613 Shares 4092 views

Jak zmarł Merlin Monro i dlaczego, w którym roku, ile lat?

Marilyn Monroe – ucieleśnieniem kobiecego piękna. W momencie, blond babe z łagodnym głosie jest szalony wielu mężczyzn. Rzuciła się na okładkach magazynów mody, uczestniczył w kręcenia filmów i prowadził aktywne życie społeczne. Dlaczego Merlin Monro umarł? Co ona brakowało pełen szczęścia? Pozwólcie nam pracować razem w prawdzie w oczy.

biografia

O tym, jak Merlin Monro umarł, będziemy rozmawiać o tym później. Tymczasem przyjrzyjmy się jej biografii i prześledzić karierę. Główna Piękno Hollywood urodził się 1 czerwca 1926 roku w Los Angeles. Jej matka pracowała w pracowniach montazhnitsa „Columbia” i „RKO”. Wiadomym jest, że kobieta cierpi na zaburzenia psychiczne. Marilyn była nieślubnym dzieckiem, jej ojciec nigdy nie widziała.

Od 5 lat dziewczynka wędrował do domów innych ludzi. Jej matka została umieszczona w szpitalu psychiatrycznym. Dziecko musiało przetrwać na własną rękę. Już w młodym wieku wiedziała, co głód, zimno, poniżenia i gwałtu.

małżeństwo

Wielu z tych, którzy są zainteresowani, dlaczego Merlin Monro zmarł, nie wiem co cierpienie psychiczne i upokorzenie cierpiała. Zmęczony bezdomności, 16-letni żonaty Jim Dougherty. On nie miał nic wspólnego z filmem, ale tylko miał pracę fabryki samolotów. W rok po ślubie z Jimem, nasza bohaterka podjął pierwszą próbę samobójstwa. Udało jej się uratować. W 1944 roku mąż Marilyn poszedł za granicą na statku handlowym. Postanowiła nie tracić czasu i dostał zakład obrony. To właśnie tam, że widział jej armii fotografa. Zrobił kilka zdjęć z pięknem. I wkrótce została zaproszona do agencji modelek.

kariera filmowa

W sierpniu 1946, Norma Dzhin Beyker (tak naprawdę nazywa Marilyn) podpisał kontrakt ze studiem «XX w. – Fox” Początkowo ona płaci $ 125 A tygodniu, ale wkrótce wysokość opłaty wzrosła kilkakrotnie. To było w tym czasie w końcu zmienił jej nazwę, przyjmując pseudonim Marilyn Monroe. Ponieważ pracował najlepszych nauczycieli w wokal i choreografię.

debiut blond piękności odbył się w 1948 roku. Brała udział w filmie „Scudda – Hoo” To był cameo. Ona była wymagana tylko powiedzieć jedno zdanie. W tym samym roku, Marilyn zagrała w filmie „Dangerous Years”. Ona z powodzeniem przyzwyczaił się do roli Evie. Umowa z studio «XX wieku – Fox„została zakończona. Ale ona nie ma zamiaru opuścić kino. Chciała, aby uzyskać ich kawałek chwały i armię fanów.

sukces

Wkrótce blond rozpoczął współpracę ze studiem „Columbia”. Tam zagrał w tylko jeden film o nazwie „Panie z Chóru”. Pomimo pozytywnych opinii, przedstawiciele studia chciał kontynuować pracę. Monroe następnie zdecydował się na powrót do modelu biznesowego. W 1953 roku opublikował magazyn Playboy, wewnątrz którego był kalendarz z fotografiami Marilyn szczere.

1950 okazał się dla nasza bohaterka będzie niezwykle udany. Brała udział w kręcenia filmów na raz 5. Widzowie widzieli i bardzo mi się podobało. A studio „Fox”, który wcześniej współpracował Marilyn, zaproponował jej główną rolę w „demon budzi się w nocy.” Blondynka po prostu nie mógł przegapić takiej szansy.

