206 Shares 4639 views

telefony Ocena jakości i kosztów

Każdego roku na rynku telefonów komórkowych dziesiątki nowych modeli. Każdy z nich zajmuje niszę w segmencie. Telefony dystrybuowane w cenie, wydajności, funkcji, i tak dalej. Tak. Ale pod koniec roku, podsumowując, warto nauczyć się patrzeć na ranking jakości komórkowych.


klasyfikacja

Aby utworzyć taką listę, konieczne jest wyjaśnienie, co rozumie się tylko według kryteriów jakości i jakie oceny. Najważniejszą sędzia w tej dystrybucji jest zawsze nabywca. Dane, które są zalecane przez producenta, nie zawsze odpowiada rzeczywistej wydajności. Dlatego wszystko, co użytkownik mówi, jest głównym powodem do wprowadzenia modelu do określonego poziomu.

Ponadto ocena jakości telefonów komórkowych, trzeba zwrócić uwagę na kilka podstawowych wskaźników, że kupujący szukają częściej. Wśród nich, oczywiście, wyglądzie i specyfikacji, ekranu, aparatu i systemu operacyjnego. Pozostałe punkty są albo tylko miły dodatek, każdy niepotrzebny elementem.

2016

Trzeba powiedzieć, że 2016 stał się bardzo owocna. Wielu producentów wydali swój flagowy, co przypomina mi o sobie lub wzmocnić swoją pozycję. Jak zwykle, najbardziej sensacyjne był wyścig pomiędzy Samsung i Apple. Twórcy starali się dostać przed sobą jeszcze raz i do uwolnienia smartphone szybciej.

W efekcie otrzymaliśmy bardzo wysoką jakość i chłodny Samsung Galaxy S7 i S7 EDGE, jako zupełnie nowy Apple iPhone 7, dobrze, spalone Samsung Galaxy Note 7. ocenić, czy ktoś, kto wygrał, to jest trudne. Każdy ma swoje własne zdanie, dlatego, ocenę jakości telefon 2016 wydania, modele te powinny być umieszczone na jednym poziomie. Na razie, główną wadą tych czempionów jest ogromna cena.

Chiński przełom

Warto wspomnieć osobno o chińskich smartfonów. W ubiegłym roku, stały się prawdziwym „wybuch”, który miesza się wszem i wobec. Ludzie naprawdę wyrzucanie ich markowych telefonów kupić, choć tanie, ale bardzo wysokiej jakości i niezawodne maszyny z Chin.

Ogólnie rzecz biorąc, historia chińskich gadżetów dawna pozostawała kontrowersyjna. Na świecie są jeszcze ci, którzy wierzą, jeżeli co napisano Made in China, to nie nadaje się do użytku i żyć kilka tygodni. W rzeczywistości okazało się, że Chińczycy są bardzo twórcze podejście do tworzenia nowych modeli. Gadżety stały się rzadkością, każdy wyróżniał się nawet wśród swoich towarzyszy. Może dlatego niektóre chińskie modele nawet szczycie rating telefonów komórkowych Jakości (2016 release).

ocena

Przechodząc bezpośrednio do najlepszych telefonów, należy stwierdzić, że aby stworzyć obiektywny ranking nie działa. Istnieje kilka modeli, które mogą być umieszczone bezpośrednio na jednej linii. Również nie jest smartphone, że jakość jest bardzo dobra, ale ze względu na wysokie ceny również nie może podjąć pierwsze miejsce.

Dlatego trzeba natychmiast dostroić się do faktu, że jest to subiektywna ocena jakości telefonów, które, oczywiście, każdy ma własną. Jest to związane z jakością wykonania i przystępną ceną, bo ktoś może sobie pozwolić na smartfon za 60 tysięcy rubli, a dla niektórych to zarobki za rok.

