628 Shares 1458 views

Smartphone LG Optimus L7 II Podwójny P715: Cechy i opinie

Kilka lat temu, po lekkim-letniego zastoju, LG uaktualnił swoje gadżety L-Series, przedstawił interesujący model drugiej generacji na wystawie międzynarodowej – LG Optimus L7 II podwójny P715. Smartphone Funkcje przeszedł kilka zmian w stosunku do poprzedniej linii L7. Mimo że model ten jest daleki od możliwości flagowej marki, urządzenie ma coś do zadowolić swojego właściciela.


Bohaterem tego przeglądu – Smartphone LG Optimus L7 II Dual P715: Cechy, opinie, zalety i wady tego modelu, a także opinie ekspertów dotyczące następcy popularnego wcześniej L7.

Krótko o modelu

Po pierwsze i najważniejsze, bardzo przebudowana konstrukcja gadżet: zamiast prostokątnego urządzenia batonika znalazł bardziej opływowy kształt. Powiedzieć, że to jest złe lub dobre, to jest niemożliwe, ponieważ ten punkt jest nadal na boisku każdy indywidualny właściciel. Niemniej jednak model projektowania można nazwać najmniej sympatyczny.

Oprócz wyglądu LG Optimus L7 II podwójny P715, charakterystyka chipsetu zostały również zmianie: zamiast bardzo miernej Qualcomm MSM7227 błyszczące nowy gadżet obzavolsya całkiem zwinny MSM8625. Chociaż ten chipset działa na dwóch procesorach, grać ciężkich gier (przy średnich ustawieniach) może być bez żadnych problemów. RAM również została zwiększona, a teraz jest na pokładzie 768 MB zamiast 512.

Ponadto oba aparaty zostały zmodernizowane i system operacyjny, ale najciekawsze innowacje w LG Optimus L7 II podwójny P715 (czarny) – charakterystyka baterii, która wzrosła do 2460 mAh pojemności. Jest to bardzo miły bonus dla potencjalnego nabywcy.

Zawartość opakowania

Model jest dostępny w trzech kolorach: jest biała i LG Optimus L7 II Podwójny P715 czarny / niebieski. Recenzje niebieskich i czarnych łusek raczej Motley: ktoś na ścisłym prysznicem tonu, a niektórzy wolą coś „więcej zabawy”, więc na pewno docenią tę chwilę jest to niemożliwe. Urządzenie wykonanie w kolorze białym można nazwać uniwersalnym.

W pudełku znajdziesz:

 • Samo urządzenie;
 • bateria;
 • ładowarka AC;
 • Kabel USB do ładowania i synchronizacji z komputerem;
 • dość szczegółowa instrukcja w języku rosyjskim.

Wszelkie dodatkowe akcesoria, niestety, nie. Słuchawkowy, etui i inne otoczenie, będą musiały kupić oddzielnie. Ale może to za najlepszy, ponieważ każdy dodatkowy element w polu znacząco wzrosły ceny LG Optimus L7 II podwójny P715.

Zdjęcia i opinie modelu projektowania

Dość ciekawe i odważne decyzja – używać charakterystyczny design dla małego jednego i tego samego modelu. Telefon z kartą SIM, ma ostre rogi i wszystko z ich wyglądem przypomina poprzednią generację gadżetów LG. Urządzenie dla dwóch kart SIM różni skośne krawędzie i bardzo podobny do starego „Optimus Black”, „Sol” i ten.

Sądząc po opiniach wielu właścicieli czuć dość dziwną innowacją półpołyskiem panel tylny. Pierwsza generacja „Optimus” R705 został wyposażony w przyjemny na wiele sposobów pokrywę ulga i włóż metalową (kadrowanie). Dlaczego firma odmówiła tych chipów w nowych modelach, nie jest jasne – wszystko tutaj jest coś tak proste i prymitywne.

Ekran LG Optimus L7 II Podwójny P715 (zdjęcie w artykule) w odniesieniu do znaku, więc zbierać odciski palców, będzie zawsze i wszędzie. Zdenerwowany, że firma nie wyposażyć r715 szybę ochronną z „Goryl”, niemniej jednak mają silną gadżet tworzywa sztucznego jest w stanie chronić przed niewielkimi zadrapaniami.

montaż

Jeśli chodzi o jakość montażu modelu, tutaj na LG Optimus L7 II Podwójny P715 cech ciała do „pięć-plus”. Urządzenie jest naprawdę dobry strzał w dół: brak luzów, skrzypienie, pęknięć i innych wad. Liczne wzmianki w pozytywny sposób na specjalistycznych forach, jakość potwierdzają ten fakt.

