526 Shares 4179 views

Sony Xperia M2 D2303: Opinie i funkcje Opis

Tylko w modelu rozpoczęła linia smartfonów firmy Sony pojawiające harmonię, natychmiast upadł ze względu na decyzje marketerów. już każdy wie, że seria Z jest przedstawiony tylko sztandarowe gadżetów, ale co to linia o nazwie M? Ktoś może pomyśleć, że jest to oryginalne urządzenie z dużą ilością innowacji. Ale nie jest to absolutnie sprawa.

parametry techniczne

Kwestia przed nami smartfon Sony Xperia M2 D2303 jest kontynuacją linii M, który widział świat w 2013 roku. Pierwszy model wziął nisza budżet był mały, pulchny, dość nieokreślony wygląd. Wspólnego z linii przewodniej Z absolutnie nic nie było. Dla drugiego modelu, o nazwie Sony Xperia M2, wszystko tu jest trochę inaczej. Ale zacznijmy patrząc na specyfikację tego gadżetu, które przedstawiają się następująco:

– System operacyjny: Android w wersji 4.4.2 z własnym rozwiniętej membrany.
– Ekran: 4,8 cala przekątnej, IPS, 540×960 pikseli, pojemnościowe, punktów multi-touch do 8, gęstość pikseli 229 dpi.
– procesor 4, częstotliwości 1,2 GHz, model Qualcomm lwia paszcza 400 MSM8926, ARM Cortex-A7.
– Procesor graficzny: model Adreno 305.
– RAM: 1 Gb.
– Pamięć flash: 8GB (dostępny do pobrania 5GB).
– Wsparcie dla rozbudowy pamięci: karty microSD do 32GB.
– Złącza: microUSB 2.0, micro-SIM, wyjście słuchawkowe 3,5 mm.
– Kamera: 8 główny Mn (AF Flash), przednią matryca 0,3 mn.
– Komunikacja: Wi-Fi, 3G, 4G, GPS, A-GPS, GLONASS, Bluetooth 4.0.
– Bateria: Polymer Li-Ion, 2330 mAh.
– Dodatki: akcelerometr, żyroskop, czujnik światła i zbliżeniowy, kompas cyfrowy.
– Wymiary: 140h71h8,6mm.
– Waga: 150 g

Z tych wszystkich cech, możemy stwierdzić, że D2303 Xperia M2 jest urządzeniem klasy średniej, której i pozycjonowania samej firmy. Ale jest to konieczne, aby krótki komentarz w postaci wartości. Jeśli chodzi o smartfon Sony ma średnią cenę produkcji, ale za te pieniądze można łatwo kupić flagowy Chinach.

wygląd

„Spotkaj się na ubrania …” – tak zaczyna się znany przysłowie. I to dotyczy wszystkiego, co nas otacza. Z tego powodu możemy zacząć szczegółowy przegląd wyglądu D2303 Sony Xperia M2. Opinie użytkowników i ekspertów liczba ta jest bardzo dobra. W zasadzie można powiedzieć, że aby nabyć ten gadżet może być bezpiecznie tylko jeden występ. Marketerzy zrobił bardzo rozsądne: wzięli faktor swojego flagowego, sprawiają, że trochę mniejsze i znacznie słabsze popchnął farsz. Tym samym pojawiła się na świetle M2.

Podniesienie D2303 Sony Xperia M2, można zauważyć, że jest wykonana z bardzo miękkiego w dotyku tworzywa. W przeciwieństwie do swoich kolegów władców Z «EMKA” ma powłokę olejo-, która chroni go przed zabrudzeniem i wyglądu wydruków.

Obręcze na całym ekranie bardzo dobrze pasuje do ogólnego wyglądu. Ich szerokość sprawia, że jest łatwy w obsłudze smartfon z jednej strony. Ponadto, przednia strona nie ma fizycznych przycisków.

W środku po prawej stronie znajduje się przycisk zasilania zastrzeżone. W pobliżu znajduje się regulacja głośności klucz i włączyć aparat. Na dole po prawej stronie jest zalążek pod którym ukryte sloty na karty SIM i rozbudowy pamięci.

Górny koniec jest zajęty złącze słuchawkowe, lewy posiada tylko mocy cieplnej microUSB. Poniżej, z wyjątkiem gniazda mikrofonowe i gniazdo na pasek, nic więcej.

Tylny panel ma zastrzeżonych wytwórnię Sony w środku i nazwisko na dole. Na górze znajduje się kamera i lampy błyskowej. Jeśli spojrzeć na wszystko z odległości około trzech metrów – to prawie wykapany Z2, tylko rozmiar trochę mniej.

