148 Shares 1579 views

Telefon Fly 4416 – Dane techniczne

Model Fly telefony komórkowe są mniej powszechne niż innych urządzeń konkurencyjnych, ale mają też wiele zalet. Jedyną wadą tego zakresu można nazwać tylko miękkie słuchawki. Jednak jest to prawdziwe tylko dla tych użytkowników, którzy muszą przeprowadzać regularne rozmowy telefoniczne w hałaśliwym otoczeniu.

Warto zauważyć, że nowy model – telefon Fly 4416 – nie ma już wyżej wymienione wady. Odnosi się wrażenie, że twórcy wziął pod uwagę wielu użytkowników. Od cech powyższego modelu warto przyjrzeć się oddzielnie.

Co to za telefon?

Natychmiast potrzeby rozwodzić się nad tym, że 4416 Mucha nie nadaje się dla tych, którzy oczekują od smartfona dużą moc i wiele dodatkowych funkcji. Jego specyfikacje są dość przeciętne – nie jest wyposażony w dowolną grafiką wysokiej klasy lub zintegrowane dodatkowych aplikacji. Z pomocą tego telefonu jest możliwe jedynie do wykonywania następujących czynności:

  • wykonywanie połączeń telefonicznych i rozmów zachowanie;
  • wysyłanie wiadomości tekstowych;
  • zrobić zdjęcie;
  • go używać jako urządzenie do korzystania z Internetu;
  • słuchać muzyki;
  • odgrywają małe i nie wymaga dużych zasobów gry;
  • korzystania z usługi Shazam znaleźć konkretną piosenkę.

Zatem Fly 4416 jest przeznaczony dla użytkowników, którzy nie fundamentalnie liczbę pikseli na ekranie w komorze i nie wymaga połączenia z Internetem o wysokiej prędkości. Innymi słowy, jest to świetny gadżet niskiej kategorii cenowej, radzenia sobie z podstawowymi cechami nowoczesnego telefonu. Smartfony i nawet wysoki średni kategoria cenowa nie może konkurować.

Ze swojej cenie mniejszej niż 5000 rubli, on radzi sobie z jego głównych funkcji. Jakie są jego funkcje?

Dane Fly 4416

Procesor MediaTek MT6572 dwurdzeniowy o częstotliwości 1,3 GHz.

512 MB RAM.

4 PL pamięci wewnątrz, z możliwością jej ekspansji.

Możliwość korzystania z dwóch kart SIM (zarówno standardowe, jak i mikro).

Wyświetlacz 4,5 „IPS 854 × 480.

Pojemność baterii 1650 mAh.

Te dwie komory – główne przednią i 5 MP 0,3 Mn.

System operacyjny "Android" w wersji 4.2.2.

Kto polecam ten telefon?

Fly IQ 4416 ma dość atrakcyjny wygląd i wymiary, pozwala wygodnie używać go jedną ręką. Ponadto czujnik jest bardzo czuły i szybki, a kolor ekranu jest dość jasny. Głośniki działają bardzo dobrze i głośno, jak wspomniano powyżej. Spowolnienie smartphone jest możliwe tylko wtedy, gdy zaczynają się nic ściągać z Internetu. Podczas pobierania może znacząco powiesić inne aplikacje są otwarte w tym czasie.

Innymi słowy, Fly 4416 – to urządzenie dla tych, którzy potrzebują tylko podstawowe funkcje. W tym przypadku, pracują bez żadnych wad. Ten telefon jest idealny dla młodszych studentów i użytkowników, którzy potrzebują telefonu tylko do komunikacji. Co więcej, często ludzie zakupu drogich urządzeń, przy użyciu jedynie niewielką część swojej funkcjonalności. Może lepiej byłoby rozważyć swoje poglądy?