W okresie od 1953 do 1959 roku. Aktorka zagrała w kilkudziesięciu filmach, które zdobyły wielką popularność wśród publiczności. Marilyn nazywa główny piękny Hollywood. Mężczyźni oszalał nad nim, a kobiety chciał mieć te same wspaniałe danych zewnętrznych. Ale nikt nie pomyślał o tym przez piękne owinąć ukrywa wrażliwą duszę.

życie osobiste

Norma Jean (vel Marilyn) ożenił się wcześnie, ale nie z miłości, ale dla pieniędzy. Wkrótce potem małżeństwo rozpadło się. Całej siły rzucił dziewczynę zbudować karierę aktorską. Prywatność jest w cieniu.

W 1953 roku Marilyn spotkał koszykarza Joe DiMaggio. Dawno, żyli w małżeństwie cywilnym. Oficjalna rejestracja relacje aktorki odmówił. A wszystko dlatego, że pierwszy udało małżeństwo. Ale wkrótce blond piękność zgodziła się poślubić Joe DiMaggio. Marzyła o szczęśliwym życiu rodzinnym. Ale los zdecydował inaczej. Mąż regularnie robić sceny zazdrości i poprosił ją, aby dokonać wyboru – albo on albo filmu. W efekcie para rozwiodła się. Ich małżeństwo trwało zaledwie 263 dni.

W 1956 roku aktorka poślubiła ponownie. Jej wybór był dramaturg Arthur Miller. Rok później Marilyn zaszła w ciążę, ale z powodu ciągłych awarii nerwowego poroniła. Z Arturem rozwiodła. W 1961 roku głównym Hollywood blond spotkał się z prezydentem USA Dzhonom Kennedi. Były plotki o ich burzliwego romansu. Ale aktorka nie przyznać.

Jak zmarł Merlin Monro

W 1961 roku aktorka została umieszczona w szpitalu psychiatrycznym w klinice w Los Angeles. Rozwód z trzecim mężem, niezadowolenie ze swojej kariery aktorskiej i myśli o samobójstwie – wszystko to doprowadziło ją do szpitalnego łóżka. Blondynka poszło z górki. Była uzależniona od alkoholu i narkotyków. Leczenie w klinice psychiatrycznej, żadnych wymiernych rezultatów.

W którym roku Merlin Monro umarł? Stało się to 5 sierpnia 1962. Rano, jak zwykle, gospodyni poszła do swojej sypialni, aby się wydostać. Krzyczeć kobieta obudził wszystkich, którzy mieszkali w sąsiedztwie. Znalazła jej pani żyje. Kobieta próbowała wcisnąć siebie i wprowadzają go w pewnym sensie. Ale ręce aktorki były zimne. Jak zmarł Merlin Monro? Leżała na łóżku, pozornie śpi. Ale nienaturalna postawa i obecność piany na ustach – wszystko wskazuje na to, że nie było kłopotów.

W ilu zmarło Merlin Monro? Blond piękność właśnie skończył 36 lat. Zaraz po jej śmierci został wykonany wolę publicznego. Stan aktorka została oszacowana na 1,6 miliona dolarów. 75% tej kwoty została działając nauczyciela Lee Strasberg, a 25% uważa, że kurczyć. Nie zapomnij naszej bohaterki i jej matki. Każdego roku, otrzymała wypłatę 5000 $.

Od który zmarł Merlin Monro

Przybył na policję sceny znajdując przy łóżku aktorki kilka paczek tabletek nasennych. Dawka była śmiertelna. Powodem, dla którego piękno odebrał sobie życie, i nikt nie będzie wiedział. Sekret głównym blondynka Hollywood zabrał ze sobą.

Konkludując

Teraz już wiesz, jak zmarła Merlin Monro. I choć od tego czasu minęło wiele lat, to aktorka jest pamiętany i kochany przez miliony ludzi na całym świecie.