469 Shares 9650 views

Yuri Kamorny – aktor, który opuścił w świcie sił

Kamornyy Jurij Jurewicz, życie osobiste, które zostaną opisane poniżej, był utalentowanym radziecki aktor filmowy i teatralny. Najbardziej znana widzom z serii filmowej „Liberation”. W niniejszym artykule zostanie przedstawiony jego krótką biografię.


LGITMiK

Jurij Kamorny urodził się w 1944 roku. Bezpośrednio po ukończeniu studiów, postanowiłem zapisać się LGITMiK. Jurij był jednym z najbardziej zdyscyplinowanych i utalentowanych studentów tej uczelni. Z drugiej strony, towarzyski charakter młodego mężczyzny pozwoliło mu być duszą każdej firmy i przywódcy. Kamorny wiedział też jak grać na kilku instrumentach muzycznych, począwszy od harmonijce i gitarze zakończeniem. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że filmowcy zauważyli utalentowanego młodego człowieka.

pierwszą rolę

W reżyserii Juliana Panich zauważyła go pierwsza i została zaproszona do głównej roli w filmie „Widząc białych nocy”. Yuri Kamorny grał dziennikarza imieniem Valerie, który był umiarkowanie cyniczny, umiarkowanie sumienny playboy. Niestety, film miał trudny los: włożył na półkę z powodu paniki wyjazdu na Zachód. Dlatego obraz ruchu jest prawie nikt nie widział, a debiut Yuri nie powiodło się.

Ale wkrótce Kamorny powodzenia. Dostał główną rolę w filmie Mihaila Bogina „Zosia”. Film był wielkim sukcesem w kasie, a żeńską – Paul Rax – został nazwany najlepszym aktorka roku (według gazety „Sowiecki ekran”). Mówiono, że wśród polskiej urody i Kamorny „obrócił” powieść. I są one dość wiarygodne, jako aktor miał ogromny sukces u kobiet, a w kręgach artystycznych znana była jako pierwsza kochanka.

koniec 60

Po ukończeniu Yuri Kamorny, którego życie osobiste było dość burzliwe, wszedł do nazwy firmy Bryantseva (Leningrad Teatr dla Młodzieży). Zespół prowadził Korogodskii – nauczyciel aktora LGITMiK. Kochał Kamorny ponieważ wielu uważało Yury jego ulubionym. Trudno było ocenić wiarygodność tych plotek, ale co Korogodskii przymknąć oko na połączenie aktor filmowy i teatralny – to niezaprzeczalny fakt. I choć Yuri działał bardzo aktywnie. Najbardziej znanym z jego dzieł – „Kreml kuranty”, „Kwarantanna” i serii filmów „Wyzwolenie”. W 1967 Kamorny żonaty Irina Petrovskaya. Była aspirująca aktorka. Rok później, para miała córkę Pauline.

70-ty

70 lat, aktor Yuri Kamorny było bardziej skuteczne w teatrze. Na scenie grał wiele różnorodnych ról w takich produkcjach jak „powiew wolności”, „nasz cyrku” i „właściciela”. Jednak najlepszym sposobem, aby wcielić Jury Rizpolozhensky w spektaklu „jego ludzie – sochtomsya”.

W filmie, ponieważ nie było praktycznie żadnych godnych i ambitne role talentów Kamorny. Zasadniczo aktor zawarte rola szczęśliwych i pięknych młodych mężczyzn, rodzaj Lovelace i nadludzi.

Rozwód i nowy związek

Na początku lat 70-Yuri Kamorny rozwiedziony i przeniósł się żyć w ścisłym garderoba widzów. Mieszkanie na Suworowa opuścił swoją córkę i byłą żonę. W 1972 roku, na planie obrazu „drzwi bez zamka” aktor spotkał się z student Leningrad State University, który studiował na Wydziale. Ona zachęciły na Kamorny. Jurij przestał pić i zaczął monitorować własne zdrowie (poniósł parę operacjach brzusznych – choroby klejącą i guzki przepukliny). Dostała pracę w „Lenfilm” administrator i przez kilka lat towarzyszyła uczestnika wyprawy filmowej.

Troska o teatrze

Choć kino i nie ujawnił wszystkich talentów Kamorny, wciąż postanowiłem zrobić swój główny zawód. W 1976 roku Jurij opuścił Teatr dla młodych ludzi, i osiadł na „Lenfilm”. Wkrótce aktor dał przestrzeń: pokój 12-metrowy w komunalnym mieszkaniu. Dom znajdował się na ulicy Saltykov-Szczedrina, gdzie był jednym z najbardziej znanych barów w czasie – „Surf”. Kamorny stał się częstym gościem. Piwo tusovka kochała George'a jego pogodnym usposobieniu i zabawnych opowieści o życiu kinowego. Nawet wszystkie lokalne policja udał się do swoich przyjaciół. Ale okresowe spree nie przeszkodziło aktora aktywnie usunięte w nowych projektach.

ostatnie lata

We wczesnych latach 80-tych jako osobistego i twórczego życia Jurija rozwinęła się bardzo dobrze. Przynajmniej na pierwszy rzut oka wyglądało w ten sposób. W 1980 roku Jurij Kamorny otrzymał tytuł Czczony Artysta RFSRR. Relacje z uczniem LSU skończy, ale ona nadal mu pomóc w pracy. Wkrótce jej miejsce zajęła młoda grimorsha z którym Jurij spotkał się na planie na Litwie. Że była z aktorem w ostatnim dniu jego życia.

Dwie wersje śmierci

Istnieją dwie wersje Kamorny śmierci. Opisana w książce Fodora Razzakova „Star tragedii.” Michael Weller przedstawił drugą edycję w „Legends of Newskim Prospekcie.”

wersja Razzakova

Według wersji Razzakova, sąsiedzi poszedł do mieszkania Jurija i zobaczył go stojącego na kanapie z dwoma sztyletami w dłoniach. W rogu pokoju siedział przestraszony dziewczyny. Sąsiedzi natychmiast wezwał policję i psychiatrę. Przybyli strażnicy nie podejmować ryzyka, a używali broni, dzięki czemu dwa strzały ostrzegawcze w sufit. Jedna z kul otrekoshetila w ręku dziewczynki. Trzeci strzał został promowany do aktora. Pocisk pasły tętnicy udowej, a Kamorny zmarł z powodu utraty krwi w ciągu kilku sekund.

wersja Weller

Michael Weller napisał, że Jurij był bardzo pijany, a sąsiedzi wezwany do policjanta mijania. Widział Kamorny, dokuczliwy szyi kobiety nóż i strzelił, trafiając ją w nogę. Drugi strzał trafił Yuri w czoło. Następnie, po namyśle, policjant strzelił w sufit. Minister prawa i porządku w sądzie zapisane tylko zeznania sąsiadów, którzy byli bardzo szczęśliwi „likwidacja” hałaśliwy sąsiad. W każdym razie, aktor zabity. Yuri pochowany Kamorny którego filmy nadal pamięta sowiecką publiczność, w domu, w Stara Russa.