421 Shares 7274 views

Sony Xperia M5: Przegląd i funkcje

Od współczesnego rynku nie pozostaje w tyle i japońskich producentów. masa nowości Sony zadowala fanów. Jednym z takich ciekawych modeli jest przedstawicielem serii Xperia o nazwie M5.


projekt

Imituje wygląd nawet w małych szczegółów do swojego poprzednika M4. Faktycznie, wybitny kolega z M5 będzie po prostu niemożliwe. Nie możemy powiedzieć, że ta decyzja jest zła, ponieważ pojawienie się smartfonów Xperia M5 był atrakcyjny.

Plastik i metal w mieszkaniu daje solidność. A biorąc pod uwagę, że urządzenie jest wodoodporne, bez wątpienia jako zespół. Firma wykorzystała materiały tak skutecznie, jak to możliwe, tak, że telefon wygląda drogie.

Jednostka przedni zlokalizowane wyświetlacz, aparat fotograficzny, a dynamika bazowe konwersacyjne, czujniki i podpisać Spółki. Znane są wyświetlane przyciski dotykowe. Tylny panel pokryty szkłem, posiada kamera, logo firmy i lampy błyskowej. Koniec osłonięte gniazdo słuchawkowe górny i dolny – Gniazdo USB i mikrofon. Marginalia po prawej stronie jest spust migawki, regulacja głośności i mocy. Przeciwny kierunek wzięto do komórek kij i karty SIM.

Urządzenie zajmuje tylko nanosim. Istnieją dwie odmiany urządzenia, na jedno i dwu-Simcoe.

W ogóle, mam stylowy smartfon, choć z już realizowany wcześniej projekt. Kilka naruszania zastosowanie tańszych materiałów, ale najprawdopodobniej, siła nie ucierpi.

pokaz

Wyposażone w telefon o przekątnej 5 cali. Prosimy również o rozdzielczości 1920 na 1080, zainstalowany w Sony Xperia M5. Przegląd zalet ekran się nie kończy. W uzupełnieniu do stosowania matrycy IPS firma wykorzystuje własny technologii mobilnej BRAVIA. rozwój firmy pozwolił nam uczynić ekran bardziej nasycony i jasny.

Wyświetlacz jest znacznie lepiej niż jego poprzednik. Jeśli M4 były widoczne pikseli, M5 cała 441-ppi, a zatem nie ma ziarna. Zastosuj matryca IPS zapewnia doskonałe narożniki Xperia M5 Review. Recenzje właścicieli zgłaszane Jedyną wadą, a to nie jest najlepszy zachowanie wyświetlacza w słońcu.

kamera

Jest to niemożliwe, aby zignorować główną zaletą Xperia M5. Przegląd kamera powinna zacząć od wspomnieć całe 21,5 megapikseli. Chociaż opcja ta zawsze była silną stroną Sony. Aparat w telefonie ma matrycę Exmor R, który jest często używany przez firmę.

To nie jest daleko w tyle w jakości aparatury i frontalka. Wyprodukowane przez tę samą technologię jako podstawowe, kamera przednia 13 ma Mn. Oprócz dobrej rozdzielczości, obecnych w trybach filmowania ciężar urządzenia i użyteczne.

Osobno chcę wspomnieć nagranie wideo. Smartfon ma niesamowitą 4K. Funkcja ta pozwala na urządzenie do konkurowania w jeszcze filmowanie z kamery wideo.

nadzienie

MTK urządzenie wyposażone w chipset o nazwie premii Helio X10. Telefon posiada osiem rdzeni uruchomione 64-bitowej platformie z częstotliwością 2,2 GHz każdego. Video Accelerator także ustawić dobry, mianowicie zasilania VR G6200.

RAM docenią również użytkownicy Xperia M5. Opis wskazuje na obecność aż 3 GB. Faktycznie, farsz pozwala jednostka poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami bez problemów.

On nie zawiódł i droga pamięć 16 GB. Oczywiście, będzie ona dostępna około 13 GB, reszta jest zajęta przez system. Zwiększenie objętości pamięci może wynosić do 200 Gb.

Powered Smartphone jest bardzo szybki i bez zahamowań. Oprócz szybkości, zostało poprawione drobne błędy występujące w M4.

bateria

Istotnym problemem jest to, że bateria telefonu Xperia M5, którego ocena będzie interesująca dla potencjalnych nabywców. pojemność baterii wynosi tylko 2600 mAh nie powodować wiele emocji. W zasadzie, minimalna pojemność do napełniania. Problem polega na tym, że akumulator jest nieusuwalne i rozwinąć zdolności nie będą działać. Wszystkie spoczywa nadzieja z technologią Stamina, aby oszczędzać energię.

system

Works M5 na podstawie „Android” w nowej wersji 5.0. Nowy system jest również poddawane migracji i firma projektowa. wygląd systemu uległa prawie niezauważalnych zmian, ale ogólnie utrzymuje się znajome. Konieczność aktualizacji nie powstaje, ponieważ urządzenie jest dostarczane bezpośrednio do wersji 5.0.

cena

jednostkowy koszt niektórzy karani skłonny kupić Xperia M5. przegląd rynku wyjaśnia, że cena urządzenia wynosi około $ 400. To jest znacznie bardziej kosztowne niż jego poprzednik, ale smartfon jest zdecydowanie warte swojej ceny.

pozytywne aspekty

W urządzeniu ogromna liczba zalet. Po prostu chcę podkreślić jeden z najlepszych aparatów w urządzeniach mobilnych. Jakość jest tak dobry, że smartfon jest w stanie zastąpić średnich aparatów i kamer.

Nie oszukiwał urządzenia i sycące. Taki sprzęt jest w pełni zdolny do konkurowania z wielu inicjatyw przewodnich. Chociaż telefon i znajduje się w kategorii średniej, wszystkie opcje dostosowania go do klasy premium.

Doskonały wyświetlacz również zadowoli właścicieli. Nasycone kolory i wysoka rozdzielczość nadają się nie tylko do rozrywki, ale także dla wygodnej pracy.

Mimo stosowania tanich materiałów, jakość i ochrona urządzenia otrzymał dobrą jakość. W rzeczywistości, M5 nie jest gorszy pod tym względem do swojego poprzednika.

negatywne aspekty?

Wady znacznie mniej, co do zasady, mogą nawet nie zauważyć.

Najbardziej bolesne miejsce urządzenia jest jego bateria. Oczywiście, oszczędzając technologia znacząco zwiększa czas pracy, ale chcę więcej pojemności.

Niejednoznaczne wrażenie o wygląd Sony Xperia M5. Opinie niektórzy właściciele są pełne niezadowolenia projektowania podobieństwa z wielu modeli.

wynik

Japońscy producenci po raz kolejny dołączył do spisu udanych innowacji. Urządzenie okazało się wielkie i prawie żadnych wad. Jedyną rzeczą, która mogłaby zniechęcić kupującego – wysoka cena.