Ten gadżet jest w trzech kolorach: fioletowym, czarnym i białym. Są absolutnie nie do odróżnienia, z wyjątkiem końcu nazwy: Sony Xperia D2303 M2 biały, czarny i fioletowy.

pokaz

Ekran Sony Xperia M2 d2303 ma przekątną 4,8 cala. Dzięki dobrej matrycy TFT z zniekształceń wygina obrazu nie jest bardzo widoczne. Wyświetlacz Jasność i kontrast informacje są bardzo zachęcające. Naturalnie, taki ekran nie może być nazywany najlepszym, ale to dość dobry dla klasy mid-cenowym.

Część sprzętu

Sercem procesora smartfonu nazywa model MSM8926 Qualcomm Snapdragon 400. Posiada rdzeń 4 i w standardowej częstotliwości pracy 1,2 GHz. Takie parametry są niemal wszystkie połowy cenach gadżety. Procesor wideo Adreno 305 z powodu niskich stawek rozdzielczością „ściąga” prawie każdą grę bez zamknięty. Koronowany Wszystko to nadzienie RAM 1 Gb. Ogólnie rzecz biorąc, dość dobre. Jednak Sony Xperia M2 D2303 jest w niszy klasy średniej, ale jego cena na całym rynku gadżetów mobilnych może być utożsamiane z modelami flagowych.

kamera

Aparat stosowany jako główny matrycy 8 megapikseli. Posiada 4-krotny zoom cyfrowy oraz możliwość nagrywania HD-Video. Dodatkowo pakiet zawiera pakiet dodatkowych programów do pracy ze zdjęciami, wsparcie dla 36 zebranych scen w trybie automatycznym i autofokusa.

Przednia kamera może zrobić nic się czym chwalić. Posiada matrycę 0,3 megapiksela, która jest na tyle, aby nawiązać połączenie wideo. Na tym bardziej, że nie jest konieczne, ale dzięki temu Sony.

System operacyjny i oprogramowanie

Jako OS Sony Xperia M2 D2303 Czarnego i innych kolorów użytych Android 4.4.2. Początkowo ten smartfon ma wcześniejszej wersji systemów operacyjnych, ale z biegiem czasu została zaktualizowana, tak aby stało się znacznie szybsze i mniej wymagające. Ogólnie rzecz biorąc, nic niezwykłe. Jedyną rzeczą, którą chciałbym zwrócić uwagę, więc jest to zastrzeżony shell od Sony. Że daje możliwości.

Jako dodatkowego oprogramowania jak najwięcej wszystkich standardowych: odtwarzacz wideo, odtwarzacz muzyki, gier, itp Zestaw dodatkowych narzędzi do obróbki zdjęć jako standard dla smartfonów Sony.

bateria

Jako źródło autonomicznego zasilania jest używany w tej baterii smartfonu o pojemności 2330 mAh. Smartfon Sony Xperia M2 feedback D2303 otrzymał dobre głównie ze względu na baterii. Taka bateria w połączeniu ze specjalnym trybie STAMINA pozwala na:

  • rozmawiać przez telefon dłużej niż 14 godzin;
  • telefon jest w trybie czuwania do 693 godzin;
  • słuchać muzyki przez 57 godzin;
  • oglądać filmy o średniej jasności ekranu do 8,5 godziny.

Liczby te są bardzo zadowoleni, wentylatory i częściowo uniewinniony cena nieco zawyżona.

opinie użytkowników

Komentarze użytkowników modelu Sony Xperia M2 D2303 otrzymała inna. Wszystko dzieje się w różnych gustów i urządzeń, które są wykorzystywane wcześniej. Na przykład po zakupie pewne niedogodności występuje z samym przyczyny zastosowania wielkości smartphone. Ale można się przyzwyczaić do niego szybko. W odniesieniu do obudowy (zwłaszcza fioletowy) wszystkich użytkowników w jednym głosem mówią, że to było piękne, jasne, ale z kolei bardzo szybko stają się brudne. Problem ten może być rozwiązany przez zakup pokrywę. Bardzo dobre recenzje otrzymał baterię, która przy umiarkowanym użyciu można trzymać telefonu „na żywo” przez 3-4 dni.

Jeśli zaznaczysz niedociągnięć, które były postrzegane szczęśliwymi posiadaczami, więc ten aparat. Home nie ciągnij deklarowanej 8 megapikseli (do 5 megapikseli). W tym przypadku, zdjęcia są ciemne, niepozorne. Przednia kamera wysyła również obraz jest bardzo słabe. Z tego powodu zaleca się, aby wziąć oddzielny aparat do robienia zdjęć, a także pozycję na bezpiecznej stronie w sprawie.

wniosek

Na zakończenie tego przeglądu gadżet Sony Xperia M2 D2303 fioletowy i inne kolory można powiedzieć, że jest dobry w ogóle. Gadżet konstrukcja, forma i możliwości bardzo zadowolony wszystko. Ale, jak zawsze, na przeszkodzie staje się koszt urządzenia. Cóż, za wszystko trzeba zapłacić cenę, a Sony Xperia M2 D2303 smartfon nie jest wyjątkiem, gdzie tylko sama marka rzuca się około 20%.