802 Shares 8538 views

Hilda Bernard: Biografia, filmy i data śmierci

Hilda Bernard – argentyńska aktorka, które stanowią ponad 65 ról w serialach telewizyjnych i filmach. Aby uzyskać więcej informacji na temat jej biografia (osobisty i twórczy), znajdziesz w artykule.

Hilda Bernard: biografia, rodzina i dziecko

Urodził się 29 października 1920 w argentyńskiej miejscowości Puerto Deseado. Jej ojciec – rasowy Anglik, a matka – austriackie. Na Hilda byli dwaj bracia (Jorge i Raquel), ale od dawna nie żyje.

Nasza bohaterka był dobrym uczniem w szkole. Nauczyciele chwalili jej starannością i pilnością. W młodości, Hilde musiał opuścić szkołę w celu zapisania w Narodowym Konserwatorium Sztuki Dramatycznej. Dziewczyna z powodzeniem ukończył tej instytucji.

wiek dojrzały

W 1941 roku, Hilda Bernard pierwszy wykonany w Teatrze Narodowym. Grała rolę torty sprzedawczyni. A w 1942 roku, utalentowana dziewczyna została zaproszona do pracy w teatrze radiowym. Nasza bohaterka nie może przegapić takiej szansy. Prawie 10 lat brał udział w przedstawieniach, które antenie radia „Mir”.

kariera filmowa

W 1952 roku zagrała w dwóch projektów telewizyjnych – „złych ludzi”, „Don Napi” i Pracować w ramie do niej bardzo dużo.

powieści debiut w Hilda miała miejsce w 1961 roku. Występowała małą rolę w serialu „Stała morderstwa”, który został wydany na 13. kanale w Argentynie.

W 1965 roku powieść „Jego ulubiona komedia” został zaprezentowany publiczności. To było w telewizji przez prawie 5 lat. Przez cały ten czas Hilda został nakręcony tam.

W latach 2002-2003. Hilda został nakręcony w „buntowniczego ducha” serialu młodzieżowego, zyskała popularność w wielu krajach (w tym Rosji). Jej postać – wymagający i apodyktyczny nauczyciel historii.

Poniżej wymienione są inne powieści i filmy z jej udziałem:

  • "Manuela" (1991);
  • "Dzieciaki" (1995);
  • "Złoże wewnątrz" (2004);
  • Se dice amor (2006);
  • "Crossed" (2012).

życie osobiste

Hilda Bernard dwukrotnie żonaty. Jej pierwszy mąż był pisarzem i producentem Horhe Gonsales. Małżeństwo nie trwało długo. Na Jorge i Hilda zaległych roszczeń do siebie. Pochodzą one nie były w stanie zagrozić.

Za drugim razem aktorka była żoną prezydenta argentyńskie Stowarzyszenie Nadawców Horacio Celada. Ich związek zawsze panowała miłość i zrozumienie. W 1951 roku, Hilda urodziła córkę. Ona i jej mąż postanowił zadzwonić do dziecka Patricia.

Żyje, czy nie?

Rosjanie nadal przeglądając argentyńskie telenowele z udziałem Hilda Bernard. Data śmierci aktorki zainteresowania wielu. Ludzie myślą, że jej długo żyje. Ale to nie jest przypadek. W październiku 2016 roku legendarna aktorka obchodziła swoje 96. urodziny. To dobrze. Ma wnuki.

Może Hilda mylić z innym argentyńskiej aktorki-długo-wątrobie. Mówimy o Lydia Lamayson, który zmarł w lutym 2012 roku w wieku 97 lat. Ona ma wiele wybitnych ról w serialach telewizyjnych ( „Wild Angel”, „Cygan”, „Emerald Naszyjnik” i inne).

Jaki jest sekret długowieczności Hilda Bernard? Ma trochę i porusza wiele. Ponadto, nie wyklucza genetyki. Po tym wszystkim, matka naszej bohaterki żył 95 lat, a moja babcia – 92 lat.

Konkludując

Pisaliśmy o tym, gdzie urodził się i, w którym obraz został zastrzelony Hilda Bernard. Życzymy jej dobrego zdrowia i bardziej szczęśliwe dni w moim życiu!