840 Shares 3409 views

Aktorka Polina Chernyshova: biografia, życie osobiste. Większość filmów i seriali TV

Polina Chernyshova – aktorka, pierwsza ogłosiła się dzięki serialu "The Quiet Don". W tym serialu ona uosabia wizerunek namiętnym Aksinya. Podczas gdy ona nie może się pochwalić dużą liczbę wybitnych ról, ale plany nie mają jeszcze czas, aby zaskoczyć publiczność. Co możesz nam powiedzieć o nim poza tym?

Aktorka Polina Chernyshova początkowy sposób

Kto gra Aksinya urodził się w Moskwie, stało się to w październiku 1993 roku. Polina Chernyshova aktorka urodziła się w rodzinie, która miała żadnego związku ze światem kina. Już jako dziecko zaczęła docierać do pracy twórczej. Miała wiele zainteresowań, w tym choreografii, śpiewu, teatru.

Do czasu ukończenia Paulina nie ma wątpliwości co do jego pragnienie, aby stać się aktorką. Na pierwszej próbie dziewczyna udało się zostać studentem w Szkole Shchukin, że zapisał się na kurs, który doprowadził Vladimir Ivanov.

Badanie, Teatr

Polina Chernyshova – aktorka, której droga do sławy rozpoczęła się w swoich latach studenckich. W 2013 Wachtangowa Teatr, zaproszeni uczniowie Szkoły Shchukin do wzięcia udziału w eksperymencie. Studenci oczywiście Władimir Iwanow otrzymał również taką propozycję, w tym wybierani i była Pauline.

Aspirująca aktorka zadebiutowała w musicalu dla dzieci „Kot w butach”, fabuła, która została zapożyczona z tego samego działa Sharlya Perro. W tym ustawieniu, ona zawarta wizerunku Mistress, który cierpi z powodu nieodwzajemnionej miłości do swego pana. Widzowie byli zachwyceni gry Chernysheva, że otrzymała wiele pozytywnych recenzji. Sam występ zdobył kilka prestiżowych nagród, w tym „Crystal Blue Bird”.

Również aktorka Polina Chernyshova objawia się w dużych produkcjach szkolnych. Zagrała Helenę w spektaklu „Sen nocy letniej”, przykładem obrazu wesoły wdowy Barbary w „Late Love”. Po ukończeniu Szkoły Shchukin poszła do pracy w Teatrze Wachtangowa.

„Cichy Don”

„Cichy Don” – serial, który zadebiutował aktorka Polina Chernyshova. biografia gwiazda zawiera informacje o tym, co wydarzyło się w 2015 roku. Możliwość gry w telewizji pokazują, że otrzymane przez przyjaciela i kolega Daria Ursulyak. Występy z jej udziałem na kilkakrotnie odwiedził reżyser Siergiej Ursulyak, podąża za sukces jego córki. Gra młoda aktorka na nim wrażenie, więc Chernyshova otrzymał główną rolę w serialu.

Bohaterka Pauline stała Aksinya. Wybór reżyser zakochał się w to nie wszystko. Wcześniej w tej roli znakomicie przeprowadzone Elina Bystritskaya, wielu było przekonanych, że niedoświadczony aktorka nie będzie w stanie odtworzyć gwiazdę filmową. Jednak Chernyshova udało się stworzyć wizerunek namiętny i kochający Aksinya, prawdziwej rosyjskiej kobiety.

Wiadomym jest, że rola dano Pawłowej trudne. W wywiadzie aktorka rozmawialiśmy o tym, jak dziwne było do pracy aparatu. W teatrze, każdy show przećwiczone, że nie można było na planie. Jednak ona jeszcze udało się przezwyciężyć swój strach, wezwać odpowiednie emocje.

Ciekawostką

Aktorka Polina Chernyshova, biografia, życie osobiste, które są uważane w tym artykule, odpowiedzialne podejście do przygotowań do roli w „Cichy Don”. Według opowieści, jej postać staje się matką, trudno było zagrać młodą dziewczynę. Dlatego Pauline zgodził się uczestniczyć w narodzinach tego, aby zrozumieć, jakie emocje doświadczonych kobieta porodzie.

Produkowane przez Marię Ushakova znalazłem się z lekarzem, który pozwalał aktorka do udziału w porodzie. W rezultacie, ona doskonale z epizodu, w którym jej postać przygotowuje się do stać się matką.

inne role

Gdzie miał jeszcze czasu do wycofania do 23 lat aktorką Polina Chernyshova, życie osobiste i biografii, które są omówione w tym artykule? Seria „The Quiet Don” sukces doprowadził do tego, że na wschodzące gwiazdy zwrócił uwagę na innych reżyserów. Dziewczynka ma kluczową rolę w serii detektywistycznej „Dr Richter”. Projekt TV opowiada o życiu i pracy zespołu lekarzy diagnostów.

W tym roku mamy tylko dwa nowe zdjęcia z Pauline. Samica aktorka była w historycznym filmie akcji „Legend of the Kolovrat”, który opowiada o wydarzeniach odbywających się w Rosji w 13. wieku. Zagrała także w Lidzie thrillerze „Anioły umierają dwa razy.”

Życie za kulisami

Oczywiście, widzowie zainteresowani nie tylko w filmach i serialach telewizyjnych, która zagrała aktorka Polina Chernyshova. Prywatne życie gwiazdy trwa również publicznego. Niestety, informacja o roli romantycznego entuzjazmu wykonawcy Aksinya nie. Wiadomo, że nie jest żonaty i ma dzieci, obecnie koncentruje się na swojej karierze.

Ale Pauline chętnie rozmawiać z dziennikarzami o ich hobby. Śpiew, taniec, podróże – jego interesy nie zmieniają się na przestrzeni lat. Ulubione gwiazdy reżyser „Cichy Don” jest Emir Kusturica, jak to jest zadowolony z kreatywności Kventina Tarantino.