Popularne telefony

Nie jest tajemnicą, że dla przeciętnego użytkownika, który nie wykonuje podwójny aparat fotograficzny z rozdzielczością 4K i najnowszych procesorów, średnia cena jest do zaakceptowania dla smartphone – do 15 tysięcy rubli. W kategorii można znaleźć dobre modele, które w 2016 roku stały się popularne wśród kupujących. Za te pieniądze można kupić telefon z wyświetlaczem Full HD, 1-2 GB pamięci RAM, 8,5-megapikselowy aparat główny, i tak dalej. D.

Jak wspomniano wcześniej, trudno jest dokonać obiektywnej rating telefonów komórkowych w jakości. Dlatego poniższa lista smartfonów warunkowych.

Rossijskaja Nadieżda

Highscreen Moc Ice od rosyjskiego producenta stał się interesujący model i bardzo popularne. Mimo, że zostały zebrane w Chinach, materiałów mieszkaniowych i żadnych skarg. Jest to telefon segment środkowy. Najlepszą cechą, że ten telefon otrzymała – stosunek cena / jakość. Ratingi biorą niechcenia. Ma średnią wyświetlacz – 5 cali. Dobra rozdzielczość 1280×720. Nawiasem mówiąc, nie ma w nim nawet 2 GB pamięci RAM i 16 GB wewnętrznej. Jest to bardzo wygodne, że istnieje wsparcie dla dwóch kart SIM, a także pojemną baterią, która zawsze była znana HIGHSCREEN.

Chińskich pracowników państwowych

W tym segmencie budżetowym są dwa Huawei Honor: 5A i 5X. Choć ich cena różni się prawie dwukrotnie, ale oba są tańsze modele. W rankingu telefonów komórkowych w jakości były ze względu na niezawodność. Generalnie Huawei dawna pozycjonuje się jako marka. Dlatego linia Honor było miłym zaskoczeniem dla tych, którzy oglądają to przedsiębiorstwo.

Model Honor 5A okazało prawie taka sama, jak wcześniej wspomniano Ice rosyjski Highscreen Energii. Jedyną różnicą – jest słaba bateria w Chinach – tylko 2200 mAh, a jego potężny główny aparat ma 13 megapikseli. Ponadto, różnica w cenie jest prawie 4000 rubli.

Ale drugi model Honor 5X mocniejsza maszyna. Ma ekran 5,5 cala, który już przechodzi do kategorii „łopaty”. Oczywiście, dla takiego wyświetlacza jest niezbędne i dobrej rozdzielczości – 1920×1080. Z pamięci i aparatów tu cały taki sam jak młodszego brata. Wzrosła do 3000 mAh.

Seria Meizu

Następne w rankingu są dwa bardzo eleganckie chińskie telefony – Meizu M2 Uwaga i Meizu M3 Uwaga. Bardzo podobne smartfony, które złowionych do gustu wielu. I współczucie dla nich zaczęło się od modelu low-end. M2 Uwaga posiada wyświetlacz 5,5 cala i rozdzielczości cech he średnie 1920×1080.Tehnicheskie. Posiada 2 GB pamięci RAM o pojemności 16 GB i wewnętrznego. Jest wsparcie dla dwóch kart SIM. Główny aparat ma 13 megapikseli i 5-megapikselowy przodem.

Ale Meizu M3 Uwaga ma najlepsze cechy, które powinien posiadać dowolny telefon – „Jakość Cena +” Wysoka ocena dostał przez te ich zasług. Jego główną różnicą w stosunku do poprzedniego modelu są zaawansowane technologicznie funkcje, które sprawiły, że smartfon mocniejszy. I, oczywiście, wygląd skanera linii papilarnych. Ponadto, nie jest wersja 3 GB i 32 GB RAM wewnętrznego. Ponadto, gniazdo hybrydowy i potężny akumulator na 4100 mAh.

