda”, K. Otan O'Lara „killer”, a Claude Lilusha „Jedno albo drugie.”

Jednak, aby pokazać swój najlepszy prezent Robert zastąpił na scenie. Pewnego razu, nawet prowadził Teatr Narodowy ludowej Reims. Również w Paryżu Sports Palace oni umieścić własne Epic, który otrzymał ogromny sukces z tłumu. Hossein Napisał i opublikował dwie książki, osobiste wspomnienia :. „Nomads bez plemion«i»Blind godziny”

Popularność zdobyłem Angelica

Robert Hossein, którego filmy mamy wymienione powyżej, największą popularność zyskał w 1960 roku. To, kiedy został zaproszony do roli Zhofreya de Peyrac w filmowej adaptacji książki Anne i Serzha Golona „Angelica, Marquise od aniołów”. Impreza odbyła się w 1964 roku. Obraz przyniósł artyście wspaniały sukces. W rezultacie stał się jednym z najpopularniejszych francuskich artystów.

Status gwiazdy i sława zostały wzmocnione przez późniejsze premiery filmu, zobrazowania pozwalające na słynnej powieści. popularność artysty przyniósł mu występ w telewizji, wraz z uroczym Mishel Merse w pięciu odcinkach „Angelica” i trzech dochodowych filmów „liny i Colt”, „Thunder of Heaven” i „Druga prawda”.

Aktor wystąpił w kilkudziesięciu zdjęć z różnych gatunków i różnych przedmiotów.

znak ujemny

Aktor Robert Hossein jest często przedstawiany osoby niebezpieczne, bohaterów z tak zwanym podwójnym dnem, hakerami, a czasami notorycznych sadystów. Nawet jako reżyser, Robert nie wziął sobie dobrą jakość obrazu. I w teatrze iw filmach lubił grać zła, do pewnego stopnia, demonicznych postaci.

Wszystkie żony Robera Osseyna

Taki przystojny mężczyzna nie mógł pozostać bez uwagi damskiej. W rezultacie czterokrotnie żonaty Robert Hossein. Jego żona były te same piękności, jak on sam. Jego pierwszą żoną była Marina Vlady. Para mieszkała razem w okresie 1955-1959. Vlady przedstawiony dwoma synami Roberta – Igor i Piotra.

Po Marina Hossein żonaty psychoanalityka Caroline Elyashiv, z którą żył przez 15 lat. Była również doskonałą scenarzysta. Wspólnie para podniosła ich syn Nicolas.

Trzecia żona Roberta stała Marie-France Pisier. Razem wystąpił w kilku filmach.

Wreszcie, jako czwarta żona aktora pełnił Kendis Patu. Kiedy Robert zabiegał o tę kobietę, a potem zaproponował jej rolę w filmie „Les Miserables”. Czwarta żona dała czwarty syn reżysera, który został nazwany Julien.