Urządzenie leży dobrze w dłoni, a dzięki optymalnych wymiarach (122 x 66 x 9,7 mm) i o stosunkowo niskiej wadze (115 g) działa z jednej strony z smartphone bez problemów.

interfejsy

Smartphone LG Optimus L7 II Podwójny P715 – klasyczny przedstawiciel serii, gdzie lokalizacja interfejsu nie zmieniło. Na przedniej stronie urządzenia, widzimy: przednią kamerę, usuwanie czujnika i głośnik głosowej pod ładną metalową siatką. Nawiasem mówiąc, dynamika wydajności w całkiem przyzwoitym poziomie: dobry tom akcji, przyjemny głos, a człowiek na drugim końcu słychać wyraźnie, czytelnie i bez smarowania. Porównaj specyfikacje jakości produkt może być „Galaxy S Duos» od «Samsung» samej „Opitmusom L7» pierwszej generacji.

Co do czujników i ich pracy, model twierdzi, że nie – nadal miga, mruga i świeci tak jak powinno, na LG Optimus L7 II podwójny P715. Liczba właściciele czasami zauważyć pewną wskazówkę opieszałość w sezonie zimowym, ale ten „chory” prawie wszystkie modele low-end, tak zwane ten niuans nie może być krytyczny.

Jeśli urządzenie z jednej karty SIM, można zobaczyć przycisk mechaniczną „Home”, to r715 jest zastąpiony przez dotyk. Pod ekranem znajdują się cztery przyciski funkcyjne dotykowe: praca z kartami SIM, „Menu”, „Home” i „Powrót”. Klawisze są oznaczone na wyświetlaczu srebrnej farby i całkowicie pozbawiony oświetlenia, co jest bardzo smutne. Liczba właścicieli dosłownie pełne zwrotów oburzenia na tę okazję: dzień nie ma problemu, ale w godzinach wieczornych iw nocy musiał grzebać palcem w sposób losowy. Jest to poważne zaniedbanie przez pozornie udanego modelu.

Na dole znajduje się mikrofon i micro-USB-wyjścia, a na górze – drugi mikrofon z redukcją szumów i standardowy interfejs dla zestawów słuchawkowych i słuchawek do 3,5 mm. Inżynierowie firmy zostały włączone do projektowania mechanicznego przycisku po lewej stronie gadżet, aby rozpocząć wyznaczony menu aplikacji, takich jak dyktafon, aparat fotograficzny, gry, lub listy odtwarzania. Jest to nieco poniżej wahacza i tej samej objętości / wyłączanie urządzenia przycisku.

Na górze z tyłu znajduje się aparat i gadżetów nieznacznie zagłębionej błysku oka. W dolnej części znajduje się głośnik. W celu otwarcia pokrywy, trzeba podważyć tylną pokrywę w miejscu mikro-USB-wyjścia. Nie widzimy miejsce dla gniazda kart pamięci dla konwencjonalnych mini-simok (zasada „sobą”).

pokaz

4,3-calowy smartfon LG Optimus L7 II Podwójny P715 ma bardzo przeciętne i przestarzały rozdzielczość ekranu 800 x 480 pikseli. Eksperci uważają, że takie „naruszenie” został specjalnie wprowadzony do serii, aby nie tworzyć konkurencji jest znacznie bardziej obiecujące modele LG Optimus L9 »”.

Wyświetlacz jest zbudowany na dość wysokiej jakości matrycą IPS, i daje na ekranie obraz jest dość dobry dla budżetu LG Optimus L7 II Podwójny P715. Kąty widzenia, oczywiście, nie jest wystarczająco dobre, a duży stok obraz zanika, odwrócony i znacznie pogarsza odwzorowanie kolorów. Niemniej jednak, przejrzeć zdjęcia lub obejrzeć film z podobnie myślącymi bez problemów.

Aby pracować z gadżetu w słoneczny dzień, w zasadzie możliwe: obraz zanika, chociaż, ale w ogóle, informacja ta jest mniej lub bardziej czytelny. Zachowanie matrycy w cieniu bardzo dobrze: ekran nie ślepy i pikselacja nie jest oczywiste (jeśli nie przyjrzeć).

Wyświetlacz wydaje się dobry, ale w tym segmencie i w tej samej cenie (i kosztów smartphone około 6000 rubli). Można znaleźć lepszego konkurenta z dopuszczalnym ostrość, rozdzielczość i odwzorowanie kolorów.

czujnik

Zespół czujników i pojemność modelu może obsługiwać do dziesięciu jednoczesnych dotknięć. Wrażliwość na ekranie jest ogólnie dobre. Wszelkie krytyczne roszczeń zarówno właścicieli i specjalistów w tej dziedzinie do charakterystyk czujników nie są obecne.