Zwycięzcy

Zawarcie tego budżetu rankingu na telefony jakości, należy powiedzieć o wyraźnym zwycięzcą. To Xiaomi redmi 3S i Xiaomi redmi Uwaga 3 Pro. Pierwsza cena – około 9000 rubli, drugi – do 13 tysięcy rubli. Generalnie Xiaomi nie jest pierwszym roku zachwyci nas swoich telefonach. Podkładki oni uzyskać bardzo strome. Ładne i coś, co każdy może znaleźć model w wygodnym przedziale cenowym.

Redmi 3S ukazał się latem tego roku. Posiada wyświetlacz pięć-calowy o rozdzielczości 1280×720 małej. To był jeden z pierwszych telefonów, który był kontrolowany przez nowego Androida 6.0. Pamięć jest 2 / 16GB. Dobra kamera główna 13 Mn. Pojemna bateria 4100 mAh do, zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkość wyświetlacza. Natychmiast pojawił się newfangled skaner linii papilarnych.

Redmi Uwaga 3 Pro to cut powyżej. Po raz pierwszy pojawił się na początku tego roku. Teraz czas sprzedał już ponad 110 milionów urządzeń. Telefon posiada ekran 5,5 cala o rozdzielczości FullHD. Również tutaj baterię 4050 mAh, która w zasadzie wystarcza na dwa dni. Tutaj, podobnie jak w zamówieniu dwóch kart SIM, obecność, która stała się standardem. Szczególnie miłe 3GB "RAM".

Najlepsze z najlepszych

Teraz konieczne jest, aby mówić o droższych modeli, które są najbardziej lubianych członków. Znowu to samo należy powiedzieć o podmiotowości poniższej listy. Niektóre modele są rzeczywiście cały świat uważa, że najlepiej, ale są też tacy, którzy przyszli tu ze względu na jego specyfikę.

odkrycie

LeEco wcześniej mało znany. Firma ta stała się popularna w Rosji, we wrześniu 2016 roku po tym jak pokazano na świat Le Max2. Koszt tego telefonu to około 20 tysięcy rubli. Jego główną cechą jest brak wyjścia audio. Być może po prostu powiedzieć mi o siódmej iPhone. Ale to właśnie w tym chiński smartfon został najpierw usunięty analogowego wyjścia audio. Amerykański producent później przyjęła ten pomysł i zawarte w nowym flagowym.

Reszta Le Max2 również nie ustępuje wielu markowych modeli. Posiada 4 GB i 32 GB RAM wewnętrznego. Ekran okazało zasadniczo bezramowa i 5,7 cala. Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości – 2560×1440. Wybierać komory zaskoczony 21 MN. Istnieją, oczywiście, skaner linii papilarnych oraz wiele innych niespodzianek.

plik mężczyzn

To po prostu tak się stało, że tegoroczny ranking jakości telefonów nie jest kierowany przez kogoś z Apple lub Samsung. Nowe „siódmy” modele mają całkowity poziom, aby uniknąć sporów i konfliktów. Chociaż obiektywnie, wiele osób uważa, że Amerykanie nadal Stracili trochę Koreańczyków.

Apple iPhone 7 Plus kosztuje około 65 tysięcy rubli. Oprócz wersji 32 GB, są także 128 i 256 PL. Sam telefon stał się nowością w wielu aspektach. On otrzymał nowy system operacyjny iOS 10. Ekran ma 5,5 cala, który dla wielu może wydawać się standardem. Istnieją trzy GB pamięci wewnętrznej. Akumulator o zbyt małym rozmiarze – 2900 mAh. Główną cechą nowego modelu był dwukrotnie główny aparat fotograficzny, który jest naprawdę imponująca. Choć w rzeczywistości obiektyw jest dopiero trzecim pod względem jakości wśród wszystkich (pierwszy zaraz przy głównym konkurentem – Samsung Galaxy S7 Krawędź An, na drugim miejscu – HTC 10). Ale z przodu jest prawdopodobnie najlepiej – 7 megapikseli.

Samsung Galaxy Krawędź S7 jest nieco tańsze – 50 tysięcy rubli. Ekran, na przykład zakrzywiony modelu i standardowe 5,5 cala. rozdzielczość 2560×1440. Byliśmy zadowoleni z akumulatora przy 3600 mAh, ale czasami chcesz jeszcze bardziej wydajne. Ponadto, główną cechą była kamera, która nie jest łatwo dostać się kilka widżetów i ma własną technologię. Zdjęcia z telefonu wyglądają bardzo interesująco. Nawiasem mówiąc, tu RAM więcej niż „yablokofona” – 4 GB. Istnieje również slot na karty pamięci. Fani byli zadowoleni i że oparcie dla dwóch kart SIM.

bez skazy

Jeśli nie było ocenił piękno jest jednoznacznie pierwsze miejsce zajmie Huawei Honor 8. Jest to trudne do przekazania w słowach jak bardzo ten piękny model. Chociaż znowu, pojęcie piękna jest subiektywne. Jednak Chińczycy pracowali na chwałę, aby zwolnić na świat taką wspaniałą maszynę. Oprócz swoich zalet zewnętrznych, odwrócił się i wystarczająco mocny.

Jego 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920×1080. Istnieje 4 PL RAM i 32 GB wewnętrznej. Bateria mimo że ma tylko 3000 mAh, działa w tandemie ze specjalnym trybie oszczędzania energii. Jest skaner linii papilarnych, który można dostosować do innych zespołów. Aparaty dostał 12 i 8 megapikseli.

inny

Ogólnie rzecz biorąc, to drogie ocena jest bardzo długa. Flagowe tym roku naprawdę przyszedł ogromną ilość, a każda z nich jest godne uwagi. W związku z tym warto wspomnieć LG G5, który otrzymał najwięcej dodatkowych modułów pierwszy. Smartfon stał się jednym z liderów na jakość aparatu. Nie przyznał i specyfikacje.

Ważne jest również, aby wspomnieć potężny chiński przywódca – OnePlus3. Smartfon stał się prawdziwy „boom”. Wyszedł latem tego roku i od razu zdobyła honorowy tytuł wysokim profilu „flagowy killer”. W rzeczywistości, w chwili obecnej jest to najbardziej wydajny model. Jego atutem był nacisk na specyfikacjach. Szybko obszedł znaną marką telefonów w testach „Antutu”. Wynika to z obecności i 6 GB pamięci RAM, oraz najnowszej wersji procesora i videochipset.

I kolejny zwycięzcą w wyścigu o mistrzostwo zaczęło ASUS Zenfone 3. stylowy i atrakcyjny smartfon kochany przez wielu klientów. Producent pozycjonuje model jako telefon z aparatem fotograficznym. Ale oprócz obiektywnych zasług, posiada doskonałe parametry techniczne w telefonie.

Przyciski w modzie

Byłoby głupotą sądzić, że wraz z pojawieniem się telefonów z ekranem dotykowym przyciskowe przestanie istnieć. W rzeczywistości nie są to ludzie, którzy nie chcą się uczyć albo przyzwyczaić się do ekranu dotykowego. Niektóre znacznie wygodniej mieć telefon z przyciskami. Dlatego modele te nadal istnieją na rynku i nadal będzie istnieć tak długo, jak istnieje zapotrzebowanie.

Ocena przyciskowe telefon na subiektywnej jakości, jak również listę najlepszych flagowych ekranem dotykowym. Ale istnieje kilka modeli, które wyróżniają się z tłumu i zostały uznane przez nabywców. Niektóre z nich są bardzo drogie, są też niskie koszty.

Nawiasem mówiąc, jeśli popełnisz rating na jakość połączenia telefonicznego, najprawdopodobniej, klawiszowa zajmie pierwsze miejsce. Niemniej jednak, niektóre z nich są nie tylko ci, którzy ma doskonały moduł komunikacyjny, są długowieczne, właściciele różnych wyświetlaczy „clamshells” i model dvuhsimochny.