Smartfon wyposażony jest w technologii „inteligentnego ekranu”, który nie jest jasne, kto jest kto szpiegował – czy „Samsung” w LG, lub odwrotnie. Zasada działania tej technologii jest bardzo prosta: tak długo, jak patrzeć na urządzenie – jest włączone i „spada” w tryb uśpienia, gdy tylko odwróci, będzie wychodzić po pewnym okresie czasu. „Inteligentny ekran” działa w tandemie z aparatem przednim od strony, to znaczy, że określa położenie oczu i sprawia, że „odpowiednie wnioski”.

produktywność

Gadżet działa chipset Qualcomm S4 «Zagraj» MSM8625 na dwa rdzenie o częstotliwości 1 GHz. Dla części graficznej spełnia całkiem dobry akcelerator graficzny „adrenergicznie” z serii 203.

Ten tandem umożliwia wygodne do pracy z aplikacjami interfejsów i średnich grawitacyjnych. Jeśli chodzi o HD-Video, potężne oprogramowanie i wymagający zabawek, urządzenie jest trudne dla nich do „strawienia”: fryzy, hamulce i osiadanie FPS.

Jak wspomniano powyżej, w przeszłości wytwarzanie zakończone 512 MB RAM. Nowy gadżet ma na pokładzie trochę więcej – 768 MB. Jeśli aktywnie korzystać z systemu operacyjnego, użytkownik pozostaje około 250-300 MB wolnej pamięci RAM. Słabo, ale zupełnie wystarczające dla większości zwykłych zadań i stabilne działanie interfejsu.

Urządzenie posiada własny 4 GB pamięci flash, w której użytkownik może korzystać tylko 1,8 GB, reszta jest zarezerwowana dla plików systemowych. Pomaga w przypadku kart pamięci (maksymalna pojemność – 32 GB).

kamera

Urządzenie jest wyposażone w dwa moduły standardowe komory: przednią Mn 0,3 i główny 8 Mn. Jest też mały błysk jedna sekcja dla jednostki głównej. Maksymalny rozmiar obrazu – 3264 do 2448 punktów, wideo nadwyżki – 720 x 480 pikseli.

Indeksy więcej niż słaby. Prawie każdy „chińskie” w tym segmencie może pracować z HD rozdzielczości, przy niższych kosztach.

Photo jakość wydruków przeciętne, chociaż autofokusa i balansu bieli mogą być identyfikowane jako wyraźną przewagę nad konkurentami. Główną wadą aparatu – jest to zły wybór narażenia: czasami obrazy są uzyskiwane z ciemnych obszarów i prześwietlenie. Warto również zauważyć, że zbyt agresywnie ręczne ostrości dostosowuje ekspozycję.

Stand-alone

Urządzenie jest wyposażone w akumulator litowo-jonowy do 2460 mAh (wyjście informacji – 3,8 V / 9,3 W). Nawet jeśli spojrzeć na wzrost w porównaniu do poprzedniego mocy wytwórczych, gadżet nie różni się długą żywotność baterii.

Producent obiecuje właściciela do 800 godzin czuwania (dlaczego ich potrzebujemy?) I do 12 godzin GSM-połączeń.

W zasadzie, w praktyce tak jest:

 • Dyskusje – 9:00.
 • Muzyka i radio – 35 godzin.
 • Wideo (maksymalny ustawienia, słuchawki) – 4 godziny.
 • Gry (zwykłych lub „ciężkie”) – 5 godzin.
 • Fi (vayfay, 40% jasności obrazu) – 10 godzin.
 • Www (moduł 3G, 40% jasności dźwigu) – 8 godzin.

Przez AC ładowarka, który jest dostarczany wraz z smartfonem, bateria jest ładowana trochę mniej niż cztery godziny, ale z pętli USB (PC, laptop), trochę więcej niż pięć godzin.

Reasumując

Jeśli chodzi o główny składnik telefonu – jakość komunikacji, to jest dobre, a nie gorzej niż konkurencyjnych modeli w tym segmencie, a wibracje są odczuwalne nawet w kieszeni odzieży zimowej.

Generalnie smartphone pozostawia trochę mieszane uczucia. I to nie jest to, że jakoś źle lub źle działa. Po prostu patrząc na poprzedniej generacji „Optimus”, widzimy raczej, prawie nie widać żadnych zmian. Ta sama jakość zdjęć i filmów z aparatu, ekrany niskiej rozdzielczości i miękkiej powłoce i przekątnej nawet nie sumują.

Jedyną rzeczą, która w jakiś sposób widoczne w nowym modelu – gładkim interfejsem obsługi i wsparcia dla niektórych „ciężkich” zastosowań ze względu na nowości nadzienia. Żywotność baterii jest trochę jak również wzrosła, ale nie tak, że „ach!”.

Polecam smartfon może być zagorzałym fanem marki i wszystkich tych, którzy często współpracuje z dwoma kartami SIM. Reszta to lepiej patrzeć na każdego „Xiaomei” Huawei lub tego samego „Samsung”, po prostu dobrego segmencie została zerwania z różnych modeli i funkcji.