Jak pokazano w tym roku, zwieńczona rating komórek przycisk operatora telefonicznego w jakości może BQ BQM. Firma stworzyła szereg bardzo wysokiej jakości urządzeń. Na przykład, BQ BQM-2000 Baden – Baden – ładny compact "clamshell", który ma stylowy design, wygodne klawisze, przydatnych trybów i jasne powiadomienie. Powinno to być telefon około 2500 rubli.

BQ BQM-3200 Berlin oferuje doskonałą ekran. Jego wielkość – 3,2 cala, co jest wystarczające dla modeli tego segmentu. Przede wszystkim, urządzenie to nadaje się dla ludzi, jak to ma szorstki wygląd i duży rozmiar. Koszt nim – około 2500 rubli. Mamy dobrą firmę i model, który obsługuje wiele kart SIM BQ BQM-2408 Meksyk. I to nie jest jak zwykle – dwa i cztery całe „karty SIM”. Oznacza to, że telefon jest prawdziwym potworem komórkowego. To kosztuje około 2000 rubli.

Ponadto BQ BQM, telefony klawiszowa nadal produkuje Samsung, który w tym roku stał się jego chropowaty modelu Metro B350E. Również działa w tym segmencie i popularny modelu BlackBerry Q10. Cechą jest klawiatura QWERTY. Ale brak schitaetsyaochen najwyższą cenę – 12 tysięcy rubli. To nadal produkować telefony przyciskowe i latać.

Koreańczycy

Ten rok był trudny dla Samsunga. Oto historia partii z zamknięciem Samsung Galaxy Note 7. Chociaż obiektywnie telefon stanie się liderem jakości. Ale dochody mogą przynieść zaktualizowane i poprawione Galaxy S7 i S7 Edge.

Ogólnie oceniono telefon „Samsung” na jakości tylko do tego roku. Telefony pojawił się w przypadku wzrostu cen i zwiększenia wydajności. Pierwszy przyszedł budżet Samsung Galaxy J1. Ma ekran 4,5 cala, o niskiej rozdzielczości, aparat średniego jakości. Ogólnie rzecz biorąc, dobra marka „dialer”. To kosztuje około 7000 rubli.

Za nim był starszy model Samsung Galaxy J5. To wzrosła w wielkości i specyfikacji stały się wielokrotnie lepiej. Samsung Galaxy Note 5 kontynuowała swoją imponującą serię. Stał się bardzo stylowy, atrakcyjny, silny. Ekran 5,7 cala okazało wysokiej rozdzielczości 2560×1440. Jest tam nawet 4 GB pamięci RAM i do wyboru 32 lub 64 GB wewnętrznej. Wielki aparat, akumulator pojemność i operative dzieło rysika.

No i zakończeniu tego rating Samsung Galaxy S7 Edge, który został już wspomniano wcześniej. Oczywiście, model ten był najlepszy nie tylko wśród koreańskich, ale również wśród wszystkich innych mistrzów w tym roku.

wynik

smartfony high-end w 2016 roku były bardzo imponujące. Dzięki nim, można nawet zrobić rating firm telefonicznych w jakości. Tak więc okazuje się, że na pierwszym miejscu / drugim mamy dwóch liderów – Samsung i Apple. Znowu nie naciskać głowami wbrew ich woli, tak po prostu założyć, że mamy dwóch zwycięzców.

Następnie złożyliśmy Huawei, która w tym roku odbyła się nawet większy procent rynku światowym – 9.3. Dla porównania: w 2012 roku był tylko 3%. Dalej jest Lenovo. Firma, która zawsze znajduje się w pierwszej piątce. Czasami wyższe, czasem mniej, ale zawsze równomiernie na powierzchni. Więc zakończyć ten rating Xiaomi i LG, które w tym roku wykazały również swoje konkurencyjne okrętów flagowych. A jeśli Koreańczycy od dawna na rynku, Chińczycy tylko kilka lat zajmuje pozycję lidera.